Keresés

Részletes keresés

Nikolett091 Creative Commons License 2015.01.09 0 0 2160

Kedves Mindenki!

Hétfői napokra heti rendszerességgel takarítást vállalok.(7-8 órás munkák.)Rólam amit tudni lehet,hogy pontos,precíz,megbízható,referenciával rendelkező hölgy vagyok.Kedvező áron dolgozom.Ha felkeltettem érdeklődésüket várom mielőbbi jelzésüket.E-mail:nikodemia@freemail.huTel:0630/643-9304Előre is köszönöm.

Eralac0218 Creative Commons License 2015.01.07 0 0 2159
Alkalmi vasalónőt keresek csepelen.Amit tudok fizetni az 800ft/óra.Sürgős.jelentkezni az annalaraliszt@hotmail.com e-mail címen.
BHajnal86_86 Creative Commons License 2015.01.07 0 0 2158

Kedves Cím! 

Kérem, adjon meg részemre egy e-mail címet, ahová eltudnám küldeni bemutatkozó önéletrajzomat. 

Üdvözlettel
Bozsik Hajnalka

bozsik.hajnal@gmail.com

Előzmény: II.ker. (2157)
II.ker. Creative Commons License 2015.01.06 0 0 2157

Megbízható, precíz, fiatal, nem dohányzó takarítónőt keresek a II. kerületbe péntekenként 8-13-ig.

0630-9680802

 

zso.zso Creative Commons License 2015.01.04 0 0 2156

Kedves Mindenki!!     

 

      Takarítást Vállalok családoknál!!  Megbízható,rugalmas,munkámra igényes 39 év Nő vagyok. referenciám is van. de a legjobb referencia egy próba nap.nincsenek káros szenvedélyeim!! ha segítségére lehetek,hívjon Bizalommal ! részleteket telefonon,vagy személyesen!

 

 

 

 Telefon: 06 706345842.  Ha rám csörög,vissza hívom!!

 

Előre is Köszönöm a bizalmát!

 

 Üdv: Erzso.

dravenshy Creative Commons License 2015.01.03 0 0 2155

Kedves fórumozók!

 

Budapesten vállalnék takarítást hetente egyszer lehetőleg hétköznap délután. 5000 ft /alkalom. Ha valakit érdekelne esetleg ezen az e-mail címen tud elérni: bvb1756@gmail.com. További szép napot :)

takaritobudapest_00 Creative Commons License 2015.01.03 0 0 2154

Precíz, megbízható, jó teherbírású értelmiségi lány takarítást vállal Budapest egész területén.

 

-rendszeres(heti, kétheti) vagy alkalmi nagytakarítás

-mosás

-vasalás

-ablakpucolás

-főzés

-igény szerint egyéb ház körüli munkák

 

-gyerek centrikus vagyok

-állatbarát vagyok

-angol és német nyelvtudással rendelkezem

 

Keressenek bizalommal!

 

takaritobudapest@gmail.com

 

0620 801 36 27(egész nap hívható)

 

Magányos férfiak kíméljenek!

Halmas44 Creative Commons License 2014.12.18 0 0 2153

JÓ NAPOT KÍVÁNOK KEDVES FÓRUMOZÓK!BUDAPESTEN ÉLŐ 32 ÉVES NŐ VAGYOK,LAKÁSOK TAKARÍTÁSÁT VÁLLALOM!KÁROS SZENVEDÉLYEKTŐL MENTES!HA FELKELTETTEM ÉRDEKLŐDÉSÉT KÉREM HÍVJON BIZALOMMAL:0036706209960 VAGY ÍRJON zahorac82@freemail.hu!KÖSZÖNÖM SZÉPEN!

cllarissa Creative Commons License 2014.12.14 0 0 2152

TAKARITONO A- Z - IG!

LEINFORMALHATO TAKARITONO PRECIZ PONTOS MUNKA.

KOZEPKORU NO TAKARITAST VALLAL MINDEN HETFON BARMELYIK KR.1.300 FT/ORA.

TF:06-30-593-79-78.MINDEN JOT KIV.

 

_Szilvi_ Creative Commons License 2014.12.12 0 0 2151

Kedves Rajkó Nagy Éva! 

 

December 11- én voltam nálatok takarítani Budakalászon! 

 

A telefonszámod sajnos nem mentettem el. A szerdai napom üres, ezen a napon tudnék menni hozzátok, ha nektek is jó.

 

Remélem olvasod a fórumot!

 

Várom válaszod!


Üdvözlettel: Szilvia

 

06 30 4460178

haknihangya Creative Commons License 2014.12.11 0 0 2150

Köszönöm, de már felvettük a kapcsolatot  egy korábbi jelentkezővel.

Előzmény: Zöld Tisztaság (2149)
Zöld Tisztaság Creative Commons License 2014.12.11 0 0 2149

Szeretnék jelentkezni a munkára. 12 éves gyakorlattal rendelkezem, leinformálható, számlaképes vagyok.

Az árajánlathoz szeretnék pontosítani, ezért megadnám e-mail címem: keresztesmaria76@gmail.com

Köszönöm.

Előzmény: haknihangya (2147)
Vicus02 Creative Commons License 2014.12.09 0 0 2148

                       Tisztelt Hölgyem!

 

Engem érdekelne ez  a munka.

 

Az elérhetőségem: leopard1202@freemail.hu

 

Sajnos az Ön freemail cimét nem találom, kérem ha aktuális még a hirdetése jelezze és megbeszéljük a részleteket

 

                           Tisztelettel      Éva

haknihangya Creative Commons License 2014.12.09 0 0 2147

Takarítást vállaló személyt (személyeket) keresek.

 

Egyenlőre egy kezdő nagytakarításról lenne szó egy 71 m2-es (2+1 szoba, konyha, étkező, fürdőszoba, WC, gardrób) panellakásban. A helyzet a következő. Én a házinéni vagyok, de csak néha vagyok ott. Különben vidéken élek. 3 albérlő lakik ott, 2 rendes, tiszta, udvarias fiatalember, és egy harmadik, aki szintén jó fej, de iszonyú rendetlen. Úgyhogy neki felmondtam. Maradt a 2 rendesebb albérlő, akik nap közben nincsenek otthon, az egyikük hétvégén is mindig hazautazik. A harmadik albérlő kiköltözése után kéne egy alapos nagytakarítás, ahol kell, fertőtlenítés, ablakok + erkély ajtó tisztítás, a függönyöket leszedni, majd én kimosom, de a mosás után fel kéne rakni. A kiköltözött srác szekrényét, íróasztalát belülről is kitakarítani. A szobákban parketta van, ott előbb porszívózás, majd feltörlés kellene. A konyhában, fürdőben, WC-ben itt-ott kevés súrolás, fertőtlenítés. Az étkezőben és az előszobában műanyag padló van, ott csak alapos felmosás. Néhány kisebb szőnyeg van, azokat is porszívózni, majd szőnyegtisztítóval kitisztítani. Nem muszáj foltmentesre, csak tiszta legyen. Ha a kiköltöző albérlő hagy hátra cuccokat (remélem nem sokat), akkor egy kis lomtalanítás is kell, nagyobb műanyag zsákokat vettem, azokba bepakolni, és levinni a konténerbe. 

Január első napjaiban lenne aktuális, addigra költözik ki az albérlő.

 

Szóval ilyesmi lenne első lépésben, aztán később havi egyszeri kisebb takarításról is lehet szó. 

 

A feladatot elég részletesen leírtam, talán ezek alapján egy irányár legalábbis már talán mondható. Ajánlatokat irányár megjelöléssel a publikus email címemre várok, aztán pontosítjuk, megbeszéljük a dolgot. 

homok a szélben Creative Commons License 2014.12.09 0 0 2146

Kedves Fórumozók!

 

 

Cégünk több területre keres takarító kollégákat, főállásba! Érdeklődés esetén kérem küldje fényképes önéletrajzát a ruszka.viktoria@hrvgroup.eu címre

homok a szélben Creative Commons License 2014.12.09 0 0 2145

Kedves Szilvia,

 

 

Cégünk kültéri takarításhoz(jármű, épület) keres munkatársakat főállásban. kérem, ha érdekli a lehetőség küldje el önéletrajzát a ruszka.viktoria@hrvgroup.eu címre

Előzmény: _Szilvi_ (2144)
_Szilvi_ Creative Commons License 2014.12.09 0 0 2144

Kedves Fórumozók!

 

Megbízható, nem dohányzó, munkájára igényes takarítónő vagyok. 
Referencia munkával, illvetve 20 éves tapasztalattal rendelkezem, hosszú távra keresek munkát! 
Illetve alkalmi ablak tisztítást,festés utáni ablak tisztítást, vasalást vállalok. 

Ár megegyezés alapján. 

Elérhetőségeim: 06 30 446-0178 

illetve e-mail:  b.szilvia65@freemail.hu 

Üdv.Szilvia

LévaiZsolt Creative Commons License 2014.12.05 0 0 2143

Takarításban Szakértő Partner!

www.takaritas-szonyegtisztitas.hu

 

Kedvező áron Padló-és Szőnyeg és Kárpittisztítás Ingyenes kiszállással!

Karácsony előtti Kis és Nagy Takarítási Gondjait megoldjuk Szinte azonnal.

 

Fényképes Takarítónő és Bejárónő Szolgáltatás: www.takaritono-bejaronokereso.hu

 

Napi-heti takarítások

Társasház és Iroda Takarítás

Felújítás utáni Takarítás

Kárpittisztítás

Gőztisztítás

 

06 20 214 1846

06 70 774 6690

 

zsuzsukakadu Creative Commons License 2014.12.05 0 0 2142

Kedves Fórumozók,

 

leinformálható, energikus, megbízható és alapos takarítónőt keresek heti egy alkalomra, a délelőtti órákra. A lakás az V.kerületben található, 86nm. Nagyon tiszta, szellős, kevés bútorral, könnyen tisztítható felületekkel. Két cica van, ők jelentenek fokozottabb tisztítást a kedvenc alvóhelyükön, de ez egy-egy párnányi terület.

Alkalmanként ablaktisztítást kell beiktatni. A takarítást 4 óra alatt el lehet végezni. Csak reális árat tudok elfogadni.

 

Ha mindketten elégedettek vagyunk egymással, akkor tartós megbízásra lehet számítani. Kérem, akit érdekel az ajánlatom, írjon mailt a pelle.zsuzsa@gmail.com címre. Köszönöm

 

 

zsuzsukakadu Creative Commons License 2014.12.04 0 0 2141

Kedves Fórumozók,

 

leinformálható, energikus, megbízható és alapos takarítónőt keresek heti egy alkalomra, a délelőtti órákra. A lakás az V.kerületben található, 86nm. Nagyon tiszta, szellős, kevés bútorral, könnyen tisztítható felületekkel. Két cica van, ők jelentenek fokozottabb tisztítást a kedvenc alvóhelyükön, de ez egy-egy párnányi terület.

Alkalmanként ablaktisztítást kell beiktatni. A takarítást 4 óra alatt el lehet végezni. Csak reális árat tudok elfogadni.

 

Ha mindketten elégedettek vagyunk egymással, akkor tartós megbízásra lehet számítani. Kérem, akit érdekel az ajánlatom, írjon mailt a pelle.zsuzsa@gmail.com címre. Köszönöm

 

Az előzőleg írt felhívásomban sajnos rosszul adtam meg az mail címemet!

zsuzsukakadu Creative Commons License 2014.12.04 0 0 2140

Kedves Fórumozók,

 

leinformálható, energikus, megbízható és alapos takarítónőt keresek heti egy alkalomra, a délelőtti órákra. A lakás az V.kerületben található, 86nm. Nagyon tiszta, szellős, kevés bútorral, könnyen tisztítható felületekkel. Két cica van, ők jelentenek fokozottabb tisztítást a kedvenc alvóhelyükön, de ez egy-egy párnányi terület.

Alkalmanként ablaktisztítást kell beiktatni. A takarítást 4 óra alatt el lehet végezni. Csak reális árat tudok elfogadni.

 

Ha mindketten elégedettek vagyunk egymással, akkor tartós megbízásra lehet számítani. Kérem, akit érdekel az ajánlatom, írjon mailt a pelle.zsuzsa@gmail.hu címre. Köszönöm

zsuzsukakadu Creative Commons License 2014.12.04 0 0 2139

Kedves Erzsó,

 

engem érdekel az ajánlata. Az V.kerületben egy 86nm-es, tiszta, karbantartott lakást kellene hetenként egyszer lelkiismeretesen kitakarítani.

Csak reális ajánlatot tudok elfogadni. A telefonszámom: 06205617391. Ha érdekli a lehetőség, kérem, keressen holnap 10 óra után-

 

Nagyon köszönöm. Jó éjszakát, Zsuzsa

Előzmény: zso.zso (2138)
zso.zso Creative Commons License 2014.12.04 0 0 2138

Kedves Mindenki!!

      

 

      Takarítást Vállalok családoknál!!  Megbízható,rugalmas,munkámra igényes 39 év Nő vagyok. referenciám is van. de a legjobb referencia egy próba nap.nincsenek káros szenvedélyeim!! ha segítségére lehetek,hívjon Bizalommal ! részleteket telefonon,vagy személyesen.

 

 

   Úgy gondolom le Írni mindent le lehet,de a tények magukért beszélnek!

 

 Telefon: 06 706345842.  Ha rám csörög,vissza hívom!!

 

Előre is Köszönöm a bizalmát!

 

 Üdv: Erzso.

Vilma Hernáczky Creative Commons License 2014.12.01 0 0 2136

Kedves Fórumozók!

 

Megbízható, leinformálható hölgy takarítást vállal Budapesten és Érden. Több 10 éves tapasztalattal rendelkezem 

Alkalmanként és heti rendszerességgel is! 

 

Ár: megegyezés szerint

 

Elérhetőség: 20-545-4861

 

Köszönettel: Hernáczky Vilma

liana69 Creative Commons License 2014.11.30 0 0 2135

Kedves Fórumozók!

 

Igényes, alapos, leinformálható, káros szenvedélyektől mentes takarítónőt keresek Kerepesre (Örs vezér tértől 25 perc HÉV-vel) karácsony előtti nagytakarításra, kb. 2x8 órára. Ajánlatokat a julia.kanyar@gmail.com-ra kérek. Előre is köszönöm.

robhorv Creative Commons License 2014.11.30 0 0 2134

Kedves Fórumozók!

 

Takarítást és galambürülék takarítást vállalok.

 

Galambpiszok eltakarítását vállalom, erkélyek megtisztítását, teljes ürülék mentesítést, galambtetemek eltakarítását! A fertőtlenítő takarítás pedig bónusz a munkánk végén!


 

Takarítást vállalok otthonokban, irodákban, társasházakban.

Takarítást, bevásárlást, ház körüli munkákat: kertgondozást, eresztakarítást; de vasalást, mosást, főzést is, amire csak szükség van a háztartásokban.

Hétvégén vagy hét közben is dolgozom, állandó vagy alkalmi munka is érdekel. A munkákat Budapest összes kerületében, és Budapest vonzáskörzetében is vállalom!

Hívjon hétvégén is!

06 20 912 6233  

aszallito@yahoo.com

 

 

Nikolett091 Creative Commons License 2014.11.27 0 0 2133

Tisztelt Mindenki!

 Heti rendszerességgel hétfő-csütörtöki napokra 7-8 órás takarítás és vasalást is vállalok.

Rólam amit tudni lehet,hogy pontos,precíz,megbízható,rugalmas,referenciával rendelkező hölgy vagyok.

Nagyon kedvező áron dolgozom.

Ha felkeltettem érdeklődésüket várom mielőbbi jelentkezésüket.

Várom mielőbbi válaszukat.

Üdvözlettel.Nikolett

Email cím:nikodemia@freemail.hu

Tel:0630/6439304

Nikolett091 Creative Commons License 2014.11.27 0 0 2132

Tisztelt Mindenki!

Heti rendszerességgel 7-8 órás takarítás és vasalást vállalok. Rólam amit tudni lehet,hogy pontos,precíz, megbízható, referenciával rendelkező hölgy vagyok.

Nagyon kedvező áron dolgozom.

Ha felkeltettem érdeklődésüket várom mielőbbi jelentkezésüket.

Előre is köszönöm.

Üdvözlettel:Andrea.

Email.:dakoandrea69@gmail.com

 Tel:0630/2164556

 

takaritobudapest_00 Creative Commons License 2014.11.26 0 0 2131

Takarítást vállalok!

 

Precíz, megbízható, jó teherbírású értelmiségi lány takarítást vállal Budapest egész területén.

 

-rendszeres(heti, kétheti) vagy alkalmi nagytakarítás

-mosás

-vasalás

-ablakpucolás

-főzés

-igény szerint egyéb ház körüli munkák

 

-gyerek centrikus vagyok

-állatbarát vagyok

-angol és német nyelvtudással rendelkezem

 

Keressenek bizalommal!

 

takaritobudapest@gmail.com

0620 801 36 27(egész nap hívható)

 

Magányos férfiak kíméljenek!

 

_Szilvi_ Creative Commons License 2014.11.25 0 0 2130

Kedves Fórumozók!

 

Megbízható, nem dohányzó, munkájára igényes takarítónő vagyok. 
Referencia munkával, illvetve 20 éves tapasztalattal rendelkezem, hosszú távra keresek munkát! 
Illetve alkalmi ablak tisztítást,festés utáni ablak tisztítást, vasalást vállalok. 

Ár megegyezés alapján. 

Elérhetőségeim: 06 30 446-0178 

illetve e-mail: b.szilvia65@freemail.hu 

Üdv.Szilvia

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!