Keresés

Részletes keresés

Wolfhauser Ottokár Creative Commons License 2005.02.15 0 0 703
Akkor, hogy ne csak off legyen itt, berakok egy képet. Talán ez lesz a kulcsjelenet, a fordulópont a későbbiek során? Ki tudja...

Hpisti Creative Commons License 2005.02.15 0 0 702
Ottokár, ne zsarolj...
Előzmény: Wolfhauser Ottokár (698)
Lusta Kígyó Gyógyszertár Creative Commons License 2005.02.15 0 0 701

off

Csak a C.C.-bol gondoltam. :)))

on

Előzmény: Hpisti (699)
Lusta Kígyó Gyógyszertár Creative Commons License 2005.02.15 0 0 700

Legközelebb tedd ki!

 

 

A KÖVETKEZO HOZZÁSZÓLÁS MEGTEKINTÉSE EGYES OLVTÁRSAK NYUGALMÁNAK MEGZAVARÁSÁRA ALKALMAS!

 

:DDDD

Előzmény: Wolfhauser Ottokár (698)
Hpisti Creative Commons License 2005.02.15 0 0 699

OFF

Nincs sajnos... szétfoszlottak azok a drága jó NSZK-s Bravo és Popcorn magazinok.

 

Most jut eszembe: nem is volt olyan nagy melle, mert volt egy barátnőm, akinek nagyobb volt mint a Szamanta Foksznak, csakhát gyakran mondta: ne tapizzá má. disznó. De ettől függetlenül még hetekig be voltam rá indulva. Szóval, ha C.C. Catch-nek nagyobb lett volna, ez a kis affér talán létre sem jön.

ON

Előzmény: Lusta Kígyó Gyógyszertár (697)
Wolfhauser Ottokár Creative Commons License 2005.02.15 0 0 698
Lusta Kígyó Gyógyszertár Creative Commons License 2005.02.14 0 0 697
:DDD
Arról a Frau Zölibatról vagy mi... nincs kép? :))
Előzmény: Hpisti (695)
Lusta Kígyó Gyógyszertár Creative Commons License 2005.02.14 0 0 696

Eme kérdésben inkább a manapság divatos gyermek-pszichológus álláspontot osztom: minden fejlődő értelemnek szüksége van egy teljesen privát szférára, ahol idoljait ő maga választhatja meg.

Szegény skandall, itten kielemezzük piszocóhiailak, de hát ez van. Osztom bölcs meglátásod, ám a privát szférába nem tartozónak ítélem a Zindeksz fórumot. Privát szféra a szobája neki pölö. Kegyetlenség? Tudom. Dehát a világ kegyetlen. :))

 

Meglehet, hogy eme rövid érvelést gyengíti az a tény, ha a bálvány az a Pongrácz Péter, aki a Lexus kulcsát csak úgy hozzábacca a biztonsági őrhöz (állján má be vele, bazze), akkor feltehetőleg beavatkozás szükséges.

Nem gyöngíti - erosíti. Így szoktassaja kölket a való világban való érvényesüléshez, érted, vazze? ;) A beavatkozás terhét pedig magam cipelem... :)))) Mellékesen: ezt a jelenetet is láttam, sikerült a foszereplorol a "mucsai tahó" képet kialakítani, ami az "Amerikábú gyöttem" szándékolt stíllel kontrasztos kissé :)

 

(De ígérem: utánagondolok majd, hogy miért is volt Frau Caro Müller uszkve 2 évig az istennőm....)

Nem lehet, h télleg nagy melle volt?? :))))

Előzmény: Hpisti (694)
Hpisti Creative Commons License 2005.02.14 0 0 695
Most ezt muszáj volt???? Mehetek majd analízisre... :-)
Előzmény: Wolfhauser Ottokár (690)
Hpisti Creative Commons License 2005.02.14 0 0 694

Feltevék-e fölnottek annak idején ama kérdést: miért? S ha elmagyarázták e miértnek okát, 17 éves korodban, legalább megindokoltad-e rajongásodat (pl: jó melle van - nem tudom, ez csupán példa, nincs szerencsém ösmerni a hölgy eloadómuvészetének bravúrjait)? Magam egyetlen ilyen piciny érvet már megelégedéssel nyugtáznék.

 

Eme kérdésben inkább a manapság divatos gyermek-pszichológus álláspontot osztom: minden fejlődő értelemnek szüksége van egy teljesen privát szférára, ahol idoljait ő maga választhatja meg. Meglehet, hogy eme rövid érvelést gyengíti az a tény, ha a bálvány az a Pongrácz Péter, aki a Lexus kulcsát csak úgy hozzábacca a biztonsági őrhöz (állján má be vele, bazze), akkor feltehetőleg beavatkozás szükséges.

 

Amúgy C.C. Catch rajongásom miértje iránt drága jó (és sajnálatosan azóta elhunyt szüleim) nem érdeklődtek, ők az igazi népi-urbánus pedagógia eszméket vallották: majd kinövi. Kinőttem. (De ígérem: utánagondolok majd, hogy miért is volt Frau Caro Müller uszkve 2 évig az istennőm....)

Előzmény: Lusta Kígyó Gyógyszertár (688)
Lusta Kígyó Gyógyszertár Creative Commons License 2005.02.14 0 0 693
(de azért köszi! :) )
Előzmény: Wolfhauser Ottokár (690)
Lusta Kígyó Gyógyszertár Creative Commons License 2005.02.14 0 0 692
JAJ!
Előzmény: Wolfhauser Ottokár (690)
Lusta Kígyó Gyógyszertár Creative Commons License 2005.02.14 0 0 691
Bassz, sikerült pörgossé tenni a topikot, világít elotte a lángocska...
Wolfhauser Ottokár Creative Commons License 2005.02.14 0 0 690
Előzmény: Lusta Kígyó Gyógyszertár (688)
Lusta Kígyó Gyógyszertár Creative Commons License 2005.02.14 0 0 689
Odagondoltam. :))
Előzmény: Hpisti (686)
Lusta Kígyó Gyógyszertár Creative Commons License 2005.02.14 0 0 688

Jó Hpisti kartács!

 

Tudhatnád, hogy ha a sokadszorra feltett kérdésre még mindig nem kapsz, nem szabad erőltetni.

De én egy idealista nikk vagyok, s bízom a tizenhétévesek józan belátásában. Hisz jövonk az új generációnk kezében van, s bizodalmam vagyon abban, hogy a népmuvelo hatásra elindul bennük a folyamat, melyet póriasan gondolkodásnak nevezünk. Nem arra vágyom, hogy tagadja meg önnönmagát, hanem arra, hogy egyetlen árva pici észérvét adja ezen musorszám iránti rajongásának.

 

Amint látod, skandall olvtársunk feltétlen és elkötelezett rajongása észérvekkel nem indokolható.

Ezt látom, s küldetésem ennek megváltoztatása.

 

Megboldogult ifjúkoromban én sem tudtam pontosan megmagyarázni, hogy miért fogott el egy semmihez sem fogható érzés, ha egy C.C. Catch művésznévvel megáldott énekesnő volt a téma; manapság viszont jónéhány akkori slágerét tévedésnek tartom.

Feltevék-e fölnottek annak idején ama kérdést: miért? S ha elmagyarázták e miértnek okát, 17 éves korodban, legalább megindokoltad-e rajongásodat (pl: jó melle van - nem tudom, ez csupán példa, nincs szerencsém ösmerni a hölgy eloadómuvészetének bravúrjait)? Magam egyetlen ilyen piciny érvet már megelégedéssel nyugtáznék.

 

Kíváncsi vagyok, hogy az én példámban szereplő jellemfejlődés követhető lesz-e skandall barátunknál avagy a szappanoperák dramaturgiai követelményének megfelelően rögzül eme állapotában.

Erre magam is, s remélem, alkalmunk nyílik e remélheto jellemfejlodést, avagy sematikus jellemstagnálást ehelyütt nyomonkövetnünk.

 

Üdvözöllek: LKGY

Előzmény: Hpisti (685)
Wolfhauser Ottokár Creative Commons License 2005.02.14 0 0 687
Én Samantha Fox rajongó voltam.
Előzmény: Hpisti (685)
Hpisti Creative Commons License 2005.02.14 0 0 686

Vazze, a hozzászólásom első sorából kimaradt a "válasz" szócska. Bocsi.

Ezt akartam írni:

Tudhatnád, hogy ha a sokadszorra feltett kérdésre még mindig nem kapsz választ, nem szabad erőltetni.

Előzmény: Hpisti (685)
Hpisti Creative Commons License 2005.02.14 0 0 685

Dír LKGY,

 

Tudhatnád, hogy ha a sokadszorra feltett kérdésre még mindig nem kapsz, nem szabad erőltetni. Amint látod, skandall olvtársunk feltétlen és elkötelezett rajongása észérvekkel nem indokolható. Megboldogult ifjúkoromban én sem tudtam pontosan megmagyarázni, hogy miért fogott el egy semmihez sem fogható érzés, ha egy C.C. Catch művésznévvel megáldott énekesnő volt a téma; manapság viszont jónéhány akkori slágerét tévedésnek tartom.

 

Kíváncsi vagyok, hogy az én példámban szereplő jellemfejlődés követhető lesz-e skandall barátunknál avagy a szappanoperák dramaturgiai követelményének megfelelően rögzül eme állapotában.

Előzmény: Lusta Kígyó Gyógyszertár (682)
Lusta Kígyó Gyógyszertár Creative Commons License 2005.02.14 0 0 684

Öt perc komoly idő. Egy jelentből ítélkezni... Ccc

Egy jelenetet megítélni elég egy jelenet megtekintése. A sorozatokra nem jellemzo a jelenetenként eltéro színvonal, mindazonáltal abból az egyetlen jelenetbol nem vontam le az egészre vonatkozó következtetéseket.

 

Igen. Hitelesek a szereplők! Jól játszák a szerepüket! Nem gagyik!!!

Például ki? Melyik jelenetben? Miért?

 

Most miért kell azt neked megmagyaráznom, hogy nekem mi tetszik és miért??? Jogom, vagy kötelességem.

Nem kell. De ha egy nyilvános fórumra egy nikk leírja a véleményét, szvsz a másiknak joga van megkérdezni, h miért gondolja azt, amit. Ha nem teszed - jogod van hozzá, csak viseld el az ezen hozzáállást bíráló megjegyzéseket.

 

Szerintem mindenki  eldöntheti a saccperkábé 40 csatorna közül, h mikor mit néz és miért.

Ez így igaz. Legfennebb nem teszi közzé róluk a véleményét, ha nem tudja mire alapozni.

 

Nekem ez tetszik.

De miért? Komolyan érdekel. Erre keresem a választ már jó hónapja.

 

Lehet h neked meg a Bud Spenceres filmek tetszenek, amiből én személyszerint nem tudok végignézni egyet sem. Mégsem kérdezem, hogy MIÉRT???

Nekem pl. a Jancsó Miklós- vagy Jirí Menzel-filmek tetszenek, de naon szeretem mondjuk Almodóvart, Tarantinót vagy épp Chaplint is, a Monty Python-filmekrol nem is szólva, a populáris sorozatok közül pl. az X-aktákat vagy a Sírhant muveket, és ha kívánod, akárhány oldalban elmondom, megindokolom, miért, legfennebb nem ebben a topikban. Teszem ezt azért, mert ha már a véleményemet elmondtam, elmondom, mi indokolja azt szerintem. És azzal lehet vitatkozni. Mert a vitától szép a világ, ha érvekre érvekkel válaszolunk. Az nem vitaalap, h "csak".

Előzmény: skandall (683)
skandall Creative Commons License 2005.02.14 0 0 683

Öt perc komoly idő. Egy jelentből ítélkezni... Ccc

Igen. Hitelesek a szereplők! Jól játszák a szerepüket! Nem gagyik!!!

Most miért kell azt neked megmagyaráznom, hogy nekem mi tetszik és miért??? Jogom, vagy kötelességem. Szerintem mindenki  eldöntheti a saccperkábé 40 csatorna közül, h mikor mit néz és miért.

Nekem ez tetszik.

Lehet h neked meg a Bud Spenceres filmek tetszenek, amiből én személyszerint nem tudok végignézni egyet sem. Mégsem kérdezem, hogy MIÉRT???

Előzmény: Lusta Kígyó Gyógyszertár (682)
Lusta Kígyó Gyógyszertár Creative Commons License 2005.02.14 0 0 682

Nos, azért annyira idomilliomos nem vagyok, h a sorozatot nézzem. :) Ma pl. belenéztem öt percre, amikor kiraktak valami ápolócsákót, és két perc múlva valami novér rávette arra a zigazgatót, h visszavegye, és visszavette. És akkor a srác rendkívül hiteles színészi játékkal eloször kérette magát, mint (erre most nem írok hasonlatot, mert tizennyolcas karikás jutott eszembe, és egy olyan már volt a zelobb). Aztán felnézett, h a fonovér is szeret? Akkor jövök... Brrrrroáff...

 

Jó, nézed, tecc. Elárulod, h milyen okból? H konkrétan mi tecc? Vagy csak a hiteles szereplok?

Előzmény: skandall (681)
skandall Creative Commons License 2005.02.14 0 0 681

Ezek szerint Te nem nézed a sorozatot. Akkor tudnád hogy ki az a Barbara.

Nem fáj h van időd, de ha nekem lenne ennyi, akkor másra fordítanám, az tuti biztos.

A véleményem alapja, hogy eddig minden részt láttam és nekem tetszik... És nem csak nekem...

Előzmény: Lusta Kígyó Gyógyszertár (680)
Lusta Kígyó Gyógyszertár Creative Commons License 2005.02.14 0 0 680

off

1: Aki qrvának megy, ne csodáksszon, ha megbaccák.

2: Miért fáj, ha nekem van idom? (A javítás kb. 1 percet vett igénybe.) Rád mindig van.

3. Ki az a Barbara?

on

4: Mire alapozod a véleményed?

 

Üdvözöllek, botrá: Elkágyé

 

Előzmény: skandall (679)
skandall Creative Commons License 2005.02.14 0 0 679

Még most is azt mondom, hogy mennyi időd van... Gondolok itt perszre arra hogy az előző hozzászólásomat kielemezted, illetve az abban fellelhető hibákat kijavítottad... Nagyon szépen köszönöm a kedvességét. Természetesen, majd tanulok a hibámból.

 

Ha nem javította volna ki kedves apotéka a a hozzászólásomat nem is tudom, hogy hány álmatlan éjszakám lett volna...

 

(germanizmus az egész tagmondat) megértetted mit akartam kifejzni vele?? Hááá???

 

AKKOR IS A JÓBAN ROSSZBAN "COOL"! Barbara mondaná... 

Ez a szilárd vélményem kedves ELKÁGYÉ

Előzmény: Lusta Kígyó Gyógyszertár (675)
Wolfhauser Ottokár Creative Commons License 2005.02.14 0 0 678
Kitűnő volt a mai rész.
Lusta Kígyó Gyógyszertár Creative Commons License 2005.02.14 0 0 677
:))))
Előzmény: shushu (673)
Lusta Kígyó Gyógyszertár Creative Commons License 2005.02.14 0 0 676

Kedves Aiesha,

 

az én igazságérzetemet... nem is, az értékítélet normalitását sérti - de ez csak a véleményem -, ha valaki egy dolog iránt, annak legfelszínesebb ismerete nélkül rendíthetetlen rajongását fejezi ki.

Hajós nikkje ismert: jellem, és még legalább 5-6 nikket be lehet azonosítani (ezt az irl-ezés tiltása miatt nem írom ide, de úgyis mindenki tudja), de arra van az ident státus, h valaki jelezze: o közszereploként vállalja itten magát. Egyébként skandall sztm az, akinek mondja magát, ecceruen csak jelezni akartam neki, h milyen következményei vannak a zelvtelen (no jó, megfontolatlan, indokolhatatlan) rajongásnak... Ha most mondja azt, amit akkor mondott, egyetlen árva betut nem írok, a véleményszabaccság rá is érvényes, legfeljebb rendesen vitatkozom vele. Csak éppen valódi véleménye nem lehetett, mert nem volt, amirol véleménye lehessen...

Előzmény: Aiesha (668)
Lusta Kígyó Gyógyszertár Creative Commons License 2005.02.14 0 0 675

off

 

Na mostan, kedves skandall,

 

én belekötöttem a Te helytelenírásodba??? Majd akkor kötekedhetsz, ha Te tökéletes leszel, és akkor se egy következetesen és szándékosan használt, nyelvváltozatban helyes, a megszokottól eltéro stílfordulatért. De ezen gyermeki vonalat követve:

 

Először, egy kis kötekedés.

...indulása elott itten körülrajongtad... - maradju(n)k csak az "ITT" szócska használatánál.

 

Én még mindig jónak tartom a sorozatot, hiszen az indulás előtt is már (szórendi hiba az imént) kinyítvánítotam (a) szimpátiámat felé (germanizmus az egész tagmondat), ami a mai napig sem csöökent.

Természetesen ennek a sorozatnak is meg(egybe kell írni)vannak a maga hiábi, nem mondom azt(,) hogy hibátlan, de a színészek nagyon hitelesek.

Egyszóval tetszik a sorozat...

 

kis apotékán, remélem, nem gondolkoztál sokáig - mivel németet tanulok(,) egyáltalán nem ütköztem akadályba, hogy kitaláljam... nem volt megeröltető számomra.

 

Sajnos korrektorjelek nem állnak a rendelkezésünkre. ;) Lehet távozni a meakulpába, amúgy a zinterneten a zegécc hejes síráss hüjesék (kivéve az egyenlore következetes javítása szvsz).

 

on

 

Véleményed esztétikai síkon megalapozatlannak tunik, ettol természetesen vélemény, bár meggyozni nem igazán tudsz vele, igazából a hiteles játékkal kapcsolatos megjegyzésed további indoklása érdekelne, ha szabad. S felidézném Neked, ha megengeded: Te nem a szimpátiádat nyilvánítottad ki, hanem az elso rész elott, a sorozat egyetlen perce ismerete nélkül totális rajongásodat fejezted ki iránta.

 

Üdv: LKGY

Előzmény: skandall (672)
lafno Creative Commons License 2005.02.14 0 0 674
A jó békás ahol tud segít! :))
Előzmény: shushu (673)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!