Keresés

Részletes keresés

Bálint Hidasi Creative Commons License 2016.02.25 0 0 17859

Nekem kb 1,5-2 hónap után eltűntek a bőrömről,a körmeim is visszanőttek a három hónap Trexan kúra alatt.Kb 4 hónapig tünetmentes voltam aztán kezdett kijönni újra ,a doki javaslatára megint szedni kezdtem.2hónap után elküldött a doki vérvételre ahol kiderült rosszak lettek a máj adatai.A doki egyből leállított róla utána durván előjöttek a ps-ek! Ja és meddőséget is okozhat!Én személy szerint nem javasolnám.

Előzmény: gherdsman (17852)
hul Creative Commons License 2016.02.25 0 0 17858

Ok-ok, de mit mondott az orvos? Ahogy látom, ez nem úgy megy, hogy a szomszéd, de a háziorvos sem, hogy ad valamit és többet nem látod, (v bárki orvos adja), hanem felügyelet mellett, kapcsolatban (ahogy mondani szokták). Bizonyos dolgokat nem lehet csak úgy elkezdeni és abbahagyni sem. Min. a fokozatosság és az odafigyelés.

A trexan is sejtosztódást gátló/lassító szer. Kapják, kapták? nem tudom a rákos betegek is, de ettől még nagyon is lehet jó nekünk. Pont ez a sejtosztódásunk a szar, a 24 nap helyett 3 nap, ebből vannak a pakkok és a többi.

Az aszpirint is adják minden infarkusosnak, mégis szedi az ember ha megfázott.

 

Előzmény: Gsx-rr (17857)
Gsx-rr Creative Commons License 2016.02.25 0 0 17857

Én rendeltem 3 féle terméket ,de sajnos semmi értelme nem volt.

 

Metotrexan kérdésre ,meg én használtam kb 3-4 hónapig ,volt is javulás ,de az injekció beadása után 1 nappal mindíg rosszul voltam. És bár állítólag a máj nem fáj nekem mégis néha borzalmas görcseim voltak. És az állandó fémes íz a számban is borzalmas volt.

Abba is hagytam. Utána Sandimmun-t kaptam ,de e se kezdtem a szedését mikor megtudtam ,hogy transzplantáltak is ezt kapják immungyengítés és kilökődésgátlóként.

Előzmény: B.GY (17844)
hul Creative Commons License 2016.02.25 0 0 17856

Azt nem tudom, mi van ha a Trexan nem hat semmit. Viszont arról tudok, hogy mellékhatásai lehetnek, egészen a fehérvérsejt kóros csökkenéséig, hajhullásig stb. Tehát egyéni és orvosi felügyelet mellett szabad használni.

Ez egy sejtosztódást fékező gyógyszer és rákbetegeknél figyelték meg a ps-re gyakorolt kedvező hatását. Legalábbis így mesélték, olvastam. Nem is mindegyik orvos írja fel, sőt sajnos a bőrgyógyászok némelyike nem is tud a gyógyszerről. 

Namost itt a mérlegelés, hogy lehetséges mellékhatások, életminőség javulás, szóval mérlegelni kell a dolgot.

A betegesen gyógyszerkerülők, a siránkozók, a két pörsenésesek és a ráolvasásban hívők stb. kíméljenek. Ha a beteget és a környezetét megviseli a saját betegsége valamit tenni kell. Amikor nem tudsz elmenni egy uszodába, amikor takarítani kell utánad, amikor benézel a tükörbe és belesápadsz, ráadásul érzékelhető az izületi ps, akkor a krémek csodálatos világa, a fohász és a szomszédnak bevált teácskája már nem elég.

Előzmény: K 1 (17854)
Bálint Hidasi Creative Commons License 2016.02.24 0 0 17855
K 1 Creative Commons License 2016.02.24 0 0 17854

A trexan hatása egyénenként változó is lehet . Általában két három hónap, mikorra jelentős javulás várható. De vannak olyan emberek, akiknél egyáltalán nem hat . Ha három hónapot meghaladóan, nem következik be ,jelentős javulás, lehet kérni a biológiás terápiát .

hul Creative Commons License 2016.02.24 0 0 17853

A saját tapasztalatomat mondom. Tablettával kezdtem, kb. 2 hónap múlva lényegesen csökkent a ps, majd kb. fél év és vérkép után jött a Metoject injekció. Heti 1 szúrás sajátkezüleg. Jelentem második éve gyakorlatilag elmúlt, elhanyagolható pöttyenések előfordulnak ugyan a lábamon, a derekamon, de pl.eltűnt a fejemen.  Időről időre labor kell és egyenlőre semmi probléma.

Nagyon pocsék pergő, hámló, viszkető ronda állapotban voltam, és ez hosszú évek után egy egész jó életminőséget jelent.  

Előzmény: gherdsman (17852)
gherdsman Creative Commons License 2016.02.23 0 0 17852

Sziasztok!

 

Trexant használókat kérdezném, hogy milyen gyorsan indult be a javulás, és nagyjából mikorra váltak tünetmentessé?

 

Köszi!

B.GY Creative Commons License 2016.02.19 0 0 17851

Csinálj egy jó kis tisztítókúrát.Én eszem rendületlenül a goji bogyót,nem érdekel hogy nightsade.Van aki azt mondja nem szabad enni.Egy könyvben meg ma olvastam,hogy jó az autoimmun betegségekre is.Na akkor ki tudja mi az igaz?Kerülöm a glutént,tejterméket,cukrot.Néha azért iszom faterral egy páleszt:) Állítólag ez a nu skines cucc is jót tesz.Azt mondta egy dokinéni,hogy elfelejthetem a vérképemen a csillagokat:)Csütörtökön kikapják az arcomból a polipokat meg a ferdüléseket.Aztán megyek a fogdokihoz.Remélem lesz valami látszata a bőrömön is.

Előzmény: Octi19 (17850)
Octi19 Creative Commons License 2016.02.19 0 0 17850

Nekem is ez a tünetem van de már legalább 10-15 éve. A vérvizsgálatok alkalmával gyulladásra utaló jelek vannak. ...de senki nem tudja az okát!

Szerintem ez a rohadék PS lesz az és van egy permanens ízületi gyulladásom. Magának a gyulladásnak jelei nincsenek, maximum reggelente érzem, hogy a kézfejem ízületei kicsit merevebbek, de a vérvizsgálatok nagyon régóta mutatják a süllyedés, a CRP, a monocyta és a társai.

Érdekes módon az első tipikus bőrtünetek előtt (elég erős korpásodás, és bizonyos tisztálkodószerek, vagy dezodorok hatására elég jelentős bőrreakció volt régebben is) egy évvel volt egy jó fél éves lefolyású ízületi tünetegyüttesem, a végtagi ízületeim fájdalmasan megduzzadtak, konkrétan úgy néztem ki mint a Michelin baba, de csak a végtagok... Akkor még senki nem gondolt PS-re, igazából most is csak én kötöm össze a dolgokat, mert nagyon hasonlít ezekre az időkre a reggeli kézmerevség, de ez most pár perc alatt oldódik és nagyságrendekkel enyhébb mint amilyen akkor volt.

A bőrtüneteimmel most együtt tudok élni. Pár aprópénz méretű foltom van a hátamon a lábaimon, az államon és a fejbőrön, de ezek sem igényelnek állandó kezelést, csak amikor kezdenek bedurvulni akkor kapnak ELOCOM-os kenőcsöt és pár nap alatt el is tűnnek.

Előzmény: B.GY (17848)
Nessi55 Creative Commons License 2016.02.18 0 0 17849

Ha múlik a gyulladás, és a műtéten is túl leszel, talán kedvező változás indul be a sömörnél is.

Előzmény: B.GY (17848)
B.GY Creative Commons License 2016.02.18 0 0 17848

Csináltatnom kellett a műtét miatt vérvizsgálatot.A VVT süllyedésem 13 lett.Elvileg 15-ig jó az érték.Tavaly 60 is volt.CRP-m 0.4 mg/l. fél éve 21.1 volt.5 alatt van a normális érték.Egyedül a véralvadásom nem stimmel.Megy kifele belőlem a gyulladás,kár hogy a sömört nem érdekli:) Megjött ma a Nuskin csomag.Eszegetem azt majd csak lesz valami:)

B.GY Creative Commons License 2016.02.14 0 0 17847

Majd kiderül pár hónap múlva:)

Előzmény: Mackóbogár (17846)
Mackóbogár Creative Commons License 2016.02.13 0 0 17846

Bár használna. Én most épp semmivel nem kenem, picit jobbnak tűnik,legalább ott, ahol nagyon durva volt, halványul.

Előzmény: B.GY (17844)
B.GY Creative Commons License 2016.02.12 0 0 17845

Ja azt majdnem elfelejtettem,hogy a sokat emlegetett Béky László is szokott előadást tartani ott.A fia meg eszi a nuskin termékeket.

B.GY Creative Commons License 2016.02.12 0 0 17844

Rendeltem egy 2 féle Nu skin terméket.Remélem lesz valami hatása.Tegnap végigültem egy 2 órás előadást.Pont egy doktornő mesélt erről-arról.

eukariota Creative Commons License 2016.02.12 0 0 17843

Heni! Miért nem csinálsz magadnak spéci szappan-féleséget, amit természetesen nem fürdéshez kellene használni..ha gondolod, keress meg ebben a témában (abból a 2 kg-ból is egy minta db-t tudnál csinálni, amit legutóbb készítettél)..ez a kiszerelés jobb, mint a krém: lesz lesz tőle a bőröd trutymós, szintelen, hamar felszívódik a hatóanyag és nem kell az eltávolításával foglalkozni, mert a fürdéskor eltávozik, mint szappan..olyan helyeken is célszerű használni, mint a talp, ami egy borzadály, csak az tudja igazán, akinek ilyen (is) van..:)

 

Előzmény: babboo (17736)
B.GY Creative Commons License 2016.02.11 0 0 17842

Nekem a szteroidos krém sem nagyon használ.Éppen csak annyit,hogy nem viszket annyira és tudok aludni. Kb.2 hét után már semmi hatása nincs.Aztán meg lehet több bajt csinál mint amit megold.Próbálok humánusabb megoldást találni,de még nem sikerült:)

Előzmény: hul (17841)
hul Creative Commons License 2016.02.11 0 0 17841

Persze, hogy nem cukorka, a szteroidos kenőcs sem mézespuszedli, viszont használ. Vagyis többnyire ezek használnak, a többi esetenként és valakinek igen, másnak nem. Próbálkozni érdemes. 

Akinek nagyon szar a ps-e, boldogan beveszi és bekeni szteroidos cuccossal. Csak hogy legyen valami megoldás. Nem a levegőbe beszélek, sikerült átélni, muszáj kockáztatni, ha jobb életminőséget kaphat az ember. A jobb alatt a pocsékból való kilépést értem...

Előzmény: B.GY (17839)
Rózsaromantika Creative Commons License 2016.02.10 0 0 17840

Megrendeltem kínából a barátomnak, 3$/15ml/db. Beszámolok a használati tapasztalatokról. 

Előzmény: K 1 (17827)
B.GY Creative Commons License 2016.02.10 0 0 17839

Engem nem győzködtek hogy csináljam.Ez a néni a kolléganőmnek a barátnője.Azt mondta neki ebből semmi haszna nincs. Ha akarok rendelek,ha akarok nem.Kárt nem csinál akkor.Legfeljebb nem használ.Holnap elmegyek azért,bár a város másik végén van mint ahol én vagyok:) Ma voltam a maszek bőrgyógyásznál.Hamarabb kidobott mint a körzeti doki 2 percet ha voltam nála :)Nem kérdezett semmit,csak hogy mióta van.Körbeforgatott és már írta is a szteroidokat fel sorban,Ftorocort,Locoid crelo,dermovate.Mondta hogy menjek utána uv kezelésre hozzá.Mondtam neki,hogy ezeken már túl vagyok a Tomesával együtt.Gondolkodott kicsit és már jött is a megoldás.Ír fel akkor gyógyszert de ez ám nem cukorka,így fogalmazott:) Na oda sem megyek többet:)Mellkas röntgent is akar,bár oda úgyis megyek a műtét miatt. Ja és volt időpontom,de így is annyit ültem ott mint az" ingyenes" orvosnál.

Előzmény: hul (17837)
eukariota Creative Commons License 2016.02.10 0 0 17838

Hunyadi prof is ps-es, személyesen ismerem, még Szegeden kezdett el foglalkozni a PS gyógyításával a '70-es években, akkortájt a psoralenes lámpás fürdés volt a "menő"..egyszer szakmailag erről a témáról beszéltünk egy üzemorvos ismerősömmel kerestük fel az eszmecserére..én mondtam, h a tünetmentességet más módszerrel szoktam elérni..ez felvillanyozta és a kb. 13-ik rákérdezése alkalmával eltalálta a készítményem egyik komponensét: gyorsan kipróbálta a Debreceni Klínika Bőrgyógyászati osztályán, ahol anno ő volt az igazgató, és mivel jól szuperált a PS tünetmentesítésében, a szegedi ismerőseivel piacra hozta ezt a hatóanyagot (is) tartalmazó terméket  PSOROOZ néven és sok milliót profitált/profitál belőle..kurva drágán árulják, de egyeseknél csakugyan tünetmentességet is okozhat..

Előzmény: K 1 (17831)
hul Creative Commons License 2016.02.10 0 0 17837

Nagy üzlet ez, látványos értékeket mérnek és utána jön a "gyógyszer" felkínálása. Szervezett a forma, be lehet lépni, engem is agyusztáltak, hogy csináljam. A vicces az volt, hogy a mese része: "új módszer, először Magyaro.on" stb. Pedig már 10 évvel ezelőtt is feltűntek és azóta is újra és újra. De nem ez a lényeg, hanem hogy tényleg ragyogó készítmény, ahogy korábban írtam a szervezet általános hiányait, a rossz táplálkozás miatti, a nyomelemek és vitaminok hiányát, az öregedés miatti gyenge felszívódást, gyenge hasznosítást javítja, pótolja.

Nem hallottam arról, hogy valakit konkrétan bármiből is kigyógyított volna, tehát sem ps-ből, sem már bőrbetegségből, sem cukorból, sem rákból. Az biztos, hogy a szervezet általános állapotát nagyon jótékonyan befolyásolja. Ennyit kellene és lehet várni tőle.

 

Előzmény: B.GY (17836)
B.GY Creative Commons License 2016.02.09 0 0 17836

Csütörtök este okosabb leszek.Megmértek scanerrel.34 000 volt az értékem.A néni állította hogy ettől múlt el a fia ekcémája.Ha nem győznek meg,legfeljebb nem rendelek semmit.Nem akarok kidobni egy vagon pénzt feleslegesen.

https://www.nuskin.com/content/nuskin/hu_HU/products/pharmanex/scanner/your_scanner_score.html

Előzmény: hul (17835)
hul Creative Commons License 2016.02.09 0 0 17835

Ismert készítmény, sokan szedik tudtommal. Ami ezekre jellemző, hogy általános, vitalitást segítő szerepük van a tartalmuknál fogva, pótolják azokat a nyomelemeket, vitaminokat stb. amelyek a mai zöldségekben, gyümölcsökben, túlfinomított élelmiszerekben már nincsenek kellő mennyiségben meg. Magyarul: nem célzottan gyógyszer valamire, viszont az általános állapotot nagymértékben segíti.

Ilyen készítmény a Rain Soul is, kétféle változatban, tipusban kapható, érdemes rákeresni, nagyon komoly.

1.A ps-ünk nem fog ettől önmagában elmúlni.

2. Drága. Hogy finom, keserű? Valamilyen, fogyasztható... Persze nem ettől hatásos:-)

Előzmény: B.GY (17832)
B.GY Creative Commons License 2016.02.08 0 0 17834

Azzal nincs problémám ginzeng nélkül sem. Anti viagrát szedek:)

Előzmény: Mackóbogár (17833)
Mackóbogár Creative Commons License 2016.02.08 0 0 17833

:-))) a ginzengtől legalább "fickós" leszel, az is valami.

Előzmény: B.GY (17832)
B.GY Creative Commons License 2016.02.08 0 0 17832

Nekem ezt ajánlották.Csütörtökön megyek egy előadásra meghallgatom mit mondanak az okosok.Valaki írta itt,hogy ami nem keserű vagy nem drága az nem használ.Na ez drága:)Van rá működési garancia. Ha nem csinál semmit visszaadják az árát. Na arra azért kíváncsi lennék:)

https://www.nuskin.com/content/nuskin/hu_HU/products/pharmanex/targeted_treatments/85433901.html

K 1 Creative Commons License 2016.02.08 0 0 17831
B.GY Creative Commons License 2016.02.07 0 0 17830

Az jó mert nekem az is van.Nem kell a sperti:)

Előzmény: Mackóbogár (17829)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!