Keresés

Részletes keresés

LeatherLady Creative Commons License 2010.09.18 0 0 4833
egy kis saját...! :)
LeatherLady Creative Commons License 2010.09.18 0 0 4832
Ezt nagyon jól teszed, valóban hasznos dolog az "edzés"!
A párválasztással kapcsolatban pedig, szerintem egyaránt fontos a szexuális érdeklődés,mint a jellem, humor, magasság stb stb... sőt...
Egy jól működő szerelmi kapcsolat jó 70%át a szex, a szexuális fantáziák, a másik kívánása, vágyása, érintések, kis csókok a másik nyakára, amikor elmegyünk mögötte. Én speciel egyáltalán nem tudom a kettőt szétválasztani. Ha a jelölt szexuális érdeklődése nem annyira nyitott,amennyire kell, akkor ehet bármilyen elbűvölő, vonzó, humoros, repülni fog, mert nem elég jó. Elvenni feleségül pedig csak olyan subocskát fogok, aki tökéletes minden szempontból. Sosem kötök kompromisszumokat ilyen téren, és elég nagy baj, ha a párjával szemben az ember rászorul. Talán naiv elgondolás, de szerencsére megengedhetem magamnak ezt, és szerintem még sokan megengedhetnék, de inkább megalkudnak egy olyan nővel, aki épp akkor jónak tűnik, és tudj kompenzálni a hiányosságait. Ne kelljen mit kompenzálni!
Előzmény: sakura_x (4831)
sakura_x Creative Commons License 2010.09.18 0 0 4831
Szia! Köszönöm a jótanácsokat! A jelenlegi párom nem érdeklődik a szex ezen műfaja iránt. Ma már házasember vagyok, és nem ez alapján választottam párt... De persze előéletemben volt olyan hölgypartnerem, akivel meg csak a szexről szólt minden, ráadásul úgy, hogy az esetek többségében csak ő dugott engem, és ha jó kisfiú voltam, akkor kinyalhattam őt. Az általad ajánlott eszköz nagyon praktikus egyébként, én direkt férfiaknak készült butt plugokat használtam, amellett hogy volt egy műfaszom is. Amit tapasztaltam, hogy nagyon hasznos magamnak is trenírozni a seggemet, pl. hogy buttpluggal sétálgatok, vagyok otthon, akár utcára is úgy kimenni, hogy szokja a segg a kitöltöttség érzését, és azt, hogy tudjon elernyedni. Ezt ajánlom minden férfitársamnak, akit izgat a dolog.
Előzmény: joezai (4815)


fenyvesmadár Creative Commons License 2010.09.18 0 0 4830
Szia Sakura x!

Igen, elég sok pasi fantáziájában ez ott van. Viszont a nők többsége ettől elzárkózik.
A leveledet sajnos még nem kaptam meg. ? Szóval írsz? Én nem tudok Neked.
Üdv.: fenyvesmadár
Előzmény: sakura_x (4829)
sakura_x Creative Commons License 2010.09.18 0 0 4829

Szerintem nem ő az egyedüli. Tuti, hogy egy csomó pasi titokban hozzád hasonló nőt tart ideálisnak és fantáziál róla és a felszín alatt szolgálatkész kis köcsögök, akik minden vágya, hogy úrnőjük jól seggbekúrja őket.

Előzmény: LeatherLady (4828)
LeatherLady Creative Commons License 2010.09.18 0 0 4828
Végre egy szolgálatkész kisfiú!
Előzmény: csonakosxyx (4827)
csonakosxyx Creative Commons License 2010.09.17 0 0 4827
a szolgálatára lennék!:)))
Előzmény: Zontág (2119)
csonakosxyx Creative Commons License 2010.09.17 0 0 4826
velük álmodnék én is!:)))
Előzmény: botladozó (2335)
csonakosxyx Creative Commons License 2010.09.17 0 0 4825
kéne egy lány, aki szépen, lépésről-lépésre megtenné velem, ami itt a képeken látható!:)))
Előzmény: strapon (3584)
csonakosxyx Creative Commons License 2010.09.17 0 0 4824
vágyom arra, hogy így bánjanak velem!:)))
Előzmény: suszti (3829)
csonakosxyx Creative Commons License 2010.09.17 0 0 4823
imádnivalóak vagytok!:)))
Előzmény: badboy.1 (4448)
csonakosxyx Creative Commons License 2010.09.17 0 0 4822

jaj, de szépek vagytok!:)))

bárcsak én is köztetek lehetnék!:)))

Előzmény: Törölt nick (4593)
csonakosxyx Creative Commons License 2010.09.17 0 0 4821
szépek vagytok, bárcsak én is köztetek lehetnék!:)))
Előzmény: Törölt nick (4593)
csonakosxyx Creative Commons License 2010.09.17 0 0 4820
"nagy álmom..)))egyszerre 2 pasit.." ---- lehetnék az egyik!?:)))
Előzmény: Törölt nick (4787)
Petike-35 Creative Commons License 2010.09.16 0 0 4819
Sziasztok !
Ha valakit érdekelnek ilyen vidik:
http://www.xhamster.com/search.php?q=mistress%20strapon&page=1
focke32 Creative Commons License 2010.09.16 0 0 4818
Kicsit bővebben!? Méret, típus ,stb... ha lehetne.
LeatherLady Creative Commons License 2010.09.16 0 0 4817
Jól gondolod! :)
Előzmény: focke32 (4816)
focke32 Creative Commons License 2010.09.15 0 0 4816
Hali Mindenkinek!

Rendszeresen olvasgatom a topicot, de ritkán írok.
Most egy kérdésem lenne.
Elég régen(kb 15 éve) felfedeztem hogy szeretem az anális izgatást, javarészt magamnak csináltam, de mostanában a feleségem szokott ilymódon kényeztetni.
Legutóbb mikor kényeztetett addig jutottunk hogy a 4cm átmérőjű vibrátor mellett négy ujja is helyet kapott a fenekemben. Mondanom se kell hogy mennyire élveztem a dolgot.
A kérdésem az lenne hogy van e valakinek gyakorlati tapasztalata felfújható dildo témakörben?
Gondolatom szerint felfoghatalan élvezet lenne akció közben folyamatosan nővelni a méretet.(vastagságra gondolok)
joezai Creative Commons License 2010.09.13 0 0 4815
Ha élvezed és valóban szeretnél tovább lépni, akkor én azt javaslom, hogy amikor akcióztok és már könnyedén jár benned a felcsatolható, akkor egy kis időt mindig szenteljetek a tágításra is, aztán lehet tovább folytatni.
Jól mondod, korlátlan örömök forrása, éppen ezért ezt is ki kell próbálnod. A faszméret után még nem fogsz tudni megnyílni a párod kézfeje előtt, ez tuti. Ujjazni szokott téged? Szép lassan lehet emelni a tétet, három, majd négy ujjra, aztán hüvelyk ujj nélkül a kézfej, majd végül azzal együtt... Persze mindez nagyon hosszú idő alatt érhető el, viszont érdemes vele bíbelődni, mert ugye az oda vezető út is lényeges és nem utolsósorban gyönyörűséges. A párod benne lenne, hogy ez irányba fejlődjetek?
Mértékadónak, egy ilyen 6 cm átmérőjű anal plug befogadása elég jó támpont, ezután már lehet próbálkozni, különösen, ha a párod keze nem túl nagy. Fantasztikus élményekben lehet részed, sokan fogunk itt irigyelni, ha majd egyszer jól megkapod a magadét:)

Előzmény: sakura_x (4814)
sakura_x Creative Commons License 2010.09.13 0 0 4814

Hidd el, szívesen kipróbálnám, bár kicsit hitetlen vagyok ekkora méretben... Eddig konkrétan faszméretű "valami" volt a seggemben, az se ment könnyedén, de nagyon élveztem minden alkalommal.

Egyébként meg minden pasinak ki kéne próbálni, a segg korlátlan örömök forrása, univerzális erogén zónája az embereknek nemtől függetlenül....

Előzmény: aliszultan (4780)
szerencsés-vivyen Creative Commons License 2010.09.12 0 0 4813
lemaradtam a 03-as hozzászólásról,így a többi kommentnek nem sok teteje van,sajna :-(
fenyvesmadár Creative Commons License 2010.09.11 0 0 4812
Szia!

Ha kellő figyelmességgel olvastad át a soraimat, akkor talán feltűnne, hogy ezzel tisztában vagyok.
Előzmény: Törölt nick (4811)
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.11 0 0 4811

Szia!

 

Már megbocsáss, de teljesen el vagy tévedve.

Itt a LÁNY dug fiút a téma, és ennek köze nincs a homoszexualitáshoz, de még a biszexualitáshoz sem.

Ez egy tökéletesen heteroszexuális aktus. Nem a technika dönti el, hogy hetero, vagy homo-e az aktus. Nem az eszközzel szerelmeskedek amikor a párom belémhatol a felcsatolhatóssal. Vagy már az is látens biszexualitás amikor én dugom az ő popsiját, mert ugye a homoszexuálisok szeretik párjukat seggbe kúrni.

 

Látom, tapasztalom, hogy a szerelmeskedésnek ezt a formáját sokan azonosítják a biszexualitással, de szerintem csak azok akik nem próbálták, akiknek nem adatott meg, vagy azok akik tényleg biszexuálisak, de nem merik felvállalni és mintegy pótszerként használják.

 

Aki heteroszexuálisan gyakorolja ezt az óriási orgazmusokat jelentő, különlegesen bensőséges közösülést, nem kell félnie, hogy akár ő, akár párja homoszexuális lesz.

Előzmény: fenyvesmadár (4807)
joezai Creative Commons License 2010.09.11 0 0 4810
Kedves Meli!

Én a magam nevében tudok nyilatkozni. Mint a legtöbb pasi, aki rendszeresen megfordul itt, hihetetlen mód élvezem, ha a barátnőm a hátsómban matat. És ez nem harmatfriss dolog, volt időm megszokni és megszeretni ezt a fajta kényeztetést. De. Nekem ez csak így kerek, a barátnőmmel. A félreértések elkerülése végett: csakis csajjal tudom elképzelni ezt a szituációt.
Az hogy kiben milyen látens dolgok motoszkálnak, nem tudom, de az biztos, hogy a pasid sokkal többet fojtott el ezekből, ami aztán fokozatosan felszabadult. Hogy ez most csak egy kitekintés, egy kósza vággyal teli, kíváncsi időszak-e nála vagy éppen ráébredt az igazi identitására, ez később fog csak kiderülni. Mindenesetre az, amit jelenleg szeretne, ahogy viselkedhet és ahogy nem..., teljesen érthető, hogy Számodra már túl sok. Őszintén szólva, ha egyszer egy rémálmomban így jelennék meg, férfiatlanul, férfira vágyva, lehet, még ébredés előtt kárt tennék magamban:)
Senkit nem akartam ezzel megbántani, biztosan vannak közöttünk, akik pasival is el tudják képzelni. Én nem tudom. És azok a jelenlévők, akik igen, ők is valószínűleg inkább kalandként tekintenek a saját nemükre, de alapvetően én még mindig úgy érzem, hogy ez itt egy hetero főrum topic és bármilyen hihetetlen, a felálláscsere még nem jelent automatikusan hajlamcserét is.
Nyilván Te sem erre a végkifejletre számítottál... Egy gyönyörű és teljes kapcsolat lehetett volna, de a pasid sem tehet róla, ha időközben levetkőzte a gátlásait. Neki voltak, de ez nem jelenti azt, hogy minden pasi, akit ilyenformán kényeztet a barátnője/felesége, az előbb-utóbb "átváltozik".
Előzmény: menner meli (4804)
fenyvesmadár Creative Commons License 2010.09.11 0 0 4809
Szia! :-)

Talán igazad lehet, de bízzunk benne, hogy egy bosszú állás mentes hozzászólásról van szó.
Remélem...

A labda fel lészen dobva!

Legyen szép hétvégéd! :-)

Üdv.: fenyvesmadár
Előzmény: mustbee0 (4805)
fenyvesmadár Creative Commons License 2010.09.11 0 0 4808
Korrektúra

...Hidd el, ERRE maga is...

Bocsi az elütésért. :-)
fenyvesmadár Creative Commons License 2010.09.10 0 0 4807
Szia!

Nagyon nehéz dolog ezen hozzászólásoddal kapcsolatosan véleményt nyilvánítani.. Én azért megteszem...
A problémádat tökéletesen megértve, azzal maximálisan azonosulva mégis megteszem...
Ha egy férfi megélheti az anális élvezetet, akkor arról nagyon nehezen tud lemondani, azt elfelejteni.
Az anális élvezet átélése sokkal nagyobb gyönyört és természetesen örömet okoz, mint maga a pénisz által átélt élvezet. - Anatómiai felépítés: női G-pont = férfi prosztata- .
A hozzászólásodból következtetve, párod ezen gyönyört átélhette. Ha egy pasi egy ily' ritkán megadatott kielégüléssel járó élvezetet él át, akkor arról bizony nehezen tud lemondani.
Valószínűleg a párodban eleve megvolt egy latens biszexualitás. Ezt nem akarta feltárni, de a szexuális együttlétetek során erre Te Rájöttél, vagy ő maga nyílt meg feléd.

A pasik túlnyomó többsége - hiába a sok tiltakozás! - latens biszexuális. Jómagam is az vagyok.
Ezt felvállalni viszont a mai álszent társadalmi körülmények közt nem lehet. Az maga az "Isten kísértés" lenne. Szodoma és Gomora.

Az, hogy Te hozzászóltál ezen fórumhoz, ékesen bizonyítja a párod iránti szeretetedet és ragaszkodásodat, valamint a nyíltságodat.
Ez egy oly' ritka erény, melyet csak egy kalap emeléssel lehet illetni, illetve a párod és a hasonló cipőben járó pasik nevében tisztelettel megköszönni.

Az írásodból következtetve a párod túllépett egy oly' határon, melyet Te már elfogadhatatlannak tartasz.

Megértelek... De... kérlek gondold át, milyen lelki tusákat élhetett át párod ezen devianciája kapcsán.
Tudom, hogy egy idegen embernek így ismeretlenül ne szabadna , sőt talán szemtelenségnek is tűnik tanácsot adni, de kérlek beszélgess el barátoddal erről.

Előfordul az ember fiával, hogy olyan oldalakra téved, s oly' emberekkel keres kapcsolatot, akik már jóindulattal se nevezhetőek biszexuálisoknak. Hidd el, ere jó maga is ráfog jönni, s vissza fog térni a megszokott mederbe.
Kérlek adj neki egy kis türelmet. Tudom, hogy e nehéz, de gondolj a megismerkedésetekre és vibráló érzelmektől túlfűtött szeretetteljes szexuális életetekre. :-)

Soraidból ítélve Te egy nagyon toleráns csajszi vagy. Légy igazi nő, aki több, mint egy pasi. :-)
Próbálj egy hosszú, érzelmeken alapuló beszélgetést, beszélgetéseket folytatni pároddal, melynek keretén belül nagyon sok mindent tisztázni tudtok egymással.
Lehet, hogy most úgy érzed, hogy párod már túlment a biszexualitás határain, de ez nem kell, hogy feltétlenül igaz legyen.

Egy homoszexuális férfi nem kívánja a nőket. Ezt kérlek vedd figyelembe.

Üdvözlettel. fenyvesmadár
Előzmény: menner meli (4804)
thunderroad Creative Commons License 2010.09.10 0 0 4806
Hát, én egyenlőre azért még ötből négy esetben szeretek a faroknak EZEN a végén lenni... :-)
mustbee0 Creative Commons License 2010.09.10 0 0 4805
Elsőre azt mondanám, hogy egy volt barátnő, így áll bosszút valamiért.
thunderroad Creative Commons License 2010.09.10 0 0 4803

Na most akkor eltűnt a beírásom, vagy sem?

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!