Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2010.09.11 0 0 4811

Szia!

 

Már megbocsáss, de teljesen el vagy tévedve.

Itt a LÁNY dug fiút a téma, és ennek köze nincs a homoszexualitáshoz, de még a biszexualitáshoz sem.

Ez egy tökéletesen heteroszexuális aktus. Nem a technika dönti el, hogy hetero, vagy homo-e az aktus. Nem az eszközzel szerelmeskedek amikor a párom belémhatol a felcsatolhatóssal. Vagy már az is látens biszexualitás amikor én dugom az ő popsiját, mert ugye a homoszexuálisok szeretik párjukat seggbe kúrni.

 

Látom, tapasztalom, hogy a szerelmeskedésnek ezt a formáját sokan azonosítják a biszexualitással, de szerintem csak azok akik nem próbálták, akiknek nem adatott meg, vagy azok akik tényleg biszexuálisak, de nem merik felvállalni és mintegy pótszerként használják.

 

Aki heteroszexuálisan gyakorolja ezt az óriási orgazmusokat jelentő, különlegesen bensőséges közösülést, nem kell félnie, hogy akár ő, akár párja homoszexuális lesz.

Előzmény: fenyvesmadár (4807)
joezai Creative Commons License 2010.09.11 0 0 4810
Kedves Meli!

Én a magam nevében tudok nyilatkozni. Mint a legtöbb pasi, aki rendszeresen megfordul itt, hihetetlen mód élvezem, ha a barátnőm a hátsómban matat. És ez nem harmatfriss dolog, volt időm megszokni és megszeretni ezt a fajta kényeztetést. De. Nekem ez csak így kerek, a barátnőmmel. A félreértések elkerülése végett: csakis csajjal tudom elképzelni ezt a szituációt.
Az hogy kiben milyen látens dolgok motoszkálnak, nem tudom, de az biztos, hogy a pasid sokkal többet fojtott el ezekből, ami aztán fokozatosan felszabadult. Hogy ez most csak egy kitekintés, egy kósza vággyal teli, kíváncsi időszak-e nála vagy éppen ráébredt az igazi identitására, ez később fog csak kiderülni. Mindenesetre az, amit jelenleg szeretne, ahogy viselkedhet és ahogy nem..., teljesen érthető, hogy Számodra már túl sok. Őszintén szólva, ha egyszer egy rémálmomban így jelennék meg, férfiatlanul, férfira vágyva, lehet, még ébredés előtt kárt tennék magamban:)
Senkit nem akartam ezzel megbántani, biztosan vannak közöttünk, akik pasival is el tudják képzelni. Én nem tudom. És azok a jelenlévők, akik igen, ők is valószínűleg inkább kalandként tekintenek a saját nemükre, de alapvetően én még mindig úgy érzem, hogy ez itt egy hetero főrum topic és bármilyen hihetetlen, a felálláscsere még nem jelent automatikusan hajlamcserét is.
Nyilván Te sem erre a végkifejletre számítottál... Egy gyönyörű és teljes kapcsolat lehetett volna, de a pasid sem tehet róla, ha időközben levetkőzte a gátlásait. Neki voltak, de ez nem jelenti azt, hogy minden pasi, akit ilyenformán kényeztet a barátnője/felesége, az előbb-utóbb "átváltozik".
Előzmény: menner meli (4804)
fenyvesmadár Creative Commons License 2010.09.11 0 0 4809
Szia! :-)

Talán igazad lehet, de bízzunk benne, hogy egy bosszú állás mentes hozzászólásról van szó.
Remélem...

A labda fel lészen dobva!

Legyen szép hétvégéd! :-)

Üdv.: fenyvesmadár
Előzmény: mustbee0 (4805)


fenyvesmadár Creative Commons License 2010.09.11 0 0 4808
Korrektúra

...Hidd el, ERRE maga is...

Bocsi az elütésért. :-)
fenyvesmadár Creative Commons License 2010.09.10 0 0 4807
Szia!

Nagyon nehéz dolog ezen hozzászólásoddal kapcsolatosan véleményt nyilvánítani.. Én azért megteszem...
A problémádat tökéletesen megértve, azzal maximálisan azonosulva mégis megteszem...
Ha egy férfi megélheti az anális élvezetet, akkor arról nagyon nehezen tud lemondani, azt elfelejteni.
Az anális élvezet átélése sokkal nagyobb gyönyört és természetesen örömet okoz, mint maga a pénisz által átélt élvezet. - Anatómiai felépítés: női G-pont = férfi prosztata- .
A hozzászólásodból következtetve, párod ezen gyönyört átélhette. Ha egy pasi egy ily' ritkán megadatott kielégüléssel járó élvezetet él át, akkor arról bizony nehezen tud lemondani.
Valószínűleg a párodban eleve megvolt egy latens biszexualitás. Ezt nem akarta feltárni, de a szexuális együttlétetek során erre Te Rájöttél, vagy ő maga nyílt meg feléd.

A pasik túlnyomó többsége - hiába a sok tiltakozás! - latens biszexuális. Jómagam is az vagyok.
Ezt felvállalni viszont a mai álszent társadalmi körülmények közt nem lehet. Az maga az "Isten kísértés" lenne. Szodoma és Gomora.

Az, hogy Te hozzászóltál ezen fórumhoz, ékesen bizonyítja a párod iránti szeretetedet és ragaszkodásodat, valamint a nyíltságodat.
Ez egy oly' ritka erény, melyet csak egy kalap emeléssel lehet illetni, illetve a párod és a hasonló cipőben járó pasik nevében tisztelettel megköszönni.

Az írásodból következtetve a párod túllépett egy oly' határon, melyet Te már elfogadhatatlannak tartasz.

Megértelek... De... kérlek gondold át, milyen lelki tusákat élhetett át párod ezen devianciája kapcsán.
Tudom, hogy egy idegen embernek így ismeretlenül ne szabadna , sőt talán szemtelenségnek is tűnik tanácsot adni, de kérlek beszélgess el barátoddal erről.

Előfordul az ember fiával, hogy olyan oldalakra téved, s oly' emberekkel keres kapcsolatot, akik már jóindulattal se nevezhetőek biszexuálisoknak. Hidd el, ere jó maga is ráfog jönni, s vissza fog térni a megszokott mederbe.
Kérlek adj neki egy kis türelmet. Tudom, hogy e nehéz, de gondolj a megismerkedésetekre és vibráló érzelmektől túlfűtött szeretetteljes szexuális életetekre. :-)

Soraidból ítélve Te egy nagyon toleráns csajszi vagy. Légy igazi nő, aki több, mint egy pasi. :-)
Próbálj egy hosszú, érzelmeken alapuló beszélgetést, beszélgetéseket folytatni pároddal, melynek keretén belül nagyon sok mindent tisztázni tudtok egymással.
Lehet, hogy most úgy érzed, hogy párod már túlment a biszexualitás határain, de ez nem kell, hogy feltétlenül igaz legyen.

Egy homoszexuális férfi nem kívánja a nőket. Ezt kérlek vedd figyelembe.

Üdvözlettel. fenyvesmadár
Előzmény: menner meli (4804)
thunderroad Creative Commons License 2010.09.10 0 0 4806
Hát, én egyenlőre azért még ötből négy esetben szeretek a faroknak EZEN a végén lenni... :-)
mustbee0 Creative Commons License 2010.09.10 0 0 4805
Elsőre azt mondanám, hogy egy volt barátnő, így áll bosszút valamiért.
thunderroad Creative Commons License 2010.09.10 0 0 4803

Na most akkor eltűnt a beírásom, vagy sem?

 

 

thunderroad Creative Commons License 2010.09.10 0 0 4802

Lesz, ami lesz... kipróbáljuk. Csak találunk olyan pózt, amiben mindkettőnkenk bejön!!!!!

 

Ha nem, akkor marad a régi, bevált, mezei felcsatolható, amit már kellően bejárattunk... :-)

 

De azt hiszem, az említett 40 centit kihagyom. Elég nekem az rendelkezésre álló 18cm... :-)

 

Nézegetve strapongirl képeit, nekem a másik oldal szokott a fantáziámban megjelenni: két lány dolgozik rajtam, mindenféle módon... hmmmmmmmmmm

 

 

 

szerencsés-vivyen Creative Commons License 2010.09.10 0 0 4801
sziasztok !

nos ugyan rendszeresen olvasom a hozzászólásokat,mind eddig még nem szóltam hozzá,DE amint látom itt is ugyan az a helyzet ,mint mindenhol máshol....ahol valamiből hiány van...

szóval kb 7 éve élek anális szexet a feleségemmel mindkettőnk közös örömére,mi is vibrátorral,dildóval kezdtük/rögös utak/mi is vásároltunk használhatatlan felcsatolhatósat nem is egyet,de hátha ez majd..hát nem
eljutottunk odáig hogy most már kényelmesen befér egy 40 cm hosszú kólás doboz átmérőjű műtag,ehhez persze tartóeszköz is kell,egy egyszerű gumipánt nem tartja meg,szóval nekünk ez jött be és csak ajánlani tudom
http://www.secret4us.com/Merchant2/merchant.mvc?Screen=PROD&Product_Code=AX-B-ST-2S&Category_Code=SO&Product_Count=43
persze a hozzá való élethű dildóval,nem olcsó,de nekünk be jött

még ajánlani tudom a vac-u-lock sistemet,előnye ahogy tágul az ember,csak dildót kell vásárolni,magában a harness ugyan az

Ali vagy megerősít vagy cáfol ,Uff
0225 Creative Commons License 2010.09.10 0 0 4800
Szia, szívesen benéznék én is hozzád egy felcsatolósra.
Előzmény: Törölt nick (4787)
mustbee0 Creative Commons License 2010.09.10 0 0 4799
Rossz ajtón kopogtatsz!
Nem pesszimizmus, tapasztalat!
Ennek a darabnak konkrétan több baja is van, legalábbis sem a páromnak, sem nekem nem jött be. A női oldal túl vastag és úgy mozogni vele, hogy mindkettőnek jó legyen, hiú ábránd. Nekem konkrétan a latex anyaggal volt gondom, szerintem a kemény műanyag jobb választás, valami vibrátoros izgatóval a női végében.
Szóval az erre kifizetett 8-9 ezer forint pénzkidobás!
Szerintem te sem ilyet használsz és nem hiszem, hogy miközben dugod a párodat hátulról, közben egy dildóval egyensúlyozol a lábad között. Na ne...


"...lelombozódott, negatív pasi ..."
No komment.XDD
Előzmény: LeatherLady (4785)
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.10 0 0 4798

Hi grlover!

Angol nyelvű oldalakon már találkoztam "lány dug fiút" témájú történettel, de mivel az angolom nem tökéletes, így sajna a részletekben veszik el a lényeg. Meg az én fordításom produkák néha igen érdekes történéseket. :-)

Előzmény: grlover (4797)
grlover Creative Commons License 2010.09.10 0 0 4797
Ezzel én is így vagyok sajnos:(
Néha-néha ráakadok egy-két amatőr videóra, de történeteket én sem találok.
http://www.xtube.com/watch.php?v=fVuS0-S142-
Előzmény: Törölt nick (4796)
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.10 0 0 4796

Kedves strapongirl!

Természetesen a diszkréció a legfontosabb, főleg ebben a topikban. Azért meglehet ezt oldani személytelenül is. Mivel kedvelem az erotikus történeteket gyakran keresem az ilyen témájú web helyeket, de sajnos sehol nem találkoztam még olyan történettel, ahol kimondottan evvel a szexel foglalkoztak volna.

Előzmény: Törölt nick (4792)
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.10 0 0 4795
Önkéntes van elég...
Előzmény: Törölt nick (4793)
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.10 0 0 4794
hoppácska.foto lemaradt123
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.10 0 0 4793
valahogy igy képzelem.;-)
sajnos a fotokon nem én vagyok!ennyire nem vagyok vékony,viszont a cicim sokkal nagyobb.;-)
nincs bennem domina hajlam,de imádom igy dugni a pasikat.))
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.10 0 0 4792
....


dehát fiuk..))
a párom nem tudom mit szólna hozzá..-))
lehet nem örülne..
thunderroad Creative Commons License 2010.09.10 0 0 4791

Sziasztok!

 

Adminisztrációs hibából kifolyólag BR52 én voltam...  :-) Sorry

 

Tegnap még nem jött össze a nagy ajándékozás, de biztos vagyok benne, hogy nem lesz hiábavaló...  Párom ugyanúgyszereti, mint én... ha nem jobban ;-)

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2010.09.10 0 0 4790

Szia strapongirl!

Te lettél a kedvencem a HUSZ-ban. Ennyire plasztikusan leírva a hozzászólásodban, még senkitől sem olvastam erről a témáról. Szívesen venném ha gyakrabban osztanád meg az élményeidet velünk. Köszönjük! 

Előzmény: Törölt nick (4787)
aliszultan Creative Commons License 2010.09.10 0 0 4789
Szia!

Valósítsd meg!

Lennék a 2. pasi! :P
Előzmény: Törölt nick (4788)
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.10 0 0 4788
...
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.10 0 0 4787

sziasztok !
én már több pasit megdugtam a kis felcsatolhatós barátommal.
nálam ez bele tartozik a szexbe.elöbb ,utóbb rátérek erre minden pasimnál és még egy sem mondott nemet.persze volt amelyik nem akarta elösször és volt amelyik csodálkozott mikor beléptem a szobába a szerszámommal
de én döntök.ha nem tetszik akkor is megerőszakolom.;-)
érdekes,de minden palim utána azt akarta.;-)))
nagy álmom..)))egyszerre 2 pasit..
LeatherLady Creative Commons License 2010.09.10 0 0 4786
Visszavonom, úgy tűnik, nem küldök. Valamiért nem akarja a képeket beszúrni nekem.
LeatherLady Creative Commons License 2010.09.10 0 0 4785
Ne légy már ilyen pesszimista! Nem szívesen mondok ilyet, de rád férne már egy kiadós dugás! Hihetetlen, hogy ide mennyi lelombozódott, negatív pasi jár, csak azért, mert még (!!!) nem találtak elég nyitott nőt, akivel igazán felszabadulhattak volna szexuálisan. Ami a magam nemére nézve szégyen, de ti meg ne essetek már ennyire kétségbe, mert akkor valóban nem is fogtok kelleni egy nyitott, tapasztalt nőnek. A hozzáállás mindig érződik, még neten is. Br52! Használd egészséggel, remélem minél több élvezetet leltek benne a pároddal! Egy kis saját, másik, ilyen témájú topikban már megmagamutogatott képek. :) Nézzétek el, van benne némi lakk fétis... nem is kevés. :)
Előzmény: mustbee0 (4782)
LeatherLady Creative Commons License 2010.09.10 0 0 4784
A záróizom rendkívül rugalmas. Szinte annyira, mint a vagina. Természetesen nagyon lassan, finoman, fokozatosan kell annyira kitágítani, egy öklözéshez, pedig igencsak bejáratni. De ez személyfüggő, hiszen mindenki máshogyan tágul. Így élvezetes tud lenni, és minimálisan fájdalmas, csak amennyire kell. De ehhez az kell, hogy a partnered nagyon odafigyeljen rád!
Előzmény: sakura_x (4779)
Petike-35 Creative Commons License 2010.09.09 0 0 4783
Úgy látom most beindult megint a fórum .
Csak a megfelelő embereknek kell ott lenni ahol ! :-)
Nagyon örülök, hogy egy Kedves hölgy is csatlakozott népes táborunkhoz s megosztja élményeit velünk, de főleg olyanokkal akik még nem részesültek ilyen élvezetekben !
mustbee0 Creative Commons License 2010.09.09 0 0 4782
Kidobott pénz lesz. Bár attól függ melyik oldalán leszel.
Előzmény: br52 (4781)
br52 Creative Commons License 2010.09.09 0 0 4781

Sziasztok!

 

Én ma egy ilyennel lepem meg a páromat

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!