Keresés

Részletes keresés

kittie Creative Commons License 2010.08.18 0 0 25049

 

Agneza, a virágos ruha extraszuper:)

 

 

Én ma reggel is beugrottam a nagylajosra, felsőkben elég gyenge, cipők voltak egész szépek....

Megint feketülök, a rossz idő közeledtével... vettem egy csipkeblúzt, egy sokadik "kis fekete "ruhát, alul hagymafazon, nagyon könnyü, fényesebb anyag, felvéve nagyon elegáns... egy fekete babaruha- szabásu tunikát- minirucit, átlátszóbb anyag, az ujja ollóval van levágva, de körbevarrom majd fodorral, úgyis illki a stílusához, és egy szuper zara tunikát, sötétszürke, a képen nagyon béna. Már látom magam ezekben csizmával, harisnyával. 1400 ft volt össz, 2 napi összespórolt ebédpénz:P

excominfo Creative Commons License 2010.08.18 0 0 25048
Chimney Creative Commons License 2010.08.18 0 0 25047

Off:a Tescoban a fehérneműk-lehet,hogy más is de arra nem volt időm-70%-os kedvezménynel kaphatók. Nagyon jó minőségű szép bugyikat vettem tegnap 330-475 Ft/db. áron. Eredetileg mindegyik 1000 felett van.

On. nem voltam turizni mostanság, talán holnap.:-)

jocsajkata Creative Commons License 2010.08.17 0 0 25046
Sziasztok!

Tettem fel egy rakat eladó ruha képet a felesleges női holmikba ha valakit érdekel szóljon. Köszike
estimo Creative Commons License 2010.08.17 0 0 25045

jajjjj....és a kép.

 

 

Bocsi s csúnya gyürődésekért!

Előzmény: estimo (25044)
estimo Creative Commons License 2010.08.17 0 0 25044

Sziasztok!

 

Ma vettem ezt a szoknyát, de sajna nem volt időm megpróbálni és nem lett jó.

38-40-es méret.

 

Szaténos anyag.

felül a derék: 40-41 cm

csípő: 47-52 cm-ig nyúlik

hossz: 60 cm

 

Ár: 1500Ft+posta

 

Érdeklődni: eszty1224@gmail.com

excominfo Creative Commons License 2010.08.17 0 0 25043
Lányok,ezt az oldalt ismeritek...?Le kéne mindet tesztelni...http://hasznaltruha.tutilap.hu/
agneza Creative Commons License 2010.08.16 0 0 25042



Sziasztok, 4 db kép máról.

Erzsébeten kb. 10 percet voltam, nem néztem át, nem keresgéltem. Az összkép siralmas volt.

1. E-Vie fodros ruci, deréktól felfelé merevítős, pánt nélküli. Zarában láttam hasonlókat 4 ezerre leárazva kb. annyiért is elég sok (nemhogy a 8-9 ezres eredeti áron)
Ezt a 6-700 Ft- ot megérte :)

2. Dunnes hosszabb fazonú, feneket eltakaró ing, patenttal. Most minden divatoldal ilyenekkel van tele, már korábbról van egy hasonlóm szintén kilósból, ezt sem hagyhattam ott.

Renoválás: sok szép cucc, de semmi olyat nem láttam, amibe belezúgtam volna. Olyan unalmasan szép cuccok voltak :)

1. Topshop vékony ing anyagú mellényke megkötővel

2. Miss Selfridge pink csőfelső, azért vettem meg mert nagyon helyes nagy masni van rajta, nem pedig egy unalmas csőtop.

Mivel szeptembertől újra melózom a régi helyemen, ezért néztem blúzos fazonú felsőket (nem követelmény az elegancia de gondoltam beújítok pár csinibb darabot) de olyan elcseszett szabásúak voltak.....
Pl. volt egy gyönyörű tigrismintás muszlin rövidujjas felső, derékig gombos alatta egyben van, de pl. rövid volt és olyan béna felvéve, pedig a méretem volt. És még 2-3 csinos felsővel jártam így.
Nem nagyon lesznek csinos "dolgozó" felsőim úgy látom :)

excominfo Creative Commons License 2010.08.16 0 0 25041
Köszi az infót!
Előzmény: Törölt nick (25040)
Törölt nick Creative Commons License 2010.08.15 0 0 25040
Új vagyok a fórumon és jöttöm, jártamban láttam, hogy nyitva van a strucctoll. Sors társaim, vannak nagy méretek is.

Zuzmó78 Creative Commons License 2010.08.14 0 0 25039
Szia!

Nagyon rég jártam erre, ezért csak most olvastam a kérdést, bocsi.
Hát, a kilós Hádánál olcsóbbat szerintem kevesebbet találsz.
Egyébként magának a Hádának van egy csúszóáras boltja is a Szeles utcán, az még olcsóbb, mint a sima kilós.

Szeles utcai Háda

Illetve ott van még a Larimar, ahogy mész az Avasról a Cora felé (Csabavezér utca? - pontos címet nem tudok), 800 Ft/kg volt tavaly az induló ár, de tavaly óta változhatott a helyzet.

Amiket ismerek, azok közül ezek a legolcsóbbak, de számolni kell azzal, hogy ugyebár, csúszóárasban pl. nem lehet próbálni + nehezebb találni normális árut.

Illetve tavaly nyitott a Testvérvárosokon (nem messze a Hádától) egy turi, ahol darabáron volt minden: 1. nap talán 500 Ft/db, 2. nap 300/db, 3. nap 100 Ft/db (ha jól emlékszem). Rég jártam arra, sajnos, erről sem tudok friss infókat.
Előzmény: Törölt nick (25017)
szemi25 Creative Commons License 2010.08.13 0 0 25038
Jól elcsúszott a kommentálásom, szóval a farmergatyót már rendes boltban vettem nem turiban, és az onnantól következő összes halásznacit is.
szemi25 Creative Commons License 2010.08.13 0 0 25037
Sziasztok!

Tegnap fodrász után még maradt időm és beugrottam abba a turiba, ahol az utóbbi két hétben kétszer is vásároltam. Darabáras, de mindig 50% -os akció van, és így reálisak is az árak!

Íme a szerzemények:















Ezeket pedig ma vettem egy helyi kis üzletben, ezek újak, már nyár végi akció volt és féláron vettem mindegyik gatyót.
Az utolsó egy sötétlila 3/4-es fényes leggings, ilyet ezüst színűben is vettem, csak 700 ft volt, de az ezüst már rajtam is van,ezért nem fotóztam :-))







ánimáni Creative Commons License 2010.08.12 0 0 25036

Sziasztok, jó rég nem voltam, de most végig olvastalak, néztelek benneteket. Tüneményes ruhákat, cipőket látok, nem is sorolom, hogy ki mindenkitől, nagyon jókat vettetek, ez a lényeg.

Wonder nagyon sajnállak, de remélem, hamar túl leszel rajta, az ilyesmi sose könnyű, egy barátnőmet ugyanezért vigasztalok hetek óta és ha marad a jó idő, elvisszük valahová pár napra bút felejteni.. 

Pfam, bár olvastalak volna előbb, mert ma betértem vele a Strucctollba, és persze potyára, mert minket is a bezárt üzlet fogadott. Átmentünk a Renoválásba, de nem találtunk semmi igazán kedvünkre valót és drágálltuk is. 

 

Pech. Így aztán még irigyebben néztem a ti szerzeményeiteket.

 

Viszont most jött haza egy másik barátnőm Egyiptomból, és fillérekért olyan elképesztően szép bőr cipőket hozott, hogy teljesen ledöbbentem. Komolyan mondom, kedvem lett cipőtúrára menni...

-Kinga- Creative Commons License 2010.08.12 0 0 25035
Vidéki Hádából való mind! Nálunk sajnos csak egy kilós Háda van, a többi turi tele van selejtes ruhákkal :( De majd szeptembertől én is pesti leszek, úgyhogy bővítem a konkurenciát :) Más kérdés, hogy az orvosi mellett mennyire lesz rá időm... valószínűleg semennyire :S
Előzmény: pfam (25032)
szemi25 Creative Commons License 2010.08.12 0 0 25034
Sziasztok!

Milagroso: én Heves megyéhez lakom közelebb, de Füzesabonyban nem vagyok ismerős, ott milyen turik vannak és merre? Egerben hová jársz? Én is szoktam Egerbe elbuszozni néha turi körútra, de nem vagyok annyira elszállva az ottani turiktól és az áraiktól.


Akkor jöjjenek a képek, a fekete szoknya, és a leggings innen a Jászságból van, darabáras turiból 50 %-os akció volt az árucsere előtti napokban.

1.H&M fekete kisszoknya, ezüst csíkokkal.



2. Atmosphere fekete kicsit fényes anyagú leggings.



Ezek pedig a Sugárból vannak egy "amerikai ruhás turiból", kilós egyébként.

1. Címke nélküli szürke, ezüstösen csillogó tunika.



2. Amici famrmer ruha, nagyon szuper, pont rám öntötték, ami ritkaság!


3. Chalrotte Russe, Egyszerű de nagyon szuper szabású kis fekete miniruha! Még sosem volt ilyenem!



4. Colours of the world lila boleró, denevér ujjrésszel.
Előzmény: milagroso19 (25031)
pfam Creative Commons License 2010.08.12 0 0 25033
Naggyon szuperek a cuccok! Igen, ilyeneket a vidéki városokban nem visznek el, bezzeg Budapesten! Nagy szerencséd van, hogy ilyen klassz dolgok ott maradnak neked!
Előzmény: milagroso19 (25019)
pfam Creative Commons License 2010.08.12 0 0 25032

Kinga, melyik kilósban vásároltál? Nagggyon jók!

 

Tegnap voltam a H & M-ben és nagyon jó farmer leggingsek vannak 2500.- Ft-ért.

Előzmény: -Kinga- (25022)
milagroso19 Creative Commons License 2010.08.12 0 0 25031
Kinga - Nekem a kabát tetszik a legjobban :) melyik kilósban vetted? és egyébiránt: szerintetek merre lehet majd ősszel szép kis ballonkabátokat túrni? tavasszal kerestem volna a rákóczis hádában egy-két példányt, de sok ezer magyar forintomba fájtak volna :S (és ráadásul nem is emlékszem hibátlan állapotúra).

Agneza - A Garfield-os atléta nagyon édes! :)

Kittie - wááóó! nagyon egyezik az ízlésünk; minden ruhadarabod tetszik :) nehéz kiemelni bármit is, talán az utolsó előtti képen lévő lila ruci a leg-leg.

A kérdésekre válaszolva: régebben a rákóczis, ill. az erzsébet krt-n levő darabáras hádát preferáltam, de mióta durván elszálltak az árakkal (4000ért egy közepes méretű táska???:/ ), azóta kisebb, noname turikba járok :) heves megyei vagyok, úgyhogy elsősorban egerben, illetve füzesabonyban fordulok meg. a füzesabonyi turi darabáras: tömve atmosphere, new look, river island, george cuccokkal (felsők: 5-600körül, ruhák: 700ért), cipők: 1500-ért).. a hónap végén féláraznak. az egyedibb, extravagánsabb, kisebb méretű ruhák általában senkinek sem kellenek, így bőven válogathatok a nekem tetsző darabokból :)
nagyon sajnálom, hogy a háda már nem az a háda, amit anno annyira kedveltem.. :(
Doktorino Eszperanto Creative Commons License 2010.08.11 0 0 25030
Elköszönök ismét. Holnap irány München!
Jövő héttől újra.:)
agneza Creative Commons License 2010.08.11 0 0 25029
Tegnap az Üllőin volt ilyen, kb. 4-5 cm- es vastagabb sarokkal, fekete színben.
Barátnőm szúrta ki magának, de kicsi volt neki.
38- as körül volt.
Előzmény: kulturmosoly (25026)
KisCiccca Creative Commons License 2010.08.11 0 0 25028
szia!

ilyet láttam az erzsébeti kilósban, nyitott orral, bordó lakk színben, 42-es méret volt:)
Előzmény: kulturmosoly (25026)
morning25 Creative Commons License 2010.08.11 0 0 25027
Nagyon jókat találtál Kitty , ezek szerint rosszkor voltam rossz helyen......:)))
Lehet, hogy a Nagy Lajosra kellett volna mennem....na majd máskor . Ettől függetlenül remélem őszre azért tényleg összeszedik magukat a kilósok, mert én is szeretek nagyon kevés pénzért jó dolgokat venni, mint ahogy korábban vettem is nemegyszer nem kétszer...
Előzmény: kittie (25008)
kulturmosoly Creative Commons License 2010.08.11 0 0 25026
Sziasztok! Nem olyan régen fedeztem fel ezt a fórumot. Tetszik amiket ki szoktatok fogni :) Én sajnos nem vagyok ennyire szerencsés, ritkán bukkanok kincsre. Mindig találok valamit szépet, de általában nem jó a méret, pedig átlagos S-M méretem van.
http://imgfrm.index.hu/imgfrm/0/2/3/1/THM_0007960231.jpg Esetleg arra van tippetek, h ilyen cipő után melyik turiban érdemes kutatni? A fazonja és a kis fűzős része a lényeg. :)
szemi25 Creative Commons License 2010.08.11 0 0 25025
Kinga dícsérem már a te ruháid is :-) ez a tüll szoknya nagyon helyes! ezt mivel fogod hordani? A Ted Baker kabát is nagyon jó!


Milagroso: csatlakozom az előttem szólókhoz, ezek a cuccok nagyon csinosak ,honnan vannak????
Előzmény: -Kinga- (25022)
szemi25 Creative Commons License 2010.08.11 0 0 25024
Kittie: nagyon jó cuccokat találtál a kilósban!Igen ott is jókat lehet kifogni, és én is inkább kilós párti vagyok az ár miatt főleg :-) de felénk nem nagyon van kilós üzlet,vagy ha van akkor igazán gagyi szakadt cuccok vannak.
Pont ugyanilyen pöttyös szoknyát nézegettem múlt héten én is egy darabáras üzletben, a méretem lett volna, de aztán mégsem próbáltam fel,féltem hogy nem használnám ki, meg egy rakás szoknyát vettem az utóbbi két hétben, és hát vége a nyárnak lassan ......

Agneza:a te szerzeményeid is nagyon jók! Gondolom folyamatosan selejtezel, hogy elférj a szekrényben :-))

Én is jövök majd este képekkel, még múlt héten vettem egy fekete kisszoknyát és egy fekete kissé fényes anyagú leggingset féláron ,a kettő együtt volt 1290 ft.Ennyiért nagyon megérte.

Voltunk Kispál búcsúkoncerten a szigeten hétfőn (nagyon jóóó volt), kedden hazafelé megálltunk a Sugárnál és találtam egy amerikai ruhás turit, 2690 ft/kg, vettem két ruhát és két felsőt, ezekről is teszek fel képeket!
uganda85 Creative Commons License 2010.08.11 0 0 25023
Te is kitettél magadért, az a kabát tökéletes!
Előzmény: -Kinga- (25022)
-Kinga- Creative Commons License 2010.08.11 0 0 25022

Sziasztok!

Én is mindig olvaslak titeket, de sajnos kommentelni nem igazán van időm, de most jövök pár kilós hádás képpel.

1. H&M tüll szoknya

2. Yves Saint Laurent neszesszer/táska

3. New look top

4. Adidas szabadidőfelső

5. Miss evie felső

6. Ted Baker hagyma aljú és ujjú kabát (képen béna, de felvéve jó)

7. Gucci táska

8. Zara Evening Collection koptatott/batikolt miniruha

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Milagroso! Hú, de jókat vettél! Legjobban az első képen lévő szoknya tetszik, meg a második képen lévő szett teljes egészében ! :) Megkérdezhetem, hogy hol vetted őket ?

 

 

(Ui: nkinga91 voltam, csak azzal nem tudom miért, de nem tudok belépni)

uganda85 Creative Commons License 2010.08.11 0 0 25021
Húú ezek nagyon jó ruhák, jó az ízlésed!
Hova jársz turiba? Tényleg nagyon gratulálok!
Előzmény: milagroso19 (25019)
milagroso19 Creative Commons License 2010.08.11 0 0 25020
Köszönet az instrukciókért! Azok a miniatűr betűk valahogy kiestek a látószögből :)
Előzmény: jeniffer. (25016)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!