Keresés

Részletes keresés

nyxon Creative Commons License 2004.10.18 0 0 211

Sziasztok!

 

Ma délelőtt bejelentkeztem 2 Klinikára is. Először csak vizsgálati időpontot kaptam. Csütörtökön megyek mind a 2 helyre.

Mivel majdnem csak rossz véleményeket olvastam, úgy döntöttem több helyre is elmegyek.

Azt a felvilágosítást kaptam hogy lehetőleg ne a menstruáció ideje alatt menjek. Mi az összefüggés ki tudja? Érzékenyebb az ember ilyenkor? Vagy a kezelés nem lesz hatásos?

Renka18 Creative Commons License 2004.10.18 0 0 210

Helo!

 

Akkor ugy látom nem nagyon érdemes a szökitéssel foglalkozni. Nem tudtok olyan helyet, ahol nem olyan drága a lézer?

barbi333 Creative Commons License 2004.10.18 0 0 209
Szia! Sajnos nálam kicsit sem segített, sőt rosszabb lett. Engem EpiLight-al kezeltek és azt garantálták, hogy 8 kezelés után eltûnik a 60(!!!!!)%-a. Tehát még csak nem is kecsegtettek azzal, hogy 100%-os lesz. Én meg akárhogy szorzok, osztok, 4 kezelés után a -10%-ot, nem igazán értem.
Előzmény: lindsay (206)
Törölt nick Creative Commons License 2004.10.18 0 0 208
Úgy, mint egy hajszőkítés, és pont ezért nem végleges :)
Előzmény: Renka18 (207)
Renka18 Creative Commons License 2004.10.17 0 0 207

Helo!

Én Olyat kérdeznék,hogy hogy müködik egy szökités?Vagy az miért nem végleges?

lindsay Creative Commons License 2004.10.16 0 0 206

Sziasztok!

 

Én is a Bársonyba járok, bár még csak egy kezelésen voltam. Jesszus, tényleg nem használ? Barbi, nálad milyen lézert alkalmaztak? És mit mondott az orvos? Valóban csak 8 hetente lehet menni,,, jajj, nem tudom mi lesz így, kicsit sem segített a szőrök eltűnésében?

Előzmény: barbi333 (204)
Renka18 Creative Commons License 2004.10.15 0 0 205
Szia Barbi, nem tudom, de nagyon sokan mondják az Attractiv-ot, lehet el kéne menni megnézni, engem is érdekelne.
barbi333 Creative Commons License 2004.10.15 0 0 204
Szia! Igen erre már én is gondoltam, hogy hormonális eredetű a dolog, viszont egy bőrgyógyász mondta, hogy akkor nem estem volna teherbe. A 4 alkalom meg valóban nem volt elegendő. Sőt :(((((( A Bársonynál viszont 8 hetet kell várni két kezelés között ami annyit jelent, hogy egy évben max 4 alkalommal lehet menni (a nap miatt). Ezután meg elindult a baba es kénytelen voltam abbahagyni. úgy terveztem, hogy majd folytatom ha túl vagyok terhességen, szoptatáson de az eredményt látván, no meg az itteni hozzászólások alapján, oda többet be nem teszem a lábam. Különben nekem is erős szőrzetem van de ez a problemám sajnos eltörpül a másik mellett. Kiugranék a bőrömből ha egyszer végre nekem is már "csak" láb, bikini, hónalj problémáim lennének. Még egy kérdés. Nem tudjátok véletlenül, az Attractiv kozmetikában milyen lézert használnak?
Előzmény: nyxon (203)
nyxon Creative Commons License 2004.10.14 0 0 203

Szia!

 

Nekem a kozmetikusom azt mondta, hogyha egy nőnek az állán is van szőr, akkor valószínűleg hormonális probléma van a háttérben. Nem lehet hogy ezen a területen több kezelés szükséges?

Egyébként nekem ajánlotta ( kozmetikus ) a lézeres szőrtelenítést, főleg mert ilyen erős szőrzetem van. Ő sem bírja nézni ahogy szenvedek gyantázás közben, ami nem csoda mert néhányszor előfordult hogy vérzett a lábam.

Én biztos kipróbálom legalább 1x, 2x, bár még nem voltam sehol, de majd körülnézek hol csinálnak ilyet. Hátha nekem bejön. Ha tudok valami jó helyet majd megírom. 

Előzmény: barbi333 (202)
barbi333 Creative Commons License 2004.10.13 0 0 202
Sziasztok! Én is a szőrösök táborához tartozom, méghozzá a rosszabbikhoz mert nekem az államon is van és lassan összetévesztem magam a férjemmel. Ettől pedig totál depressziós vagyok, minden nap szedni és állandóan azon görcsölni, hogy látszik-e vagy sem. Többször végigolvastam a topic-ot, ami biztatóan hangzott az a dióda lézer és a szálankénti epilálás. A Bársonynál már én is próbalkoztam, 4 alkalommal voltam (8-at ajánlottak) de csak rosszabb lett, olyan helyen is kinőtt ahol azelőtt nem volt, úgyhogy az édes anyukájuk. Most pedig újra belevágnék. Ha van valaki aki hasonló cipőben jár(t) segítsen nekem megtalálni az Igazit. HEEEEEELP Barbi333
nyxon Creative Commons License 2004.10.13 0 0 201

Sziasztok!

 

Régóta foglalkoztat engem is ez a lézeres szőrtelenítés. Nagyon erős és sötét szőrszálaim vannak :(

Szinte minden eljárást kipróbáltam már, de elegem van hogy havonta ismételni kell.

Ráadásul elég fájdalmas is ( gyanta ). A borotvát már a kezembe sem veszem mert 2 nap múlva nőnek vissza a szőrszálak. 

DE!! Ahogy itt a véleményeket olvasom nem sok jóra számíthatok.

Olvastam 2 klinikáról is, tud valaki biztatót is mondani valamelyikről?

Én már azzal is megelégednék ha nem lenne ilyen erős és sötét, illetve ritkább lenne.

Légyszi írjatok. 

Egy elkeseredett lány.

 

rapidshooter Creative Commons License 2004.10.13 0 0 200
Sajnos nem tudtam végigolvasni az egészet, mert nincs olyan sok időm netezni.. Természetesen teljesen szeretném eltűntetni, de már annak is örülnék, ha kevesebb lenne.
Teaway Creative Commons License 2004.10.13 0 0 199

Az attól függ, hogy csak halványítani, ritkítani vagy teljesen leszedni szeretnéd.

A többiek biztosan többet segítenének, ha nem alusznának:) Amúgy visszaolvastad az egész topic-ot?

Előzmény: Renka18 (197)
rapidshooter Creative Commons License 2004.10.11 0 0 198

Sziasztok,

 

én is szerettem volna kipróbálni a lézeres szőrtelenítést, de elolvastam jónéhány hozzászólást, s -különösen Maci mondókája- elszomorított, s nem hiszem, hogy ki fogom próbálni. Amúgy velem is pont az a helyzet, mint vele (hátamról kéne leszedni, annyira nem gáz, de engem nagyon zavar:(  ). A hozzászólásokból nekem az jött le, hogy ez abszolút nem egy tuti módszer, s marha sokba kerül. Nekem sajnos nincs olyan anyagi hátterem, hogy próbálkozzak, anélkül, hogy tudnám biztosan, van értelme.

Viszont ha nincs lézeres szőrtelenítés, akkor mi van helyette? Írogattatok a gyantáról... Mivel én fiú vagyok, nincs nagy tapasztalatom a kozmetika terén, lányok, pls homályosítsatok fel!:) Már néhányszor (2-3-4) gyantáztattam a hátam, viszont utána pár nappal mindig pöttyös lettem, s mikor a szőr újra kezdett nőni, mindig ilyen "borosta feeling-em" volt:(. Meg lehet szüntetni a piros pöttyöket? Hányszor kell kb gyantáztatni a hátamat, hogy észrevehetően ritkuljon, s gyengüljön a szőr?

Amúgy világos a bőröm, s a szőrök sötétbarnák.

 

pls help

Renka18 Creative Commons License 2004.10.11 0 0 197
Sziasztok!Nekem is lenne egy ilyen problémám.csak nem nagyon tudom kihez forduljak, hova menjek. Ezeket mennyiért csinálják? Melyik a jobb?szökités vagy lézer?Köszi:)
waterfalls Creative Commons License 2004.10.10 0 0 196
jéggel
Előzmény: Teaway (195)
Teaway Creative Commons License 2004.10.09 0 0 195

"De nem érzzek semmit, mert előtte lehűtik a kezelendő felületet."

 

Mivel?

 

Előzmény: waterfalls (194)
waterfalls Creative Commons License 2004.10.05 0 0 194

szia pippancs4444,

 

semmi különös nem volt, mivel az első kezelés után nem volt semmi gondom(bőrkiütés,pirordás), most erősebb kezelést kaptam. De nem érzzek semmit, mert előtte lehűtik a kezelendő felületet.

Azt mondják, hogy már az első kezelés után kevesebb szőr volt rajtam, de mivel én naponta látom, nekem nem annyira szembetűnő a változás. Idén még 2 alkalom lesz, elvileg az a fele, akkor majd bátrabban nyilatkozom az eredményről :)

 

waterfalls

Előzmény: pippancs4444 (193)
pippancs4444 Creative Commons License 2004.10.05 0 0 193

Szia Waterfalls!

 

Köszi a címet.Milyen volt a második alkalom?

üdv:pippancs4444

 

Előzmény: waterfalls (190)
dhr Creative Commons License 2004.10.03 0 0 192

Szia V01!

 

Nagyon köszi az infót ,sokat segítettél!!!

 

Előzmény: V01 (191)
V01 Creative Commons License 2004.10.03 0 0 191
Szia dhr!

Én a dm-ben vettem 999.- Ft-ért. Egyébként találkoztam már vele egy kisebb drogériában is ugyanennyiért. A neve: St. Ives: smooth legs /szőrtelenítés gyakoriságát csökkentő testápoló/. Én 2-3 naponta használom a krémet, ahogy azt lentebb olvastam ebben a fórumban, hisz én is innen vettem az infót a krémről.
Jó krémezést!
Előzmény: dhr (189)
waterfalls Creative Commons License 2004.10.03 0 0 190

Szia Pippancs4,

 

Bocs, de csak most olvastam vissza, ide írom, amit kértél:

 

Attractív Center, 1137.Radnóti M.u.2.  A West End-el szemben van, holnap megyek másodszor.

06-20-3932935

 

 

Sok sikert, ha belevágsz :)

 

 

Waterfalls

 

 

Előzmény: pippancs4444 (172)
dhr Creative Commons License 2004.10.02 0 0 189

Szia!

 

Megmondanád hol lehet és mennyiért lehet ehhez a krémhez hozzájutni?

Rendkívül fontos lenne!Köszi!

 

Előzmény: V01 (174)
Teaway Creative Commons License 2004.10.01 0 0 188
És maga a bőr sima marad utána?
Előzmény: bejuska1 (185)
V01 Creative Commons License 2004.10.01 0 0 187

Szia!

 

Lentebb én elég sok tapasztalatot lehet olvasni erről a klinikáról.

 

Előzmény: lindsay (186)
lindsay Creative Commons License 2004.10.01 0 0 186

 

Sziasztok!

 

Van akit már kezeltek itt Alexandrit lézerrel? Mennyire volt hatásos? Én most a Bársony lézerklinikára járok, de még csak egy kezelésen voltam, (8 hetente kell menni, és kb. 4 alkalmat mondtak) nagyon remélem, hogy beválik...

bejuska1 Creative Commons License 2004.09.30 0 0 185

Sziasztok!

 

Úgy látom, ti talán ebben a témában jártassabbak vagytok, és én csak most figyeltem fel a lézeres szörtelenítésre, mert a hónaljamnál már elviselhetetlen a szőr,és hogy minden második nap borotválnom kell, ráadásul a gyanta és az epilátor nagyon fáj azon a részen.

Szóval tudnátok nekem tanácsot adni, hogy pesten hol lehetne megcsináltatni ezt a lézeres szörtelenítést? Hallottam az Epilaser nevű helyről, kinek milyen tapasztalata vagy hallomása van róluk?

 

Előre is köszi a válaszokat!

Bejus

esotherica Creative Commons License 2004.09.28 0 0 184
Oppárdon, akkor nem szóltam. Ahhoz a topichoz nincs szerencsém.
Akkor télleg pusztuljon! :)
Előzmény: Törölt nick (182)
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.28 0 0 183

Ok, rendben, megértettem, semmi gond :)

Egyébként olyan sokan nem is írtak nekem, a lézer vonzóbbnak tűnik. :) Biztos sokakat elriaszt, amit írtam. De hát nem akartam szépíteni a dolgon. Azért remélem, hogy tudtam valakinek segíteni, bár még senki nem írt vissza közülük, hogy tényleg el is ment és kipróbálta.

Előzmény: esotherica (181)
esotherica Creative Commons License 2004.09.27 0 0 181
A paranioa odaát van.
Én senkiről nem mondtam, hogy rossz, ahogy azt sem, hogy jó. Csak annyit mondtam, hogy az a hozzászólás semmivel nem volt gyanúsabb, mint a Te ténykedésed. Ahogy egyikőtökről sem gondolom, hogy a reklám miatt írt ide.
Bocs, hogy épp Téged hoztalak fel példának, de a Te számodat kérik itt el a legtöbben. :)
Amúgy azt honnan lehet tudni, hogy a csajszi mellet is szabat?
"Persze más dolgokat is intézek közben Szegeden."
Ha jól sejtem, ebből következtetted ki. És ha ott jár fősulira? Vagy a Tisza-parton vízmintát gyűjt? Vagy szerinted Szegeden nincs is más, csak az az egy szem lézerklinika???
Előzmény: Törölt nick (180)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!