Keresés

Részletes keresés

Kcsita Creative Commons License 2007.07.10 0 0 5347
Gera marad, ketten távoznak

Gera Zoltánt még egyéves szerződés köti a WBA-hoz
Ma, 12:15, Forrás: SportFórum.hu, módosítva: Ma, 12:25

Megvált két játékosától a West Bromwich Albion, Diomansy Kamara a Fulhamhez, míg Jason Koumas a Wiganhez került.

Kamaráért hatmillió fontot fizetett a Fulham a WBA-nak, míg Koumasért ötmillió fontot perkált a Wigan. Kamara az elmúlt idényben 23 gólt termelt a Championshipben, eközben Koumas tíz találatig jutott.

Gera Zoltánt korábban a Middlesbrough-val hozták szóba, de a pletykákat nem követte hivatalos ajánlat. Újabban a Manchester City kapcsán emlegették, de az új mester, Sven Göran Eriksson sem tett még lépéseket. A magyar középpályást még egyéves szerződés köti a WBA-hoz. Habár Gera többször úgy nyilatkozott, hogy a Premier League-ben szeretné folytatni, egyre inkább úgy fest, marad a másodosztályban.
Ayreon Creative Commons License 2007.07.08 0 0 5346
Akit manapság nem hoznak híbre az új City-vel az nem is épkézláb focista! De persze remélem igaz...
Előzmény: Kola (5345)
Kola Creative Commons License 2007.07.08 0 0 5345
City are eyeing West Brom's Hungarian playmaker Zoltan Gera. (People)
Kisbaloo Creative Commons License 2007.06.28 0 0 5344
Gera back on agenda for Middlesbrough

08:25 June, 28, 2007

Middlesbrough Football Club are to renew their interest in Zoltan Gera.

When Gareth Southgate replaced Steve McClaren last summer he made the West Bromwich Albion winger a top target, yet the Baggies were reluctant to sell.

Boro renewed their interest in the Hungarian during the New Year transfer window, yet with promotion to The Premiership still on their minds, again the Hawthorns club knocked back their efforts.

Yet following their failure to clinch a place in the top-flight, Southgate believes the Championship side may now be willing to sell Gera, and he will make an offer of £3million for his services.


forrás:www.FansFc.com
reckon Creative Commons License 2007.06.28 0 0 5343
 mintha leközölték vna változatlanul a tavalyi cikkeket,beszarás.
Előzmény: Ayreon (5342)
Ayreon Creative Commons License 2007.06.27 0 0 5342

http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=145280

 

Na, az NSO megint összefoglalta!

 

Egy kis szokásos nyári Gera kavarás.

angyalhentes Creative Commons License 2007.06.21 0 0 5340
Gera aligha first choice a kluboknal, ha erre celzol. Ha elkel, akkor szerintem valamikor augusztus tajekan.
Előzmény: Törölt nick (5339)
angyalhentes Creative Commons License 2007.06.01 0 0 5338
Azt allitod, hogy ha fizetnek valamennyit a WBA-nak, utana ingyen vihetnek? :)
Előzmény: Tibbie Frank (5337)
Tibbie Frank Creative Commons License 2007.06.01 0 0 5337
Ha az opciós jogról lemondana (bizonyos összegért nyilván) akkor ingyen vihetnék...
Előzmény: Feyd-Rautha (5336)
Feyd-Rautha Creative Commons License 2007.06.01 0 0 5336
Idén nyáron, de a klubnak opciós joga van egy évvel meghosszabbítania a szerződését.
Előzmény: Tibbie Frank (5335)
Tibbie Frank Creative Commons License 2007.06.01 0 0 5335
Meddig él még a szerződése? Magyarán mikor vihetik ingyen?
Előzmény: Feyd-Rautha (5334)
Feyd-Rautha Creative Commons License 2007.06.01 0 0 5334
Szerintem nem volt olyan szezonja, hogy marhára kapkodnának majd érte. Van némi esélye, de szerintem nem túl sok. Talán ha ingyen vihető lenne. De nem az.
Előzmény: Kisbaloo (5333)
Kisbaloo Creative Commons License 2007.06.01 0 0 5333
Üdv!

Tud valaki valamilyen infót Zolival kapcsolatban???
Mert nem sokat hallani róla, csak a saját honlapján írtak pár sort...
Örülnék neki ha PL-ben játszhatna ismét, és szerintem ezzel nem vagyok egyedül!
Én szorítok Zolért! Remélem megveszi vmelyik PL-es középcsapat, nem akarom felsorolni őket!
Overtaker Creative Commons License 2007.05.29 0 0 5332

Elengedi, de kell valakinek a PL-ből? Igen optimisták vagytok, de 04/05 régen volt, mostanában pedig nem is fért be a kezdőbe. El kéne fogadnia egy Bundesligás ajánlatot, ha van még belőle, szerintem a PL-szintre már nem fog tudni visszakapaszkodni, amit részemről nagyon sajnálok, de ezt érzem a realitásnak.

Előzmény: Törölt nick (5330)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.29 0 0 5331

 Íme itt a bizonyíték, egy régebbi NS-cikkből:

 

 Az ünnepelt sztár egy ideje már nem Gera, hanem a West Bromnál az idény legjobbjának megválasztott Diomansy Kamara, Jason Koumas, illetve a Wolves elleni győztes fejesgólt – a WBA szezonbeli 100. találatát – jegyző Kevin Phillips.

Míg Bryan Robson korábbi menedzsernek Gera nagy kedvence volt, addig Tony Mowbray már nem ajnározza. A szakvezető utalt arra, hogy három ember kivételével nem elégedett maradéktalanul az együttessel.

Előzmény: Törölt nick (5330)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.29 0 0 5330
 Miért ne hagyná? Szinte minden második meccsen a cserepadon volt, köztudottan nem a kedvencei közé tartozott Mowbray-nek. Kevin Phillipséket nyíltan is megnevezte, és nem titkolta a szimpatizálását. Ha még mindig Robson lenne az edző akkor kicsit félnék hogy mégis marad, de most teljesen nyugodt vagyok, mert el fogják engedni.
Előzmény: Everred (5329)
Everred Creative Commons License 2007.05.29 0 0 5329
Mi van, ha speciel pont Gerát nem hagyja elmenni? A mostani WBA-nak van jónéhány piacképes játékosa.
Előzmény: Törölt nick (5328)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.29 0 0 5328

 A WBA hivatalos oldaláról, Tony Mowbray edző nyilatkozata:

 

 "We've got some decent players and I'm looking forward to July already."

 

 "I would suggest if we're going to do that we'll need to lose some players along the way."

 

 Magyarán többek között Gerát hagyja elmenni, és az árából új embereket tudnak majd leigazolni.

Törölt nick Creative Commons License 2007.05.29 0 0 5327
 Igen, félreírtam, mással kevertem össze.
Előzmény: sergiototta (5326)
sergiototta Creative Commons License 2007.05.29 0 0 5326
Jaaskelainen finn
Előzmény: Törölt nick (5325)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.29 0 0 5325

 Akár :-) Nem, amúgy az az önbizalmunkat növelné ha látnánk hogy a legjobb magyar nem egy másodosztályú csapatban szenved hanem egy elsőében alapember. Már bizonyított a PL-ben a 2004/2005-ös szezonban, mindenki tudja róla hogy milyenek a képességei. És elég lehangoló azt továbbra is látni hogy egy másodosztályú csapatnak mégcsak nemis stabil kezdőembere. Ezért mondtam hogy jobban látnánk a neve mellett egy elsőosztályú klub nevét.

 

 Ha meg Németh és Simon neve mellett meglátják a Liverpoolt, igenis lepődjenek meg, hogy "jé, egy magyar a BL-döntős Liverpoolban, talán mégsem olyan bénák ezek?" Te nem örülnél jobban ha egy angollal találkozol akkor tudjon pár jelenlegi magyar focista nevét felsorolni Gerán kívül? Nyilván a PL-ben játszó magyarokat ő is ismerné mint én a görög Jaskeleinent vagy a holland Robbent, esetleg az elefántcsontparti Zokorát.

Előzmény: milton keynes (5324)
milton keynes Creative Commons License 2007.05.29 0 0 5324
aztán meglátják, hogy a kispadon ott ül két gyerek, akinek liverpool van a neve mellett, és összeszarják magukat!
Előzmény: Törölt nick (5318)
angyalhentes Creative Commons License 2007.05.29 0 0 5323
Blackburn vagy Blackpool.
Előzmény: reckon (5322)
reckon Creative Commons License 2007.05.29 0 0 5322
ezt te sem gondolhatod komolyan, Úristen

már hogy lenne mindegy,hogy az arsenal bolton everton trióval játszik karácsonyi pörgés esetén akár 8 napon belül,vagy a QPR plymouth burnsley hármassal

Nem mind1, hogy a fél világ látja- e meccseit legalább havonta, vagy sem
Előzmény: sylord (5317)
sylord Creative Commons License 2007.05.28 0 0 5321
Valahol olvastam egy nyilatkozatot ezzel kapcsban, ahol azt mondták, erre kicsi az esély, mivel a másodosztályból csak az angolok által kiajánlott meccset közvetíthetnék, így meg nem érné meg nekik.
Előzmény: Törölt nick (5319)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.28 0 0 5318
 Azért a PL mégiscsak PL. Gerának jobban fekszenek a technikásabb csapatok, és ellenük jobban is szeret játszani. És nem mellékesen láthatnánk újra a TV-ben játszani. Ha a válogatottban a neve mellett meglátják a klubbját, akkor ne azt gondolják hogy: "na egy másodosztályú klub tagja és azt mondják hogy a legjobb magyar..."
Előzmény: sylord (5317)
sylord Creative Commons License 2007.05.28 0 0 5317

Nekem az egyik kedvenc magyar játékosom Gerzson, de kicsit túl van értékelve szvsz.

PL-szinten egy ügyes játékos jó technikával és játékintelligenciával megáldva, de nem több(sajnos)

Nem fiatal már, az meg, hogy pölö a Wigan (vagy Boro, tökmindegy) színeiben harcol a benntmaradásért, vagy a WBA-val küzd a feljutásért az gyakorlatilag egykutya.

Sőt, Zoli stílusának sokkal jobban fekszik egy olyan csapat amelyik inkább támad, míg a PL kiscsapatai ugye elsősorban a védekezésre vanank kényszerítve.

Előzmény: Törölt nick (5316)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.28 0 0 5316
 Nah, örülök hogy legalább pár ember nézni tudta. Ha Gera maradna, eléggé megpecsételődne a karrierje, 2 év egymás után a másodosztályban, nem mindenkinek vonzó referencia... Ha most nem lép Gera, akkor eltűnik a másodosztályban és nem lesz több kiugrási lehetősége, nemsoká 30 éves. Idén dobbantania kell, mégpedig a PL-be.
Előzmény: sylord (5314)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.28 0 0 5315
 Hát sajnos ez nem olyan bombabiztos dolog mint hogy leülsz a TV elé és bekapcsolod :-( Dehát ez van, nincs más. Valakinek ment szépen, valakinek szakadozott és van akinek nem jött semmi. Függ a netkapcsolattól, attól hogy hányan nézik azt a csatornát és hogy nekik milyen a netfeltöltésük... Szal rizikós, remélem azért nem haragszol, én is azt hittem hogy menni fog tökéletesen.
Előzmény: Törölt nick (5312)
sylord Creative Commons License 2007.05.28 0 0 5314

A Sopcast-ban pont az a jó, hogy max. 1 perc a pufferelés.

Mondjuk a felbontás időnként nem a legtökéletesebb.

Amúgy szvsz a WBA jobb volt, de a Derby találta a gólt.

Ez a mostani WBA végre már passzolós focit játszik, nem azt a Robson-féle felívelgetéseket.

Ha Gera marad, szvsz az sem tragédia.

 

Előzmény: Törölt nick (5312)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!