Keresés

Részletes keresés

Bandos Creative Commons License 2005.06.30 0 0 9150

Szia Marianna,

 

Azért ne add fel! Ha München-ből is megoldható az indulás, akkor 1300 euró helyett kb. 600 euróért is (repjegy, illeték, szállás, félpanzió, transzfer) eljuthattok a Maldívra, mert most éppen münchen-i indulással lehet szuper jó repjegy árakat találni a Condor-nál. http://www3.condor.com/tcf/us/index.jsp

Júl 14. oda: 124 USD (!) , júl 22. vissza: 249 USD, összesen 373 USD (298 EUR), azaz kb. 76 eFt illetékkel együtt!

Meeru-ra pedig 27 Euróért van félpanziós szállás....

 

Bandos

Előzmény: Marianna-22 (9145)
Mr.Gócpoint Creative Commons License 2005.06.30 0 0 9149

Kékbálna!

 

Láttad már az Ellaidhoo-ról szóló búvárfilmet,amit még 1997-ben forgatott egy magyar búvárcsoport?

Már kb.fél éve megvettem,csak elfelejtkeztem róla.

Nagyobb áruházak árulják,a cime:Képeslapok a paradicsomból.

Bemutatják a szigetet,a búvárbázist,és remek vizalatti felvételek vannak rajta,nagyon vicces narátor magyarázattal.Ja és Malét is bemutatja.

iberostar Creative Commons License 2005.06.30 0 0 9148
Nagyon ügyesen megszervezted!

És hogy az anyóst idö elött elküldted a Paradicsomba...(bocsi ez kicsit morbid.)

Köszönöm a sok köszit, kedvesek vagytok a pároddal.
Jó utat, mert lelki szemeimmel látom, hogy az útilapu már a nejed lábán van, és a sok vasalt ruhát egybQl a bQröndbe rakja...
Előzmény: Bandos (9137)
konyak_ad Creative Commons License 2005.06.30 0 0 9147
jó utat!
Előzmény: volvo s80 (9146)
volvo s80 Creative Commons License 2005.06.30 0 0 9146
Sziasztok!
Néhány óra múlva indulunk a Paradicsomba. Ígérem, gondolunk majd rátok is. Ha hazajöttünk, mesélünk.
Üdv mindenkinek,
volvo s80
Marianna-22 Creative Commons License 2005.06.30 0 0 9145

Köszi a  segítséget!

 

Végül is nem lenne rossz, de még így is 1300 euro lenne repjeggyel együtt Müncsneből, ami azért annyira nem jó. De nagyon köszi, hogy megkérdezted.

Pedig már úgy beleéltem magam! Már keztem izgulni, hogy végre kijutok!

Na mindegy ami késik nem múlik, egyszer én is kijutok.

Köszi mégegyszer!

 

Marcsa

Előzmény: crx (9143)
kisteso123 Creative Commons License 2005.06.29 0 0 9144

 

 

HELLO!

 

www.stafa.at

 

 

 

FERNREISEN

  STAFA REISEN Last-Minute-Urlaub

Malediven.Malediven

letzter Abreisetermin: 31.07.2005 
4*Insel.Ellaidhoo.Halbpension

 969 €

Malediven.Malediven

letzter Abreisetermin: 31.07.2005 
4*Villa.Holiday Island.Halbpension

 1089 €

Malediven.Malediven

letzter Abreisetermin: 30.10.2005 
4*Insel.Kuredu.Halbpension

 1139 €

Malediven.Malediven

letzter Abreisetermin: 30.10.2005 
3*Insel.Fihalhohi.Vollpension

 1195 €

DETAILPROGRAMM drucken - Malediven
crx Creative Commons License 2005.06.29 0 0 9143

mázlista, már válaszoltak is :-))

1 lépés: repjegy választás a honlapjukon

2 lépés: ref szám elküldése nekik és szállást foglalnak

 

Az ár Maletól és vissza a hidroplán transzfert foglalja magában, Helengelin 14 éj beach bungi, félpanzió per fő 2 fős szobában 07.31-ig történő kijelentkezés esetén.

 

Ha jól értem a repjegy plussz rájön. :-(

 

"Dear Laszlo,

1. step:

flight schedule....

just click ... www.Maldivian.com --- and than link to NUR FLUG - Kalkulator
there you find the LINK to LTU or CONDOR,

check for the flight you need - rates and exact dates are online.
booking of flight online as well.

---
when this step is done
2. Step

, please email us the booking number and flight
details.
your adress, name of the person you are travelling with...

and I can send you the confirmation for HELENGELI right away.

Info about helengeli ... see www.helengeli.net
the special offer is starting from Male International Airport.... transfer
to the island by seaplane, 14 nights in Beachbungalow, Halfboard - per
Person in Double room : EUR 660,00 valid till 31.07. last check out date...
other dates possible unter hotelkalkualtor at our website www.maldivian.com


For further questions, just let me know

Kind regards
Ruth"

crx Creative Commons License 2005.06.29 0 0 9142

Szia,

Írtam nekik. Én holnap du leszek csak bent az irodában, ha jön válasz berakom egyből. Ha vki gyorsabb, akkor írjon más is nekik.

Crx

Előzmény: Marianna-22 (9141)
Marianna-22 Creative Commons License 2005.06.29 0 0 9141

Sziasztok!

 

Kellene egy nagy segítség! A www.maldivian.com van hirdetve Helengelire 14 nap félpanzióval 660 euroért, de egy mailt kellen írni nekik. Én pedig annyira nemtudok se angolul, se németül, hogy megkérdezzem ,hogy ez az ár milyen féltételek mellett érvényes.

Ha nem lenne túl nagy kérés, megkérdezné nekem valaki?

 

Marcsa

Bandos Creative Commons License 2005.06.29 0 0 9140

Szia Pitta2,

 

A Royal-on áprilisban összehaverkodtunk a recepció és foglalási manager-el, Ő küldött most nekünk egy igencsak kedvező ajánlatot, amelynek lényege, hogy az amúgy is kedvezményes közvetlen foglalású áraikból a kint töltött napok függvényében 42-45 % kedvezményt kapnánk. Így pl. július közepéig a 228 USD szobaár 125-130 USD lenne 2 főre, júl 15-aug 31 között 271 USD helyett 149-154 USD, szept 1 után pedig 221 USD helyett 121-126 USD. Szerintem is nagyon jó ár, főleg a Royal színvonalához képest, de mi most mégsem tudunk élni vele.

 

Bandos

Előzmény: Pitta2 (9138)
konyak_ad Creative Commons License 2005.06.29 0 0 9139
nem rossz??????
nekünk 798ezer volt a repjegy+ill., félpanzió (14 éj), hajós transzfer...
Előzmény: Bandos (9137)
Pitta2 Creative Commons License 2005.06.29 0 0 9138

Bandos!

 

177.000 Ft/fő? Nem rossz? Zseniális!

Gratulálok!

Szabad érdeklődni, hogy mit jelent a hihetetlenül jó ár Royalon?

Előzmény: Bandos (9137)
Bandos Creative Commons License 2005.06.29 0 0 9137

Szia Bejjus,

 

Sajnos én most csak itthonról drukkoltam, de a szervezésben elég sokat segítettem, így a repjegy kérdésre én is tudok válaszolni.

A repjegyet a Condor honlapján, elektronikusan foglaltuk.  http://www4.condor.com/tcf/us/index.jsp 

 

Az indulás előtt 1-2-3 héttel néha szinte hihetetlenül kedvező árakat lehet találni, ezúton is köszönet Iberostar-nak, aki felhívta erre itt a fórumon a figyelmet. Május végén foglaltuk a jegyet, oda is 249 USD, vissza is 249 USD volt, illetékkel és adókkal együtt. (kb. 100eFt az akkori árfolyamon). A foglalás az azonnali bankkártyás fizetéssel együtt lett érvényes, a visszaigazolást azonnal küldték mail-en, a jegyeket pedig kb. 4-5 nap múlva postán kaptuk meg, a boritékon a Neckermann egyik hazai irodája volt feladóként. (A Condor tudtommal egy charter társaság, ugyanahhoz a Thomas Cook nevű német utazási csoporthoz tartozik, mint a Neckermann.)

 

Az útvonal oda Bp-Frankfurt-Male, visszafelé Male-München-Budapest volt, a magyar-német szakasz a Lufthansával ment, és az is benne volt az árban! Egyébként szerdánként Frankfurtból, csütörtökön pedig München-ből indul a Condor Male-ra, és visszafelé nyugodtan foglalhatod a másik városon keresztül is, Fischelino-ék így 1 hét helyett 8 éjszakát tudtak kint tölteni. 

 

A szállásról még annyit, hogy a DerTour katalógusban lévő 27 eurós Meeru félpanziós standard bungiárból, illetve a 107 eurós transzferárból még egy kis kedvezményt is kaptunk a "szokásos" magyar irodánktól, a 8 éj félpanzióval, hajótranszferrel együtt fejenként összesen 76.800 Ft volt.

 

A teljes repjegy, illeték, adók, félpanziós szállás, és transzfer költség minden kapcsolódó tétellel együtt mintegy 177.000 Ft volt 10 napra, 8 éjszakára.....Szerintem nem olyan rossz. 

 

Bandos

Előzmény: Bejjus (9132)
Fischelino Creative Commons License 2005.06.29 0 0 9136

Szia Bogyó2.

 

Először is: köszi a segítséget. Hamarosan több kép is lesz Meeruról és lehet "csemegézni". A szokott helyre lesz feltéve. Feltéve, ha sikerül.

Szia: Fischelino

 

 

crx

 

Hamarosan lesz egy kis összehasonlítás is. De péntek óta, a mai az első napom, hogy teljes valóságban itthon vagyok. A bőröndből is most pakolok ki teljesen. Az uszonyokat már elraktam. Halihó.

Előzmény: Bogyó 2 (9134)
Fischelino Creative Commons License 2005.06.29 0 0 9135

Hello Pitta2.

 

A május az április volt és Bandossal voltunk. A június hirtelen döntés és valóban szerencsés helyzet volt az Anyuval. Augusztusban is nyaralunk majd, a Royalról hihetetlenül kedvező árat kaptunk, de most nem a Maldivra megyünk, ezt most kihagyjuk.

Üdv: Fischelino

Előzmény: Pitta2 (9131)
Bogyó 2 Creative Commons License 2005.06.29 0 0 9134

Szia Fischellino!

 

Tegnap sajnos nem tudtam jönni, de látom, hogy közben megoldottátok.

Gyönyörű ez a kép. Olyan színekkel, mint a miénk, amiért már megint ott voltál.:))

Előzmény: Fischelino (9119)
crx Creative Commons License 2005.06.29 0 0 9133

Sziasztok,

nem semmi :-))) Na akkor viszont végre vki járt sok helyen és Meerun is. Ha nem is egy részletes összehasonlítást (Ha van idő akkor azt is) de egy sorrendet és pár szót szeretné(n)k arról, h tudjuk Meeru hol van a sorban a többihez képest.

 

Ma néztem a malongos emaileket, a jövő hét elején felteszem a leírást addig nincs most időm, igyekszem, szólok ha fentvan :-))

 

Crx

Bejjus Creative Commons License 2005.06.29 0 0 9132

Szia Fishelino!

Milyen volt a Condor-ral utazni? Milyen útvonalon mentetek? A kiegészítő jegy Bp-ről mennyibe került?

 

Előzmény: Fischelino (9127)
Pitta2 Creative Commons License 2005.06.29 0 0 9131
Ez az éved jól alakult. Május, június. Jövő hónapban melyik szigetre mentek? :))))
Előzmény: Fischelino (9129)
jucoka2004 Creative Commons License 2005.06.29 0 0 9130

Sziasztok fórumosok!

Régen jelentkeztem be, de folyamatosan figyellek benneteket.

 

Fischelino! Irigyellek "egy kicsit", vagyis nagyon! Alig várom én is, hogy újra mehessek! Szépek a képek, de kicsit többet is szívesen látnék.

 

És irigylek mindenkit, aki most van indulóban! Jó utat, jó időt és minden jót kívánok az utazóknak!

 

Kékbálna! Nem készítettél Te sem összehasonlítást eddig? Én most fejeztem be a márciusban elkezdett anyagot (Lohifushi-Olhuveli -Helengeli) és elküldtem Crx címére. Nem tudom ide is érdemes-e feltenni, vagy mindenki ugyis megtalálja - ha akarja - majd a honlapon, ha felkerül? Azt hiszem ide a fórumra kissé hosszú is lenne. Ti mikor terveztek menetet? Lesz a télen nyaralás? Én most nézegelődök, hogy hova, merre, így nagyon szívesen venném a te összehasonlításodat is.

 

Na jó nyarat mindenkinek és aki csak teheti utazzon a "paradicsomba".

Üdv: Juco

 

Fischelino Creative Commons License 2005.06.28 0 0 9129

Szia Kékbálna.

 

Szóval csak én és Anya voltunk Meerun június 16-24ig. Első nap felhős volt és esős, de azt követően szerncsésen gyönyörű volt az idő. Nagyon szép a sziget, gondozott, tiszta. Mindenki mosolygós és barátságos. Hirtelen jött ötlet volt az utazás, nem bántuk meg, sőt...

Szia, Fischelino

Előzmény: Kékbálna (9126)
Fischelino Creative Commons License 2005.06.28 0 0 9128

Szia vicorex,

 

igen, volt szerencsém most lenni Meerun. Csoda hely. Semmi nyoma a szökőárnak. Minden gondozott és szép. Négy hónappal ezelőtt adták át a vizibungalókat és a hozzátartozó Maalan éttermet és a Spa-t.

Snorkelling: most a 304-es bungik előtti szakaszon volt nyugodt a víz és itt sok halacska volt. DE se papagáj, se blue surgeon fish nem volt. VISZONT nagyon sok picasso fish, reef shark és sting ray úszkált a vízben. Összességében sok hal volt.

Az étteremnél nagyon hullámzott a víz, így én ott nem snorkellingeztem, nem tudom, hogy azon a részen volt e hal.

Szia. Fischelino

Előzmény: vicorex (9121)
Fischelino Creative Commons License 2005.06.28 0 0 9127

crx

 

Szóval az úgy volt, hogy...

Bandos sajnos nem tudott jönni, bár nagyon szeretett volna. Első nekigondolásra is az Anyu és én neveztünk az útra, ugyanis szülinapi ajándék volt az Anyu számára.

 

Iberostarnak köszönhető az út, hiszen ő hívta fel a figyelmet a kedvező CONDOR repjegy árakra. Köszi, köszi, köszi. Egyszóval: nem lehetett kihagyni.

Hamarosan új album kerül fel a netre. Nyolc napot voltunk és remekül éreztük magunkat. Fischelino 

Előzmény: crx (9122)
Kékbálna Creative Commons License 2005.06.28 0 0 9126
Na ez az. Mikor is voltatok Meerun? Komolyan sárgulok. :))
Előzmény: crx (9122)
Kékbálna Creative Commons License 2005.06.28 0 0 9125

Szia crx!

 

Szerintem a snorkel trip kicsit drágább Meerun.

 

11 USD a  jelenlegi tájékoztató szerint. Erre jön még a felszerelés bérlet

 

http://www.oceanpro-diveteam.com/angebote_preise/preisliste_meeru.pdf

 

Kékbálna

Előzmény: crx (9088)
konyak_ad Creative Commons License 2005.06.28 0 0 9124
Nagyon jó utazást, és legalább olyan szép időjárást kívánok mint nekünk volt!
Előzmény: volvo s80 (9123)
volvo s80 Creative Commons License 2005.06.28 0 0 9123

Sziasztok !

Egy pár napig nem volt internetünk, így csak most olvastam a beírásokat. Várjuk a Kuredu beszámolót mi is. Csütörtökön pedig indulunk Meedhupparura. Felfedezünk egy olyan szigetet ahol még a fórumosok közül nem járt senki. Bízunk benne, hogy tetszeni fog, és persze ,hogy az időjárás nem rontja el a kedvünket.

Üdv,

volvo s80

crx Creative Commons License 2005.06.28 0 0 9122

Fischelino,

lemaradtam vmiről...?

Múlt héten Meerun voltatok? 1 hétre megint kiugrottatok?? 8-))

 

Amúgy kedves képek, h kint ránk , malongokra, gondoltatok...

Előzmény: Fischelino (9119)
vicorex Creative Commons License 2005.06.28 0 0 9121

Fischelino:  ezek szerint te most voltál Meerun ?

milyen a helyzet arrafelé ? gondolom minden újjá van építve a szökőár óta...

snorkelling szempontból milyen a sziget partvidéke ?

vannak halak ? :)

 

Előzmény: Fischelino (9119)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!