Keresés

Részletes keresés

Mackóbogár Creative Commons License 2016.02.13 0 0 17846

Bár használna. Én most épp semmivel nem kenem, picit jobbnak tűnik,legalább ott, ahol nagyon durva volt, halványul.

Előzmény: B.GY (17844)
B.GY Creative Commons License 2016.02.12 0 0 17845

Ja azt majdnem elfelejtettem,hogy a sokat emlegetett Béky László is szokott előadást tartani ott.A fia meg eszi a nuskin termékeket.

B.GY Creative Commons License 2016.02.12 0 0 17844

Rendeltem egy 2 féle Nu skin terméket.Remélem lesz valami hatása.Tegnap végigültem egy 2 órás előadást.Pont egy doktornő mesélt erről-arról.

eukariota Creative Commons License 2016.02.12 0 0 17843

Heni! Miért nem csinálsz magadnak spéci szappan-féleséget, amit természetesen nem fürdéshez kellene használni..ha gondolod, keress meg ebben a témában (abból a 2 kg-ból is egy minta db-t tudnál csinálni, amit legutóbb készítettél)..ez a kiszerelés jobb, mint a krém: lesz lesz tőle a bőröd trutymós, szintelen, hamar felszívódik a hatóanyag és nem kell az eltávolításával foglalkozni, mert a fürdéskor eltávozik, mint szappan..olyan helyeken is célszerű használni, mint a talp, ami egy borzadály, csak az tudja igazán, akinek ilyen (is) van..:)

 

Előzmény: babboo (17736)
B.GY Creative Commons License 2016.02.11 0 0 17842

Nekem a szteroidos krém sem nagyon használ.Éppen csak annyit,hogy nem viszket annyira és tudok aludni. Kb.2 hét után már semmi hatása nincs.Aztán meg lehet több bajt csinál mint amit megold.Próbálok humánusabb megoldást találni,de még nem sikerült:)

Előzmény: hul (17841)
hul Creative Commons License 2016.02.11 0 0 17841

Persze, hogy nem cukorka, a szteroidos kenőcs sem mézespuszedli, viszont használ. Vagyis többnyire ezek használnak, a többi esetenként és valakinek igen, másnak nem. Próbálkozni érdemes. 

Akinek nagyon szar a ps-e, boldogan beveszi és bekeni szteroidos cuccossal. Csak hogy legyen valami megoldás. Nem a levegőbe beszélek, sikerült átélni, muszáj kockáztatni, ha jobb életminőséget kaphat az ember. A jobb alatt a pocsékból való kilépést értem...

Előzmény: B.GY (17839)
Rózsaromantika Creative Commons License 2016.02.10 0 0 17840

Megrendeltem kínából a barátomnak, 3$/15ml/db. Beszámolok a használati tapasztalatokról. 

Előzmény: K 1 (17827)
B.GY Creative Commons License 2016.02.10 0 0 17839

Engem nem győzködtek hogy csináljam.Ez a néni a kolléganőmnek a barátnője.Azt mondta neki ebből semmi haszna nincs. Ha akarok rendelek,ha akarok nem.Kárt nem csinál akkor.Legfeljebb nem használ.Holnap elmegyek azért,bár a város másik végén van mint ahol én vagyok:) Ma voltam a maszek bőrgyógyásznál.Hamarabb kidobott mint a körzeti doki 2 percet ha voltam nála :)Nem kérdezett semmit,csak hogy mióta van.Körbeforgatott és már írta is a szteroidokat fel sorban,Ftorocort,Locoid crelo,dermovate.Mondta hogy menjek utána uv kezelésre hozzá.Mondtam neki,hogy ezeken már túl vagyok a Tomesával együtt.Gondolkodott kicsit és már jött is a megoldás.Ír fel akkor gyógyszert de ez ám nem cukorka,így fogalmazott:) Na oda sem megyek többet:)Mellkas röntgent is akar,bár oda úgyis megyek a műtét miatt. Ja és volt időpontom,de így is annyit ültem ott mint az" ingyenes" orvosnál.

Előzmény: hul (17837)
eukariota Creative Commons License 2016.02.10 0 0 17838

Hunyadi prof is ps-es, személyesen ismerem, még Szegeden kezdett el foglalkozni a PS gyógyításával a '70-es években, akkortájt a psoralenes lámpás fürdés volt a "menő"..egyszer szakmailag erről a témáról beszéltünk egy üzemorvos ismerősömmel kerestük fel az eszmecserére..én mondtam, h a tünetmentességet más módszerrel szoktam elérni..ez felvillanyozta és a kb. 13-ik rákérdezése alkalmával eltalálta a készítményem egyik komponensét: gyorsan kipróbálta a Debreceni Klínika Bőrgyógyászati osztályán, ahol anno ő volt az igazgató, és mivel jól szuperált a PS tünetmentesítésében, a szegedi ismerőseivel piacra hozta ezt a hatóanyagot (is) tartalmazó terméket  PSOROOZ néven és sok milliót profitált/profitál belőle..kurva drágán árulják, de egyeseknél csakugyan tünetmentességet is okozhat..

Előzmény: K 1 (17831)
hul Creative Commons License 2016.02.10 0 0 17837

Nagy üzlet ez, látványos értékeket mérnek és utána jön a "gyógyszer" felkínálása. Szervezett a forma, be lehet lépni, engem is agyusztáltak, hogy csináljam. A vicces az volt, hogy a mese része: "új módszer, először Magyaro.on" stb. Pedig már 10 évvel ezelőtt is feltűntek és azóta is újra és újra. De nem ez a lényeg, hanem hogy tényleg ragyogó készítmény, ahogy korábban írtam a szervezet általános hiányait, a rossz táplálkozás miatti, a nyomelemek és vitaminok hiányát, az öregedés miatti gyenge felszívódást, gyenge hasznosítást javítja, pótolja.

Nem hallottam arról, hogy valakit konkrétan bármiből is kigyógyított volna, tehát sem ps-ből, sem már bőrbetegségből, sem cukorból, sem rákból. Az biztos, hogy a szervezet általános állapotát nagyon jótékonyan befolyásolja. Ennyit kellene és lehet várni tőle.

 

Előzmény: B.GY (17836)
B.GY Creative Commons License 2016.02.09 0 0 17836

Csütörtök este okosabb leszek.Megmértek scanerrel.34 000 volt az értékem.A néni állította hogy ettől múlt el a fia ekcémája.Ha nem győznek meg,legfeljebb nem rendelek semmit.Nem akarok kidobni egy vagon pénzt feleslegesen.

https://www.nuskin.com/content/nuskin/hu_HU/products/pharmanex/scanner/your_scanner_score.html

Előzmény: hul (17835)
hul Creative Commons License 2016.02.09 0 0 17835

Ismert készítmény, sokan szedik tudtommal. Ami ezekre jellemző, hogy általános, vitalitást segítő szerepük van a tartalmuknál fogva, pótolják azokat a nyomelemeket, vitaminokat stb. amelyek a mai zöldségekben, gyümölcsökben, túlfinomított élelmiszerekben már nincsenek kellő mennyiségben meg. Magyarul: nem célzottan gyógyszer valamire, viszont az általános állapotot nagymértékben segíti.

Ilyen készítmény a Rain Soul is, kétféle változatban, tipusban kapható, érdemes rákeresni, nagyon komoly.

1.A ps-ünk nem fog ettől önmagában elmúlni.

2. Drága. Hogy finom, keserű? Valamilyen, fogyasztható... Persze nem ettől hatásos:-)

Előzmény: B.GY (17832)
B.GY Creative Commons License 2016.02.08 0 0 17834

Azzal nincs problémám ginzeng nélkül sem. Anti viagrát szedek:)

Előzmény: Mackóbogár (17833)
Mackóbogár Creative Commons License 2016.02.08 0 0 17833

:-))) a ginzengtől legalább "fickós" leszel, az is valami.

Előzmény: B.GY (17832)
B.GY Creative Commons License 2016.02.08 0 0 17832

Nekem ezt ajánlották.Csütörtökön megyek egy előadásra meghallgatom mit mondanak az okosok.Valaki írta itt,hogy ami nem keserű vagy nem drága az nem használ.Na ez drága:)Van rá működési garancia. Ha nem csinál semmit visszaadják az árát. Na arra azért kíváncsi lennék:)

https://www.nuskin.com/content/nuskin/hu_HU/products/pharmanex/targeted_treatments/85433901.html

K 1 Creative Commons License 2016.02.08 0 0 17831
B.GY Creative Commons License 2016.02.07 0 0 17830

Az jó mert nekem az is van.Nem kell a sperti:)

Előzmény: Mackóbogár (17829)
Mackóbogár Creative Commons License 2016.02.07 0 0 17829

A google fordítás külön szimpatikus...és aranyérre is jó ;-)

Előzmény: B.GY (17828)
B.GY Creative Commons License 2016.02.07 0 0 17828

Oké majd szólok.Inkább a sárkányban nézek szét,az közelebb van hozzám.

Előzmény: K 1 (17827)
K 1 Creative Commons License 2016.02.07 0 0 17827

Majd írd meg ha kaptál, Ázsia Centerben ilyen krémet .

B.GY Creative Commons License 2016.02.07 0 0 17826

Na majd kiugrok a négy tigrisre vagy a sárkány centerbe.Biztos ott is van ilyen kenőcs:)

Előzmény: Mackóbogár (17825)
Mackóbogár Creative Commons License 2016.02.07 0 0 17825

hát, nem tudom, én már sok minden sz.rt magamra kentem, de ezt nem próbálom ki :-)

Előzmény: Rózsaromantika (17824)
Rózsaromantika Creative Commons License 2016.02.07 0 0 17824

http://www.ebay.com/itm/Botanicals-Indigo-Naturalis-Natural-Skin-Balm-for-Psoriasis-Eczema-15g-/181928227171?hash=item2a5bc47163:g:jMAAAOSwMmBVpMRi

 

 

Leírás Alkalmas: pikkelysömör, ekcéma és mindenféle bőr diseases.Topical termékek, az első értékesítési volumene az egész Kína, a hatás 100%. Tartsuk az eredeti minden kiválasztja a kiváló talaj park bőr kínai gyógynövény, kínai orvoslás krém Sophora, közös Cnidium gyümölcs, Kochia scoparia, cortex dictamni, cortex phellodendri, honeylocust tüske, egyszarvú, lótusz, radix stemonae, indiai buead hét kard, vas Holly növények, mint talajkivonatból finomított természetes növényi lényege az új generációs krémet készítmény külső használatra hagyományos kínai orvoslás. Fő összetevők: talaj park bőr, Sophora, közös Cnidium gyümölcs Belvedere gyümölcs, kéreg dictamni, cortex phellodendri, honeylocust tüske, egyszarvú, lótusz, radix stemonae, indiai buead hét kard, vas Holly, fehér vazelin, mentol, tisztított víz, stb alkalmazási köre: alkalmazható a bőr sterilizálás és bacteriostasis.Such a Staphylococcus aureus (rothadó aureus), candida albicans (gomba). javaslatot ajánlott: heveny vagy idült bőrgyulladás, ekcéma, tinea manus (Hong Kong láb, gombás), a test tinea (izzadság folt), pikkelysömör, peeling, hólyag, a rossz láb, a lábak viszket, viszketés vulvae, aranyér, szúnyogcsípés, pattanások, malária, bőrviszketés. Felhasználás és adagolás: külső használatra, a megfelelő mennyiségű, a termék, hogy a bőrön, hogy mossa érintett területen, 2-3-szor egy nap, akkor lehet ismét használni 1-2 héten belül a tünetek megszűnnek, a kiújulás megelőzésére. Megjegyzés: ez a termék kizárólag külső használatra kerülnünk orális, nem használják nagy területen seb felületén. Tabu: allergia bármely összetevőjével e tiltva. Szabályok: 15 g / ág, Tsui gyógyszer cső csomagolás. Élettartam: két év Jótanácsok: beteg kevesebbet eszik mindenféle bor, tenger gyümölcsei, fűszeres food.Can enni több hőt hideg vér, tápláló vér, a bőr, méregtelenítő funkcióit és így az élelmiszer segít gyógyítani a bőr disease.I kívánunk vissza korai időpontban!

K 1 Creative Commons License 2016.02.07 0 0 17823
B.GY Creative Commons License 2016.02.06 0 0 17822

Annyira azért nem :) Lehet befejezem ezt az egész önsanyargatást.Cukrot nem eszem meg kenyeret ezután sem,mert az nem jó azt észrevettem.Néha azért benyomok valami italt.Most itt tartok.A lábaim is majd egyszer lefotózom,hogyan nőnek rajta a dögök:)

Mackóbogár Creative Commons License 2016.02.05 0 0 17821

:-( pedig elég aszkéta életmódban nyomod már egy ideje.

Előzmény: B.GY (17820)
B.GY Creative Commons License 2016.02.05 0 0 17820

Csináltam megint magamról képeket pont 3 hónappal később mint az előző.(Nov.1,Febr.1)Nem sok változás tapasztalható.3 havonta fotózom magam,hátha észreveszek valami változást:)

B.GY Creative Commons License 2016.02.03 0 0 17819

És a Nu Skin termékekről? Ma voltam egy beszélgetésen.Mondtak érdekes dolgokat.A kolléganőm ismerőséről elmúlt az ekcéma tőle.

K 1 Creative Commons License 2016.02.03 0 0 17818

IBR system-ről van valakinek tapasztalata ?

B.GY Creative Commons License 2016.01.26 0 0 17817

Próbáltam a bioptron lámpát régen.Anyám vette még 2007-ben.A bőrgyógyásznál is jártam álló szolárium félébe.Sós fürdős fényterápián is túl vagyok( Tomesa) Semmit nem használtak. Sulfivitet elhasználtam egy üveggel,de nem sokat ért,csak kiszárított még jobban.Mozogni sem mertem nehogy eltörjek:)Majd nyáron megpróbálom megint.Stressz az távol áll tőlem.Semmi okom rá.3 hónapja nem ittam alkoholt.Kerülöm a tejterméket,cukrot,glutént.Eddig még csak fogytam a pöttyök meg nőttek.Gyógyszert akart felírni a bőrgyógyász,de én nem akartam.Lehet többe kerülne a leves,mint a hús.Február 25-én megyek kórházba orrsövény meg polip műtétre.Azt mondta a dokinéni ez is provokálhatja a sömört.Na meg az sem baj ha kapok az orromon levegőt:)

Előzmény: hul (17815)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!