Keresés

Részletes keresés

sumakker Creative Commons License 2010.03.29 0 0 1209

Üdv..

 

segitséget kérnék..

 

vásároltam,1 sony nav-u92tc - tipusu navit.

sajnos csak a tartója,töltője van hozzá..

 

driver kellene,h csatlakoztathassam a gépemhez,frissités céljából...

 

előre is köszi..

Dejcood Creative Commons License 2010.03.28 0 0 1208
lehet, hogy az angliai ip cim miatt nem tudom megnyitni? 2 gepen is kiprobaltam, 2 kulonbozo bongeszovel.
Előzmény: JRX (1207)
JRX Creative Commons License 2010.03.28 0 0 1207
A hiba nálad van, a megadott link működik, az is amit te adtál meg.
Előzmény: Dejcood (1206)
Dejcood Creative Commons License 2010.03.28 0 0 1206

sziasztok!

 

egy sony nav-u 73t gps keszulekem van. erre szeretnek iGo8-at rakni.

olvasgattam vissza, de szamomra nem teljesen ertheto. valszeg, mert a vistauser.co.cc oldalt nem nyitja meg a bongeszo.

http://vistauser.co.cc/

Network Error (tcp_error)
A communication error occurred: "Operation timed out" The Web Server may be down, too busy, or experiencing other problems preventing it from responding to requests. You may wish to try again at a later time.
For assistance, contact your network support team.

 

ez csak nalam van igy, vagy valami baj van az oldallal?

a lenyeg: segitseget szeretnek kerni a sony igositasaban, nekem regi linkeknek tunnek amiket visszaolvasva talaltam. elore is koszi.:)

JRX Creative Commons License 2010.03.28 0 0 1205
Előzmény: bali0124 (1204)
bali0124 Creative Commons License 2010.03.28 0 0 1204

sziasztok!

bocs,hogy csak így belefolyok a dolgokba,de nem tudna nekem mondani vki vmi boltot,vagy akármit,ahol lehet venni térképfrissítést a 73-ashoz.elég fontos lenne,de töltögetni nem igazán van időm.

előre is kösz

jasin1969 Creative Commons License 2010.03.27 0 0 1203
Köszönöm, természetesen az i-go mappából vettem az 5. pontot nem pedig a sony navy mappából.Ott volt a szemem előtt csak néznem kellett volna .
Még egyszer Köszönöm!
Előzmény: JRX (1202)
JRX Creative Commons License 2010.03.27 0 0 1202

Rar fájlokat letöltöd egy mappába, elsőt elindítod, összefűzi őket, a végeredmény egy iso fájl lesz.Ezt Daemon Tools-al megtudod nyitni.

Active sync-el kell másolni a készülékre..

 

Ez alatti fájlokat töltsd le, ha kiszámolod ez az 5-dik, nagyjából 19x100mega, nemtudom honnét vetted a 89 megát.

SONY NAV-U-73T + IGO 8.3 HUN (2009.06.01)

 

Előzmény: jasin1969 (1201)
jasin1969 Creative Commons License 2010.03.27 0 0 1201
Szia !
már is lenne egy kérdésem: a 5. pont alatt rar filét találtam nem iso-t .A leírásban ami van érthető csak egy valamin akadt meg a szemem mégpedig a 2-2,5 óra másolási időn. Nekem azt mutatja a t. commander hogy 89 MB az egész méret. megnéztem a letöltöt i-go térkép mappát de az üres. Ez azt jelenti,hogy mielőtt elkezdem a navigációra másolni, nekem kell a térképeket rátölteni? Térképeket ehhez a verzióhoz honnan lehet szerezni ? Egyébként ez volt az 5. pont ha mindent jól értelmeztem:

5./ iGo 8.3.2.27576 (no contents)
http://data.hu/url/vd22xg

a válasz előre is köszönöm.
Előzmény: JRX (1199)
jasin1969 Creative Commons License 2010.03.27 0 0 1200
Szia !

nagyon szépen köszönöm, neki is "ugrom" Ha van még esetleg valami kínom ugye kérdezhetek?
Még egyszer köszönöm !
Előzmény: JRX (1199)
JRX Creative Commons License 2010.03.26 0 0 1199

Szia!

 

Leirás ITT.

 

A helyes link pedig ITT.

Előzmény: jasin1969 (1197)
D János Creative Commons License 2010.03.25 0 0 1198

Sziasztok!

 

Olyan problémával fordulnék hozzátok,hogy az igo8-nak a menüjéből véletlenül töröltem a voice és a cars mappát és azóta nem indul el.Fent van az igo Amigo és az sem használható.

Szedtem le ilyen mappákat,bemásolva sem indul el.Mit lehet tenni vele?

Azt a hibát írja,hogy:  Initalization error:no voice file were found

 

Még annyit szeretnék tudni,hogy hozzá való aksit hol tudnék venni?

Ez PNA készülék ugye?Vagy PDA?

 

Köszi előre is a segítséget.

jasin1969 Creative Commons License 2010.03.25 0 0 1197
Tiszteletem a fórumon résztvevőknek!
Technikai segítségre lenne szükségem egy sony nv-u93t navigációhoz. Az eredeti térképhez horror áron lehet frissítést beszerezni így le szeretném cserélni i-go 8-ra.
Ha le lehet cserélni ,nagyon megköszönném ha valamelyikőtök részletesen leírná lépésről lépésre hogyan kell megtenni ( a számítógéphez felhasználói szinten értek,azaz ilyen átprogramozáshoz "homály" vagyok). A készüléket jónak tartom de a magyar térkép egy rakás csődtömeg. Legutóbb egy ezer éves balatoni út mellett mutatta ,hogy megyek kb. 100 méterrel és vissza akart arra az útra terelni arra az útra amin már amúgy is haladtam, nekem nem volt vicces de a gyerekek jól szórakoztak. Olvastam ár jó pár hozzászólást, találtam is egy letöltési helyet ehhez a készülékhez de már ki volt törölve ez a webhely.
Előre is köszönök minden segítséget!
StMiklos Creative Commons License 2010.03.23 0 0 1196
Szevasz!
Igazán szakszerű választ nem biztos, hogy tudok adni, de:
A firmware pl. egy DVD íróban lévő, azt működtető szoftware, hogy a hasonló eszközök programján kívül mire használják még ezt a szót, nem tudom.
Amit Te kérdezel, az az operációs rendszer, ami a PNAt működteti, kezeli a képernyőt, perifériákat, futtatja a programot stb. Ezt PNA esetében gyakorlatilag nem lehet cserélni.
Innen kezdve, ha jól gondolom, ebből a vasból többet kihozni nem lehet, sőt mint a példa mutatja, még kompromisszumokat is kell kötni, hogy használható /fagyásmentes/ legyen.
Így gondolom én, akinek nincs ilyen készüléke, legfeljebb az olvasottakból ennyit szűrtem le.
Üdv: StMiklos
Előzmény: djglott (1195)
djglott Creative Commons License 2010.03.22 0 0 1195
Nem a navigáció volt lassú hanem maga a készülék.Azaz képernyő érintéstől több másodperc is eltelt mire végrehajtotta a kiválasztott feladatot.
Mi az a firmware?Azt viszont nem frissítettem még.Csak a letöltött igo8 és Sony mappákat másoltam fel...
Továbbra is várom a válaszokat.Köszönöm.
Előzmény: StMiklos (1194)
StMiklos Creative Commons License 2010.03.22 0 0 1194
Szevasz!
Azt, hogy lassú nem igazán tudom értelmezni. Az tény, hogy ebben 300MHz-es a processzor, ami ma már lassúnak mondható, nem indokolja a lassú futást, ettől még sok hasonló PNA teszi a dolgát. Az, hogy lassan tölt be, az még nem gond.
Miben jelentkezett az eredeti program lassúsága? Minden navi kivétel nélkül késik a valós helyzethez képest sebességtől függően 0-300m-t. Ha megállsz, utoléri magát.
Ha erre a vasra feltolsz egy IGOt, és elvárod a POI, SpeedCam, Building stb. kezelését, akkor belefuthatsz abba, amit leírtál. A működőképesség érdekében olykor meg kell alkudni. Ha abszolút minimál konfigon megy, lehet fokozatosan "bővíteni".
Mindez csak feltételezés, mert csak annyit írtál, hogy IGO.. Ebből sok verzió, sok skinnel van, de ennél többet a warez okán, meg egyébként sem tudok hozzászólni.
Üdv: StMiklos
Előzmény: djglott (1192)
Dzsonaj Creative Commons License 2010.03.22 0 0 1193

Sziasztok,

 

ha valakinek lenne egy nav u 73-as autóstartója olcsón eladó, akkor megvenném.

 

dzsonaj@citromail.hu

 

köszi

Dzsonaj

djglott Creative Commons License 2010.03.21 0 0 1192
Hello
Felraktam NV-U73t-re az IGO8-at egy pár napig működött majd visszahozták hogy állandóan lefagy, lassú.Mostmár teljesen néma, semmire nem válaszol.A gyári programjával is ez volt egyébként a probléma, hogy túl lassú volt.Valaki segítsen!Köszönöm.
friso Creative Commons License 2010.03.15 0 0 1191

Működik ,de nem tudtam tesztelni mert vissza adtam a gazdájának,ha nem lessz jó az illetőnek

akkor visszamásolom neki az eredeti szoftvert!

 

 

 

Előzmény: Csipi' (1190)
Csipi' Creative Commons License 2010.03.15 0 0 1190
  Bocs, de első olvasatra félre értelmeztem a dolgokat.. és közben már válaszoltam. De második része még aktuális „Írd le mit csináltál eddig és mi a probléma.”

Előzmény: Csipi' (1189)
Csipi' Creative Commons License 2010.03.15 0 0 1189

Helló!

 

Ne haragudj de ez  sony nav u 73 / 93 navigáció fórum.

Másrészt segítenék de a pontos típus kéne Wayteq …..az itt leírtak csak sony navira érvényesek!!!

Írd le mit csináltál eddig és mi a probléma. 

Hátha tudok segíteni.....

Előzmény: friso (1188)
friso Creative Commons License 2010.03.15 0 0 1188

Köszi a segítséget.

 

Nem értem a ketyerét!

Ha rádugom a gépre fehérképernyő és leáll,ha rádugom hálózati töltőre ugyanez.

Ha simán indítom,és kilépéssel leállítom, semmi gond.

 

Nem az enyém a kütyü csak gondoltam segítek a tulajnak,de rá ment 3napom és szerintem még most sem tökéletes.

 

Nekem egy Wayteq van az élből nyeli az összes progit!

 

Köszönöm a segítséget!!

 

 

Előzmény: Csipi' (1186)
Csipi' Creative Commons License 2010.03.14 0 0 1187
Passz ! Nem én üzelmtetem az oldalt. Bár gondolom nagy méret sok ország kisméret kevés.. vagy csak egy... vagy csak softver (térkép nélküli). Kérdés... menüvel vagy anélkül (direkt iditás) szeretnél? Nem ugyanaz.. menü-nél elvileg csak másolsz igo8-ba az odavalótt és kész..
Előzmény: szabferi (1184)
Csipi' Creative Commons License 2010.03.14 0 0 1186

Kettő eset van ill.  ezek keveréke

 1.MV--sony--nav-u---nav-u*exe....nem érhető el.. tehát nincs mit elinditanni (szürke....újraindul...szürke.....újra) vagy 2. nincs MV--sony--bitmap

 

Idézet a2010.03.10 22:56:34 © (1182)-ból:

 

Fontos: bekapcs-- usb csatlakozz--reset gomb-- boot--As. Ez azért fontos mert az oprenszer igy nem kezdi betölteni navi szoftver mivel AS-t érzékeli és prioritást élvez igy hátérben csak a kopasz win fut.

 

Idézet a leirásomból Sony menü-ből

"Esetleg megszakítod a kapcsolatot és még nem értél a végére a leírásnak akkor utána előfordulhat, hogy elsőre nem kapcsolódik a számítógéppel (ennek is meg van az oka, de hosszú… nem kell megijedni!) A lényeg hogy vársz türelemmel, bedugód a kábelt, körülbelül 4-szer, újra indul a PNA magától, ezután kiüti magát és szerviz állásba helyezi magát (egy szerelő kulcsot fog látni) így ezek után már megint el tudod érni a rendszert."

 

Tehát.. ez akkor van a sony mappából hiányzik bitmap mappa ha ezt megnézed akkor ebben vannak logo képek és ha nem találja akkor a fenti eset áll elő. Ezt a mappát tehát másold vissza. 

Remélem segítettem...

Előzmény: friso (1185)
friso Creative Commons License 2010.03.14 0 0 1185

Hogy mi van azt nem tudom,de én frissítettem és azóta csak ujra indul.

Nem tudom most már a géppel sem összehozni csak service!

Meg újraindul!

Valaki help!!

Előzmény: szabferi (1184)
szabferi Creative Commons License 2010.03.13 0 0 1184
Haladok, haladok, a sonymenu már fenn van (apósom sokkot is kapott hogy mit csináltam a GPSével).


Lehet kicsit hülye a kérdés - a vistauser lapon ez a két igo8.3-as cucc van:

SONY NAV-U-73T + IGO 8.3 HUN (2009.06.01)
19x100MB

egy komplett 8.3 igo sony-ra 2009. novemberi frissítésű Magyarországgal
4*100MB


Most ha van egy működő NAV-U-73T-m, akkor csak elég leszednem és felraknom a második cuccot (ami csak 400MB).
Az első miért olyan nagy, mi van abban? :)
szabferi Creative Commons License 2010.03.12 0 0 1183
Köszi CSipi, a memkártyás ötlet lesz sztem a járható út, nem hiszem hogy az akku merülne ki menet közben, mivel amint elbont az activesync a GPS nem áll le, és a töltésjelző is 100%os.
Előzmény: Csipi' (1175)
Csipi' Creative Commons License 2010.03.10 0 0 1182

törlés...

 Valoszinő védet fálj(ok), ugymond "háturól ill. mélyebbről" kell törölni valamikor egyesével és a végén a mappát(kat) vagy un. átnevezéses módszer is. LÉGY NAGYON FIGYELMES!!! Fontos: bekapcs-- usb csatlakozz--reset gomb-- boot--As. Ez azért fontos mert az oprenszer igy nem kezdi betölteni navi szoftver mivel AS-t érzékeli és prioritást élvez igy hátérben csak a kopasz win fut.

 

U.I:

Idézet a leirásomból Sony menü-ből

"Esetleg megszakítod a kapcsolatot és még nem értél a végére a leírásnak akkor utána előfordulhat, hogy elsőre nem kapcsolódik a számítógéppel (ennek is meg van az oka, de hosszú… nem kell megijedni!) A lényeg hogy vársz türelemmel, bedugód a kábelt, körülbelül 4-szer, újra indul a PNA magától, ezután kiüti magát és szerviz állásba helyezi magát (egy szerelő kulcsot fog látni) így ezek után már megint el tudod érni a rendszert."

 

Tehát.. ez akkor van a sony mappából hiányzik bitmap mappa ha ezt megnézed akkor ebben vannak logo képek és ha nem találja akkor a fenti eset áll elő. Ezt a mappát tehát másold vissza. 

Remélem segítettem...

Előzmény: djglott (1181)
djglott Creative Commons License 2010.03.10 0 0 1181
Wince Plugin megvan, 12V táp külön megvan.
djglott Creative Commons License 2010.03.10 0 0 1180
Nem enged törölni semmit a navigációról. mit csináljak vele?
Total commander nem nyitja meg egyik mappáját sem.

(Nav-u 73 igosítás)

Köszönöm!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!