Keresés

Részletes keresés

4Hópihe Creative Commons License 2007.11.18 0 0 4792

elkészült a lányhóemberke is.

:o)

Előzmény: Némakertész:) (4791)
Némakertész:) Creative Commons License 2007.11.18 0 0 4791
én is vigyorgok ám :D (köszi a képekért pihe)
Előzmény: 4Hópihe (4787)
ahama Creative Commons License 2007.11.18 0 0 4790
Biztos úgy van, ahogy mondod, de a kép szerint most tökéletesen sikerült motiválni. Olyan jó fej, ahogy teljes odaadással dolgozik. Szerintem nem ez lesz az utoló alkotása.
Előzmény: 4Hópihe (4787)
4Hópihe Creative Commons License 2007.11.18 0 0 4789

nem tudom, de illik a hóemberhez.)

huhh ha tudnád,hogy vigyorog))))

Előzmény: Camea (4788)
Camea Creative Commons License 2007.11.18 0 0 4788

Gratula Nektek! :o) Nagyon klassz lett a hóbácsitok! :o) Milllllllllyen parfűmmel fújtátok be? :OOOO

Előzmény: 4Hópihe (4787)
4Hópihe Creative Commons License 2007.11.18 0 0 4787

ö egy nehezen motiválható magába huzodo gyerekem,10éves mostanság kezd ráérezni az alkotás örömére. ma délután odajött hozzám,hogy csinálunk valamit? mondtam esetleg egy hóembert?és megmutattam a képét.. nem is vártam,hogy igy ráugrik..nekem is sikerélmény volt persze magának készitette, de most itt ül még az asztalomon.))

és minden héten hétfön a tantó néni megkérdezi kivel mi történt a hétvégén.. ö most ezt meséli el.hogy hóembert alkotott és beviszi... gyanitom egy idöre kimerült, a Pindurét én csinálom meg. lányba.

a legnagyobb fiam volt olyan aki mindent kiprobált bármi is legyen az.kötésig nem jutottunk el, de himezni is megprobált.

no csak mutatok még egy fotót teljes vállbedobással dolgozik.

 

köszi némakertész neked is)))

elmondom neki és ma biztos a vigyor...

befujtuk még parfümmel is.

Előzmény: ahama (4786)
ahama Creative Commons License 2007.11.18 0 0 4786
 Csudijó lett ez a hóember, jól fel is öltöztettétek. Külön gratula Gerinek. Mindig tetszik, ha a fiúk nem csak a kifejezetten fiúsnak tartott kézműves dolgokban alkotnak ( az én gyerekem már kötött sapkát, sálat, zoknit ). Ugye Ő lesz a gazdája a hóembernek?
Előzmény: 4Hópihe (4784)
Némakertész:) Creative Commons License 2007.11.18 0 0 4785
ügyesek vagytok, gratula Gerinek :D
nagyon helyes lett a hóemberkéje :D
Előzmény: 4Hópihe (4784)
4Hópihe Creative Commons License 2007.11.18 0 0 4784

akkor hajrá a karácsonyi vásárba még varrhatsz párat..

 

---

mi ma mit csináltunk??? na mit??

hát persze,hogy hóembert.!!! és a gerivel. aki most baromira boldog...

elmélyült munka fázis fotóival nem terhelném a forumot, de még a varrógéphez is odaengedtem.a testét teljesen ö készitette el...rajzolt varrt szabott forditott és tömött..

és egy Tildas hóemberkénk lett...

Előzmény: Camea (4783)
Camea Creative Commons License 2007.11.18 0 0 4783
Igen... fenyőfán lesznek... először még ajándékba akartam őket, aztán így együtt máááár NEM. Ott fognak csücsülni a fenyőfán. :o)))
Előzmény: 4Hópihe (4782)
4Hópihe Creative Commons License 2007.11.18 0 0 4782

eltudnám képzelni a fenyőfádat azt hiszem a sajátomat is az ágak közül elöbujkáló angyalaiddal.

:o)

Előzmény: Camea (4778)
Camea Creative Commons License 2007.11.18 0 0 4781

Cóóóó'tam nekik, hogy mennnyenek! :o)))

 

Exi! Lusti vagyok, így a cipőket mindig festem.... tehát festék. :o) ... a terítő pedig... mondtam, hogy van sooook nagymamink! :o)))

Előzmény: Némakertész:) (4779)
exiefo Creative Commons License 2007.11.18 0 0 4780

Szia ! nagyon aranyos a csoportkép, de a háttérnek használt , fehér teritő is
szép. Az arany cipellőcskék miből vannak ?
Előzmény: Camea (4778)
Némakertész:) Creative Commons License 2007.11.18 0 0 4779
édesek!!! küldj havat, mert itt nincs kérleeeek, camea!!!!!!
Előzmény: Camea (4778)
Camea Creative Commons License 2007.11.18 0 0 4778

Csoportkép! :o)))

 

 

Előzmény: ki1csoda (4774)
Camea Creative Commons License 2007.11.18 0 0 4777

Óriási nagy havunk van... így UFO-ék is kénytelenek voltak felöltözni :o)))

 

 

Camea Creative Commons License 2007.11.17 0 0 4776

Össze lesz gyűjtve.... holnapra... mert az újaknak még nincs szárnya és bugyijjjjjja, ezek már a reggeli projekt... :o))))

 

Jó éjt mindenkinek! :o)

Előzmény: ki1csoda (4774)
Camea Creative Commons License 2007.11.17 0 0 4775
Max fél óráig főztem és kb. ennyi volt az előkészítés... gooondolom, de nem mértem az időt... hjó legyen max. 2 óra....
Előzmény: kdatta (4770)
ki1csoda Creative Commons License 2007.11.17 0 0 4774

Kata, a talptakaro nagyon tetszik!!! Egy otlet: mi lenne, ha feher es a piros anyagbol csinalnal csikos ferdepantot? Siman csikokat osszevarrsz es mikor 45fokban vagod, pont jol csikozodik, nem is kell semmi kulonoset csinalni vele. Ha lerajzolod, tuti vilagos lesz:-)

Zsiraf rulez!!!!

 

 

Camea, ossze kellene gyujtened az osszes angyalt es egyutt fenykepezni, csuda kis tarsasag lenne. A lanyod meg nagyon jo kis sutit sutott!!!!! En ma (a heten 3.szor ) kuglofot sutottem, nalunk ezzel nem birnak betelni:-)))

Kaoka Creative Commons License 2007.11.17 0 0 4773
Oksi megvarrom, ha tudod hozni a mintáját. Nem kifogyott a festék. Nem tudok nyomtatni. BBBrrrr. Annyira édes lett. Te félelmetes vagy.-:)))
Előzmény: kdatta (4770)
4Hópihe Creative Commons License 2007.11.17 0 0 4772

ha közben nem mentél pisilni és teát fözni, akkor saccper kb egy óra egy baba..

:o)

Előzmény: Camea (4768)
exiefo Creative Commons License 2007.11.17 0 0 4771
:)) na igy már másképp néznek ki, aranyosak.
Nem tudom sikerült e jobb képet csinálni, a fejük a zacsiba vannak, a kicsi 5 cm
a nagy 8 cm készen.
Előzmény: Camea (4769)
kdatta Creative Commons License 2007.11.17 0 0 4770

Gabicza! Tündér vagy! Hétfőn viszem a talapt! :o)) Addig úgy sem tudok vele semmit csinálni. Holnap össz családi névnapozás lesz. :o)

Jociandni! Köszi a tippet, de azt hiszem a pelenkaöltést én egy countrys takaróhoz tudnám elképzelni. :o)


Camea! Köszi a receptet!!!! Ez szuperjól hangzik! Mennyi idő alatt készültél el vele? Mindennel együtt? Ha viszonylag gyorsan kész van, anyukámnak vinnék belőle! Eddig nálunk is csak ő volt aki lekvározott, befőttezett. Biztosan értékelne egy ilyen fincsi lekvárt :o)) Tetszenek az ufoid! Muti meg felöltözve is!! :o))

 

Kaoka!! Csináld meg a zsiráfot a csajszinak! Kipróbáltam tök jó lett! Csabinak nagyon bejön! :o))
Én ezt a rajzot nyomtattam ki, körberajzoltam a testét, meg egy lábát. Reggel körbevarrtam, kifordítottam, most este miután hazaértük megtömtem és felvarrtam a lábait. CSinálok majd lyányt is mellé, a lábfeje anyagából :o)) Persze még a sörénye, farkincája, szeme hátravan,  csak gyorsan akartam szólni, hogy jól műkszik a minta! :o)) Köszi Camea a tippet! :o)

Előzmény: gabicza (4756)
Camea Creative Commons License 2007.11.17 0 0 4769

Hét Ők az ÉÉÉÉÉÉÉÉN FIGURÁIM :o)))) ... ilyenek lesznek az ufo-k is. :o) Szombaton megyünk bálba, és viszünk tombola-felajánlásként... 2 db-ot. :o)

 

Előzmény: exiefo (4767)
Camea Creative Commons License 2007.11.17 0 0 4768
A 3 kész lett a Rómeó és Júlia alatt! :o)) mh? ... az hány óra? ;))
Előzmény: 4Hópihe (4766)
exiefo Creative Commons License 2007.11.17 0 0 4767

Camea ez még mindig ugyanaz a baba, még nincs fölső szoknyája.

Az angyalok mint látod az ablakban száradnak, mert a hajukat ragasztottam.
Kitétel volt a szárny maradjon fehér, hogy a gyerekek tudjanak irni rá.

Nálunk én vagyok a nagymama, jó Neked , hogy még vannak, kivánom
legyenek még sokáig.

Próbálok egy közeli angyalt.

De nem válaszoltál Kik lesznek a még UFOK?
Előzmény: Camea (4765)
4Hópihe Creative Commons License 2007.11.17 0 0 4766

alaposan megnevettettél. 3x is elolvastam mire rájöttem milyen boltról beszélsz,pedig a fiam mesterien utánozza ,de igy irva nem kattantam be rögtön..

gyönyörü a babád, az angyalok nagyon messziröl ugyan de gyanitom hasonló szépek.. némeliyknek mintha golyó lenne avagy csak éppen ugy hajlott a szoknya alsó része???,mennyire mikrók?? kérdem én, mekkora fejekre rajzolsz arcot???

 

 hajaj kelemen anna a  képernyön...

-----------------

zsizsi elpostáztam..

----------

 camea.egy baba test hányóra??

------------------

 

 és a pom pom figura is nagyon hasolnit az eredetire.)

Előzmény: exiefo (4763)
Camea Creative Commons License 2007.11.17 0 0 4765

Óóó, ez a baba megint az a kategória, amitől minden alkothatnékom elmegy. :o( Nagyon gyönyörű... nem is találok rá szavakat... kedves és nagyon szépséges a ruhája is...Hááát nagyon profi vagy! :o)

Az angyalkák innét nem látszanak elég jól... de a nagybaba után el tudom képzeli... :o))

 

Én nem szoktam eltenni semmi.... nálunk még van sooook-soooook nagymama, ők gondoskodnak savanyúságról, lekvárról... :o)) de megmondtam nekik, hogy majd ha én is nagymama leszek, akko' én is ügyes leszek! :o))

Előzmény: exiefo (4763)
Zsizi Creative Commons License 2007.11.17 0 0 4764

Szia Hópihe:)

A kedves zsiráf pár szabásmintáját elkérhetném Tőled? Szeretném én is megvarrni.

Nagyon köszi

Előzmény: 4Hópihe (4710)
exiefo Creative Commons License 2007.11.17 0 0 4763
Sziasztok!
Tényleg olyanok mint az ufók ! Kik lesznek Ők ?
Látom készülnek a finomságok. Én is szoktam csinálni mindenfélét, annyi eltéréssel
hogy azt az édesitőszert használom, amit a Dr néni ir föl, sajnos mindketten
érintettek vagyunk diabétesz terén.
Ma a képregényemmel nem sokat haladtam, viszont pihentetőül csináltam
az iskolai vásárba 8 db angyalkát.
Testet ill. a babák testkorrekcióját, én a " szok dalab kici folint " üzletben
kapható testszinű trikóból szoktam csinálni , azért szeretem mert jól formálható.

Na nézzétek a müveket:
Előzmény: Camea (4758)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!