Keresés

Részletes keresés

seci Creative Commons License 2015.11.11 0 0 11413

Sziasztok!

 

Ugy latom itt eleg sokan "szakertenek" a temahoz :) igy volna egy kerdesem hozzatok!

 

A tenyallas:
Van nekunk az Club Abbazia/Keszthely egy hetunk amit vagy 20 (25?) eve vettunk, Zold haziko a park sarkan, 5 percre a strand, ugyanennyire a varoskozpont. 4 fos appartman, 26. het (junius utolso hete), az iskolaszunet mar megkezodik addigra viszont meg nincs (?) gutautos 40C arnyekban.

 

A hetet meg "normalis" aron vettuk, talan 360ezer a reszveny erteke es kb 45.000 Ft az eves dij, ami szerintem teljesen korrekt
[kb fele annak, amit az ember egy ilyen szintu szallasert fizetne junius utolso heteben].

 

Viszont mivel mar jo ideje nem elunk Mo-on, a csalad is elenyeszo, az otthoni barati kor megkopott az evek soran igy minden evben gondot okoz az, hogy valaki elmenjen nyaralni.

 

Irodan keresztul persze ki lehet(ne) adni, de akkor az jovedelem, en meg ezert nem fogok az APEH-hel szorakozni.

 

Szoval a kerdes: van esely arra, hogy ettol megszabaduljon az ember? Ha igen merre/hogyan induljak el?

 

Mindenfele tippet/otletet szivesen fogadok, lehet privat email-ben is (nyilvanos az email cimem a profilomban)!

 

Udv
-seci

zerge48 Creative Commons License 2015.11.05 0 0 11412

Mivel már többször megégettem magam nehéz lesz bármennyit is fizettetni velem.

A pontgyűjtés és valahol valamit vásároljak a pénzemen se megy. Hallottam olyanról is, hogy pl. az Abbázia nem fogadja el ezekez a vásárlásokat. ill. nem írják át a nevet. Szóval sok a uktató.

Előzmény: Replay (11411)
Replay Creative Commons License 2015.11.04 0 0 11411

Ebből sok minden kiderül, már a nevében is ott a barter, ami árucserét jelent, nem pénzmozgást, ha tovább kattintasz, akkor pedig kiderül, hogy valami pontgyüjtőrendszerrel foglalkoznak. Ez is olyan lehet, hogy megveszik a heted pontokért, amit majd levásárolhatsz, de fizess azért előre valamit. 

Előzmény: zerge48 (11410)
zerge48 Creative Commons License 2015.11.04 0 0 11410

Engem ma keresett meg ez a cég. Még nem hallottam róla eddig. A hölgy azt mondta, hogy a vásárlót küldi hozzám, aki vásárolna jogot. Csak annyit kérdezett, hogy van-e jogom és el szeretném-e adni. Mivel már több ráfizetésem volt, kicsit kételkedtem, de a héten amúgy sem értem volna rá, így a dolog jóvő hétre lett áttolva. Nem tudom, hogy valóban fog-e keresni újra.

Viszont ennyit tudtam meg a cégről

 

http://lightinthebarter.days.hu/index.php?ref=cegadatok

Előzmény: leijona (11394)
ásítósmacska Creative Commons License 2015.11.04 0 0 11409

keress rá a bal oldali gyorskeresővel itt a topikon belül...

 

Ők is előre kérnek pénzt, ergo hagyd a fenébe!

 

 

Előzmény: Futrinka04 (11408)
Futrinka04 Creative Commons License 2015.11.03 0 0 11408

Sziasztok!

 

Érdeklődni szeretnék, hogy tud-e valaki valamit a TS Handel Magyarország Kft-ről? Van-e valamilyen tapasztalatotok velük? Adott-e már el valaki rajtuk keresztül üdülési jogot?

1q2w3e4 Creative Commons License 2015.11.03 0 0 11407
Előzmény: SCHF (11396)
1q2w3e4 Creative Commons License 2015.11.03 0 0 11406

R.M.E. CORPORATION KFT-ről az alábbiakat találtam.

 

R.M.E. CORPORATION KORLÁTOLT FELELŐSSÉGŰ TÁRSASÁG

A Creditreform céginformációs adatbázisa szerint a(z) R.M.E. Corporation Korlátolt Felelősségű Társaság Magyarországon, a Budapesti Cégbíróság által bejegyzett vállalkozás.

CÉGADATOK

Adószám24747415241

Aktuális cégjegyzékszám01 09 180171

Creditreform Crefo-szám9310072416

Teljes névR.M.E. Corporation Korlátolt Felelősségű Társaság

Rövidített név:R.M.E. Corporation Kft

Jogi forma:korlátolt felelősségű társaság (Kft.)

TelepülésBudapest     Székhely cím1042 Budapest, Árpád út 51-53. B. ép. 2. em.

Web cím

Fő tevékenység4634. Ital nagykereskedelme

Alapítás dátuma 2013.10.10.

Jegyzett tőke 500 000 HUF

Utolsó pénzügyi beszámoló dátuma 2014.12.31.

Utolsó éves nettó árbevétel 1 024 000 HUF

Utolsó éves nettó árbevétel EUR-ban
(a beszámoló napján átváltva)3 256 EUR

Utolsó létszám adat dátumaUtolsó létszám adatnincs adat

 

 

Előzmény: SCHF (11396)
emil777 Creative Commons License 2015.10.29 0 0 11405

Továbbra sincs új a Nap alatt :)

 

Eleget téve a Birdland Villapark & SPA kft. meghívásának ismét bebizonyosodott, hogy ezek a gazemberek még mindig szabadlábon vannak. Valamiféle rokonságban lehet ez a cég a Timeshare Market (keressetek rá itt, a fórumban) bandával. Ugyanazzal a módszerrel próbálják kicsikarni a pénzt.

A velem szemben ülő "pénzügyi vezető"-nek majd megállt a szíve, amikor azt mondtam:

 

- Nagyon tetszik az ajánlatuk, el is fogadom egy apró változtatással. A pénz kerüljön egy ügyvédi letéti számlára (aminek a szerződési díját én állom).

 

Hát ekkor ért véget a "barátságunk" :)

 

VIGYÁZZATOK ezzel a bandával! Mellesleg érdemes megnézni a cégbírósági bejegyzéseket :) Egy tucat hasonló nevű társulat, 90% felszámolás alatt

 

          Emil

 

p.s.: Ha valakinek az ismerősének az ismerőse hallot már olyasvalakiről, akinek valamelyik fent említett cég eladta az üdülési jogát, ugyan dobjon már egy infot róla

leijona Creative Commons License 2015.10.29 0 0 11404

Köszönöm szépen a leírtakat. Nem kívánom eladni az üdülési jogomat, csak kíváncsi voltam, vajon mit ajánl a cég. Na, majd ha visszahívnak - ha egyáltalán visszahívnak - kicsit részletesebb infót kérek tőlük.

Előzmény: a.n.onym (11402)
leijona Creative Commons License 2015.10.29 0 0 11403

Nem írtam olyat, hogy elküldtem őket. Visszahívást kértem, mert szerettem volna utánanézni a cégnek.

Előzmény: Jahno (11401)
Jahno Creative Commons License 2015.10.28 -1 0 11401

Aztán ha elküldted őket, akkor miért jelentkeznének újra? Keresd meg a céget és kérdezz rá.

Előzmény: leijona (11400)
leijona Creative Commons License 2015.10.28 0 0 11400

Miután ma történt a megkeresés, nem tudtam ezt a kérdést feltenni. Ha ismét jelentkeznek, nekik szegezem.

Előzmény: Jahno (11399)
Jahno Creative Commons License 2015.10.28 -1 0 11399

"küljön mailban egy rövid tájékoztatót és szerződéstervezetet."

 

Erre mit léptek?

Előzmény: leijona (11398)
leijona Creative Commons License 2015.10.28 0 0 11398

Miért várnék csodát? Egy kérdést tettem fel. Erre várom a választ, mert ilyen megkereséssel még nem találkoztam. Gondoltam, talán itt választ kapok, nem kioktatást.

Előzmény: Jahno (11395)
Jahno Creative Commons License 2015.10.28 -1 0 11397

Van akit már le akartak húzni 95ezressel:

 

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=135762235&t=9125916

Előzmény: SCHF (11396)
SCHF Creative Commons License 2015.10.28 0 0 11396

Sziasztok!

 

A héten két üdülési jog értékesítő cég keresett meg telefonon.

Hallottatok már róluk?

Az egyik a Holiday Consulting  International Kft. ők állítólag jogi képviseletet látnak el, segítenek nekünk becsapott ügyfeleknek.

A másik  RME Coorporation, a  IV. kerületben Budapesten, az Árpád útra hívnak minket és állítólag van már vevő a Braci üdülési jogunkra és semmit nem kérnek előre, csak amikor eladják.

Már nem hiszek egyik bandának sem, de azért erősítsetek meg, ezek is gondolom hasonlóak mint a többiek, akik csak hitegetik az embert és semmit sem tesznek az eladás érdekében.

 

Köszönöm!

Jahno Creative Commons License 2015.10.28 -1 0 11395

Még mindig csodát várunk? Nekem sablon válaszom lenne, hogy küljön mailban egy rövid tájékoztatót és szerződéstervezetet.

Előzmény: leijona (11394)
leijona Creative Commons License 2015.10.28 0 0 11394

Sziasztok! Hallottatok valamit a LIB LLC cégről? Megkeresett egy callcenteres, miszerint lenne vevő a meglévő üdülési jogomra. Kicsit belekérdeztem, de semmi egyéb adat nem áll a rendelkezésére, hogy hol az üdülési jogom. Így kicsit sántít nekem a dolog.

Cenerentola Creative Commons License 2015.10.27 0 0 11393

Nem kérünk belőle! „Prókátor, seggén ülő tolvaj.” Mély értelmű magyar szólásmondás. 

Előzmény: Ha tényleg segítség kell. (11392)
Ha tényleg segítség kell. Creative Commons License 2015.10.27 0 0 11392

Akik jogi segítséget szeretnének az alábbi számon érnek el: 70 / 228 6545

gyere a papához Creative Commons License 2015.10.23 0 0 11391

Ez a legújabb lóbőr lehúzása az üdülési jog tulajdonosokról. És teljesen mindegy, hogy ezt most kik csinálják, maguk is a csalás áldozatai-e (az egész üdülési jog üzlet, úgy ahogy van, nettó csalás), vagy maguk a régi bűnözők. Annyit tudnak, hogy akit egyszer át lehetett verni az üdülési joggal, az naiv, és nem túl értelmes ember, ezért többször is át lehet verni. És lőn...

Előzmény: Jahno (11390)
Jahno Creative Commons License 2015.10.22 -1 0 11390

Idézhetted volna teljesen, megszórták vele az összes utazásos fórumot:

 

"Tisztelt üdülési jog tulajdonosok és fórumozók!

Engedjék meg, hogy pár mondatban figyelmükbe ajánljam Önöknek alapítványunkat a Magyar Timeshare Károsultak Alapítványt, mely a XI. kerületben található Budapesten. Mindannyian tapasztaltuk már, hogy egyre több cég próbál belőlünk, üdülési jog tulajdonosokból megélni.
Különböző konstrukciókban üdülési heteink értékesítésével hitegetnek bennünket, melyre komoly összegeket fizetünk nekik a nagy semmiért, hiszen nem történik az ég világon semmi.
Sok esetben üdülési jog üzemeltetőjének negatív hozzáállása is problémát okoz.
Alapító társaimmal egytől- egyig üdülési jog tulajdonosok vagyunk – akik maguk is tapasztalták az évek során az ezzel járó problémákat –, munkánkat segíti szakmai területén sikeres és tapasztalt jogászunk. Az elmúlt időszak sikerei az üdülési joggal kapcsolatos vitás kérdések rendezésében arra inspiráltak bennünket, hogy mindezt a segítségnyújtást minél több üdülési jog károsult számára elérhetővé tegyük. Tapasztalatunk alapján, ha az adott témában a károsultak csoportosan lépnek fel hatékonyabb és eredményesebb ügyintézés várható. Szervezetünk az ingyenes személyes jogi tanácsadás mellett ingyenes csererendszert működtet tagjai számára. Hamarosan honlapunkon is tájékozódhat rólunk, illetve fel veheti velünk a kapcsolatot. Amennyiben felkeltettük érdeklődését és szervezetünk ügyfelévé szeretne válni, kérjük, keressen fel bennünket. Ez az éves alapítványi hozzájáruláson felül – mely ügyfélszolgálatunk és adminisztrációs részlegünk munkáját hivatott támogatni ( díja 3000.- Ft/év) – más költséget nem von maga után. Forduljon hozzánk bizalommal, minden kérdésre próbálunk megoldást találni. Az info.mtka@gmail.com e-mail címen várjuk leveleiket, észrevételeiket."

 

Bizalommal, az. Lásd "hamarosan", szóval azt sem tudják mit ígérnek, ki sem alakult, mit akarnak, de szedjünk be éves díjat. Közös fellépést meg szerintem bármelyik fórumon összeszervezhetné mindenki magának. Jelen esetben sok okosságot nem tud felmutatni.

Előzmény: Törölt nick (11385)
Törölt nick Creative Commons License 2015.10.18 0 0 11389

Szurkolok Neked!

 

Előzmény: kekec54 (11388)
kekec54 Creative Commons License 2015.10.18 0 0 11388

Én már felvettem velük a kapcsolatot email-ban.Igazad lehet, időpont egyeztetés, és elég titokzatos az egész, de itt van név is és talán valós is. Az viszont a javukra lehet írni, hogy a regisztrációs díjat nem kérik előre. Ahogy lesz időm, megér egy próbát.

Előzmény: Törölt nick (11385)
ásítósmacska Creative Commons License 2015.10.17 0 0 11387

Elfogadom  a kiegészítést/helyesbítést. :)

Előzmény: Cenerentola (11386)
Cenerentola Creative Commons License 2015.10.17 0 0 11386

Persze ebből nem következik, hogy az olyan cégek, amelyek nem kérnek előre lóvét, nem ugyanolyan csalók. Ezek legföljebb csak dörzsöltebbek valamivel. De a rút végcél, a simlisség útján pénzhez jutás azonos.

Előzmény: ásítósmacska (11382)
Törölt nick Creative Commons License 2015.10.17 0 0 11385

Csaló,kém  van a fórumban. Lehet hogy a Gabi bácsi üdvöskéje.

 

 

Idézet.

 

 

Engedjék meg, hogy pár mondatban figyelmükbe ajánljam Önöknek alapítványunkat a Magyar Timeshare Károsultak Alapítványt

 

A cégnyílvámtartásban nincs ilyen bejegyzés.

ásítósmacska Creative Commons License 2015.10.17 0 0 11384

Szerintem telefonon kérdezd meg őket, hogy az a konstrukció műxik-e, hogy ha eladják, te hajlandó vagy sikerdíjat fizetni nekik... (de előre egy kanyi grandot se)....

 

Tuti elkezdenek hablatyolni...

 

És ezzel magukat lebuktatni.

 

 

Előzmény: bnikol11 (11383)
bnikol11 Creative Commons License 2015.10.17 0 0 11383

Állítólag üdülési jogot vásárolnak fel. De ez már vagy a tizedik cég amelyik azt állítja, hogy megveszi és nem kér semmit cserébe. Persze mindegyik kamu volt.

Ezért kérdeztem, hogy ismeri-e valaki, mert akkor inkább el se megyünk meghallgatni őket, ha ez is kamu....

Előzmény: ásítósmacska (11380)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!