Keresés

Részletes keresés

sugark Creative Commons License 2015.02.15 0 0 2191

Tisztelt Fórumozók!

Takarítónőt keresünk családi ház heti egyszeri rendszeres takarítására.

Cím: Tordas, Fejér megye

 

Érdeklődni: 20/3754241

 

Üdvözlettel:

Krisztián

 

 

Göd Creative Commons License 2015.02.14 0 0 2190

Gödön keresek családi ház heti egyszeri rendszeres takarítására, megbízható, takarításban gyakorlott, alapos hölgyet, hosszú távra, lehetőleg pénteki napra.

Olyan személyt keresek, aki teljesen önállóan képes elboldogulni, folyamatosan rendben tartani a lakást.

 

Feladatok:

-  fürdőszoba-wc alapos takarítása, kád körül a csempe lemosása, szükség szerint a teljes felület lemosása

- szobákban porszívózás, fel- és lemosás, portörlés, pókhálózás

- konyha alapos takarítása, tűzhely takarítása, időszakonként hűtő kimosása, konyhaszekrények szükség szerinti takarítása belül is

- ablaktisztítás, függönymosás kb. 3 havonta

- szemetesek ürítése

- esetenként mosás indítása, teregetés; mosogatógép be- és kirakása, vasalás (megállapodás szerint)

- terasz igény szerinti felseprése, esetleg részben vagy egészben felmosása

 

Várom a jelentkezőket fizetési igény megjelölésével.

haztakaritasa@gmail.com cimre

Manika77 Creative Commons License 2015.02.14 0 0 2189

Tapasztat, megbízható középkorú hölgy rendszeres vagy alkalmi takarítást vállal Budapest belvárosában.

Hívjon bizalommal: 20/98-60-800 Mariann

 

Erus1984 Creative Commons License 2015.02.13 0 0 2188

Jelenleg szobalányként dolgozom egy budapesti szállodában. Ha nem bent a munkahelyemen akkor itthon tartom rendben a lakásomat. Nem vállaltam még családoknál takarítást, így referenciám nincsen. Szobalányként ugyan azok a feladatok várnak rám, mint egy ház vagy lakás takarításában. Szülésznői végzettségem is van, így vállalnék kisgyermek felügyeletet is. Ha szimpatikusnak talál, kérem hívjon!
Számom: +3630/480-1602 (Rehor Erika)

Amandraya Creative Commons License 2015.02.12 0 0 2187

29 éves hölgy vállal heti rendszeres- és alkalmi nagytakarítást Budapesten, kizárólag hölgyeknél illetve családoknál. Referenciákkal rendelkezem.

Elérhetőségem: Évi 06 70 641 22 41

KrisztiMoci Creative Commons License 2015.02.11 0 0 2186

Húzza ki és nézze meg a sütőjét... Nem boldogul vele? Keressen bizalommal. Mivel, mit, hogyan, mennyiért, mennyi idő alatt: sutotakaritas@gmail.com

 

Tinamacs79 Creative Commons License 2015.02.10 0 0 2185

ESZTERGOM-SZENTENDRE, NAGYMAROS vonalán vállalok családi ház takarítást heti rendszerességgel.
Hétfőtől - Csütörtökig, a még szabad napjaimon.


1200.-Ft /h + útiköltség /tömegközlekedéssel utazom/

Illatos és patyolat tiszta lakásba érkezik meg a munkahelyéről ha engem választ! Precízen és alaposan dolgozom.


Hívjon bizalommal, szívesen segítek!



Sárkány Krisztina (35 éves)
Tel: 06-20-221-4197
Email: tinamacs79@gmail.com

Péter S. Creative Commons License 2015.02.09 0 0 2184

Tisztelt Fórumozók!

 

Megbízható, leinformálható, munkájára igényes, káros szenvedélyektől mentes takarítónőt keresek, heti egy alkalomra.

Feladat: 72 nm-es lakás heti takarítása: porszívózás, felmosás, portörlés, fürdőkád és WC takarítás, ingek vasalása, teregetés, szemetes ürítése - alkalmanként ablakok és tükrök takarítása, bútorok áttörlése, konyhabútor lemosása, tavasztól őszig egy 20nm-es erkély takarítása.

Rólunk: káros szenvedélyektől mentes, háziállat-mentes, kisgyermekes család vagyunk.

Helyszín: Budapest, X kerület - Kőbányai út 45 - Taraliget lakópark

 

Fényképes bemutatkozó önéletrajzokat, elérhetőséggel, szabad kapacitás és az ár megjelölésével az alábbi email címre várom: mail.peter.simon@gmail.com

 

Tisztelettel,

Simon Péter

 

Vicus02 Creative Commons License 2015.02.09 0 0 2183

                        Tisztelt Fórumozók!

 

 

Megbizható középkorú főállásu az egyik budapesti minisztériumban vagyok nyolcadik éve vállalnák cégeknél vagy magánlakásokban péntek

 

du. vagy szombat délelött takaritást (vasalást nem) max. 4órában.

 

Elsősorban Csepelen és környékén de bkv jármüvel megközelithető más kerületekbe is eltudok menni.

 

Az órabér igényem: 1000Ft/ óra

 

Az elérhetőségem: 06309535030

 

E-mail: leopard1202@freemail.hu

 

 

 

                                   Tisztelettel várom a visszajelzésüket  köszönöm

 

 

                                         Éva

zsike.zso Creative Commons License 2015.02.09 0 0 2182

 Kedves Mindenki!

 

    Takarító vagy bejárónőt keres? alkalmi,vagy hószútávra? én úgy gondolom jó hirdetést olvas!!

   

    Takarítás és ezzel kapcsolatos munkát Vállalok! Megbízható munkámra igényes ,precíz 40 év es Nő vagyok! Nincsenek káros szenvedélyeim,a munkámért felelőseget vállalok! jelenlegi helyeimre több éve-

  járok,referenciám is van! de tapasztalataim szerint 1 próba Nap a Biztos Referencia.

  Ha ön is így gondolja? a részletekért Hívjon Bizalommal!

 

   Telefon: 06-70 6345842

 

   Előre is köszönöm a Bizalmát!!

 

    Üdv:Zsike.

Nanita2015 Creative Commons License 2015.02.09 0 0 2181


Kedves Fórumozók,

ALAPOS, megbízható, energikus, és leinformálható takarítónőt keresünk hosszú távra heti három alkalomra, egész napra. A házunk III.kerületben, Óbudán található.

Havi 50.000Ft-ot tudjuk raszánni. Próbaidő után bejelentés megoldható!

Érdeklődés esetén kérem küldje az elérhetőségeit nagyanita2015@gmail.com címre vagy hívjon 06703682277es számot.

Udvozlettel

Anita

Varga Dóra Creative Commons License 2015.02.08 0 0 2180

Takarítónőt keresek saját otthonomba, Budapesten a 14.kerületben!
Megbízható,igényes hölgyek jelentkezését várom, akik heti 1 napot tudnak vállalni.

Emailben várom a fényképes önéletrajzokat és pár soros bemutatkozást magukról!

vargadori1991@gmail.com

szegabi71 Creative Commons License 2015.02.08 0 0 2179

Kedves Fórumozók!

Szentgyörgyi Gabinak hívnak  káros szenvedélyektől mentes,munkájára igényes,alapos,precíz 44 éves nő vagyok .Aranyműves munkahelyem megszűnt .az ülő munkából elég volt ezért megkértem az egyik ismerősömet aki takarítással foglalkozik ,hogy tanítson meg takarítani és segítsen nekem.Ezt az oldalt ajánlotta mondván ,hogy itt kifejezetten jó munkaadók vannak,akik megbecsülik a szorgos munkát ,kizárólag itt hirdessek.Nem gondoltam volna,hogy ennyire más háziasszonyként és foglalkozás szerűen takarítani.Vállalnék családoknál Budapesten illetve vonzáskörzetében rendszeres takarítást.Idősgondozás is szóbajöhet ,rendelkezem egészségügyi végzettséggel is.

Emai cím: saintg@vipmail.hu

Üdvözlettel: Sz.Gabi

Nacsa Olcsi Creative Commons License 2015.02.08 0 0 2178

Kedves Hölgyem!


Megbízható, precíz, gyakorlott, leinformálható takarítónőt keresek hosszútávra, IV. kerületi lakás takarítására(53nm), esetleg vasalást is vállalva. Referenciával, bemutatkozással.
Ajánlott óradíj 800Ft/óra.

 

Nacsa Olcsi

_Szilvi_ Creative Commons License 2015.02.01 0 0 2176

Kedves Fórumozók!

 

Megbízható, nem dohányzó, munkájára igényes takarítónő vagyok. 
Referencia munkával, illvetve 20 éves tapasztalattal rendelkezem, hosszú távra keresek munkát! 
Illetve alkalmi ablak tisztítást,festés utáni ablak tisztítást, vasalást vállalok. 

Ár megegyezés alapján. 

Elérhetőségeim: 06 30 446-0178 

illetve e-mail: b.szilvia65@freemail.hu 

Üdv.Szilvia

Amandraya Creative Commons License 2015.01.29 0 0 2175

29 éves hölgy vállal heti rendszeres és alkalmi nagytakarítást Budapesten, kizárólag hölgyeknél illetve családoknál. Referenciákkal rendelkezem.

Elérhetőségem: Évi 06 70 641 22 41

Törölt nick Creative Commons License 2015.01.29 0 0 2174
29 éves hölgy vállal heti rendszeres és alkalmi nagytakarítást Budapesten, kizárólag hölgyeknél illetve családoknál. Referenciákkal rendelkezem. Elérhetőségem: Évi 06 70 641 22 41
Nanita2015 Creative Commons License 2015.01.29 0 0 2173

 

Kedves Fórumozók,

 

ALAPOS, megbízható, energikus, és leinformálható takarítónőt keresünk hosszú távra  heti három alkalomra, egész napra. A házunk  III.kerületben, Óbudán található.

 

Havi 40.000Ft-ot tudjuk raszánni. Próbaidő után bejelentés megoldható!

 

 

Érdeklődés esetén kérem küldje az elérhetőségeit nagyanita2015@gmail.com címre.

Nanita2015 Creative Commons License 2015.01.29 0 0 2172

                              

Kedves Fórumozók,

 

ALAPOS, megbízható, energikus, és leinformálható takarítónőt keresünk hosszú távra  heti három alkalomra, egész napra. A házunk  III.kerületben, Óbudán található.

 

Havi 40.000Ft-ot tudjuk raszánni. Próbaidő után bejelentés megoldható!

 

 

Érdeklődés esetén kérem küldje az elérhetőségeit naganita2015@gmail.com címre.

 

                              

Köszönöm

Katica Nagy Creative Commons License 2015.01.28 0 0 2171

 

Üdvözlöm Nacsa Olcsi.

 

 

Szívesen vállalom ha gondolja megadom a tel.számomat és beszéljük meg.

06204594945

Előre is köszönöm.

 

Üdv:Katalin

Előzmény: Nacsa Olcsi (2170)
Nacsa Olcsi Creative Commons License 2015.01.28 0 0 2170

Kedves Hölgyem!


Megbízható, precíz, gyakorlott, leinformálható takarítónőt keresek hosszútávra, IV. kerületi lakás takarítására(53nm), esetleg vasalást is vállalva. Referenciával, bemutatkozással.
Ajánlott óradíj 800Ft/óra.

 

Nacsa Olcsi

kisnapi Creative Commons License 2015.01.26 0 0 2169

Kedves Mindenki!

 

Megbízható, nett, precíz 40 feletti takarítónőt keresek heti 2 alkalomra (9-15 óráig ) a II. kerületbe.

+36309329660

 

 

zso.zso Creative Commons License 2015.01.26 0 0 2168

  Kedves Mindenki!!

 

 

   Családoknál vállalók takarítást és bármi olyan munkát ,mivel a család segítségére lehetek!!

   Megbízható,becsületes,rugalmas Munkámra igényes 40 év es Nő vagyok. Több éves tapasztalattal rendelkezem. jelenlegi helyeimen több éve vagyok itt, a honnan referenciát is biztosítani  tudok!

 Nincsenek káros szenvedélyeim!!  ha segítségére lehetek,Hívjon Bizalommal! További Részleteket,telefonon,vagy személyesen!

 

 Telefon: 06-70 6345842.

 

  Előre is Köszönöm a Bizalmát!

 

  Üdv: Erzso

 

 

Hét Kilenced Creative Commons License 2015.01.25 0 0 2167

Kedves Fórumozók!

 

Tóth Árpádné,Magdi vagyok,és szeretnék segíteni a háztartási teendők ellátásában. Amit kínálok: pontosság, precíz munkavégzés, lelkiismeretesség, megbízhatóság, rugalmasság. Káros szenvedélyektől, és szappanoperáktól mentes aktív életet élek,így nem okoz gondot, ha a munka egy távolabbi kerületben van .Munkatapasztalat: 2000-ig egy műanyaggyártó cégnél , gépek mellett dolgoztam, majd egy átszervezést követően takarítóként 2010-ig , amíg nyugdíjba nem mentem.2010 után egy tanfolyam elvégzését követően egy kisgyermekes családnál vállaltam takarítást,gyermekfelügyeletet. Azóta náluk dolgoztam, heti egy alkalommal.Idős emberek ellátásában is van tapasztalatom,súlyos beteg szüleimet gondoztam otthon-halálukig.Ezután családoknál vállaltam idősgondozást,otthonápolást,ahol meg voltak elégedve a munkámmal,mivel időközben egy idősgondozói tanfolyamot is elvégeztem, bővítve a már megszerzett tudásomat. Referenciát tudok adni. Órabérigényem:1000 Ft/óra.Kutyus-cicus nem akadály!Erkölcsi bizonyítvánnyal is rendelkezem. Tisztelettel: Tóthné,Magdi.

 

Elérhetőségeim:totharpadne52@gmail.com,tel:06308816852.

szerénke01 Creative Commons License 2015.01.19 0 0 2166

Kedves Fórumozók!

 

Heti 2-3 alkalommal lakások, családi házak takarítását, bejárónői munkát vállalok Budapesten.  Több éves tapasztalattal rendelkezek. Segítek bevásárlásban, háziállatok gondozásában, orvoshoz el- és visszaszállításában.

 

Elérhetőségem: lope@citromail.hu

nico8484 Creative Commons License 2015.01.18 0 0 2165

Kedves Fórumozók !!

 

Budapesten vállalnék hétvégente takarítást, vagy hétköznapokon 4 órától megbeszélés szerint. Leginkább 14. Kerület és vonzáskörzete, de szóba jöhet távolabbi kerület is. 30 éves budapesti (zugloi)  hölgy vagyok, 7 éve dolgozom drogeriaban üzletvezető - helyetteskent, mellette 6 évet  vasárnaponkent egy kis elelmiszerboltba kiszolgáltatottság, takarítottam. Munkámra igényes, perciz vagyok. Leginkább folyamatos állandó takarítás érdekelne, de szóba jöhet mellette alkalmi is. Takarítás mellett szívesen vállalom akár a kutyája setaltatasat vagy bármilyen állat gondozasat, takarítást ,nagy tapasztalattal akár mentett, problémás kutyust is. Abszolult univerzális vagyok minden megbeszélés kérdése :)

Ha felkeltettem érdeklődését várom levelét!! 

nico8484@freemail.hu címre 

Beatrix 

Törölt nick Creative Commons License 2015.01.15 0 0 2164

Kedves Fórumozók !

 

 

 

Nagytakarítást és takarítást vállalok heti rendszerességgel 4 - 6 órában Piliscsaba, Pilisvörösvár, körzetében. Referenciával és több éves szakmai tapasztalattal rendelkezem. Elérhetőség bugyuke@freemail.hu .

 

 Köszönöm.

Viki1111 Creative Commons License 2015.01.14 0 0 2163

Kedves Fórumozók!

 

Budapestre, Bosnyák tér közelébe keresek heti rendszerességgel 3 órára megbízható, leinformálható takarítónőt tapasztalattal (hétfőtől-csütörtökig 9-15 óra között bármikor), aki prezíc, alapos, munkájára igényes.

Egy 68 m2-es 10 éves lakás heti takarítása a feladat, alkalmanként plusz egy órában a szokásos feladatokon kívül egyéb teendők ellátása (pl. konyhaszekrények takarítása, szekrények tetejének áttörlése, vasalás stb.). Évente kétszer egész napos nagytakarításba besegítés.

Csak reális árat tudok elfogadni (1100 Ft/óra áron dolgozott a korábbi segítségem).

 

Érdeklődés esetén az alábbi telefonszámon vagyok elérhető:

 

20/778-0451

Viki

Kékpiramis Creative Commons License 2015.01.12 0 0 2162

Él még ez az e-mail cím?

 

Előzmény: Eralac0218 (2159)
Kékpiramis Creative Commons License 2015.01.12 0 0 2161

Én tudnék Csepelre vasalni szerető illetőt,csak visszapattan az ímél.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!