Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2013.02.26 0 0 3628

Köszönöm.

Csak így egészségtelenül késő este: csirke, sajt, mustár.

Remélem én is, bár még lazulok itt kicsit a virtuálisban.

Van, már túl vagyok rajta. :)

Jó éjt, szép álmokat!

Előzmény: Gabcsi68 (3627)
Gabcsi68 Creative Commons License 2013.02.26 0 0 3627
Jó étvágyat igy utólag is. Mi finomat vacsiztál?
Ugy gondolom nem csak az izgalom jár ki egy komoly hölgynek hanem a tisztelet is. Annélkül mit sem ér az élet.
Gondolom nem gyözted fogadni a jobbnál jobb üziket ezért kellett másik. ;-) Ha van kedved közelebbröl megismerni Mail- mopsz( számmal kiírva hat )@citromail.hu ;-)
Remélem szép éjszakád lesz!!!
Üdv.
Előzmény: Törölt nick (3625)
Törölt nick Creative Commons License 2013.02.26 0 0 3626

Bízom a Hercegben! :)

Volt már publikus az e-mail címem, meg is lett az eredménye: kellett egy másik.

Előzmény: sempervivum (3622)


Törölt nick Creative Commons License 2013.02.26 0 0 3625

Micsoda remek nap: végre hazaértem, vacsorázom, és szimpatikus levelet olvasok. :)

Előzmény: Gabcsi68 (3619)
feco41 Creative Commons License 2013.02.26 0 0 3624

Sziasztok. Bük-Sopron környékén keresek hölgyet-lányt-asszonyt kötöttségek nélküli szex kapcsolatra 43 éves pasi vagyok.  feri259@citromail.hu

 

Gabcsi68 Creative Commons License 2013.02.26 0 0 3623
Szia.
Hát talán a tiédet kellne megadnod elsö körben lovagiasan. A hölgy választ amugy is. Az övé nem közszemlére valo. Csak a kiválasztottaknak adatik meg. Ennyire egyszerü..... ;-) mint minden.
Előzmény: sempervivum (3622)
sempervivum Creative Commons License 2013.02.26 0 0 3622

Persze, most már emlékszem :)) De ha egy kicsit szűkítenénk, milyen életkorút, alkatút, habitusút? Az ország melyik szegletéből? 

Hogy fog Rád találni a herceg, ha nem publikus a címed?

Előzmény: Törölt nick (3610)
Diva24 Creative Commons License 2013.02.26 0 0 3621
24 éves nő vagyok. Partnerem keresem! Viki@ar.hu
denudo82 Creative Commons License 2013.02.26 0 0 3620

Sziasztok,

 

szombathelyi 37 éves, szexcentrikus pasi vagyok. Imádom az orált, nagyon szeretek csupasz puncit nyalni. Szombathelyi nőkkel ismerkednék laza szexkapscolat céljából. 

e-mail publikus. Skype: denudo82

 

Kösz

 

Gabcsi68 Creative Commons License 2013.02.26 0 0 3619
Szia.
Rövidtávù tervek?
Megosztozni azon illetve megadni azt az érzést amiért érdemes belemenni egy ilyen mondhatni szeretösdis kapcsolatba. Érezni azt hogy van KIRE és mire várni. Hiába van meleg otthon ha a tüz és a mozgató rugó hiányzik. Diszkrécio elsösorban és természetesen kölcsönös tisztelet a másik félnek.
Felnöttek vagyunk mondhatnánk hogy csak barátkozni szeretnénk de ez nem igaz. Tudjuk mindketten. Az öszinteség alapfeltétel bármi történik. Romantika boldogság abban a pár lopott órában. Az élet rövid ki tudja lesz-e holnap holnapután. Nem vagyok független. Kocsi van. Idö is akad amire fontos. ;-)
Véleményed ez ügyben???
Szép napot.
Előzmény: Törölt nick (3616)
Törölt nick Creative Commons License 2013.02.26 0 0 3618

Külföldön élő, negyvenes, fiatalos, sportos, intelligens, nem független férfiként keresek Zalakaros/Nagykanizsa vagy Budapest környékén szeretőt. Inteligenst, jó humorút, belevalót, nem kesergőt, nem túlsúlyost, nem függetlent. Egy jó vörösboros vacsora, igényes szex, egy kirándulás, barátság .. . kb így képzelem el. 
A heti szintű fizikai kapcsolat a körülmények miatt nem lehetséges, tehát olyan lányok írjanak, akiknek ez nem akadály. Nem tévesztettem el a topikot, nem csupán alkalmi szexre vágyom, még akkor sem, ha elsőre ez ellentmondásnak tűnik. 

Törölt nick Creative Commons License 2013.02.26 0 0 3617

Most a nappaliban.  :)

Én vagyok én. Egyszerűen: minden.  :) :)

 

Előzmény: Cobretti nyomozó (3614)
Törölt nick Creative Commons License 2013.02.26 0 0 3616

Talán ne kezeljük problémának.

Rövid távú terveid?

Előzmény: Gabcsi68 (3613)
Gabcsi68 Creative Commons License 2013.02.26 0 0 3615
Jó a kérdés.... ;-)
-Mennyi???
- 30
- mi 30?
- MI MENNYI??
Előzmény: Cobretti nyomozó (3614)
Cobretti nyomozó Creative Commons License 2013.02.26 0 0 3614

Az itt: hol az az itt? :)

Vagyok: ki az aki vagy?:)

Előzmény: Törölt nick (3612)
Gabcsi68 Creative Commons License 2013.02.26 0 0 3613
Szia.

Ugy gondolom tudnék segiteni a problémádon. Látom hogy nem csak mi pasik szenvedünk elszeretet szex hiányban
Laza kapcsolatot keresek amibe beletartozik sok minden, de föképpen a szeretösdis életforma. Imádok szeretni ha igénylik.

Előzmény: Törölt nick (3610)
Törölt nick Creative Commons License 2013.02.25 0 0 3612

Itt vagyok!  :)

Előzmény: Cobretti nyomozó (3611)
Cobretti nyomozó Creative Commons License 2013.02.25 0 0 3611

De, pont te :)

Előzmény: Törölt nick (3609)
Törölt nick Creative Commons License 2013.02.25 0 0 3610

Ma már én is észleltem a tavasz közeledtét!

Rigóra nem emlékszem, de mindenkit megszállt ma a tavasztündér valahogy.   :) :) :)

 

Nagy nehezen visszakerestem magam, a helyzet változatlan, tehát:

"Szeretőt keresek.

Kizárólag szeretőt, tehát legyen családja, akivel a hétvégét tölti.

Velem nem kell nyaralni, együtt aludni....stb.

Kedves légy és férfias, pontosabban: FÉRFI.

Legyen stílusod és eszed, tudj beszélgetni esetenként."

 

Ennyi, semmi bonyolultság. :)

Előzmény: sempervivum (3607)
Törölt nick Creative Commons License 2013.02.25 0 0 3609

Neked sem jó semmi sem!  :)

Előzmény: Cobretti nyomozó (3602)
linga2 Creative Commons License 2013.02.25 0 0 3608

Ne félj megtenni az első lépést,bátran mozgasd azt az egeret a küldés gombra. Tudom,hogy őrült nehéz de még mindig jobb,mint őrlődni a végtelenségig......

 

 

38 éves (nem független,tehát házas) férfi vagyok és keresem azt a szenvedélyes nőt,aki megértésre,gyöngédségre,romantikára vagy épp egy jó beszélgetésre és olyan érzéki vagy éppen vad szexre vágyik,amit a jelenlegi kapcsolatában nem kap meg vagy nagyon ritkán.

 

Ha olyan titkos társat keresel,aki szívesen meghallgat,beszélget veled vagy épp főz egy finomat neked,vagy épp egy pár lopott órára valahova elmegy veled,akkor valószínűleg egymást keressük.

 

 

Ne írj magánban levelet ha:

 

Nem vagy férjnél vagy nem vagy kapcsolatban

Ha az ország másik végében laksz

Ha soha nem tudnád megoldani,hogy napközben legyen egy pár lopott órád

Ha csak levelezőtársat keresel

Ha nem gondolod komolyan és már az első randira sem jössz el

Ha nem Csongrád vagy Békés megyei vagy.

 

 

Ha ezekkel a dolgokkal nincs problémád és tényleg szeretnél komolyan valamit lépni,akkor kérlek írj egy levelet nekem a 

 

linga1605@gmail.com    címre.

sempervivum Creative Commons License 2013.02.25 0 0 3607

Amikor reggel elindultam, minden fa tetjén, minden háztetőn egy-egy szerelmes feketerigó közölte a világgal, hogy jön a tavasz. Pedig még sötét volt. Ha nekem nem hiszel, akkor nekik! Annyi rigó nem tévedhet :))

És látod, hogy megindult az élet itt a HUSZ-on is?!

Lehet arról valamit tudni, hogy kit, mit, milyen kapcsolatot keresel?

Előzmény: Törölt nick (3595)
0max0 Creative Commons License 2013.02.25 0 0 3606

Hölgyek figyelem!

Figyelmes, szenvedélyes 38 éves srác vagyok és titkos kapcsolatra keresek egy vékony főváros közeli hölgyet, aki szintén csak szexuálisan fűszerezett, tartalmas együttlétekre vágyik egy vonzó, jóképű, odaadó férfival. Én nem csak numerákat, hanem különleges érzéseket keresek. Olyan figyelmességen és szenvedélyen alapuló szeretkezéseket, amely perzsel és kielégíti a lelket is. Ha te is csak ezt a kis extra figyelmességet hiányolod az életedből, és nem az eddigi életed átalakítása a célod, akkor válaszolj! Ha érdekel az ajánlatom, jelentkezz!!!

(playful_@freemail.hu)

-m-

Merész19 Creative Commons License 2013.02.25 0 0 3605

Szia!

 

Megkérdezhetem, hogy merrefelé laksz?

Előzmény: CsBarna (3604)
CsBarna Creative Commons License 2013.02.25 0 0 3604

Nekem így első hallásra tetszenél, de sajnos messze lakunk egymástól. Az ok nekem kicsit más, de semmivel sem jobb vagy rosszabb.

Előzmény: magnetron2 (3603)
magnetron2 Creative Commons License 2013.02.25 0 0 3603

Kedves Hölgyem!

 

Szeretőt keresek a 38 évemmel, mivel párom szexuális igénye, hogy is mondjam, alatta van az én kívánalmaimnak. Olyan partnert keresek, akinek hozzám hasonlóan hiányzik a bizsergés, a lángolás, az érzelmek, a kedvesség, a simogatás a szexuális életéből, de mégsem akarja tönkretenni a saját és partnere családi életét a bizonytalanért. Olyat - mint én - akit otthon már nem tartnak annyira szexuálisan vonzónak, kívánatosnak. Két testileg és érzelmileg elhanyagolt ember találkozásából, remélem kialakul valami.

 

Én 170/84 vagyok, rövid barna haj, barna szem. Bajusz szakál nincs. Felsőtestem szőrtelen, testalkatom átlagos, némi felesleggel.

Budapesten a 15.kerületben lakom és a 13.-ban dolgozom. Munkaidő alatt a helyet meg tudom oldani (0800-1600) nálam, munkaidő utánra is lenne ötletem.

Preferált nőtípusom nincs, de leginkább 30 és 60 év közötti hölgyet keresek.

 

Diszkréció itt közhelynek számít, de azért leírom a rossz tapasztalat miatt. A másik amire eléggé allergiás vagyok, ha egy nő nem ad magára, a tisztaságra és az öltözködésre. Nem keresek trendi partnert, elég ha nem szakadtan, büdösen és mocskosan jössz a randira. Ismét a tapasztalat beszél belőlem, elnézést azoktól akire ez nem vonatkozik.

 

Címem publikus.

Cobretti nyomozó Creative Commons License 2013.02.24 0 0 3602

Igen virtuálisan, meg ott a gép előtt, amit én nem látok :)

Előzmény: Törölt nick (3601)
Törölt nick Creative Commons License 2013.02.24 0 0 3601

Pedig most is mosolygok!  :)

Előzmény: Cobretti nyomozó (3600)
Cobretti nyomozó Creative Commons License 2013.02.24 0 0 3600

El, de ha sosem mosolyogsz rám? :)

Előzmény: Törölt nick (3599)
Törölt nick Creative Commons License 2013.02.24 0 0 3599

Biztos, ha te mondod. :)

Azért valahogy csak el kell oda jutni.

Előzmény: Cobretti nyomozó (3597)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!