Keresés

Részletes keresés

K 1 Creative Commons License 2016.02.08 0 0 17831
B.GY Creative Commons License 2016.02.07 0 0 17830

Az jó mert nekem az is van.Nem kell a sperti:)

Előzmény: Mackóbogár (17829)
Mackóbogár Creative Commons License 2016.02.07 0 0 17829

A google fordítás külön szimpatikus...és aranyérre is jó ;-)

Előzmény: B.GY (17828)
B.GY Creative Commons License 2016.02.07 0 0 17828

Oké majd szólok.Inkább a sárkányban nézek szét,az közelebb van hozzám.

Előzmény: K 1 (17827)
K 1 Creative Commons License 2016.02.07 0 0 17827

Majd írd meg ha kaptál, Ázsia Centerben ilyen krémet .

B.GY Creative Commons License 2016.02.07 0 0 17826

Na majd kiugrok a négy tigrisre vagy a sárkány centerbe.Biztos ott is van ilyen kenőcs:)

Előzmény: Mackóbogár (17825)
Mackóbogár Creative Commons License 2016.02.07 0 0 17825

hát, nem tudom, én már sok minden sz.rt magamra kentem, de ezt nem próbálom ki :-)

Előzmény: Rózsaromantika (17824)
Rózsaromantika Creative Commons License 2016.02.07 0 0 17824

http://www.ebay.com/itm/Botanicals-Indigo-Naturalis-Natural-Skin-Balm-for-Psoriasis-Eczema-15g-/181928227171?hash=item2a5bc47163:g:jMAAAOSwMmBVpMRi

 

 

Leírás Alkalmas: pikkelysömör, ekcéma és mindenféle bőr diseases.Topical termékek, az első értékesítési volumene az egész Kína, a hatás 100%. Tartsuk az eredeti minden kiválasztja a kiváló talaj park bőr kínai gyógynövény, kínai orvoslás krém Sophora, közös Cnidium gyümölcs, Kochia scoparia, cortex dictamni, cortex phellodendri, honeylocust tüske, egyszarvú, lótusz, radix stemonae, indiai buead hét kard, vas Holly növények, mint talajkivonatból finomított természetes növényi lényege az új generációs krémet készítmény külső használatra hagyományos kínai orvoslás. Fő összetevők: talaj park bőr, Sophora, közös Cnidium gyümölcs Belvedere gyümölcs, kéreg dictamni, cortex phellodendri, honeylocust tüske, egyszarvú, lótusz, radix stemonae, indiai buead hét kard, vas Holly, fehér vazelin, mentol, tisztított víz, stb alkalmazási köre: alkalmazható a bőr sterilizálás és bacteriostasis.Such a Staphylococcus aureus (rothadó aureus), candida albicans (gomba). javaslatot ajánlott: heveny vagy idült bőrgyulladás, ekcéma, tinea manus (Hong Kong láb, gombás), a test tinea (izzadság folt), pikkelysömör, peeling, hólyag, a rossz láb, a lábak viszket, viszketés vulvae, aranyér, szúnyogcsípés, pattanások, malária, bőrviszketés. Felhasználás és adagolás: külső használatra, a megfelelő mennyiségű, a termék, hogy a bőrön, hogy mossa érintett területen, 2-3-szor egy nap, akkor lehet ismét használni 1-2 héten belül a tünetek megszűnnek, a kiújulás megelőzésére. Megjegyzés: ez a termék kizárólag külső használatra kerülnünk orális, nem használják nagy területen seb felületén. Tabu: allergia bármely összetevőjével e tiltva. Szabályok: 15 g / ág, Tsui gyógyszer cső csomagolás. Élettartam: két év Jótanácsok: beteg kevesebbet eszik mindenféle bor, tenger gyümölcsei, fűszeres food.Can enni több hőt hideg vér, tápláló vér, a bőr, méregtelenítő funkcióit és így az élelmiszer segít gyógyítani a bőr disease.I kívánunk vissza korai időpontban!

K 1 Creative Commons License 2016.02.07 0 0 17823
B.GY Creative Commons License 2016.02.06 0 0 17822

Annyira azért nem :) Lehet befejezem ezt az egész önsanyargatást.Cukrot nem eszem meg kenyeret ezután sem,mert az nem jó azt észrevettem.Néha azért benyomok valami italt.Most itt tartok.A lábaim is majd egyszer lefotózom,hogyan nőnek rajta a dögök:)

Mackóbogár Creative Commons License 2016.02.05 0 0 17821

:-( pedig elég aszkéta életmódban nyomod már egy ideje.

Előzmény: B.GY (17820)
B.GY Creative Commons License 2016.02.05 0 0 17820

Csináltam megint magamról képeket pont 3 hónappal később mint az előző.(Nov.1,Febr.1)Nem sok változás tapasztalható.3 havonta fotózom magam,hátha észreveszek valami változást:)

B.GY Creative Commons License 2016.02.03 0 0 17819

És a Nu Skin termékekről? Ma voltam egy beszélgetésen.Mondtak érdekes dolgokat.A kolléganőm ismerőséről elmúlt az ekcéma tőle.

K 1 Creative Commons License 2016.02.03 0 0 17818

IBR system-ről van valakinek tapasztalata ?

B.GY Creative Commons License 2016.01.26 0 0 17817

Próbáltam a bioptron lámpát régen.Anyám vette még 2007-ben.A bőrgyógyásznál is jártam álló szolárium félébe.Sós fürdős fényterápián is túl vagyok( Tomesa) Semmit nem használtak. Sulfivitet elhasználtam egy üveggel,de nem sokat ért,csak kiszárított még jobban.Mozogni sem mertem nehogy eltörjek:)Majd nyáron megpróbálom megint.Stressz az távol áll tőlem.Semmi okom rá.3 hónapja nem ittam alkoholt.Kerülöm a tejterméket,cukrot,glutént.Eddig még csak fogytam a pöttyök meg nőttek.Gyógyszert akart felírni a bőrgyógyász,de én nem akartam.Lehet többe kerülne a leves,mint a hús.Február 25-én megyek kórházba orrsövény meg polip műtétre.Azt mondta a dokinéni ez is provokálhatja a sömört.Na meg az sem baj ha kapok az orromon levegőt:)

Előzmény: hul (17815)
Rózsaromantika Creative Commons License 2016.01.26 0 0 17816

A barátomnak én szoktam az Ebayról rendelni ezt a krémet (persze mást is kipróbált ) ,de tapasztalat ez vált be : http://www.ebay.com/itm/221841763218?_trksid=p2057872.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

 

minden este kente és most a harmadik doboz felénél tart és már csak időnként keni, mert eltünt vagy tizedére húzódott. Én javasolnám ,próbáld. 

Előzmény: nick_83 (17811)
hul Creative Commons License 2016.01.26 0 0 17815

Ha nem próbáltad, próbáld a bioptron lámpázást. Van kézi, de hatékonyabb az álló -persze nem otthoni- lámpasor. A bőrgyógyász utal be.

A következő a sós víz, nagyon drága és nehézkes a Holt tengeri sós fürdő otthon, de esetleg Harkányt érdemes volna megpróbálni. A ps izületi fejezeteit biztosan enyhiti. Ne feledd, nem biztos lesz izületi tüneted, de nagy százalékban "szokott" lenni a bőrtünet mellett. Sokaknak a bőrre is használ a harkányi víz.

Stressz. Biztos, hogy a dolgok nagy része fejben dől el. Ok a genetikai stikli, nekünk ott a fő ok, de a kiváltó a stressz és a táplálkozás +ital.

Hosszú ideig tart, amíg tökéletesen szar lesz a bőr, hosszú ideig, amíg valamit is enyhül. Nem elég egy kicsit nem inni, meg másképp kajálni. Az lenne a jó, ha az ember alapvetően tudna változtatni az életmódján és a flusztráló tényezőkön, ami k.szép leírva, maga az elmélet.

Aztán van gyógyszer is, a trexan, ami egyeseknek jó, mások betegebbek tőle, hajhullás stb. Nem minden bőrgyógyesz tudja és nem merik felírni, pedig pár év javulás is sokat ad az ember életminőségében.

Rohadt cinikus vagyok: másoknak meg epebetegsége van. Vagy erősen cukrosok lettek és ott a probléma. Sok faszfejnek meg rengeteg a pénze, de az aranyere minden nap fáj és vérzik, műtét után is kiújul. Az élet káros az egészségre.  

Előzmény: B.GY (17814)
B.GY Creative Commons License 2016.01.25 0 0 17814

Nekem egyenlőre csak fellángol :) Nem ér semmit sem a diéta,sem az alkoholmegvonás.A pöttyök csak nőnek terjednek.Még nem tudom merre megyek tovább.

Előzmény: hul (17813)
hul Creative Commons License 2016.01.25 0 0 17813

Mindenkinek valami más segít vagy éppen semmi sem. Vannak módszerek, hit és időszakok, amikor nem tudni mitől elmúlik és fellángol a ps... mindhalálig próbálgatjuk! 

Előzmény: nick_83 (17811)
nagytata Creative Commons License 2016.01.25 0 0 17812

Üdv

A 20 év psoris múltam sem kell hozzá, elég egy kicsit gondolkozni, hogy azt mondjam: eszedbe ne jusson ilyen szart rendelni!

Persze azt csinálsz amit akarsz.

 

Előzmény: nick_83 (17811)
nick_83 Creative Commons License 2016.01.24 0 0 17811

Udv Sorstarsak.

Ez az amerikai (ebay) krem is valami steroid? Esetleg hosszabb tavon segithet? Ha ebayrol rendelem meg fog erkezni? (Ertem ezalatt hogy gyogyszer) 

Mit lehet rola tudni?

Neha olvasgatom a forumot nekem is hasonlo a sztorim mint itt sokaknak.

Egyszer ha kedvet kapok leirom en is kb 16 ev tapasztalatat. 

Elore is koszonom a segitseget.

mr.mzsa Creative Commons License 2016.01.23 0 0 17810

Köszönöm!

Előzmény: Nessi55 (17809)
Nessi55 Creative Commons License 2016.01.22 0 1 17809

Én valamikor tagja voltam a Sunridernek, akkor még elég új volt az országban. Az volt a bennmaradás feltétele, hogy negyedévenként bizonyos összegért terméket kellett vásárolni. Eladni nem tudtam, mert nem tudok rábeszélni embereket olyan dolgokra, amikben én sem vagyok biztos, de néhány terméküket kipróbáltam. Nem éreztem változást, de a Callit elég sok időn keresztül fogyasztottam, a férjem pedig még tovább. Nem volt rossz, de igazán jó sem. Olyan szempontból elég gazdaságos, hogy bár elég drága, de egy filter elég két liter vízhez, tehát legalább arra rákényszerített, hogy elég folyadékot igyak.

Most jól lebeszéltelek róla, pedig biztos van, akinek használ. Ha esetleg kipróbálnád, meg lehet venni a cégnél is (a Váci úton vannak), vagy on-line is lehet rendelni.

Előzmény: mr.mzsa (17807)
B.GY Creative Commons License 2016.01.21 0 0 17808

A callit nem ismerem.Én ezt fogyasztom ez is valami hasonló lehet.

https://www.bulkshop.hu/tea/lapacho-tea-250g-368

Előzmény: mr.mzsa (17807)
mr.mzsa Creative Commons License 2016.01.20 0 0 17807

A Calli teával kapcsolatosan van valakinek tapasztalata?

http://callitea.blog.hu/

 

B.GY Creative Commons License 2016.01.19 0 0 17806

Jó neked hogy használt a szteroid.Csak óvatosan vele,mert több visszajön,mint ami elmegy.Nekem nem használ a nap,csak a fejemre.D-vitamint szedek évek óta,kivéve nyáron mikor adja a természet:)

Előzmény: spejbl35 (17805)
spejbl35 Creative Commons License 2016.01.19 0 0 17805

Sziasztok!

 

15 éven keresztül szenvedtem psoriasis által okozott tünetek miatt.Most 36 éves vagyok!

Igaz, nekem "csak" apró pöttyök jelentek meg a testemen  (majdnem mindenhol) amit dermovate krémmel kezeltem ősztől tavaszig + szolárium, aztán jött a napozás és pár hónapra teljesen tünetmentes lettem.

Tavaly szeptemberben elkezdtem szedni 2000 NE D-vitamint ,(napi 1x)  és jelenleg ott tartok hogy nyoma sincs a testemen a pikkelysömörnek, kivéve a hajas fejbőrt, azt továbbra is (ritkán)  dermovate ecsetelővel kezelem!

 

Sok sikert! Remélem tudtam segíteni nektek!

 

Üdv: Kr

 

 

B.GY Creative Commons License 2016.01.17 0 0 17804

Sok sikert! Nyomon követlek:)

Előzmény: Pikkelysomor.info (17803)
Pikkelysomor.info Creative Commons License 2016.01.17 0 0 17803

Sziasztok!

 

Jelenleg egy speciális diétával követek, aminek már vannak szemmel látható eredményei. Létrehoztam egy blogot, ahol leírom mi is az amit csinálok, valamint heti rendszerességgel tervezek új képeket feltölteni az aktuális állapotomról.

Ha érdekel, vagy akár te is megpróbálnád látogass el a blogomra: pikkelysomor.info

 

Üdv, egy sorstárs

B.GY Creative Commons License 2016.01.13 0 0 17802

Ezt már csak bosszúból mondta,hogy fájjon neked.Ilyen szép szavakat mi is mondunk egymásnak a nejemmel,de attól még szeretjük egymást:)

Előzmény: gherdsman (17797)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!