Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Biri01 Creative Commons License 2009.10.14 -1 0 23
Mindenki azt mondja , hogy nem olyan jo a lányos 4,7 es.

Nézelödök kivárom
Előzmény: India Romeo (22)
India Romeo Creative Commons License 2009.10.14 0 0 22
Halkan javasolnám az 5.2-est. Ha találsz, szólj.
Előzmény: Biri01 (21)
Biri01 Creative Commons License 2009.10.14 0 0 21
Hét ezt elvitték az orrom elöl....
Biri01 Creative Commons License 2009.10.12 0 0 20
Köszönöm az eddigi segítséget....
India Romeo Creative Commons License 2009.10.12 0 0 19
Nem mi szerelünk, hanem kitapasztaltuk a műhelyeket és az árakat. Bp. Mehetsz vele 13 literrel és 47-tel is. A lábadban van. De az átlag 20 az jó közelítés.
Előzmény: Biri01 (18)
Biri01 Creative Commons License 2009.10.12 0 0 18
Fogyasztásban mire lehet számitani?

20+ vagy megy alá is városban?

Ti merre vagytok mert nekünk csak kis mühelyünk van
Előzmény: India Romeo (17)
India Romeo Creative Commons License 2009.10.12 0 0 17
Hát az nem kevés. Az autó viszont szépen egyben van. Elhúzza ez a házat is, ezzel nem lesz gond. Air bag akkor villog, ha nincs.:) De erre rá lehet jönni. De arra is van emberem. V8-ast kell venni sztem. Ne hagyd magad lebeszélni, az autó nagyon állat. Meg ne feledjük, hogy minden terepjáró= jeep ebből van kitalálva.
A lámpa 24 ropi, de ez már a legolcsóbb.
Előzmény: Biri01 (16)
Biri01 Creative Commons License 2009.10.12 0 0 16
167e-írt a müszerfal.
Gondolom én,hogy mph-ben.

Nem vagyok már vad terepezös(anno jártunk még ki de csak nivákkal).
De nyáron minden héten húzná a motorcsonakot vagy a jetet:)
Az air bag csak akkor villan ki ha kanyarodsz,kormányzol. Vagy ilyen véletlen egybeesés lenne mindig? Aztán lehet ,hogy tk-s volt.
Volt már nem egy nagy autóm(most adtam el az explorert is)
De mindenki le akart beszélni rólla persze nem tudom miért.
Kicsit a fülembe ültették a bogarat ,hogy nézzek más autot is de az amcsi luxus az nem potolható mással.
A sorhatos mocival nem tudom valamiért nem szimpi.

A lámpája pl be van mattulva....

Bedobom a linket ha


megnéznéd

Köszi
Előzmény: India Romeo (15)
India Romeo Creative Commons License 2009.10.12 0 0 15
167000 mph? Mert kilométerben még jól hangzana. Az airbag nem azért villog, hanem mert nincs benne.:) Szerintem. Az ablaktörlő és más bármi megoldható, van mindenre szerelőnk és elektronikusunk és kedvezményes árak, mifene. A felező hmm, nem kizárt, hogy csak rég használták, de ki tudja. Egyébként nincs jelentősége és nem is kell használni, hacsak nem vagy vad terepes. Annak a cseréje nagyon drága. A kerékzabálást nem feltétlenül veheted észre, cserélhették a gumit.
Alá kéne mászni szakembernek. Lámpa minősége pl. bagatell, de drága, tehát mindenre kell figyelni.
Előzmény: Biri01 (14)
Biri01 Creative Commons License 2009.10.12 0 0 14
Szia!

Megnéztem egy 99-eset viszonylag csinos. 167000mph A motor csendben szépen muzsikál.Hátul szilentek lettek cserélve. A kartergáz nem nagyon volt tapasztalható.A váltóólaj nem koszos és nem bakelitszagú A kipufot majdnem befogva egyenletesen járt kihagyás nélkül. Szépen váltott felfele és vissza is , gumi zabálást sem vettem észre.Menet közben még rosszabb útra érve sem kopogott a futómű.Az Air Bag visszajelzöje minden kanyarodáskor kivillant és utána elaludt.Állitolag folia hiba.A hátsó ablaktörlő nem megy le vissza teljesen alaphelyzetbe. Igazándiból egy ami igazán zavart és nem tudom mi az, ...Átváltottuk felezőbe és miután normál modban mentünk újra hátulrol mintha morgó súrlodó hangot hallatott volna jó 100-200 m-en keresztül utánna megszünt. A ford explorerem is csinált ilyet de az elölröl. Talán diffi probléma lesz?

És álandó összkerekes .

Köszönöm
Előzmény: India Romeo (13)
India Romeo Creative Commons License 2009.10.11 0 0 13
Vízpumpa elsőnek. Ha volt már cserélve, az jó. Egyébként sok-sok banális hibát fogsz észrevenni, de ezek orvosolhatók. Ugyanazt nézd, amit más autónál is néznél, futó, milyen hangja van a motornak, váltó. Ha a terepváltó nem megy, nem nagy baj, de az eredeti működjön. Klíma. Recsegés, ropogás az gondot jelez, forgasd a kormányt rendesen. Ha alulról is rendben van, akkor jó.
Előzmény: Biri01 (12)
Biri01 Creative Commons License 2009.10.11 0 0 12
Tiszteletem az Úraknak!

4,7l csirkét szeretnék mire kéne figyelnem átvizsgálásnál?

Pozitiv, negatív tapasztalatok..............

Köszönöm
India Romeo Creative Commons License 2009.06.11 0 0 9
Hehe:) üdv a klubban.
Előzmény: ArmorKing05 (8)
ArmorKing05 Creative Commons License 2009.06.10 0 0 8
Sikerült!
Megvettem ,mostmár boldog tulajdonos vagyok!
4L kéziváltó 3ajtó ,minek több
A külseje nem a legjobb, meg a belseje se de a lényeg rendben van.
Az első 300 km alapján a fogyasztás sem túl vészes 20 alatt van.
India Romeo Creative Commons License 2009.05.24 0 0 7
A forma ugyanaz, ezt nem értem.
Előzmény: ArmorKing05 (6)
ArmorKing05 Creative Commons License 2009.05.23 0 0 6
Köszönöm Az infót!

A nagyobb biztosan jobb, meg hát V8, csak a Hasonló korúaknak (értékűeknek)
a formája nem tetszik:)
India Romeo Creative Commons License 2009.05.20 0 0 5
A 15 év nem kevés, de talán nem is sok. Az autó, ha rendben volt és van, akkor elnyűhetetlen. Gyengesége a vízpumpa, de azt ennyi idősen általában már cserélik. Iszonyat fontos, hogy rendkívül alaposan át legyen nézve még vásárlás előtt. Ha rendben van, akkor nagyon rendben van, az úthibák elfelejthetők. A fogyasztásról többnyire mindenki hazudik. Az igazság az, hogy a fogyasztás a lábadban van. Ha nyomod neki, akkor brutál. Ha nem, akkor indulásnál szépen eléred a 3-ast és onnan mehetsz akár tíz körüli literrel, de az átlag többre fog kijönni. Mondanék inkább tizenötöt, de akkor nem gyorsultál vele. Ha meg nyomod is, nem is, akkor lesz vagy 22. De annyit egy odalépős 2.9-es is eszik. Egyébiránt ha választhatsz, akkor vedd a nagyobbat, nekem 5.2-es van. Az alkatrészek egy része filléres, más része meg csak az USA-ból hozható. Egy lámpa 24-tól 40-ig megy pl.
Előzmény: ArmorKing05 (4)
ArmorKing05 Creative Commons License 2009.05.19 0 0 4
Helló!7
Szemezek pár hete egy 4l-es 15 éves Cherokeeval.
Érdekelne hogy mennyire megbizható az autó a mindennapokban?
Sűrűn kell-e javítani? Fogyasztás? Meg bármi.

Haveromnak volt egy 2.1 td az érzés megfogott de a motorja gyenge volt nekem.

Kérlek irjatok valami hasznosat!
Köszi!
India Romeo Creative Commons License 2009.04.09 0 0 3
Remélem, átmeneti állapot.:)
Előzmény: Törölt nick (2)
India Romeo Creative Commons License 2009.04.09 0 0 1
Nem az igazi. Ott nincs direkt csirke sajnos:( Ezt fajtaspecifikusnak szeretném, abban a topicban nagyon érintőleges a történet.
Előzmény: mozo01 (0)
mozo01 Creative Commons License 2009.04.09 0 0 0
Terepjár0 :D
Előzmény: India Romeo (-)
India Romeo Creative Commons License 2009.04.09 0 0 topiknyitó
Ide tessenek jönni, akinek van, vagy akinek még nincs, vagy szereli, vagy egyáltalán közek van, lesz, volt hozzá.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!