Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

tépéter Creative Commons License 2005.04.13 0 0 381

...de az általam "beszerelt" autórádió kigyulladása  is! :-)))

(szintén a Wartburg és persze menetközben)

Előzmény: A Tigris (376)
tépéter Creative Commons License 2005.04.13 0 0 380
Menet közben felcsapódó motorháztető? :-) Vicces dolog! Nekem még gyerekkori emlékeim közé tartozik! Wartburgal... Útólag tényleg mókás, akkor elég ilyesztő volt. :-)
Előzmény: A Tigris (376)
tépéter Creative Commons License 2005.04.13 0 0 379

Köszönet néked Don Juan de Pablo!

 

Sinen van a Lajosmizsei projekt! Lebeszéltük... most már csak azon gondolkodom, hogy lehet érdemes egy "kacsaroncs"-ot beszerezni, mert jobban belegondolva egy két dolog még sérült az enyémen. Motorban is lenne mit... Nem tudom hogy egyáltalán milyen állapotban van az, de holnap vagy holnapután megyek le megnézni.

Mennyit érhet egy ilyen kacsa?

És persze nincs valakinek? Csak a tájékozódás végett... vagy másért is !:-)

 

tépé

Előzmény: JuanPablo (374)
bp0414 Creative Commons License 2005.04.12 0 0 378

HMMMMMMMMM!

Kár-kár, nagykár!!!

Előzmény: A Tigris (377)
A Tigris Creative Commons License 2005.04.12 0 0 377

Ács Zoltán írta:

 


Ezúton értesítenék mindenkit aki érintett a 2005-05-07-re hirdetett Citroen Veterán Raliban!
 
Sajnos összesen  12 jelentkező van a rendezvényre. 
Mivel ez a létszám a rendezvény lebonyolításához nagyon kevés így a versenyt ezúton:
 
LEMONDJUK. 
 
A verseny lebonyolításában több külsős cég is részt vett volna, ezeket nem szeretnénk tovább hitegetni.  
Ettől függetlenül tervben van egy teljes hétvégét átölelő csillagtúra szervezése is. 
Remélem (...) a tagság is nagyobb érdeklődést mutat majd az iránt.
 
Üdvözlettel!
 
További jó utat:
 
Ács Zoltán

A Tigris Creative Commons License 2005.04.11 0 0 376

Ki lehet azt szépen kalapálni.

Annak idején az enyém is puklis volt középen, mert az előző gazdánál felcsapódott...

Kiváló lakatos, meg fényező úgy megcsinálta, hogy utána már csak beülről látszott.:)

Előzmény: tépéter (375)
tépéter Creative Commons License 2005.04.09 0 0 375

:-) Köszi!

 

Igazság szerint a melévő motorháztető sem reménytelen egyesek szerint...

A "kettesek" szerint viszont az, mert hogy olyan vékony a lemez hogy nem lehet kikalapálni..  (Azt nem mondtam, hogy bele tolattak vagy fordítva?... de így vettem)

 

Mindenesetre felhívom őket! Azt mondom majd találtam az utcán a telefonszámot. :-)

 

 

Előzmény: JuanPablo (374)
JuanPablo Creative Commons License 2005.04.08 0 0 374

No , csak azért, hogy nem mondhass semmi rosszat rám ezek után, mondok egy tuttit!:-))

 

Ha tudsz közlekedni valamilyen járgánnyal és úgy gondolod megéri körülnézni egy Budapesttől kb.77 kilométerre akkor indulj el az 5-ös úton és amikor Lajosmizse után átmegy az M5 fölött és leérkezik egy laza balkanyarral a "földszintre" előre haladva erősen tekingess ki az ablakon jobbra és hipp-hopp látni fogsz Peugeot, Citroen feliratot egy kapun vagy falon. Lehet, hogy csak az egyik van felírva, de ráismersz, mert francia márkanév.

No ott szépen bemész és tisztelettudóan érdeklődsz, hogy van-é kacsa ez-azuk még.

Konkrétan rá lehet kérdezni a motorház tetőre is!

Esetleg adjak egy telefonszámot?

Hááát!!

Na jó! Rám nem kell hivatkozni, mert úgysem ismernek nick szerint se.

06-70-243-01-94.

 

Kérek visszajelzést mit sikerült intézni!!

 

No ez volt a "fizetség".

 

JP

Előzmény: tépéter (373)
tépéter Creative Commons License 2005.04.08 0 0 373
Becsszó? Tényleg? :-) Olyan rendes vagy! Tudtam hogy ez egy jó hely!
Előzmény: JuanPablo (372)
JuanPablo Creative Commons License 2005.04.07 0 0 372
Esetleg adhatok mellé egy kis pénzmagot is??:-))))
Előzmény: tépéter (370)
bp0414 Creative Commons License 2005.04.07 0 0 371

Üdv!

Itt mindenki egy kicsit "bolond", de mivel mi tudjuk, hogy ki a bolond, - ezért bolond az aki minket bolondnak tart! (vagy  mi)

Elsünek próbálkozz itt. http://www.vi-sec.hu/others/COCH/aprohir.htm

Tibor

Előzmény: tépéter (370)
tépéter Creative Commons License 2005.04.07 0 0 370

Az első!

 

Motorháztetőt keresek. Tud valaki eladót? Nagyon olcsón. :-)

tépéter Creative Commons License 2005.04.07 0 0 369

Sziasztok!

 

Én egy "új" kacsás vagyok! Fenyegető hangvétellel jelzem, hogy rengeteg kérdésem van, amikell fárasztani foglak titeket! :-)

 

Üdv mindenkinek!

 

 

bp0414 Creative Commons License 2005.04.06 0 0 368

Egészen egyszerűen nem értem, hogy miért nem az jelenik meg, amire rákattintok, hogy "mehet"!!!

A lényeg, hogy 15 év a korhatár (mármint az autónak min.)!

Bocsánat, tudom a gép nem hülye csak aki kezeli! Én is mindíg ezt mondom!!!:-)))

Előzmény: bp0414 (367)
bp0414 Creative Commons License 2005.04.06 0 0 367
Tárgy: 01,2005,05,07 Citroen Rali meghívó

<FONT >           Kedves márkatársunk!

 A helyi regisztráció után a versenyzők útleírást kapnak melyen leírás van az útvonalról a különböző feladat-helyszínek megjelölésével. Az útleírásban egyéb kérdések is lesznek, melyekre totó szerűen kell válaszolni. A versenyzőknek nem kell időhöz kötniük a feladat-helyszínek meglátogatását,de feltétlen szükséges minden feladat helyszint útba ejteni. Ajánlott,hogy legalább másodmagukkal érkezzenek,mert a feladatok elvégzése,valamint az út leírása legalább két embert igényel.

 A versenyzők az út végén a Könyves Kálmán krt....-i telepünkre érkeznek ahol vendéglátásban részesülnek.

 A beérkezés után az útleírásba bevezetett eredmények pontszámait egyesítjük,majd ebből eredményt hirdetünk.     

           A versenyre jelentkezni lehet: Ács Zoltánnál

                  tel: 30-233-02-91            tel:439-11-11-/24m

                  e-mail:acs.zoltan@citroennagy.hu

         A jelentkezéshez kérném a következő adatokat:

Név:         Cím:        Tel szám.       E.mail:       Autó tip:          Évjárat:

Reméljük mindenki jól fogja érezni magát.

Előzmény: bp0414 (366)
bp0414 Creative Commons License 2005.04.06 0 0 366

Sajna ez az aktuális korhatár!!!

Tárgy: 01,2005,05,07 Citroen Rali meghívó

<FONT >           Kedves márkatársunk!

 A helyi regisztráció után a versenyzők útleírást kapnak melyen leírás van az útvonalról a különböző feladat-helyszínek megjelölésével. Az útleírásban egyéb kérdések is lesznek, melyekre totó szerűen kell válaszolni. A versenyzőknek nem kell időhöz kötniük a feladat-helyszínek meglátogatását,de feltétlen szükséges minden feladat helyszint útba ejteni. Ajánlott,hogy legalább másodmagukkal érkezzenek,mert a feladatok elvégzése,valamint az út leírása legalább két embert igényel.

 A versenyzők az út végén a Könyves Kálmán krt....-i telepünkre érkeznek ahol vendéglátásban részesülnek.

 A beérkezés után az útleírásba bevezetett eredmények pontszámait egyesítjük,majd ebből eredményt hirdetünk.     

           A versenyre jelentkezni lehet: Ács Zoltánnál

                  tel: 30-233-02-91            tel:439-11-11-/24m

                  e-mail:acs.zoltan@citroennagy.hu

         A jelentkezéshez kérném a következő adatokat:

Név:         Cím:        Tel szám.       E.mail:       Autó tip:          Évjárat:

Reméljük mindenki jól fogja érezni magát.

Előzmény: bp0414 (365)
bp0414 Creative Commons License 2005.04.06 0 0 365

Figyúúúú!!! Ez  érdekes és érdemes!!!

Gyertek nevezzetek, jó bulinak látszik, boztosan az is lesz ha jöttök. (még kevés a nevezés, ha nem jön össze a létszám BUKTUNK egy jó bulit) 

 

Felhívás a 2005.05.07-én rendezésre kerülő Citroën Veterán Ralira,

a Citroën Nagy Kft. szervezésében

 

Kedves márkatársunk!

 

 

2005.05.07 -én egyéni indítású, Budapest és környékén több megállóval tarkított városnéző túra lesz.

         Végre mindenki megmozgathatja egy kicsit a téli álmát alvó autóját.

 

A túra a Citroën Nagy Kft. Bp...III.Bécsi úti telepéről indul:

A telepre meghatározott időre kell érkezni kb. fél óránként 10 autónak, melyeket előzetes jelentkezés alapján hívunk be.

         Reggelivel várjuk a résztvevőket.

A helyi regisztráció után a versenyzők útleírást kapnak, melyen leírás van az útvonalról a különböző feladat-helyszínek megjelölésével. A versenyzőknek nem kell időhöz kötniük a feladat-helyszínek meglátogatását, de feltétlen szükséges minden feladat helyszint útba ejteni. Ajánlott, hogy legalább másodmagukkal érkezzenek, mert a feladatok elvégzése, valamint az út leírása legalább két embert igényel.

A versenyzők az út végén a Könyves Kálmán krt-i telepünkre érkeznek, ahol vendéglátásban részesülnek.

A beérkezés után az útleírásba bevezetett eredmények pontszámait egyesítjük, majd ebből eredményt hirdetünk.                                                

Meghívott vendégek a beérkezett autókra szavazhatnak a legszebb autó kategóriában, mely egy különálló díj.

 

Reméljük, hogy minden résztvevő és meghívott jól fogja érezni magát! 

 

Elsősorban exkluzív megjelenésű Citroën veteránautók jelentkezését várjuk, de beleférnek még a 10 évesnél idősebb, szép állapotú autók is. Maximum 40-50 autó jelentkezését várjuk.

 

A versenyre jelentkezni lehet Schubert Péternél, 2005. április 15-ig.

tel: 30-942-47-48

mail: info@vi-sec.hu

 

A jelentkezéshez kérném a következő adatokat:

Név:

Cím:

Tel. szám:

E-mail:

Autó tip:

Évjárat:

Utasok száma:

 

Ebből nő:

Érkező gyerekek száma:

               

                

Vissza.

A Tigris Creative Commons License 2005.03.29 0 0 364

Programajánló:

 

Május 7-én Citroën Veterán Rali, de nem csak veterán autóknak. Egyedüli feltétel, hogy szép állapotú, már kb. egy évtizede nem forgalmazott Citró legyen. Előre regisztrálni kell, itt a link:

http://www.vi-sec.hu/others/COCH/Veteranrali_Cit_Nagy.htm

fincsi2cv Creative Commons License 2005.03.21 0 0 363

Hi!

 

Most néztem meg az @-t ,szép kis gyűjteményed van! Majd a többit Pákozdon megbeszéljük... Égyébként pont ma vettem egy VW bogarat pont olyat ami neked is van(kicsi és szürke)...

 

Üdv F.

Előzmény: bp0414 (362)
bp0414 Creative Commons License 2005.03.20 0 0 362

Citroen 35 db,sok VW és Porsche és 50-es, 60-as évek autói. (Egy két képet inkább @-ba, mert átkéne faragnom őket.)

 

Előzmény: fincsi2cv (361)
fincsi2cv Creative Commons License 2005.03.20 0 0 361

Hi Bp0414!

 

Előre is köszönöm, egyébként konkrétan milyen gyűjteményed van? :)

 

Üdv Fincsi

Előzmény: bp0414 (359)
Pierre2cv Creative Commons License 2005.03.20 0 0 360

Szia Laci!

Feltettem az autók közé, mert az ára alapján oda kívánkozott, meg aztán az alkatrészes oldal csak később fog működni.

Ha elviszik, egy üveg pezsgőre igényt tartok :-)

Előzmény: 504LACI (356)
bp0414 Creative Commons License 2005.03.19 0 0 359

Holnap megkeresem.

Pénzre nemgondolok, de hiányzik a gyűjteményemből Pl.: Méhari, Ami, Dyane, LN, GS és az ősi tipusok is. Ezeknek igazán nagyon tudnék örülni.

Előzmény: fincsi2cv (358)
fincsi2cv Creative Commons License 2005.03.19 0 0 358

Hi Bp0414!

 

Örülök , hogy ilyen gyorsan megoldódik a rács kérdése! Említetted , hogy van egy bontottad is... ha esetleg eladnád engem érdekelne!

Ja , és szinte biztos megyünk Pákozdra .....remélem szép lesz az idő!

 

Üdv Fincsi

Előzmény: bp0414 (357)
bp0414 Creative Commons License 2005.03.19 0 0 357

Köszi a fáradozásodat!

Beszéltem Gy. Balázzsal és ha minden sikerül akkor a pákozdi talira talán már meg is lesz a rácsom.

Jössz a pákozdi talira?

Előzmény: fincsi2cv (353)
504LACI Creative Commons License 2005.03.18 0 0 356
Köszi, próbáltam de nem mén. Nincs ugyanis még eladó alkatrész fent csak komplett autó. Vagy valamit én csinálok rosszul.
Előzmény: fincsi2cv (355)
fincsi2cv Creative Commons License 2005.03.18 0 0 355
Tedd fel ide : http://citroen2cv.freeweb.hu  az adásvétel rovatba!
Előzmény: 504LACI (354)
504LACI Creative Commons License 2005.03.18 0 0 354

Ha valakit esetleg érdekel egy jó állapotú 602-es kacsa motor + egy bontott rossz ugyanolyan együtt 35.000-ért akkor dobjon egy mélt az adatlapon szereplő címemre.

Köszi

Laci

fincsi2cv Creative Commons License 2005.03.18 0 0 353

Nem sikerült semmit sem intézni , de rajta vagyok az ügyön.

Valószínű kintről kellene hozatni...nem ígérek semmit, de azért próbálkozok!!!

Előzmény: bp0414 (352)
bp0414 Creative Commons License 2005.03.18 0 0 352

Fincs!

Hát nincs semmi jó híred a számomra? :-(((

Előzmény: fincsi2cv (350)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!