Keresés

Részletes keresés

Boszorka Creative Commons License 2014.08.17 0 0 115921

Köszönöm. Mintha egy időben kellett volna valami regisztrációs mit tudom én mi, ami nem is hülyeség. Legalább tudták, hogy mennyien utaznak potyán, de így egyszerübb, az nem vitás.

Igenis aggkoru vagyok. A hatvanasok a szépkoruak!

Előzmény: NagyonI (115919)
NagyonI Creative Commons License 2014.08.17 0 0 115920

Nem kínai... Valamilyen turi.. Isteni turi. Kínaiban vásárolni nekem drága:::)))

Előzmény: kerub (115917)
NagyonI Creative Commons License 2014.08.17 0 0 115919

A személyid jó, ha nálad van. Más nem kell... Te aggkorú:::))))))))))))

Előzmény: Boszorka (115918)
Boszorka Creative Commons License 2014.08.17 0 0 115918

Tudja valaki, hogy belföldi vonatozáshoz aggkoruaknak kell valami papir, vagy csak simán felszállok és a legrosszabb esetben megmutatom a személyit?

kerub Creative Commons License 2014.08.17 0 0 115917

Ez a figyelmeztetés első sorban neked szól, gondolom gyakran megfordulsz a kínai boltban, ha rád jön a zsákmányolhatnék.

Előzmény: NagyonI (115914)
Boszorka Creative Commons License 2014.08.17 0 0 115916

A te fiad! Szervezd meg vele!

Előzmény: NagyonI (115915)
NagyonI Creative Commons License 2014.08.17 0 0 115915

Jó ötlet!!! Ti mikor értek rá Fabira????  Én most és mindörökké:::))))))

Előzmény: Boszorka (115913)
NagyonI Creative Commons License 2014.08.17 0 0 115914

Jaj, de jó, hogy mondod!!! És hogy Fabi... Látod!!? Nekem eszembe sem jutott fiam!PÁ!!!!

Előzmény: kerub (115911)
Boszorka Creative Commons License 2014.08.17 0 0 115913

Fabival csak óvatosan. Ő már komoly erőkkel védi a kertjét, így csak akkor mennék be ha a kapuban várna és előzetesen szivélyesen levélben meghívna. Persze a koszt is ki kellene takarítani a tóból, nehogy az uszásoktató lába belekavarodjon a hínárba, pardon tavirózsába, ahonnan nekünk kellene kimenteni. Szóval járd körül alaposan ezt a projektet.

Amugy meg megérdemelné a látogatást, ő aki mindig kibujik minden találkozó alól. Remek büntetés lenne számára a kollektiv megjelenésünk.:-)))

Előzmény: kerub (115911)
Boszorka Creative Commons License 2014.08.17 0 0 115912

Eszedbe ne jusson 20-25 kilót lebiciklizni, mert olyan leszel mint az a bő bőrü kinai kutyfajta. Nem szép, nem jó simogatni stb. Maradj inkább ledves kis töltöttgalamb.:-)

 

Itt is süt a nap, ám nincs meleg. Itt az ősz.:-((((

Lényem éjszaka takarót cserélt és ablakot csukott! Nekem több eszem volt, az ablakot ki se nyitottam, a meleg takaró meg valahogy rámmászott alvás közben.

Előzmény: NagyonI (115908)
kerub Creative Commons License 2014.08.17 0 0 115911

Fabi kertjében van egy tó, talán ott alkalmas lenne egy úszásoktatáson részt vennünk.
Remélhetőleg magas kerítéssel van körülvéve, hogy a bámész népek ne tudják fürdőruhás bájait kilesni az ott megjelenőknek.
Mindenesetre kérdezzük meg Fabit mikor lenne alkalmas egy csoportos látogatás.

Felhívom a figyelmeteket, hogy a szóban forgó reménybéli alkalomra véletlenül se vásároljatok kínai fürdőruhát.
Don't buy Chinese products, they said

{a linkre kattintás csak 18 éven felülieknek ám}

Előzmény: NagyonI (115910)
NagyonI Creative Commons License 2014.08.17 0 0 115910

Feltétlen megmondom neki, hogy az tuti, hogy Egy Valaki várja őt ide. Na az az Egy Valaki nem 100%, hogy én vagyok. Bár igaz, ami igaz, tanétgathatna minket. Mert szihológus és logopédus és úszást is oktathatna, ha pl. Egy Valaki lenne olyan kedves és egy úszásra igen alkalmas településen nekünk nyári tábort hirdetne csekély díjazásért- azaz EV nem fizetne túl sokat a részvételünkért, de azért annyit, hogy mindenkinek megérje pár napot Ensz Bambi okításáért. Nekem kellene csak mint topikanyának és sokat kereső tancsi néninek tripla részvételit fizetnie (EV-nek), mert azért az sem semmi, hogy én szállítom az úszásoktató szihológus soknyelvet-bibiszit is-aneszteziológus mindenki rokona PC nem kultiváló  továbbis van nem mondom....kivételes emberpéldányt. 

Remek ötletem támadt. Minden rokonom és üzletfelem arra kényszerítem, hogy szervezzék be. Oszt jónapot!

Előzmény: kerub (115909)
kerub Creative Commons License 2014.08.17 0 0 115909

Te, mint gyakorlott és jól felkészült Topikanya magyarázd el Bambulának, hogy egy nick nem jogképes, csak a mögötte lévő személy.
A mögötte lévő személyre vonatkozó IRL adatokat közönséges emberi szem meg nem láthatja, tehét jöhet topicolni, és mi nagy érdeklődéssel várjuk bölcs hzzászólásait. Ami persze rá is fér erre a tudatlan és léha társaságra.
A nagy testvér persze figyel, még ha tagadja is, ezért ajánld neki, hogy dobja el a telefonját is jó messzire, hogy az ő ENSZ-ben szerzett titkait és még titkosabb ott betöltött pozícióját soha senki ebben a büdös életben meg ne tudhassa.
Ha valami értékesebb un. okos telefonja van akkor titokban figyeld ki, hová dobja, hátha te hasznát tudnád venni egy ilyen készüléknek.

Mindenesetre légy figyelemmel, mert képzeld csak el mi történhet vele, ha kiderül, hogy olyan gyanús személyekkel tart fenn kapcsolatot, akik ellen a CIA és az FBI még mindig kutat az emlékezetes bogrács állványnak álcázott rakéta mobil kilövő állvány ügyében, amit be akart csempészni az Államokba.
Ne ezt ne is mondd el neki, mert ijedtében még valami baj történhet vele, de minimum a WC papír készleteidre tekintettel hallgass, mint a sír!!!

 

Előzmény: NagyonI (115902)
NagyonI Creative Commons License 2014.08.17 0 0 115908

Jó reggelt szabadságom 2. reggelén!!

És pont ilyenkor ébredek 6-kor. Pedig 7 után szeretek ébredni...Hát  ki is pattantam ágyiból, s szörföztem a neten vagy két órát. Semmi jó hír számomra..

Ám süt a nap. 

Már az ilyen kis jó hírnek is örvendezni kell. Hát örvendezek. 

 

Igen kevés kenyeret fogyasztok manapság, az is teljes kiőrlésű- már amennyiben a papírnak hinni lehet. Túl sok WCpapír fogyasztásom folyományaként este pirítóst készítettem. Hát... azt hiszem már nem igazán kellett volna AZT a kenyeret megpirítanom...Nem! Ne aggódj!! Jól vagyok. Csak majdnemeztem. Azaz majdnem nem voltam jól.. El is maradt a szobabiciklizésem, pedig a mindennapos szobabiciklizésre igen vártam már, azt gondolván, majd ha Grundig Tévé ismét hazatér, ihaj tyuhaj egyszeriben minden nap lesz szobabiciklizhetnékem. Hát nem lett. Sőt. Még picit örvendeztem is a majdnemnek:::((Most elmegyek hajlongani a rétre...

Istenem!! Mennyi kínzás pár kilóért:::(((!!  Már csak 20-25 felesleg van rajtam. Na jó. Ennél azért több. 25 kiló múlva lennék aranyos molett néni...

 

Azt hiszem, sohasem leszek az...De ha már majdnem aranyos molett néni lennék, akkor már újra használhatnám szobabiciklit ruhaszárítónak???

 

Mondom, hogy jóreggelt... (morgós hangon, dideregve balra el....)

gepesz Creative Commons License 2014.08.17 0 0 115907

Próba?

Főpróba?

Előzmény: Boszorka (115906)
Boszorka Creative Commons License 2014.08.16 0 0 115906

Tudod miért szólalt meg? Azért nem árt körüljárni a dolgot. Tapasztalat.:-(((

Előzmény: ny63 (115905)
ny63 Creative Commons License 2014.08.16 0 0 115905

Ma én is sietek - hajnalban volt ébresztőm, fél6-kor.

Megszólalt tesóméknál a riasztó, és mind vidéken meg külföldön vannak, én meg a kulccsal közel.
Nem voltam túl lelkes, de minden rendben volt. Így aztán a korai keléstől egész nap nyűgös vagyok. Nem szokta a cigány a szántást... :-(

Előzmény: Boszorka (115904)
Boszorka Creative Commons License 2014.08.16 0 0 115904

Nagyon sietsz látom. Jó lenne ha nem egyedül sietnél.:-)))

Előzmény: NagyonI (115903)
NagyonI Creative Commons License 2014.08.16 0 0 115903

 

Sietnem kell az ágyba bújással. Holnap szabin vagyok, ki kell pihennem magam.

 

Jó éjt!

NagyonI Creative Commons License 2014.08.16 0 0 115902

Ne bomolj!! Enszes múltja nem engedi topikolni!!Nem is bocsájtanám meg magamnak, ha mondjuk az alkaida itt bukkanna a nyomára.. Gondúkoggyá má!!

Előzmény: kerub (115900)
Boszorka Creative Commons License 2014.08.16 0 0 115901

Egyébként ebben Bambulának igaza van. A BBC a még a legérthetőbb nyelvezetű adó, de azért én se hallgatom, mert annyira mégsem....:-(((

 

Azért mindig csodálkozom miért fárasztják az emberek magukat ilyen "barátságokkal", de nem te vagy az egyetlen. Rendszeresen hallom mások hasonló panaszait is. Nálam a poroszos racionalizmus győz. Az élet rövid már rég nem fecsérelem az időmet ilyen emberekre.

 

Kitört rajtam a grafománia, ma csak írtam, meg írtam, főleg leveleket de mást is. Itt nem esett, de erősen őszül az idő. Ma már totál szeptemberi feelingje volt a napnak.:-(((

 

 

Előzmény: NagyonI (115899)
kerub Creative Commons License 2014.08.16 0 0 115900

A te Bambula barátnéd vezette az Okos Kata rovatot az egykori Nők lapjában?
Hálás is vagy a sorsnak, hogy valaki ilyen jól kézben tart és eloszlatja a téveszméidet.
Hívjuk meg ide topicolni, hogy mi is okosodjunk!

Előzmény: NagyonI (115899)
NagyonI Creative Commons License 2014.08.16 0 0 115899

Elterültem, s arra ébredtem, hogy zuhog. Futottam, mint a nyúl:::)))beszedni a száradó fehérségeimet. De már láttam, a száradás fabatkát sem ért , hiába volt pár órás 7 ág...

Blúzt cseréltem, s megpróbáltam az ágyimon folytatni a szunyókálást. Sikerrel!! 3-kor arra riadtam, hogy jajnekem!! mindjárt itt van Bambula... Hát nem mindjárt, de hamarosan itt volt. Újabb részletek derültek ki róla. Azért nem fészezik, mert ő az ensznél dolgozott, s szerinte mint enszkatonát bármikor lefigyelhetnék. Aztán kiakadt butaságomon, hogy a muszlimok meg a mi kis országunkat én nem tom-.-- hát nem tom. Reméli, nem a netről szerzem az infókat.::)) De. Jaj ne! De. Hallgassam a bibiszit. Annyira én nem tok angolul. De. Tucc- mondja ő- mert a BIBISZIS HÍREK NYELVEZETE EGYSZERŰ. (kapszlok, ne szarozz). Na ekkorra már a kötélidegzetem rongyolódni kezdett. De csak akkor kezdtem a WCbe futkosni egy kis- jó, nem kis gyomorgörccsel, mikor kifejtette, hogy az én szobabiciklizésem egy kalap izét sem ér, pláne ne nevettessem őt a kalória számolásommal.Na ekkortól nagyon fogyott a WC papírom. Ám még tudott újat mondani. Megengedte neki az orvos a heti1x úszást. Nos ő nem fog olyan nevetségesen úszni, mint némelyek (Ja. én), hogy kint a fejük a vízből- igen én tudom, hogy az nevetséges, de ez van. Ő háton és gyorson fogja szelni az uszoda vizét. És  visz magával hivatásos úszómentő rokont, mert mi van ha... Eszméletlen ez a nő. Mindent tud, mindenhol járt már, beszél bibisziül, arabusul, németül már nem annyira jól, de oroszul még mindig! Az utolsó kívánságát halljátok meg, emberek!! Lovagolni szeretne még egyszer. És Opatijába megy nyaralni jövőre, mert ott rokonai vannak és ő rengeteget ücsörög majd a vízben. Most elment, mert oxigéneznie kell. Mutattam neki az "ősz" hajamat, de kinevetett, mert nem is ősz. 

Most séta Tücsivel, remélhetőleg esőcseppek száma: 0 lesz.

Előzmény: Boszorka (115898)
Boszorka Creative Commons License 2014.08.16 0 0 115898

Elterültél a kertben és ott maradtál??? Észre vetted, hogy itt az ősz? Totál szeptemberi időjárás van.:-(((

Előzmény: Boszorka (115897)
Boszorka Creative Commons License 2014.08.16 0 0 115897

Élvezd a szabadságot, gondolom Herda nemigen örül neki.:-)

 

Itt most 7 ág van és feltehetően a napo kellemes lehet üldögélni. Árnyékban elég hűs.

Előzmény: NagyonI (115896)
NagyonI Creative Commons License 2014.08.16 0 0 115896

Nagyon jól tetted- Én bugyiig áztam Tücsivel. Vagy írtam volt? Mindegy. Nem is érdekes...Baritonnal jól megváltottuk a világot, s közben megszikkadt az alsóneműm:::)))

 

Jó reggelt!!!

 

Gyertek csak!! Ma és holnap szabin vagyok- csupán a délutánomat aranyozza be Bambula:::))))

Ebédet csak összecsapok, marad holnapra is, mert a szabi nem a főzőcskézésre való:::)))

Előzmény: Boszorka (115895)
Boszorka Creative Commons License 2014.08.15 0 0 115895

Engem kidobált az undox, de mostmár elkezdtem az operát közvetíteni.

Előzmény: NagyonI (115894)
NagyonI Creative Commons License 2014.08.15 0 0 115894

  

 Na klassz  lelkifurdancsom lett a randim miatt, de most látom, hogy senkinek sem hiányoztam. Pedig nagyon epedtem néhány könnycseppért...

 

Nem? Nem!

 

Az éjszaka úgyis közeledik, a világ (úgyis) lecsendesedik. Beírom még a Kalóriabázisba, amit be kell a mai napról, oszt jóccakát...

Előzmény: NagyonI (115893)
NagyonI Creative Commons License 2014.08.15 0 0 115893

eLSZALADT A NAP..Vagy rohant?? Semmire sem volt időm a semmitcsinálásban. 

Paleó palacsinta- de csak mert annyira kérdezitek::::))) Nekem nem ízlett, de Herdának nagyon. Abba is hagytam a sütését- mégis én vagyok az úrnő a házban vagy mi....

Most randi..

pÁTOK

kerub Creative Commons License 2014.08.15 0 0 115892

Itt mi a helyzet elmentetek szobrot avatni???

Előzmény: kerub (115891)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!