Keresés

Részletes keresés

Tegom_ Creative Commons License 2005.01.03 0 0 11

"Nem emlékszem, annak idején a BK szereplőket is ilyen droidnak találtuk?? "

 

nem! Mert a BK arcok kb 1-2 évig senkinek fel sem tüntek, hogy az rtl-n randalíroznak;) Ahogy Árpa is mondta még az rtl-nél sem tudták ki azok a berényiék;)

Előzmény: Wormie (6)
lafno Creative Commons License 2005.01.03 0 0 10
Mikor kezdődik már? Fikázhatnékom van. :)
Előzmény: nemisbéka (9)
nemisbéka Creative Commons License 2005.01.03 0 0 9

Az előzetesek alapján úgy gondolom, a BK kifejezetten magas színvonalat képvisel a műfajban :))).

Előzmény: városlakó (7)
kábelbúvár Creative Commons License 2004.12.28 0 0 8

Fel kell kötniük a kelengyét....

 

Persze mehetnek az abszolút bulvár-mocsok felé is.

:(

Előzmény: városlakó (7)
városlakó Creative Commons License 2004.12.28 0 0 7

A sorozat reklámja se egy nagy szám, kíváncsi vagyok melyik sorozatnak lesz nagyobb a nézettsége, a Barátok köztnek vagy a Jóban rosszbannak.

Wormie Creative Commons License 2004.12.28 0 0 6

>csupa latinos kinézetű figura néz vissza a plakátról

 

Nekem is ez tűnt fel, plusz az, hogy mennyire ellenszenves alakoknak tűnnek. Nem emlékszem, annak idején a BK szereplőket is ilyen droidnak találtuk??

És milyen fura, a város különböző pontjain ugyanolyan graffiti-szövegekkel vannak átmázolva az óriásplakátok. :-O  (biztos az RTL-emberei :-)))) )

Előzmény: restless (5)
restless Creative Commons License 2004.12.27 0 0 5
Az se semmi, hogy csupa latinos kinézetű figura néz vissza a plakátról, mintha nem is egy magyar szappanopera lenne, hanem valami Rai Uno produkció. A helyesíráson én már meg se lepődök. Ha lemész a metróaluljáróba, tutira találsz egy pár olyan plakátot, ahol az alkotónál mintha kimaradtak volna általánosban a nyelvtan órák.
Előzmény: Gyáva Nyúl (2)
derek Creative Commons License 2004.12.27 0 0 4
Mindenestre annyi már kiderült , hogy a főcímdalt Tóth Vera fogja énekelni. A szombati Megasztárban volt a dal debütálása. Attól tartok - egyébként - , hogy ez a sorozat is a német szappanoperákat fogja másolni. Az egyik bulvárlapban a Szomszédokhoz és Vészhelyzethez hasonlították. Szerintem az előbbire jobban fog hajazni . Nem hiszem , hogy azért , mert dokik is lesznek a sorozatban , már olyan profi és pörgős lesz , mint az ER. Pláne , hogy ebben valami magánkórház lesz.
NGid Creative Commons License 2004.12.21 0 0 3
Ha ez így lenne, nem kapna ennyi ember érettségit.
Előzmény: Gyáva Nyúl (2)
Gyáva Nyúl Creative Commons License 2004.12.21 0 0 2
Ami engem kiakaszt, h ha már egyszer telenyomják plakátokkal a várost, vegyenek már elő egy helyesírási szótárt és nézzék már meg, basszus, h hogyan kell írni a sorozat címét... nem olyan nehéz. Érettségin két ilyen hibáért buksz nyelvtanból, nem???
Wormie Creative Commons License 2004.12.21 0 0 1
Az egész egy műbalhé, része a PR-kampánynak. Tegnap (v. tegnapelőtt??) volt róla cikk itt az indexen is.
Előzmény: kábelbúvár (-)
Wolfhauser Ottokár Creative Commons License 2004.12.21 0 0 0
B0rzasztó.
Előzmény: kábelbúvár (-)
kábelbúvár Creative Commons License 2004.12.21 0 0 topiknyitó

Budapest - Megdöbbentő felvételre, egy bizarr ágyjelenetről készült kisfilmre bukkantunk a világhálón, amelynek egyik szereplője nem más, mint a januárban induló kórházsorozat, a Jóban Rosszban szereplője. A titokzatos hölgybe ugyanis lépten-nyomon beleütközünk a Budapest utcáit ékesítő plakátokon, amely az induló szappanoperát reklámozza.

 

De ezúttal nem ruhában, hanem meztelenül, egy ismeretlen férfi társaságában láthatjuk viszont ezen a kalózfelvételen. Megkerestük a csatornát, mi a véleménye arról, hogy már a film indulása előtt ilyen képek jelennek meg az egyik szereplőjükről. A TV2 lapunktól értesült a felvétel létezéséről, majd miután szembesültek a tényekkel, nyomozni kezdtek.
- Teljesen megdöbbentett, ez egyszerűen felháborító
- mondta a szavakat keresve H. Bíró László, a Jóban Rosszban sajtófőnöke. - Vizsgálatot indítunk a merénylő ellen, aki a sorozat egy jelenetét feltette
az internetre. S csak remélni tudom, hogy a kilopott felvé-
tel nem okoz majd kellemetlenséget a szereplők családjában
.
Felkerestük az ominózus jelenetben játszó színésznőt, filmbeli nevén Ekler Lautát, mit szól a történtekhez.
- Nincs tudomásom semmilyen felvételről, de ha ez így van, akkor mélységesen fel vagyok háborodva, hogy ilyen egyáltalán megtörténhet - mérgelődött.
Mint megtudtuk, az év elején induló szappanopera már leforgatott jelenete lett közszemlére téve, amit a sorozat első részeiben láthatnak majd a nézők.

BLIKK

 

Húúú!

Lopás!!

Erkölcstelenség!!!

;-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!