Keresés

Részletes keresés

jdny Creative Commons License 2009.03.26 0 0 1090
valoszinu hogy utazok vissza san antoniba a harmadik nyaramat melozni ,bulizni majusba.van aki tarsulna?boracayon ugyis jon a tajfun szezon
Előzmény: jdny (1089)
jdny Creative Commons License 2009.03.26 0 0 1089
vannak ingyenes bulik is de amugy a nagyokra pl space 35-60 euro a belepo.kis viz vagy udito 10,rumos cola 16 euro.lehet szamolni .sok mindentol fugg mit es mennyit iszol es hova jarsz.
Előzmény: Scarlett-Kate (1081)
jdny Creative Commons License 2009.03.26 0 0 1088
az ido kellemes bar tavaly eleg sokat esett a tenger is furodtheto
Előzmény: cirmi01 (1080)
pautomi Creative Commons License 2009.02.01 0 0 1087

Hello!

 

Magyar irodában foglaljuk de Euroban fizetjük.

Az osztrák honlapon néztük ki.

(Nagyon remélem nyárig erősödik a forint)

http://www5.neckermann-reisen.at/nec2-at/index.jsp

 

Hali!

Előzmény: Laco88 (1086)
Laco88 Creative Commons License 2009.01.30 0 0 1086
Értem köszi! Azt szeretném még kérdezni hogy magyar Neckermann utazási irodától mentek v. bécsi Neckermann? köszi! üdv.: lacika
Előzmény: pautomi (1085)
pautomi Creative Commons License 2009.01.30 0 0 1085

Hello!

 

Köszi a választ megnézem.

Mi Bécsből megyünk utazási irodával (Neckermann). Néztük külön is de nem sokkal olcsóbb.

Ha egyénileg mész akkor így javaslom:Budapest-Barcelona Wizz, Barcelona-Ibiza Clickair.

 

Hello!

Előzmény: Laco88 (1084)
Laco88 Creative Commons License 2009.01.29 0 0 1084

szia pautomi!

 

Itt egy oldal ahol további linkeket találsz autó kölcsönzőkhöz:

 

http://www.ibiza-spotlight.com/carhire_i.htm

 

Egy kérdés ti hogy mentek ibizára? Utazási irodával v. csak repjegy és kint szállást néztek vagy előre lefoglaljátok? üdv.: lacika

Előzmény: pautomi (1083)
pautomi Creative Commons License 2009.01.15 0 0 1083

Sziasztok !

Tud valaki autókölcsönzőről valami infót?

San Antoniban leszünk, itt kellene bérelnünk jó árban.

 

Köszi előre is!

zsoltika82 Creative Commons License 2009.01.13 0 0 1082
Space opening május 31-én!!!
Scarlett-Kate Creative Commons License 2008.12.20 0 0 1081
Szia,
Tudom hogy nem illik de kb mennyiből jöttetek ki egy hétre és a szókarozóhelyi belépők mennyibe kerülnek? Mivel jellegű szállásban voltatok?
Előzmény: Fuja (1075)
cirmi01 Creative Commons License 2008.12.11 0 0 1080

 

Jó reggelt!

 

Tapasztalt Ibiza-utazóktól kérdezem:

 

Június közepe táján milyenek a hőmérsékleti viszonyok a szigeten, illetve kb. hány fokos a tenger vize?

 

Előre is köszönöm a válaszokat.

 

cirmi01

Supersonica Creative Commons License 2008.10.13 0 0 1079

Biztosan lesz, hiszen nyáron többmillió turistára vannak felkészülve, télen pedig a "bennszülötteken" és néhány kalandvágyón kívül nem lesznek egyáltalán tömegek. Kérdés, hogy az apartmanházakat mennyire zárják be (egyáltalán van-e téliesített verziója).

 

Ajánlom esetleg figyelmedbe a spotlight fórumokat, ott több moderátor is van, aki a szigeten él télen-nyáron, és tud segíteni. Pl. McRackin

De van már téli topikrész is :)

 

Ibiza télen

 

Itt egy direkt keresés, csak hatot dobott ki, tehát ennyi lehet, aki télen is nyitva tart (vagy legalábbis a szilveszteri időszakban):

 

li apartmanok

 

 

Előzmény: Pötyi71 (1078)
Pötyi71 Creative Commons License 2008.10.11 0 0 1078
Kíváncsi vagyok egy téli szigetre, ezért szeretnék januárban menni. Szállás van szerinted ilyenkor? Apartmannra gondoltam.
Előzmény: Supersonica (1077)
Supersonica Creative Commons License 2008.10.11 0 0 1077

Szia,

 

januárban elég macerás oda jutni, talán csak spanyol nagyvárosokból indul egy-egy repülőjárat. Szilveszterkor még talán sanszosabb... Amúgy pedig nagyon csöndes lesz, arra készüljetek fel...

Előzmény: Pötyi71 (1076)
Pötyi71 Creative Commons License 2008.10.07 0 0 1076
Sziasztok!

Ibiza januárban milyen? Szállást hol lehet bérelni? Nem szállodába szeretnénk menni és min. 7 főre kellene.
Fuja Creative Commons License 2008.09.18 0 0 1075

Mi még júliusban voltunk San Antonioban...szuper volt...leírhatatlan:) Az árak nagyon elfogadhatóak...van Spar és ugyanannyi minden mint itthon...az ásványvíz 1euroért drága:P Lehet venni 35centért is nagyobb helyeken...a kis supermarketek drágák! A kaja ugyanannyi mint itthon! Busszal mindenhova el lehet jutni! És a buszjegyek is 1-2eurok! A bulik drágák de megérik....nagyon megérik:):):)...Mi nagyon jól éreztük magunkat, valószínű minden évben egy hetet Ibizán fogunk eltölteni...KIHAGYHATATLAN!!!

 

peugeot fun Creative Commons License 2008.09.12 0 0 1074
de nagyon behalt ez a forum,senkinek semmi uj elmenye?nem hiszem el.
jagerke Creative Commons License 2008.08.07 0 0 1073

Szia Ágnes.

 

A beírásodban olvastam, hogy van egy magyar bár is a playan!

Esetleg jártál is ott??   Tudsz bővebben róla infót adni??

 

Mert tervbe van véve egy estleges kiköltözés részünkről. :)

 

Heni

Előzmény: agnes_nagy (1066)
jefte Creative Commons License 2008.07.31 0 0 1072

Hello!

Mi most megyünk ki a barátnőmmel ma délután Ibizára 1 hétre. Olvastam a fórumon hogy sok kint a magyar. Ha van vki aki kint dolgozik, vagy tud magyar bárokat, helyeket azokat kérem ossza meg velünk! Én már nagyon várom :)

jdny Creative Commons License 2008.07.25 0 0 1071
party kepek:
http://photos.digitalibiza.com/cpg133/index.php
Panka-8 Creative Commons License 2008.07.24 0 0 1070
Köszi a választ Supersonica!

Pont erre van szükségünk, csendre, nyugalomra és jó időre...
Tavaly már voltunk 2 hétig Santa Eulaliában, és nagyon megfogott a sziget varázsa. Családilag 2 gyerekkel voltunk kint - tehát nem bulizni - és a csemetéim azóta is azt emlegetik. Egészen véletlenül esett a választásunk Ibizára ugyanis oda volt a legjobb áron repjegy... (flymonarch - Lutonból) Vessetek meg érte de én nem tudtam, hogy Ibiza a partizásról szól csak amikor jobban utánaolvastam főleg itt . Viszont a városka szép, tisztább mint San Antonio, és fél óra autókázással elérhető Ibiza város is.
2 hétre már egész jó áron béreltünk autót (Hire) és a szállás is a hegyoldalban szép kilátással pazar volt. (Panorama apartman). A legszebb strand szerintünk Portinatx (itt lehet "kocabúvárkodni"). A hippi marketnél menekülőre fogtuk a dolgot: 50 fok, kevés levegő, és ugyan azok az áruk amiket este a korzón is meg lehet venni. Viszon Santa Eulaliában este a kikötőnél nagyon igényes és szép amolyan "népi iparművészet" stílusú dogokat lehet lapni. Mi az utazás előtt 5 hónappal on-line foglaltunk le mindent -igaz így egy kicsit rizikósabb- de minden rendben volt, sőt! és így legalábba felét megspóroltuk annak amit az utazási irodák ajánlanak.
Előzmény: Supersonica (1064)
clubber-angel Creative Commons License 2008.07.23 0 0 1069
Szia István!

Köszönöm szépen a választ!
b.istvan Creative Commons License 2008.07.23 0 0 1068

Szia clubber-angel!

 

Mi most voltunk 1 hete barátnőmmel San Antonio-ban!

A központban voltunk, a Florida Hotel-ben, mellette van egy Supermarket nagyon baráti árakkal, pl. egy 1,5 l. savmentes víz 1 Eu! De több helyen is ennyiért láttunk.

Az éttermi árak hasonlóak egymáshoz, enni lehet már 8-9 euróért egy személyre (sültkrumpli+saláta+4 kis szelet bárányhús azt hiszem 10,30 volt), de a "puccosabb" kaják 15-20 Eu-sak is lehetnek. Az ital pl. "friss narancslé" kb.

3 Eu, 2 dl. De egyes helyeken szinte minden nap volt akció kajára,koktélra,partibelépőkre stb.

Autót nem béreltünk, de egy fapados kocsi kb 40 Eu/nap, de ez változó.

 

Persze én még abszolút nem egy "Ibiza-szakértő" vagyok, de szívesen válaszoltam a kérdéseidre :-)

Ha friss info-ra vagy kíváncsi, még lehet tudok rá válaszolni.

 

Előzmény: clubber-angel (1067)
clubber-angel Creative Commons License 2008.07.23 0 0 1067
Sziasztok!

A tapasztalt Ibizára járóktól kérdezném, hogy San Antoni-ban kb milyen árakra lehet számítani, ha étterembe akarunk menni (nem feltétlen a legpuccosabbra kell gondolni) meg a boltokban, stb...
Esetleg autóbérlésről tudtok-e valamit?

Köszi előre is a választ!

Üdv.,
agnes_nagy Creative Commons License 2008.07.22 0 0 1066

Megjöttünk, jó volt, már megint. Rengeteg magyarral találkoztunk, pedig rejtőzködtünk rendesen. Bossan voltunk megint, bár bejártuk a sziget nagy részét idén is és tavaly is, én nem találtam olyan helyet, ami számomra jobban megfelelt volna. A Tantra-ban az egyik felszolgáló lány magyar - mellesleg a barátunk is, a Hotel Algarbban a szakács is magyar (véletlen), a Scream egy magyar bár (Bossa-n az Algarbbal szemben levő utcában) és persze a Jetben hemzsegnek a honfitársaink.

Space-ben még mindig hatalmasak a bulik (egyik este Zabiela vendégei voltunk:), Amnesia pedig egy szemét lehúzós hely,... 10 Eurot fizetni egy 2 decis kóláért sztem már a nyugat-európai partiarcokat is a drogozásra készteti...

Elköltöttünk egy valag pénzt, óriási a drágaság, de nekem még mindig megéri...

Ja, és egyénileg szerveztem meg az utat, 37 ezer (repcsi) + 85e (3csillagos hotel félpanzióval). Úgyhogy maradt miből költeni.

És hallhattam DAnny Tenaglia-t is, ami ugyan nem hagyott bennem mély élményeket, de legalább egyszer már meghallgattam :)

Ja, és van egy magyar taxis is, de én nem ajánlom, elszedte az utolsó 20 Eurónkat, pedig ugyanezért az útért 13-mat fizettem volna, ha rendes spanyollal megyek. De hát fűt a honfitársaim iránti szeretet... Őket kevésbé, úgy látszik...

peugeot fun Creative Commons License 2008.07.17 0 0 1065
De hogy nehogy rajtam mulljon,erdrklodd itt meg : motoluis.com. Ibiza townba mentek vagy valameik masik varosba?legyen cash is nalatok,ne hagyatkozzatok csak a kartyara,nehany helyen nem lehet kartyaval fizetni, pl.eggyes taxikban vagy a hippi piacon. Amugy meg anyagi teren nem hiszem h kellemetlenul csalodnatok kb olyan arak vannak mint itt.
Előzmény: Christiania (1063)
Supersonica Creative Commons License 2008.07.17 0 0 1064

Szia Panka,

 

ha bulizni szeretnél, akkor semmiképpen, gyakorlatilag október elején vége van a szezonnak, a sziget kiürül, csak a helyiek maradnak.

 

Október 4-én látom az utolsó closing partykat, ilyenkor aztán az éttermek, bárok, üzletek nagy része is bezár. Persze vannak egész évben nyitva tartó helyek is, csak nem olyan mennyiségben mint a szezon idején.

 

Viszont tiszta levegő vár, üres utak és utcák, nyugalom és béke.

Előzmény: Panka-8 (1048)
Christiania Creative Commons License 2008.07.17 0 0 1063
Hát ami azt illeti Christianshavnban fogok lakni:) elég közel Christianiához és igen néha szeretek "zöldeket látni":) De vannak Hippik Ibizán is, majd oda is elnézek hátha tudják hol van Christiania. Viszont a jogosítvány hiánya most elszomorít:( De hát eddig nem nagyon volt idöm megcsináltatni, majd talán télen elkezdem...
jagerke Creative Commons License 2008.07.16 0 0 1062

Szia jdny.

 

Látom , hogy kint dolgozol, olvastam beirásaidat és ha nem gond neked akkor én is menteném a számodat, mivel nemsokára indulunk egy 6 fős csapattal 10 napra éshát sosem lehet tudni, hogy mikor jön jól egy kis segítség...

Bár elvileg lesz egy helyi kontaktunk, de tudod, hogy van az!!

 

Heni

Előzmény: jdny (1041)
peugeot fun Creative Commons License 2008.07.16 0 0 1061
Nem laksz tul kozel cristianiahoz :-),surun navetazol ?
Előzmény: Christiania (1059)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!