Keresés

Részletes keresés

fony72 Creative Commons License 2013.03.11 0 0 9113

Sziasztok!

Van egy olyan problémám, hogy feb. 28án rendeltem fizettem a paypal számlámról, csak nem az itthoni gépről jelentkeztem be. Erre ugye jött egy értesítés, miszerint limitálták a számlám, mivel valószínűleg a tudtomon kívül valaki használta azt. Most ez esetben mit tehetek, mert most is fizetnék róla, de nem engedi. SOS!

Az említett tranzakció mellet ez áll: Waiting for your response

Mit tegyek?

Előre is köszi!

 

Tressy Creative Commons License 2013.03.10 0 0 9112
Eladtam ebayen egy média lejátszót február közepén. Vásárló meg is kapta a cuccot csomag info alapján,erre pár napja kaptam egy levelet paypaltól:

> We were recently notified that one of your buyers filed a chargeback and
> asked the credit card issuer to reverse a payment made to you on Feb 16,
> 2013.
>
> The buyer claims that this purchase was made without authorization to use
> the credit card. Their credit card issuer needs additional information from
> you about this transaction

Minuszban van a paypal egyenlegem.Mit kell csinálni hogy ne veszitsem el ezt a pénzt?Mert elég kellemetlenül érintene hogy a pénzt is meg a lejátszót is elvesziteném...
kimeah Creative Commons License 2013.03.08 0 0 9110

Sziasztok!

Szeretnék a Paypalra regisztrálni, az adatlapot kis is töltöttem, hiba nincs benne, elfogadja az egészet. Amikor elküldöm, feljön egy oldal a mail címemmel, hogy írjam be a jelszót a belépéshez.

Be is írom, de azt írja ki, hogy nem megfelelő. Nem gépelem el, 2 napja próbálkozom vele, de nem megy. Mi lehet az oka?

Köszönettel!

lenshood Creative Commons License 2013.03.06 0 0 9109

Sziasztok! Volna egy kérdésem az ügyben, hogy tud-e valaki arról, hogy van valami új EU-s szabály, hogy ha valaki eléri egy adott hónapban a 2500 eurós bevételt a PayPal-on, annak igazolnia kell magát fényképes igazolvánnyal és egy közüzemi számlával? ÁLLATSÁG! Nekem limitálták a számlám, mert nem küldtem el időben (5nap) az igazolványom és közüzemit fájlban. Sajnos ezidő alatt nem léptem be a felületre és emailt sem olvastam. Most szívok. Nem tudok fizetni, meg tudok küldeni pénzt sehova. Nem tudom mennyi az átfutási idő. Jár most éppen valaki ugyanígy?

krisztike0000 Creative Commons License 2013.03.01 0 0 9108

A pénznem az az áru értékénél megadott pénznem. Amiben fizetsz.

Előzmény: BúvárBenö (9107)
BúvárBenö Creative Commons License 2013.03.01 0 0 9107

Köszi.

Pénznem választása?

HUF van a számlán,de Németor. van az árú tehát Euro?

 

Előzmény: krisztike0000 (9106)
krisztike0000 Creative Commons License 2013.03.01 0 0 9106

Lépj be a számládba. Send money felül, ott feljön az az oldal ahova be kell írni az eladó email címét amit megadott, alá az összeget , a pénznemet kiválasztani. Alatta kipipálni goods előtti rubrikát, majd értelemszerűen léptetni tovább és befejezni a tranzakciót.

Előzmény: BúvárBenö (9105)
BúvárBenö Creative Commons License 2013.03.01 0 0 9105

Sziasztok.

Megtudjátok nekem mondani ,hogy mi a folyamata az olyan paypal-os fizetésnek mikor egy másik paypalal rendelkező embernek szeretném kifizetni a vásárolni kívánt terméket?

Gondolom nekem kell az utalást elinditanom.Ő küldte nekem az email címét.Gondolom evvel kell nekem kezdenem valmit!?

Tehát nincs int. áruház az ügyletbe!!

Ebayen keresztül szoktam használni a paypal,de igy még nem kellett használnom ezt a számlát.

Kérem a nálam tapasztaltab fórumozok segitségét az ügyben.

Köszi.

agnesvegh Creative Commons License 2013.03.01 0 0 9104

Köszönöm a segítséget.

Üdv: Ági

Előzmény: Hintalow (9103)
Hintalow Creative Commons License 2013.03.01 0 0 9103

Két lehetőség van: vagy jóváírják végül a paypal számlán, vagy valóban visszaküldik a feladónak. Díjjat tapasztalatom szerint ilyenkor nem számol fel a paypal, viszont túlzottan elsietni sem szokták ennek az intézését: 5-10 munkanapon belül megoldódik. Ha mégsem akkor már érdemes elkezdeni zaklatni őket.

Előzmény: agnesvegh (9099)
dészáz Creative Commons License 2013.03.01 0 0 9102

a paypal mindenhol garancia...

Előzmény: vindictus (9100)
Black Dragon Creative Commons License 2013.03.01 0 0 9101

A pénzvisszafizetés a PP szolgáltatása, tehát mindenhol működik.

Előzmény: vindictus (9100)
vindictus Creative Commons License 2013.02.28 0 0 9100
Sziasztok!

Szeretném a segítségeteket kérni abban,hogy rendelnék egy telefont egy hazai webshop-ból(lehet Paypal-al is fizetni),és ha estleg nem kapnám meg a rendelt árut akkor a vételárat a Paypaltól visszakapom?
Vagy ez csak ebayen működik?

Köszönöm előre is
agnesvegh Creative Commons License 2013.02.28 0 0 9099

Kedves Hozzáértők!

A segítségüket szeretném kérni az alábbiakban:

Egyik ismerősöm utalt a paypal számlájára pénzt, de nem adta meg az azonosítóját, így hát a pénz nem érkezett meg. Mit lehet ilyenkor csinálni? Gondolom a Paypal központi számláján van a pénz, de nem tudják a sajátjára utalni. Esetleg visszaküldik a feladónak?

Előre is köszönöm a segítséget!

Üdvözlettel: Ági

elvischacha Creative Commons License 2013.02.27 0 0 9098

Közben megoldódott a probléma! Köszönet!

Előzmény: bombaba (9094)
elvischacha Creative Commons License 2013.02.27 0 0 9097

Köszönöm szépen! Megoldódott az ügy! 

Előzmény: Hintalow (9093)
razielkukac Creative Commons License 2013.02.27 0 0 9095

Kérem! Tudna nekem is válaszolni valaki a problémáimra? Nagyon el vagyok kámpicsorodott..:S 

Köszönöm mégegyszer!

 

"Üdv! Az lenne a kérdésem, hogy paypalnál és moneybookersnél mit lehet tenni, ha fizettem egy tanácsadó szolgáltatásért és nem kaptam érte semmit. 

(nem ebayes dolog, és nem termékről hanem szolgáltatásról van szó)

 

Válaszotokat előre is köszönöm!"

bombaba Creative Commons License 2013.02.27 0 0 9094

Ugye a saját magyar bankszámlaszámodat adod meg? És nem csak a kártyád van a pp számládhoz regisztrálva, hanem a bankszámlád is?

Előzmény: elvischacha (9092)
Hintalow Creative Commons License 2013.02.27 0 0 9093

Pedig nincs benne semmi extra, szépen be kell írni a számlaszámot sorban a számjegyeket, kötőjel nélkül, ersténél ha jól emlékszem 116-al kezdődik a számlaszám.

Előzmény: elvischacha (9092)
elvischacha Creative Commons License 2013.02.27 0 0 9092

Üdv!

Magyar számla, amerikai regisztráció. a számlához tartozik egy domborkártya, evvel regisztráltam anno. alapból elszoktam vásárolni a Pay-pal-on levő összeget, de most mivel volt egy vételem az e-bay-en akinek nincs Pay-pal-ja és utalni kell neki, ki akarnám venni a pénzt a pay-pal-ról. 

Próbáltam beírnia magyar erste bankos számlaszámot, de nem fogadja el. ez itt a baj.........

Előzmény: Hintalow (9091)
Hintalow Creative Commons License 2013.02.27 0 0 9091

Kezdjük az elején: magyar paypal regisztráció és magyar bankszámla?

Amúgy elég zavaros, amit írsz, valószinűleg keveredik nálad a bankkártya és a bankszámla fogalma.

Kártyára nem tudsz pénzt lekérni, a kártya csak egy darab műanyag mágnescsíkkal (mostanában már chippel is :) amivel hozzáférsz a SZÁMLÁDON lévő pénzhez.

Tehát ha le akarsz hívni pénzt a paypalodról, annak a BANKSZÁMLÁNAK a 24 vagy 16 (ez bankfüggő) számú számlaszámát kell megadnod, ahová a pénzt kérnéd.

Paypalról a bankszámlára pénzt lekérni díjmentes, átfutási ideje 1-3 munkanap, csak forintban utalnak ki pénzt, dehát devizaszámlára ne kérd, mert csak buksz az átváltáson.

Előzmény: elvischacha (9090)
elvischacha Creative Commons License 2013.02.27 0 0 9090

Sziasztok! 2005-ös az E-bay és a Pay-pal regisztrációm. (ebay amerikai reg) Sokat használtam eddig mindkettőt, minden gond nélkül.  Most annyi gondom lenne, hogy pénz a Pay-pal számlámon, de nem tudom átvezetni a kártyámra. ( két dombor kártya is be van regelve a Paypalra)

Hozzá férhető a pénz, tehát átkellen tudja tenni a kártyára. A lépések után azt írja adjam meg a bankszámla számot , amire akarok tenni. Nem is értem miért?? MIért nem azt kérdi melyik kártyára, ha már kettő is van regelve??????? A számla szám megadásakor (ami az egyik kártyához tartozik) azt írja begépelés után, hogy nem jó mert ennyi meg annyi karakternek kell lennie!! (amúgy 16-24et kér ls ez pont 24, ezt se értem miért).

Lenne erre ötletetek??? Köszönet érte!

razielkukac Creative Commons License 2013.02.27 0 0 9089

Az lenne a kérdésem, hogy paypalnál és moneybookersnél mit lehet tenni, ha fizettem egy tanácsadó szolgáltatásért és nem kaptam érte semmit. 

(nem ebayes dolog, és nem termékről hanem szolgáltatásról van szó)

 

Válaszotokat előre is köszönöm!

enetter Creative Commons License 2013.02.26 0 0 9088

Nekem is volt valami figyelmeztetés, de úgy emlékszem, nem sokat problémáztak, talán csak meg kellett erősíteni, hogy igen, beleegyezek abba, hogy a paypal tájékothatja az EU-s szerveket a pénzmozgásaimról, vagy valami ilyesmi.

Előzmény: cliftony77 (9082)
enetter Creative Commons License 2013.02.26 0 0 9087

Lehetne valami SMS küldős biztonsági megoldás azoknak, akik igénylik a kritikusabb műveletekhez. A paypalnak egy SMS küldés fillérekbe kerülne...

Előzmény: cliftony77 (9078)
tangerine Creative Commons License 2013.02.26 0 0 9086

Jól megbonyolították, annó nekem semmi ilyesmit nem kértek, simán be lehetett regisztrálni, mint pl. egy akármilyen fórumra, vagy webmail fiókba. Igaz az még 2005-ben volt.

Bár ha jól meggondolom tavaly sem kellett semmi, mikor a havernek csináltam fiókot.

Csak a kártyapróbánál küldött kódot kellett beírni.

Hm...

 

Előzmény: Vikusz1977 (9084)
tangerine Creative Commons License 2013.02.26 0 0 9085

Lehet, hogy nem a sárga csekket kellett volna, hanem a fejrészt.

Itt pl. azt írják, hogy az "utility bill" az villany víz vagy gázszámla:

 

http://switzerland.isyours.com/e/faq/utility.html

 

 

 

"A webshopban paypallal fizettem, ezért nem értem miért kérnek bankártya szerződést(?)"

 

Hogy meggyőződjenek, hogy a tulajdonos használja-e a kártyáját, vagy valaki lenyúlta és az.

Ha lenyúlta, akkor nem tud szerződést mutatni, mert akkor azt is le kellene nyúlnia valahogy. A tulaj viszont könnyedén bemutatja, mert ott van a fiókja mélyén valahol. :)

 

Előzmény: Vikusz1977 (9084)
Vikusz1977 Creative Commons License 2013.02.26 0 0 9084

Sziasztok!

 

Csak közvetetten paypal a kérdésem, elnézést érte. Angolul alig tudok ezért kérem a segítségeteket.

Csináltam egy paypal fiókot, átutaltam rá pénzt, minden ok.

Rendeltem egy táplálékkiegészítő angliai boltból, paypallal fizettem, rendben ment a dolog, de kaptam a következő e-mailt:

 

"Thank you for placing your order with us.For security purposes and as part of our ongoing customer care we would like to verify your details.

To enable us to proceed with your order can you please send evidence of your billing address, this can be in the form of a utility bill or credit/debit card statement."

 

elküldtem nekik a villanyszámla csekkem képét amin a címem is van, de gondolom nem erre vágytak.:)

 

Ezt válaszolták:

 

"I can confirm that evidence of your billing address, needs to be in the form of a utility bill or credit/debit card statement.

 

Once you have sent this to us we will be able to look further into or order for you.

 

We look forward to hearing from you."

 

A webshopban paypallal fizettem, ezért nem értem miért kérnek bankártya szerződést(?)

 

Mit kéne nekem küldeni? segítsetek légyszíves ha tudtok.

 

Köszi!

 

Vikusz

lacijozsi Creative Commons License 2013.02.26 0 0 9083

Sziasztok. Abban szeretnék tanácsot kérni, hogy az én nevem, amin van a paypal kártya, nem egyezik a webkártya tulajdonos nevével, amit hozzárendeltem. Addig eljutottam, hogy a profil oldalamon keressem meg a name change- névváltoztatás feliratot, de sehol sem találom. Hol keressem? Köszönöm a segítséget.

cliftony77 Creative Commons License 2013.02.25 0 0 9082

Ezt a PayPal nem magától csinálja, ahnem az idióta EU-s pénzmosás elleni jogszabályok miatt. Én konkrétan 3 hete szívok egy ilyen miatt, mert a céges PayPal accountunkkal csinálják most ugyanezt, és ott kicsit bonyolultabb a dolog, mint magánszemélyeknek.

Előzmény: boygabi (9081)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!