Keresés

Részletes keresés

Snorkilla Creative Commons License 2005.08.03 0 0 9529
Jaj, Pitta ;-)))) Lehet hogy nem hiszed, de sokat gondoltam ám Thulhagirire ott!! És lestem az óceánt, meg a messzebb lévő szigeteket, hátha valamelyik abból Thula :))  Én olyan kirándulásra szerettem volna menni, ahol az általam kedvelt összes szigetet megnézhetem ;-))
Előzmény: Pitta2 (9522)
Snorkilla Creative Commons License 2005.08.03 0 0 9528

Most nincs nálam a számla, úgyhogy óramű pontossággal nem tudom fejből a költségeket, de imegnézem és akkor bemásolom részletesen. 
Ebben a költségben már az itthon költött baleset biztosítás, a benzin  az autópálya matrica is benne van, szóval MINDEN.
Az azért nem igaz így hogy "nem semmi"....  :)) Okoz kisebb fennakadásokat pénzügyi téren ez is, de még mindíg azt mondom hogy megérte!!! :D

Előzmény: ilzo29 (9523)
Mr.Gócpoint Creative Commons License 2005.08.03 0 0 9527

Pedig mindig is úgy gondoltam,hogy ha újra megyünk akkor egy másik szigetre megyünk.Lássunk minnél több szigetet.De Fiha még Meeru-nál is természetesebb sziget.És azon már tavaly is gondolkoztunk,hogy 2hét Vilu Reef , vagy  3hét Fiha mivel ez igy kb.egy árban volt.Az a baj hogy már nagyon fontosnak tartom a három hetet,mert óriási érzés volt,még igy a két hetek után is.

De majd kiderűl decemberig. 

Bogyó 2 Creative Commons License 2005.08.02 0 0 9526

Pedig fájdítod! De amúgy meg örülnék, ha mennétek, jó lennne már új híreket hallani.

Örülök, hogy mindketten belehabarodtatok a szigetbe velünk együtt. Neked egyébként mi tetszett leginkább a többihez képest?

Előzmény: Mr.Gócpoint (9489)
Bogyó 2 Creative Commons License 2005.08.02 0 0 9525

Mégis csak neked kellene először legalább néhány szigetre vagy néhány jellegzetes dologra szűkítened a kört, hiszen akkor mi mit mondjunk. Nagyon kevesen voltunk 2-3 alkalomnál többször, tekintve a nem jelentéktelen költségeket. Mindenki a maga szigetát ajánlgassa? Az megint nem jó neked.

Mi a döntés előtt tisztáztuk mit várunk el az általános "jaj de szép" hangulaton kívül konkrétabban, aztán válogattunk. Utána megnéztük az árakat és kerestük a legésszerűbb kompromisszumot. Legalább azt írnád le mit nem szeretnél! De ne olyat, hogy ne legyen kosz, meg rendetlenség, mert ezt nyilván senki sem szeretné. Olyat ami szelektál, olyan elvárásokat próbálj gyűjteni. A mi elvárásaink pl. a következők voltak: nagyjábnól közepes nagyság, természetes pálmatetős bungaló légkondival, male-i utazás lehetősége fakultatív programként, szép pálmás partrész, hinták, függőágyak, természetes környezet térkövek, járdák nélkül, viszonylagos csendesség, nem baj ha nincs több üzlet, játékterem, masszázsszalon, ha nincs jacuzzi, jet-ski és parasailing lehetőség. legyen minél inkább nyugi, de este egy kis beszélgetés, néhány program feldobhatja a dolgot, nem kell a teljes robinzonád sem.

Valakinek kell a medence, valakinek tetszik a szépen kiépített Sun Island kevesebb természetessége, van aki a búvárkodásra koncentrál, s eszerint választ.

Valamit találjatok ki ti is!

 

A klíma nem rossz egyébként, de mostanában itthon sokkal nagyobb rá a szükség.

Végülis nem kötelező bekapcsolni. Inni mi semmivel nem ittunk többet mint itthon most, ezzel lehet tervezni. csak ezért nem érdemes teljes panziózni, de szerintem ha belefér, válasszátok azt, mert az ember sokat van a vízben, ami étvágyat csinál, jólesik azért délben is enni. Őszintén szólva, mi a reggelit a végén kicsit untuk már, nem tudtunk olyan bőségesen beenni belőle. De ez szigetenként teljesen más.

 

Meg lehet oldani 600-700 ezerből, de ez az alsó határ környékén van, ahol még válogathatsz. Ha ebben a költőpénz is benne van, akkor már jóval nehezebb. Ez akkor be is szűkíti a kört, vannak utak 250/főért is néha, de nem ez az általános.

Nagyon figyelni kell az akciókra. A nyelveket meg tanuljátok, egy minimális szintet muszáj elsajátítani, mert lehetnek és lesznek is helyzetek amikor kérdeznek vagy kérdeznél. De szerintem nem kell túlságosan megijedni, egy alapfok szint bőven elég. Én sem beszélek igazán jól, de azért beszélgettem a recepcióssal Magyarországról, később Colombóban a taxissak Srí Lanka történelméről, illetve összebarátkoztunk két angol párral, velük minden este órákon át dumáltunk. Ennyit persze nem kell, ezek kihagyhatók, de van amikor hülyén néz ki ha az ember nem beszél, ezért egy bizonyos szint kell.

Pl nekünk ilyen helyzetek fordultak elő amikor beszélni kellett: érkezéskor a repülő lekéste a transzfert meg kellett beszélni mi legyen helyette, szigetre érkezéskor általános tájékoztató, egyszer bezártuk véletlenül a kulcsot a szobába, egyszer nem volt melegvizünk, étteremben rendelni, volt, hogy egy fakultatív kirándulásnál elfelejtettünk időben elindulni, de telefonáltak, fakultatív kirándulásnál elmondják mikor és hol találkozunk, hol eszünk stb. Ezekre muszáj reagálni vagy megérteni és ilyen bárkivel előfordulhat.  Vagy esetleg érdemesebb egy a magyarok által is látogatottabb szigetre menni, s baj esetén tolmácsot keresni.

Előzmény: SZÁJMENÉS (9496)
seagull7 Creative Commons License 2005.08.02 0 0 9524

Szia Miguel!

 

Látom, még senki nem reagált neked - elkezdem én. Úgy tudom, hogy a fórum tagjai közül még nem volt senki Baros-on, ezért elég kevés róla az infónk - én is csak a honlapjáról valókat tudom. Annak ellenére, hogy 4*-os sziget, az árait túl magasnak találtam a többi 4*-oshoz képest, viszont valóban gyönyörű sziget, biztos az ellátás színvonala is magas.

 

Nászutas-vonalon nekem nincsenek tapasztalataim, talán mások majd reagálnak rá. Sokan voltak nászúton Meerun és nagyon dicsérték. Nem tudom, hogy állsz a némettel, de ha beírod a Google-ba: Reiseberichte, Baros, Malediven - sok infót találsz. Elsőként ezt találtam: http://www.malediven.net/reiseberichte/baros.htm

Vagy próbáld ezt angolul is keresni - sajnos kevesebb van, mint német...

 

Időpontban szerintem teljesen mindegy (pláne nászút ugye...:))), melyik hónapban mentek. Június és október talán a legcsapadékosabb. Sajnálom, hogy el kellett halasztanotok a nászutat, részvétem édesapád halála miatt.

 

További jó keresgélést és sikeres találgatást!

 

Szia,

Seagull

Előzmény: Törölt nick (9514)
ilzo29 Creative Commons License 2005.08.02 0 0 9523

410.ezer ft 2főnek??????????

Huhhhhhhhhhhhhh, ez tényleg nem semmi!!!!!!!!!!!!!!!!

És ebben benne van minden?????????????

Így nagyon "olcsó"!!!!!!!! :)))))))))

Hol intézted??

Előzmény: Snorkilla (9521)
Pitta2 Creative Commons License 2005.08.02 0 0 9522

Snorkilla!

 

Annyian dícsérték a képeket. Én nem fogom. Sokkal jobb lett volna ha én is rajta vagyok, de sajnos nem vittél magaddal. :)))))))))))))

 

Várom én is a folytatást!

 

Pitta

Előzmény: Snorkilla (9520)
Snorkilla Creative Commons License 2005.08.02 0 0 9521

A legvégére MINDENNEL együtt 410.000 Ft-ot költöttünk. (2 főre) Szerintem Maldív viszonylatban ez korrekt, nem? :)) (Ebben benne van a 100 USD + 100 EUR KP is)
A szervezés pedig csak Interneten folyt :)) Semmi utánajárkálás :))

Előzmény: ilzo29 (9517)
Snorkilla Creative Commons License 2005.08.02 0 0 9520

Köszönöm :))  Mindenkinek :))) :-*****

De még bővíteni fogom az oldalt pár képpel, azt hiszem :))

Seagull, elárulom Neked, az utóbbi fél évben egy Reethi Beach-es kép van  háttérképként feltéve a monitoromra. Gyönyörű!!!!!!!! :))

Majd elküldöm Neked!!!!!

 

Lassan megyek haza, és holnap folytatom a beszámolót :)))

 

 

pusza!!!

Előzmény: seagull7 (9516)
Farthinggale Creative Commons License 2005.08.02 0 0 9519
Hát ez az! Beírják, hogy 199 ezer forint, aztán minden más még egyszer annyi, nevetséges. Akkor ha úgyis igénybe kell venni valamilyen ellátást, miért nem számítják eleve bele.
De amúgy a 800 ezer forint nem olyan rengeteg, ha azt veszed, hogy nem mész előtte két évig sehova. Egy-egy nyaralás itt Európában is benne van 250-300 ezer forintban/2 fő. Vagy még ennél is vannak drágább utak. Kihagysz két vagy három évet, hogy nem nyaralsz, és elmész a Maldívra.:-)
Előzmény: ilzo29 (9518)
ilzo29 Creative Commons License 2005.08.02 0 0 9518

Én mosz ezt találtam:

 

Maldív-szigetek (utazással együtt 9 nap)  199 900 Ft*

 

Az ár tartalmazza: menetrend szerinti Austrian Airlines/Lauda Air járat Bécs-Male-Bécs útvonalon, odaúton egy rövid megállással, visszafelé leszállás nélkül, 7 éj szállás a Sun Island Resort***** sziget „deluxe” szobáiban reggelivel, telepített magyar idegenvezetõ.

 

*További kötelezõen fizetendõ költségek: félpanzió (össz. 7 nap)4 900 Ft/fõ/nap vagy all inclusive ellátás 9 900 Ft/fõ/nap, „speedboat” hajós transzfer 29 900 Ft/fõ oda-vissza vagy „seaplane” repülõs transzfer 59 900 Ft/fõ oda-vissza, Budapest-Bécs-Budapest transzfer autóbusszal 3 900 Ft/fõ, repülõtéri illetékek, üzemanyag pótdíj, biztonsági díjak és jegykiállítás  28 900 Ft/ fõ, októberi indulás esetén fizetendõ felár 19 900 Ft/ fõ.

 

Indulási idõpontok: 2005. jún.19, 26, júl. 3, szep. 4, 11, 18, 25, okt. 2, 9, 16, 23.

 

*A lenti árak abban az esetben érvényesek, amennyiben a teljes részvételi díj befizetése indulás elõtt 30 nappal, vagy annál késõbb történik.

Minden kedves utasunk részére árengedményt biztosítunk az alábbiak szerint, amennyiben a teljes részvételi díj befizetése:

az indulás elõtt minimum 99 nappal történik: - 30 000Ft/fõ

az indulás elõtt kevesebb, mint 99, de minimum 60 nappal történik:  - 20 000Ft/fõ

Az indulás elõtt kevesebb, mint 60, de minimum 31 nappal történik: - 10 000Ft/fõ

 

Az árak kétágyas szobában, személyenként értendõk. A gyermek kedvezmény 25%, a csecsemõ kedvezmény 90%.

 

Költőpénzzel együtt, kb 800.ezer ft lenne! Hát nem olcsó...

ilzo29 Creative Commons License 2005.08.02 0 0 9517

Szia!

Megnéztem én is a képeket, hát gyönyörűek!!!!!!!!!!!!

Igazi fehér homok... :))))))))))))))

Hogy szerveztétek az utat, és kb mennyibe került, költőpénzzel együtt??????

ILDI

Előzmény: Snorkilla (9512)
seagull7 Creative Commons License 2005.08.02 0 0 9516

Fúúú, Snorkilla..... micsoda képek... gratulálok!

 

Gyönyörű ez a kis Embudu, nem is tudom, eddig miért nem vettem észre?!::))

Nagyon klassz helyen voltatok - a bungitok is tök jó helyen van (vajon a többi bungiból is ilyen jól látni a tengert?) És az a vizi hinta!!!!

 

Egyszerűen szenzációsak a képeitek... jó nézegeteni nagyon...köszönöm, hogy felraktad!

 

(Remélem, a Reethi Beachben nem fogok csalódni: mert most látom igazán, hogy ott mintha nem lenne annyi pálma:)) :(( Jövő vasárnap indulunk!!

 

Várjuk a beszámoló folytatását!

 

Köszi, szia,

Seagull

Előzmény: Snorkilla (9512)
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.02 0 0 9515

Hülye vagyok! :) A költőpénz kérdés törölve, kártya lesz nálam, és sok aprót viszünk!

Miguel

Előzmény: Törölt nick (9514)
Törölt nick Creative Commons License 2005.08.02 0 0 9514

Üdvözlök mindenkit!

 

Talán azzal kezdeném, nagyon sok hasznos dolgot olvastam kedvenc ázsiai szigetcsoportomról, örülök, hogy létezik, és ilyen népes tábora van a Maldív szigeteknek, itt Magyarországon!:)

 

A '90-es évek elején, amikor az első nyugat európai utazási katalógusok bejöttek kis hazánkba (Neckermann, TUI stb.), első ami megfogott benne az a maldív képei voltak. akkor elterveztem, ha egyszer rá tudnak venni a házasságra, akkor a maldív szigetek vmelyikére megyek, minden évben néztem a hoteleket (Soneva Fushi, Banyan Tree, Laguna Beach), mind gyönyörű a képek alapján, és gondolom élőben sem jelentene csalódást!

 

Most hétvégén lett volna az esküvőm, de sajnos édesapám halála miat elhalasztottuk, így a nagy álmaim azon része is szertefoszlott, hogy az idén eljutok a Maldív szigetekre! Persze az igazi fájdalmam édesapám elvesztése!

 

Viszont rájöttem időben el kell kezdenem az út szervezését, ezért álltam neki elsőnek a topik olvasásába, ami már kész útikönyv lett, köszönet Nektek!

 

Sokat segített a malongo oldal is!

 

Amiben viszont tudnátok nekem segíteni az a Baros nevén ismert hotel-sziget lenne, járt már vki arra, ill. ismeri vki köztetek ezt a szigetet?

Annyit tudok róla, hogy jelenleg átépítés alatt van, mert a tsunami ha jól tudom érintette ( ha tévedek javítsatok ki) , és csak 2006 januártól fogad vendégeket.

Évek óta a kedvenc szigetem, ide terveztem a nászutat.

http://www.unisurf.com/baros/intro.html

Bármi infó jól jönne a szigettel kapcsolatban! Idő most nem sürget van rá kb. 1évem.

 

Hónapban melyiket ajánlanátok, meleget bírom, és apárom is.

 

De ha hasonló szépségű szigetet, ill. hasonló jót tudnátok ajánlani, azt sem bánom!

 

Baráti üdvözlettel!

 

Miguel

 

ui.: a költőpénznél kb. milyen költségvetést tervezzen az ember, tudom ez igényfüggő, kb. összegek is elegendők leszenk!

 

 

 

 

crx Creative Commons License 2005.08.02 0 0 9513

Hali,

A malongó lapra felkerült a találkozó új várható ideje, mint ahogy Bandos azt már ide is meírta.

Továbbá olvasható Pitta2 leírása Gan- Equator Village-ről és Thulhaagiri -ről, illetve így már ez a két sziget is kapott saját oldalt a szigetek között.

 

Sziasztok,

Crx

 

UI: Ha vannak újabb beszámolók, fényképek (mint azt lent láttam és megosztahatóak a többiekkel, akkor küldjetek egy mailt a releváns adatokkal a malongo@index.hu email címre.

 

Snorkilla Creative Commons License 2005.08.02 0 0 9512

Köszi Jucoka!!! :)))

 

Csináltam egy oldalt a neten, ahová felraktam pár képet, még bővítem, amint időm engedi :))

 

http://www.gportal.hu/portal/hagoston/

 

 

 

 

Előzmény: jucoka2004 (9505)
magius Creative Commons License 2005.08.02 0 0 9511

Losonczyy!

 

Nézz be a Divexbe! Én is most vettem maszkot, pipát és uszonyt 6500+3000+3000 ft-ért. De kapható szettben is 2-3000 ft-tal olcsóbban. (A maszk szilikon köpenyes legyen!Bár lehet, hogy már csak olyat gyártanak.)

Előzmény: losonczyy (9509)
Pitta2 Creative Commons License 2005.08.01 0 0 9510

Ha jól emlékszem 7-8000 Ft között volt a szemüveg. Úgy kellett kipróbálnom, hogy felrakom pánt nélkül és az orrommal kiszívom a levegőt. Fejjel lefele tartve is fenn kell, hogy maradjon az arcodon. Jó is volt a szemüveg, semmi bajom sem volt vele. Kibír még néhány utat, mert nekem is hamarosan MESZ elleni kezelésre lesz szükségem. :))

Az uszonyt nem szeretem, nem tudok benne menni. :))))))))

Előzmény: losonczyy (9509)
losonczyy Creative Commons License 2005.08.01 0 0 9509

Köszi Pitta2 !

 

A szemüveg nekem is gyanús volt, hogy tán a jófélén nem csorog be -annyira- a víz, a szelepest nem egészen értem, tehát ne szelepes pipát vegyek, csak nélkülit? Tényleg azt mondod, hogy a csónak mellett még a lábuszonyoknak is csináljak majd helyet és főleg súly-helyet? Mennyibe kerül a jó szemüveg? Ezt azért kérdezem, nehogy járatlanságomban rámbeszéljék majd a leg-hipiszupibbat, holott elég a jó is.

 

Szia !

 

Los.

Előzmény: Pitta2 (9507)
losonczyy Creative Commons License 2005.08.01 0 0 9508

Szia Bandos !

 

Akkor itt is jó utat és jó nyaralást Nektek !

 

 

Pitta2 Creative Commons License 2005.08.01 0 0 9507

Losonczyy!

 

Árakat nem tudom már, de megérte itthon megvenni a snori felszerelést. A szemüvegből jót vagyél a pipából egyszerűt. Én olyat vettem amin van valami szelep, amin ki tudod fúlyni a vizet a csőből. Na ez a szelep romlott el a 2. napon és nem is tudtam már használni. Ekkor vettem egy simát. Még most is jó! :))

Előzmény: losonczyy (9506)
losonczyy Creative Commons License 2005.08.01 0 0 9506

Sziasztok !

 

Megvettem végre a csónakot ( az lesz majd az, ami már nem fér el a pakkban...), meglepően sokat mentem utána még nyáron is ! Ott, mindjárt mellette a polcon voltak lábuszonyok, meg snorinak látszó holmik. Ezért merült fel a "lemerülés". 

Még nem snoriztam sosem, ezért nem tudom mi is kellene hozzá. Itthon érdemes venni, vagy  a szigeteken kb ugyanannyibe kerül? Ha itthon, akkor azt is kérdezem, ebben is van-e "minőségi", vagy a pipák és tartozékai nagyjából azonosak ártól függetlenül? Általában a drágább jobb is szokott lenni, de az sem biztos, hogy fogom tudni használni, ezért nem ragaszkodnék ebben egy szuperhez, de ahogy megnéztem a képeket itt fent, lehet, hogy jó lenne a színes halacskákat picit közelebbről is -és főleg jobban látni. Ehhez kell a snor. felszerelés ugye? Ami áll a lábuszonyból, a pipából és a szemüvegből?

Az utolsó kérdésem pedig az, mikortól kell, ill. érdemes foglalni a jövő évi majdnem fix időpontú repjegyet, szállást-februárra? Mostanában, vagy még bőven ráérünk?

 

Tudom, hogy valahol részletesen fent van a snori téma, de nem akarnék nagyon belebonyolódni, csak egy első-snorizós szintjén szeretném, ha válaszolnátok.

 

Köszönöm!!

 

 

Még az első sem jött össze, de már most azon gondolkodom, hogy a második Maldív útra last fogok menni, hogy ne egyen  a sárga írígység egész nyáron, amikor jobbnál-jobb utakra mentek tényleg jó árakon!

 

A Malongó lapon nagyon jó dolgok vannak, mostanában volt időm, így végig is néztem. Ennyi hasznos infó egyhelyen szerintem semmi másról nincs a neten, legalábbis utazásilag és magyarul. Köszönet érte!

 

 

Üdv. Losonczyy 

 

 

 

jucoka2004 Creative Commons License 2005.08.01 0 0 9505

Üdvözlet itthon Snorkilla!

Most délután érkeztünk mi is haza Dubrovnikból és nagyon fáradt vagyok - felért az utazás egy Maldívról érkezés fáradalmaival - így csak röviden üdvözöllek a MESZ-esek táborában.

Tudom, hogy most sok teendőd akad, meg az élményeknek is össze kell érni egy kicsit, de azért remélem lesz érkezésed egy alaposabb beszámolóra. Esetleg fényképek is jöhetnének!

Aztán ha én is összeszedem magam, akkor jövök a kérdésekkel.

Addig is próbálj visszatérni a földre - tudom, nagyon nehéz -, de biztos vagyok benne, hogy hónapokig lehet az ottani élményektől repdesni! Szívesen repdesnék veled friss saját élményekkel, de ennek hiányában beszámolód is segíthet a fantáziám újraindításában.

Ha képeket nem teszel fel képtárba, privátban is szívesen fogadom őket!

Jucoka

Előzmény: Snorkilla (9490)
Bandos Creative Commons License 2005.08.01 0 0 9504

Sziasztok,

 

Beszéltem Sharkpapával, egy kicsit elhúzódik náluk a felújítás, így már biztos, hogy az eredetileg augusztus 27-re tervezett következő Malongó időpontja csúszik, legalább 1 hónapot. A javasolt időpontot majd várhatóan augusztus végén tudja megmondani, de az biztos, hogy valamelyik szombat délután lesz.

 

FIGYELEM!

 

A következő MALONGÓ találkozó tehát nem augusztus végén, hanem szeptember végén, vagy október elején kerül megrendezésre!

 

Holnap még benézek ide, de aztán egy ideig nem leszünk netközelben.

Mindekinek jó nyarat!

 

Bandos

Bandos Creative Commons License 2005.08.01 0 0 9503

Szia SZÁJMENÉS!

 

Ha előre foglalsz legalább 2 hónappal, akkor nehéz akciós árat kifogni. Ez esetben legolcsóbb repjegy (Sri Lankan, Emirates) kb. 170eFt, plusz illeték. Főszezonban (karácsony, szilveszter, jan-márc, és júl 15-aug 31-ig) valamivel drágább.

Ha elég csak indulás előtt 2-3 héttel foglalni, és szerencséd van, a www.condor.com -on kifoghatsz Bp-Male-Bp akciós repülőjegyet nagyon kedvező áron is. Június közepén Fischelino-ék oda-vissza illetékkel együtt 498 USD-ért repültek.

 

A szállásár most Meeru-n az egyik legkedvezőbb, júniusban pl. 27 EUR volt a Dertour félpanziós szállására. Erre már csak a hajótranszfer ára jön rá.

10 nap, 8 éj idén jóniusban összesen kb. 176 eFt-ra jött ki, plusz költőpénz. Ennél olcsóbbat már nehéz találni.

 

Bandos

 

Előzmény: SZÁJMENÉS (9500)
Bandos Creative Commons License 2005.08.01 0 0 9502

Szia Snorkilla,

Köszönjük a beszámolót, és várjuk még a folytatást.

A MESZ az eddigi tapasztalatok alapján gyógyíthatatlan, csak tüneti kezelésre van mód, ideig-óráig. (helyszíni kezelés) A következő Malongóra várunk Titeket is.

Bandos

Előzmény: Snorkilla (9495)
winnie.the.pooh Creative Commons License 2005.08.01 0 0 9501
koszi az otleteket, a weboldalakat megnezem. ket opcio van, vagy egy itteni utazasi irodaval szervezzuk meg (csak elotte meg menni akarunk sri lankara is, igy indulas tekinteteben nem olyan egyszeru), vagy mi magunknak. csak a neten annyi info van, hogy idonkent elveszunk benne :) nincsen konkret keretunk, szeretnenk minel jobb aron pihenni egy jot. tervunk egy het, ezt optimalis esetben, ha tenyleg maximalizalni akarjuk akkor olyan 200e ft korul. de valoszinuleg ha mar itt vagyunk nem hagyjuk ki sehogy sem, max. rovidebb kiruccanasunk lesz. nem vagyunk hivei az all incl., sot meg a felpanzionak se. reggelivel boven kiegyezunk, aztan ugyis a helyi etteremeket fedezzuk fel.
Előzmény: Snorkilla (9493)
SZÁJMENÉS Creative Commons License 2005.08.01 0 0 9500
Szia Snorkilla!

 

1, 10 napra ha lehet  vagy amennyiben a költségvetésből kijön /700.000.- / 2 fő MAX./ 2 hétre!

 

2, 2006.08.hó vége vagy 2006.09.hó eleje!

 

3, Nincs csak az esküvő után!!!

 

Az indulás helyszíne annyiból problémás, hogy elégé keveset beszélek németül és angolul tehát nehezen értetném meg magam ha bármi kérdés vagy probléma merülne fel, nem tudom hogy a ti esetekben előfordult –e már ilyen?

 

Ha bárki tud pontos árakat, az kérem, írjon!

 

Köszönöm előre is a segítséget!

 

Előzmény: Snorkilla (9498)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!