Keresés

Részletes keresés

Delfin94 Creative Commons License 2009.05.29 0 0 10550

Szia Hümi!

 

Tudtál beszélni azzal a barátoddal, aki tavaly volt abban a kotori apartmanban?

Várom az infókat:-))

 

Előzmény: Hümi (10547)
inter05 Creative Commons License 2009.05.29 0 0 10549
Hello mindenki,
Kotor nagyon szep, csak megint rossz volt az ido:(
Remelem, holnap tudunk strandolni Lucici beachen:)
jisell Creative Commons License 2009.05.29 0 0 10548
Beindult hálla a magasztosnak van itt minden mint karácsonykor csak győzze az ember idegekkel.
Előzmény: julcsikiss (10545)
Hümi Creative Commons License 2009.05.29 0 0 10547
Szasz!

Budva-központ-piac...:)
Előzmény: julcsikiss (10546)
julcsikiss Creative Commons License 2009.05.29 0 0 10546
Hümi!
Régebben írtad,hogy fantasztikus kajmak beszerzési helyed van....Hol is egész pontosan?
julcsikiss Creative Commons License 2009.05.29 0 0 10545
Jisell!
Beindult már az élet?Mesélj egy kicsit mert már csak 12 nap és indulok!!!!
Előzmény: jisell (10544)
jisell Creative Commons License 2009.05.28 0 0 10544
sziasztok

dolgozom nem tudok sokat a neten lógni de csatlakozom az előttem szólóhoz a szabályok azok itt NULLÁT érnek nem beszélve a táblákról. Minap az eggyirányú ,mondom az eggirányú uccába behajtott egy podgoricai ááállat egy nagy marha dzsippel utánnam meg sor!mutatom neki hogy tolasson mert ez egy eggyirányú ucca ő meg bamba képpel néz rám HOGY MI VAN ? se előre se hátra.Mondja a férjem hogy tolassak, én nem az bisztos nem én jöttem be az eggyirányú uccába, végül a pasas kiszált a kocsiból odajött hozzám és közölte velem hogy vigyem arréb a kis virgácsaimat mert ő erre akar menni. Magyaráztam neki hogy jó ember ez egy eggyirányú ucca a tábla is ezt mutatja de nem ő hajtotta a magáét szó szót követett mire a nagydarab férjem kiszált a kis kocsiból oszt volt fogd meg rudi mire megjelent a rendőrség. Vannak olyanok akiknek egyszerűen nem volna szabad kocsit vezetniük.
Nekem ez a véleményem
Meg hogy a jelzőlámpánál ne vegye észre az ember hogy neki van piros! Minap egy kotori táblás majom majdnem oldalról belehajtott a kocsimba ha nem fékezek. Kiszáltam a nőci is kiszált, mondom néni magának piros van hellóóóó nem lát? Mire ő nem láttam hogy piros van a jelzőlámpán nekem , anyám hol vetted a jogsidat mire ő elkezdett velem kekeckedni neki állt feljebb.
Katasztrófa
inter05 Creative Commons License 2009.05.28 0 0 10543
Sziasztok,
Jo volt a tegnapi BL donto, itt Petrovacban neztem egy angol pasassal es a fiaval, akik szinten a Hotel Palas vendegei. Ok is a Barcanak szurkoltak, mivel Newcastle fanok es utaljak a Manchestert:)
Tegnap Sveti Stefanban a sziget elott a parkoloor 12 eurot akart kerni a parkolasert. Azt mondta, ez egesz napra szol. Mondom neki, mirol beszelsz ember? Este 6 ora van es nem akarunk 1-1,5 oranal tobbet maradni. Erre mondja, 5 euro, de csak nekunk:)Itt mar nem vitatkoztam. Budvan 2,5 orat parkoltunk 1,40-ert. No comment...
Ma delutan 2-kor erkeztunk vissza Ulcinjbol Petrovacba. Mit mondjak...? Barban majdnem belemjott egy helyi allat, akinek a STOP tabla csak tajekoztato jellegu...Mutattam neki, hogy nekem van elsobbsegem, erre utanamjott, elemvagott es a kovetkezo lampanal mutatta, hogy huzzam le az ablakot. Lehuztam es elkezdett pofazni a maga nyelven. Erre en angolul megkerdeztem tole, hogy mi a f... problemaja van, es hogy latta e a tablat? Mondott meg valamit, aztan elhuzott. Nem szivesen utkoztem volna a mogottunk ulo 1 eves kisfiam miatt.
Ulcinjba valo erkezesunkkor megdobbentett a mocsok, es az igenytelenseg. Az uzletek, ettermek nagy resze meg zarva. Felmentunk a varba, nagyon szep a kilatas, kar hogy szemerkelt az eso. A cevap, amit a parti setanyon ettunk, isteni volt!
Szoval eddig egyertelmuen Budva viszi a palmat. Az igazsaghoz hozzatartozik az is, hogy a pici fiam miatt nem tudunk mindenhova eljutni, nem sokaig birja a nezelodest.
Mindenkinek tovabbi szep napot!
Hümi Creative Commons License 2009.05.28 0 0 10542
De az...punk-tum...!!!:(((
Előzmény: vargamarcs (10541)
vargamarcs Creative Commons License 2009.05.28 0 0 10541
szép, szép, de azért nem a legszebb (szerintem):-(((
Előzmény: Hümi (10540)
Hümi Creative Commons License 2009.05.28 0 0 10540
"...talán ott leszel Mogren strandján..."

Mi a maci töke ez a talán...csak nem gondolod, hogy kihagyom az Adria legszebb strandját...:)))
Előzmény: Amari bp (10537)
captif Creative Commons License 2009.05.27 0 0 10539
Kösz, akkor csak a nyugatis nő nem találkozott vele, vagy éppen nem akarta. Akkor megyek a jegyirodába, kösz a tippet. Nekünk amúgy nagyon bejött a vonat. Szép a táj, amikor meg nem látni, lehet aludni. Az aztán mindegy, hogy hétre vagy nyolcra, esetleg kilencre ér be. A skodrai tó meg különösen szép a vonatból.
Amari bp Creative Commons License 2009.05.27 0 0 10538

na ezt eltoltam, második és az is, újjperceim nem követték a gondolataim:)

Kellemes éjszakázást!

Előzmény: Amari bp (10537)
Amari bp Creative Commons License 2009.05.27 0 0 10537

Tündérvirágos kert vár téged, Adria apartmanján.

Ha megmászod a falat, talán ott leszel Mogren strandján.

Jobb lenne egy kötélhágcsó, mert olyan romantikus, mint Rómeó&Júlia.

És a belépti dij, és megmarad, és nem térsz haza, hogy nincs zsebedben egy rupia!

  

SE!  :o))))

Előzmény: Hümi (10536)
Hümi Creative Commons License 2009.05.27 0 0 10536
Hünnye ezt a Glázser Bozsóba oltott tündérvirágos hangyászsünöm...:)))
Előzmény: Amari bp (10535)
Amari bp Creative Commons License 2009.05.27 0 0 10535

 Hahaha!

"Fejem kerek, szemem ragyog.

  Mert én a Hümi gyerek vagyok"

    :o))))

Előzmény: Hümi (10528)
Amari bp Creative Commons License 2009.05.27 0 0 10534

Igy van, buszok jönnek mennek:)

Húhúhú, repülővel, na az nem ócsó:)

Előzmény: H_G (10529)
Amari bp Creative Commons License 2009.05.27 0 0 10533
Megveheted most is, mész Avalával, Szabadkáig, onnan meg Bari-ra, mindennap, vagy mész Belgrádi 26 euros menettértivel, és majd átszállsz egy Barira:) Vissza ugyanez.
Előzmény: captif (10531)
Amari bp Creative Commons License 2009.05.27 0 0 10532

 Jó estét, mit értesz ez alatt, hogy nem voltak lelkesek??

 Tavaly úgy volt, hogy hirdették nemzetközi ajánlatok között. Idén nem.

 Én elmentem József Attila utcába, Máv jegy iroda, bel-külföld. Elkezdte mondani, hogy igy úgy, meg ennyi annyi, mondtam, nem arra gondolok, hanem amit a neten olvastam, akkor kezdett utána érdeklődni , hogy mi van? Ez nem egy külön szerelvény, anno szept, egy kocsit hoztak Prágából, Avalával Szabadkáig, ott meg átkapcsolták a Bar-ira. Abban az egy kocsiban, csak én voltam magyar, a többi az cseh:)    Éjfélig dinom-dánom, aztán aludtak, én meg virrasztottam:)

Előzmény: captif (10531)
captif Creative Commons License 2009.05.27 0 0 10531
Tegnap még csak telefonon érdeklődtünk a Montenegró Speciálról, meg az interneten is megnéztem, ma már a biztonság kedvéért a konkrét nemzetközi pénztárnál a nyugatiban is utánakérdeztünk. Nem voltak egyáltalán lelkesek: talán júliusban, tavaly is rossz tapasztalatok, stb.

Végülis mindegy, mert az Adria Toursnál vettük tavaly is és tavalyelőtt is, csak visszafelé mindig volt egy kis kavarodás (az utolsó pillanatig nem volt biztos, hogy lesz helyünk, mert valamiért a jegyet a helyi iroda nem adta kézbe, a telepített ember akkor meg már nem volt ott), ezért örültem meg, hogy fogom, lemegyek a Nyugatiba, megveszem, megvan, kész.
Delfin94 Creative Commons License 2009.05.27 0 0 10530

Itt vagyok, nem tűntem el, csak pár napig nem voltam gépközelben:-)

Megfogadom szervezkedő tanácsát és telefonálni fogok az illetőnek, de Hümi azért Téged is megkérlek, hogy a barátodat faggasd ki  mindenről:-)

Köszi!

Előzmény: Amari bp (10518)
H_G Creative Commons License 2009.05.27 0 0 10529
"úgy látom, hogy itt a nagy többség kocsival megy - van valaki, aki már próbálta kocsi nélkül a helyben szálláskeresést és sikerült neki?"

Persze, mi speciel repülővel mentünk Tivatba, országon belül buszoztunk. Kotorban ugyan le volt foglalva a szállásunk Katica néninél, de H. Noviban magunk kerestünk és egy óránál rövidebb idő alatt találtunk klasszat. Budvában és Perastban is simán ment volna, de ezen a két helyen végül nem láttuk érdemesnek ott is aludni, tökjól át lehetett buszozni Kotorból reggelente.

Előzmény: captif (10520)
Hümi Creative Commons License 2009.05.27 0 0 10528
A Hümi mindig brillírozik...főleg ha ilyen csodálatos hölgyekkel van körülvéve mint pl.: Varga Marcsi...:)))
Előzmény: vargamarcs (10524)
Amari bp Creative Commons License 2009.05.27 0 0 10527
Nem kell komolyan venni, látod, hogy vigyorog.
Előzmény: potika (10525)
captif Creative Commons License 2009.05.27 0 0 10526
Köszönöm, eddig jó, a bizonytalanság fokozódik :) De még van időnk, június végén, július elején mennénk...
potika Creative Commons License 2009.05.27 0 0 10525
Én csak a saját tapasztalataimat írtam le, nem kell rám hallgatni. Aki akar, foglaljon szállást előre, de felőlem mehet neckermannal is.
Előzmény: Hümi (10523)
vargamarcs Creative Commons License 2009.05.27 0 0 10524
hümi ma brillírozik, nemcsak itt, másik topikban is.....
Előzmény: Hümi (10523)
Hümi Creative Commons License 2009.05.27 0 0 10523
Ja..."akkor simán kopogtass be házakhoz"...és ha két nap...és 120 ház meglátogatása után sem találsz...akkor még mindíg ott van az öngyilkossággal való fenyegetés...:)
Előzmény: potika (10521)
Amari bp Creative Commons License 2009.05.27 0 0 10522
Na de ott van az a mondat is, hogy csendes, tengerre néző, főzési lehetőséggel, igy már kicsit bonyolultabb.
Előzmény: potika (10521)
potika Creative Commons License 2009.05.27 0 0 10521
Ugyan mi is kocsival mentünk mindig, de a szállással sose volt gond. Nem kell megijedni és nem szabad türelmetlennek lenni. Ha a központi helyen (Petrovacon a buszmegálló) nem találsz, akkor simán kopogtass be házakhoz. Mindig van valami, ha más nem, a rokon ismerősének, simán elintézik egymás között telefonon.
Előzmény: captif (10520)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!