Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

ximot Creative Commons License 2004.08.16 0 0 7598

Enter

 

Enter

Enter

:)))

Előzmény: alacska (7596)
RetteNETes Lalyos Creative Commons License 2004.08.16 0 0 7597

Kedves Topic Cartársak!

 

Ha valaki unatkozna munka közben - esetleg otthon -, akkor kattintson!

A link megnyitja a találkozó galériáját majd a "Egy kis szórakozás az üres percekre... :-))" felirat alatt található link egy kis vírusmentes programocskát ajánl letöltésre (kb. 300 kb) töltsd le vagy nyisd meg!

Egy kis meglepetés (nyisd meg az oldalt, kattints!

 

:-)))))

alacska Creative Commons License 2004.08.16 0 0 7596
Köszönöm az infót.------ Igen erre én is gondoltam, hogy nem szabad a computert megzavarni. Ha jól értem, ha benn ülök a kocsiban akkor jobb oldalon az " A " oszlop tövében lévő műanyag burkolat allatt a rózsaszín vezeték? Ha indítózom és a pumpa nem kap áramot akkor nem fogja hibaüzenetnek venni a komputer? Egyáltalán a befecskendező mágnesszelepek mit szólnak a benzinhiányos állapothoz?--------Más. Hogy a fenébe csináljátok mert nekem teljesen összemossa a szövegemet? Hiába csinálok új bekezdést teljesen egybeírva jelenik meg.
Előzmény: apywrc (7594)
tvonitu Creative Commons License 2004.08.16 0 0 7595
Sziasztok! Próbálgatom a legkevesebb fogyit kihozni az autóból... (76LE) Nos, Pécs-Fonyód oda vissza, utas nélkül, 5 l/100 (240 km-re 12 liter). Lámpákat a legkisebb faluban is lekapcsoltam, hosszú lejtők tetején felpörgetve 100-ig, majd sebváltó üresbe és gurulás. A sebesség 90, de nagyjából az út felét 80-al tettem meg. Néhol ezt az utak siralmas állapota is indokolta.
apywrc Creative Commons License 2004.08.16 0 0 7594

hali mindenkinek,újra itt vagyok!

 

alacska!

bocs ,hogy nem szóltam előre,de 1 hét szabin voltam.

hétfőn mentem be Gézu mesterhez klima orvoslás és egyéb célból.

A kérdésedre a válasz:az üzemanyagszivattyú vezetékét szakítsd meg(rózsaszín vastag vezeték a jobb oldali "a" oszlop alján a burkolat alatt),NE bíbelődj és NE PRÓBÁLJ a motorelektronika elé bármit is betenni,mert elszállhat a computer.

 

klíma ügyek:

az enyémet csak részlegesen sikerült megcsinálni,ugyanis a gáztöltés után elkezdték a szerelők megkeresni a hiba okát.meg is lelték,ami az utastérben található hőcserélőben teljesedett ki,ugyanis lyukas.kérdeztem őket-vajon mi lehet az oka,válasz:még nem találkoztak ilyennel,valszeg gyártási hiba.a részleges javítás erdménye,hogy szeptemberben újra szervíz,műszerfal leszed,hőcserélő(evakulátor-így hívják)csere gariban,ja és Gézu keze által.

 

lefagyás kérdése:ezeknek a klímáknak úgy van beállítva a fagyérzékelőjük,hogy akár +0,5 fokig is lemennek,akkor kapcsolnak le,és így már lefagynak.azt mondták,figyelni kell erre,mert ugyanarra a sorsra lehet jutni mint az enyém,mert a jég feszíti a hőcserélőt,ami megrepedhet.

 

végül:a szervizelés alatt brátságos volt légkör,Gézu mindenre válaszolt,a klímások is,aki teheti járjon hozzá,megéri.

Előzmény: alacska (7591)
boogy Creative Commons License 2004.08.16 0 0 7593
Na, ez a téma engem is  érdekelne.
Előzmény: Emb3rke (7590)
XonoX Creative Commons License 2004.08.16 0 0 7592
Köszönöm a költséginfókat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
alacska Creative Commons License 2004.08.15 0 0 7591
Sziasztok!_____Merre vagy -apywrc-?????___________________________________________________________________Egyszer már engedtük le a benzint a Wagonból de aknára kellett állni, és a tankról leszedni a csöveket. Eléggé macerás.
Emb3rke Creative Commons License 2004.08.15 0 0 7590
Üdv!

Most az érdekelne, hogy hogyan lehetne kiszívni/lefolyatni/kiszimatolni :) a benzint a kocsiból. Hiába dugok le egy vékony csövet, kb. 60 centinél megakad és benzin nem jön... :( Teli tankkal meg hiába megyek ki Romániába....
Alulról lehet, hogy vhogy ki lehetne szedni az anyagot, de azzal meg vigyázni kéne, nehogy aztán utána szivárogjon a benzin vagy ilyesmi...Szóval aki tudja az plz írja le, hogyan lehet. Thx!
halford Creative Commons License 2004.08.14 0 0 7589
Emb3rke
off
Igen, már lassan marketing (presztízs?) kérdés lesz ez megapixel számháború. A mindennapi életben úgy sem használom ki.


Blackhawk33

Értem, szerintem is megéri. Már van is 1 helybéli ismerős, ki ezzel foglalkozik.
Előzmény: Emb3rke (7587)
Blackhawk33 Creative Commons License 2004.08.14 0 0 7588
A fólia Llumar 15%-os.Élőben sötétebbnek látszik.Nappal nagyon jól ki lehet látni,sötétben kicsit korlátozottabb as kilátás.De a hátul ülő két gyerköcöt nem égeti szét a nap ha hosszab útra megyünk.Ajánlom mindekinek,ha van rá keret.Én nem bántam meg!
Előzmény: halford (7585)
Emb3rke Creative Commons License 2004.08.14 0 0 7587
OFF: De hiába a 3 megapixel, ha ocsmány minőségű. Nem a minél nagyobb megapixel a lényeg. Hiába vannak 3-4 megapixeles fényképezőgépek is elég olcsón, ha én a 2 mpixeles Canon-nal 100* gyönyörűbb képet készítek. Jó jó, nagyobb felbontás > nagyobb előhívatott kép, meg a vágásnál nagyobb szabadság, de akkor is...
halford Creative Commons License 2004.08.14 0 0 7586
Előzmény: Blackhawk33 (7580)
halford Creative Commons License 2004.08.14 0 0 7585
Ami jó az jó!:)
Sötétben így a gyakorlatban is kipróbálva (nem csak olvasva), zavaró vagy csak szokatlan? Mondjuk így ránézésre nem maffiózós fóliát nyomtál rá, tehát talán nem lehet az - gondolom.



<a href="http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9003572" target="_blank">OFF. Igen és őszre igérik az egy megásokat, ellenberger a Távol-keleten léteznek már 3 vagy afölötti megapixelesek telók is már. Akit érdekel>>></a>

On
Előzmény: Blackhawk33 (7580)
t.lantos Creative Commons License 2004.08.14 0 0 7584

Elhuztam kulfoldre. Amig nem irok (aug 23-24-ig), senki ne keressen telefonon.

 

bye

TLantos

_Brazil_ Creative Commons License 2004.08.13 0 0 7583
Na most látom csak, milyen régi ismerősökkel fut össze az ember egy-egy ilyen topikon :)
Előzmény: ern0 (7579)
Blackhawk33 Creative Commons License 2004.08.13 0 0 7582
Én is láttam olyan karosszériást aki ki tudta nyitni a kocsikat pillanatok alatt.Pl egy E kadett kinyitása egy fémfürészlappal 5mp.Jó ez az ajtókifeszitős módszer is,ő is így csinálta a komolyabb autóknál.A gond fokozódik ha az ajtó nyitó-záró gomb besüllyed teljesen az ajtókárpitba.Mégjobb ha a gyujtáskapcsolóban marad a kulcs pl.ha az akksi saru visszarakásánál a riasztó lezárja a központizárat.De egy hosszú dróttal+ajtó felső keret kifeszítéssel azt is meg lehet oldani,de az beletelik egy pár percbe.
Előzmény: Emb3rke (7581)
Emb3rke Creative Commons License 2004.08.13 0 0 7581
Hi!

Volt egy ember, akinek sikerült THT húgához hasonlóan bezárni a slusszkulcsot egy Matizba (központi zár nélküli). A pótkulcs nem a kocsiban volt, hanem a házukban (jó messze laktak innen), de a lakáskulcs is a kocsiban maradt, szal nem tudtak semmit se csinálni. Megláttak minket, megmondták mi van, kértek segítséget. Nagy nehezen tudtunk szerezni egy karosszéria-lakatost, aki ráért. Elvittük, odamegy a kocsihoz, a táskájából elővesz 1-2 fából készült kis éket. Elkezdte kifeszíteni az ajtót fent finoman, mikor kellőképpen kifeszítette, odatette az éket, kicsit lejjebb is feszített rajta, éket be. Elővesz egy műanyag érdes felületű széles szalagot, csinál rá egy hurkot, szépen a kifeszített résen bedugja és némi ügyességgel ráhelyezte a lenyomott 'záróbigyuszra', egy rántás rajta és voila. Kinyitja az ajtót, az enyhén deformálódott ajtót kézzel simán visszahajlította és ennyi volt....és mindezt kb. 1-2 perrc alatt...
Blackhawk33 Creative Commons License 2004.08.13 0 0 7580

Köszönöm halfod!

A képeket 3 megapixeles digit géppel csináltam.

Szvsz ilyen minöséget telók még nem tudnak produkálni.Kb 1 megapixel a tudásuk,ha jól tudom.

Előzmény: halford (7575)
ern0 Creative Commons License 2004.08.13 0 0 7579
Víkonka fiúcskánknak (2 éves lesz, 10 kg) Römer King Quickfix-et vettünk (még nem ISOFIX-eset, mert fél évig a Trabantban szerepelt): kényelmes, szereti (amikor otthon tároltuk - a Trabant túl könnyen nyitható -, előszeretettel üldögélt benne akár fél óráig is, közben berregett), ráadásul mindenféle tesztekben ez szerepel a legjobban. Masszív egy darab; ránézésre, tapintásra elhiteti magáról, hogy biztonságos. Na ja, nem olcsó.
Előzmény: jagi (7577)
halford Creative Commons License 2004.08.13 0 0 7578
magam bátran is=magam is bátran
Előzmény: halford (7575)
jagi Creative Commons License 2004.08.13 0 0 7577
Szia Topi!

Köszönöm a választ. Az a baj, hogy már most is kilóg a gyermek az ülésből, nem hogy két-három hónap múlva... A másik az, hogy nagyon beleizzad az ülésbe, de smucigok voltunk venni ebből a méretből, ha már kölcsön kaptuk. Inkább veszünk egy jobbféle gyereküléshuzatot a kölcsönülésre, és veszünk egy előre néző ülést, ha itt lesz az ideje.

Jagi
Előzmény: topika1 (7573)
RetteNETes Lalyos Creative Commons License 2004.08.13 0 0 7576

Én már tudom! Én már tudom!!!

:-)))))))))))))

Most megint mennem kell, de majd elküldöm...

Valóban egyszerű, de csak akkor működik, ha a bezárás az itt leírtak alapján történik.

Kettős reteszelés rulez!!!!

Előzmény: THT (7572)
halford Creative Commons License 2004.08.13 0 0 7575
Blackhawk33

:-)) Mindkettő Cool!!
(Ha telóval készült a kép, milyennel?)
*******
Ormossy topictárs kalaptartóját - de főleg a benne lévő óriás nyomókat -, vájtfülűeknek magam bátran is ajánlom!

Call for the wild.
Előzmény: Blackhawk33 (7526)
WagonR+ Creative Commons License 2004.08.13 0 0 7574

Én tudni, lenni befecskendező az Wagonba

DE

mégis ez használa nekije :))

Meg Sedánnak is, ha megyek hosszab útra mindig öntök neki egy-két féldecit és használom az extra powert :)) Szvsz is a benne lévő kero vagy más jobban égő lötyike ad +erőt. Nekem bejött. Üdv

Előzmény: ugyörgy (7564)
topika1 Creative Commons License 2004.08.13 0 0 7573

Helló Jagi!

Nekünk Philippe nevű ülés van, ez van ráírva, nem ez a márka neve, az most nem jut eszembe. Márkakereskedésben rendeltük, a www.spare.suzuki.hu -n találtam, úgy volt, hogy lehet mintát választani, aztán persze nem olyat hoztak, amilyet rendeltünk. Azóta láttam a Tescóban is. Kb.12-14 eFt. Ez elfér és mindkét irányban használható. Menetiránynak háttal csak az első ülésre, mert a hátsó biztonsági öv nem elég hosszú a bekötéshez. Ekkor viszont légzsák bénítás kell. Azt javaslom, hogy a bébi 9 hónapos koráig mindenképpen csak menetiránynak háttal használd! Üdv: Topi

Előzmény: jagi (7552)
THT Creative Commons License 2004.08.13 0 0 7572

retteneteslaly címére elküldtem az eljárást, ha valakit érdekel, akkor majd ő továbbküldi gondolom.

 

szmeagol: Nem, nem olvassa... :)

Előzmény: szmeagol (7571)
szmeagol Creative Commons License 2004.08.13 0 0 7571
:))))
remélem azért húgod nem olvassa ezt a topicot, csúnyán kibeszéljük a háta mögött!!!
:)
no mind1 lényeg, hogy szerencsésen megoldódott!
Előzmény: THT (7570)
THT Creative Commons License 2004.08.13 0 0 7570

persze....ezért írtam hogy a tervező előrelátása nem minden embertípuson segít.....:)

 

felhúzott kilincs ofkóz :)

Előzmény: szmeagol (7569)
szmeagol Creative Commons License 2004.08.13 0 0 7569
értem, tehát körbevágtad flexxel a kocsi tetejét:)))))

az egyre kettőre annyit tesz, hogy kettőre zárásnál pluszban ráreteszel a zár és nem lehet felhúzni a gombokat belülről, pl. ha betörik az ablakot plussz pár másodperc meglepetés az elkövetőnek. gondolom csak központi zárnál van, mert ott vezérli csak a kulcs mind a négy zárat....

egy valamit még nem értek, az első ajtóknál elvileg ha le van nyomva a gomb és becsapod, felugrik a gomb (most próbáltam ki működik, sőt a swiftünkön is így volt). csak akkor nem, ha felhúzott kilincscsel csapod be. ezt is sikerült kicselezni?:)

sz.
Előzmény: THT (7568)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!