Keresés

Részletes keresés

Kriptaszökevény Creative Commons License 2007.07.07 0 0 127

"Különben én ízlésem szerint punit nyalok, oboát csak gumival pár rossz tapasztalat miatt... ;-) "

 

akkor nyalogassad csak a jó kis gardnerellás halszagú picsákat...

Előzmény: Törölt nick (69)
Kriptaszökevény Creative Commons License 2007.07.07 0 0 126

csoki, ja.....maximum ha gyomor-prosztata sipolyod van  : )

 

van itt annyi fasság ebben a topikban, hogy nocsak...

Előzmény: SuperBoy (117)
Kriptaszökevény Creative Commons License 2007.07.07 0 0 125

"Sok barátnőm volt, akik nem tették, sok akik igen."

 

egy kapcsolat elején még mindegyik lenyeli, mert el akarnak kápráztatni de aztán szépen lassan eltűnik a doog a repertoárból. 

Előzmény: kiki007 (120)


labrys Creative Commons License 2005.02.28 0 0 124
És szintén.
óvatos Creative Commons License 2003.04.14 0 0 122
-Van olyan srác ismerősöm, aki pont azt élvezi, hogy a lánnyal utána közösem elszürcsölgetik, elnyalják egymásról. Elsőre furcsán hangott nekem is, másodikra nem annyira :-))

ebbe még csak bele sem gondolok :(((
akkor már sz...m le magamat :))

Előzmény: kiki007 (120)
hamvasat (Golf III 1.9TD) Creative Commons License 2003.04.14 0 0 121
És jó tanács: lagziban zabálás és piálás után másnaposan ne kívánja el senki, hogy lenyeljék "poshadt" termékét :-)))
kiki007 Creative Commons License 2003.04.14 0 0 120
hello Mindenki!

Olvasgatom itt a topicokat, rendszeres vendég vagyok az autó motor fórumokon, csak most itt új arcot vettem fel, nem mintha szégyellném, csak különböző a téma.

Srác vagyok, 25 éves.

Lenyelés:
Sok barátnőm volt, akik nem tették, sok akik igen. Élvezetet nekem a lenyelés ténye csak akkor jelentett, amikor a nő akarta, és élvezte is. Attól, ha valaki úgy nyeli le, hogy nem szereti, attól a nőtől megundorodok. Ne csináljon semmit kényszerből. Ismerek oylan lányt nem is egyet, aki megbolondul ha nem szophat. Ismerek olyat is, akinek másra nincs is szüksége, sőt! ő attól élvez el, ha közben simogatja magát, mást nem is szeret, csak ha "muszáj". És nem pisis 14-15 éves lányról van szó, hanem meglett felnőtt nőkről. Szóval azért nem olyan ritka dolog, de úgy gondolom többnyire 20 fölött kezdik el igazán élvezni a hölgyek (már aki), mint az anális szexet. Nekem nem tudom mitől, nem hatalmi mánia, vagy ilyesmi, nekem olyan nincs, de igazán nem is tudok nagyot élvezni, ha nem szájba, vagy arcra, mellre, fenékre, stb. megy. Sok nő szereti szétkenni magán. Ez is felizgat. Az utána való csóktól történő undor még sosem fordult meg a fejemben. Van olyan srác ismerősöm, aki pont azt élvezi, hogy a lánnyal utána közösem elszürcsölgetik, elnyalják egymásról. Elsőre furcsán hangott nekem is, másodikra nem annyira :-))

Az íze:

Ezzel kapcsolatosan gimis korunk óta sok-sok kísérletet folytattunk és olvastunk tudományos tanulmányt is, ami alátámasztotta. egyrészt étkezési okok. Könnyű, szervezetünk által megszokott ételeket együnk, és ne igyunk kávét, vagy sört bort. Kis mennyiségű égetett szesz mehet, de csak kevéssel előtte. A csoki nem a legjobb. Ananász kúrát szoktak javasolni, de felesleges erre költeni, ugyanis a hatóanyag a fruktóz vagy gyümölcscukor. Ezt lehet gyógyszertárban kimérve venni és nem kell mást tenni, mint annyit megenni belőle, vagy vízben, tejben feloldani amit még gyomorémelygés nélkül elviselsz. Tömény használat után enyhe meleg kellemes bizsergést kezdesz érezni a zacsi táján. Ekkor már megjött a hatás, édes lesz tőle és semmi mellékíze nem lesz. Ha ráadásul napi rendszerességgel reggel délben este egy egy kávéskanálnyit eszik belőle, és ügyel az étkezésre, akkor szó szerint mézédes is lehet!!! A sokáig "benntragadt" (négy-öt nap) spermának is van már mélykesernyés íze, és erős mellékíze.

Szóval, egyelőre ennyi :-))))

Danae Creative Commons License 2003.04.04 0 0 119
Ebben biztos vagy? alapvetően szerintem a sperma spermaízű és csak nagyon kicsit lehet változtatni ezen - mondjuk hagymával és vodkával.
Nincs bikám, most csak tehenem van.
És igen. Nem okoz plusz élvezetet lenyelni a cuccot - és igazából nem tudom elképzelni, hogy valakit ez feldob, bár biztos van ilyen szupercsaj. De kiköpni sem fontos - nem baj, ha lecsúszik. Asszem ez úgy, ahogy van, tökmindegy. Csak az számít, hogy ejakuláció után ne rohanj ki a szobából. És hogy a lenyelés bizalom? nem győzött meg a bizalomról, akinek beleélvezel a szájába?
Előzmény: SuperBoy (117)
óvatos Creative Commons License 2003.04.04 0 0 118
:)))
hát, ez szerintem hülyeség.
én személy szerint abszolút nem ellenőrzöm és nem is érdekel, h hová teszik a spermát a jányok. nekem pont elég gyönyör, amikor a párom orcájába jut az anyagom. egy fél perc Menyország
Előzmény: SuperBoy (117)
SuperBoy Creative Commons License 2003.04.03 0 0 117
Szia!

Az egy plusz jó érzés a férfinak, ha látja hogy a n? lenyeli. Ez olyan bizalom, vagy mi. :)

Amúgy ez a lenyel?s téma nagyon specifikus, mivel eleve minden sperma más íz?, és egy férfinak is lehet többféle íz? spermája az étkezést?l függ?en.

Én pld szinte már nem is eszem húst, édességet pedig rendszertelenül és sokat, és nekem pld édeskés íz? a spermám, ezt egy volt barátn?m mondta aki szerette lenyelni. Amikor megcsókoltam utána, éreztem a saját "ízem", és szerintem nem volt "vészes", s?t, kellemetlennek sem volt mondható...

De pld alkoholtól keser? lesz...

Etess a bikáddal el?tte 1-2 szex el?tt pár órával folyamatosan csokit, és ne egyen el?tte csak valami könny? kaját, meg az utolsó ejakuláció óta ne igyon alkoholt... Ett?l talán jó(bb) íze lesz...

Vagy miért nem szoktad lenyelni?
Neked ez jó, vagy csak látod hogy a pasidnak jó?

Előzmény: Danae (112)
óvatos Creative Commons License 2003.04.03 0 0 116
nemtom
mosmá engem is érdekel
este meg is kérdezem :))

Előzmény: Törölt nick (115)
Törölt nick Creative Commons License 2003.04.03 0 0 115
nemááá, annyi idő alatt le is nyelheti
Előzmény: óvatos (114)
óvatos Creative Commons License 2003.04.03 0 0 114
dehogyis. azt én igaziból nem is tudom, h mit szokott vele a jány csinálni, mert van, amikor egyből a toalettra szalad vele. de van, amikor ottmarad. az orgazmus eme gyönyörű módja már megtörtént. az, h hová megy, mellékes :)))
Előzmény: Danae (112)
Dready Girl Creative Commons License 2003.04.03 0 0 113
Miért, ki mondta, hogy nem szeretik lenyelni? :-)

Danae Creative Commons License 2003.04.03 0 0 112
Persze, de erről már volt szó. De attól hogy ott van a számban a cucc még vagy lenyekem vagy nem. Ugye az nem csökkenti az élvezetet, ha nem nyelem le? Vagy igen?
Előzmény: óvatos (107)
Törölt nick Creative Commons License 2003.04.03 0 0 111
O.K.
Előzmény: aliszultan (106)
óvatos Creative Commons License 2003.04.03 0 0 110
az szerintem más egy kicsit, meg nincs is ekkora mennyisége és főleg olyan ízű tartalma egy nőnek.
Előzmény: charlottesometimes (109)
charlottesometimes Creative Commons License 2003.04.03 0 0 109
Sziasztok, én nagyon beindulok attól, ha érzem, hogy a nyelvem, az ajkaim munkájától remeg a partnerem teste a kéjtől, hallom a torkából feltörő hangokat, és végül elönt a forróság:-))) Nem is hagyok kárba veszni belőle semmit:-))) Bármikor megteszem, amikor csak kedvem, kedvünk tartja:-))) Az, hogy megcsókol utána, természetes, hiszen akkor is megteszi, ha engem kényeztet így...
óvatos Creative Commons License 2003.04.03 0 0 108
igen, ez tényleg csak kölcsönösen műkszik és mindkettő tiszta odaadással csinálja, amit a másikuk kedvel. kulcsfontosságú
Előzmény: Teaörült (105)
óvatos Creative Commons License 2003.04.03 0 0 107
Kedves Danae,

de, vmi ilyesmi. és el tudom képzelni, h nem az igazi az íze. én pl. ha a lánynak olyan az ajka, nemtom egy darabig megcsókolni.
és higyjétek el nekem, Ti ugyanúgy szeretitek, ha nyalással sütnek el Benneteket, mint amikor bennünket a hülgyek kényztetnek végig az ajkukkal. sőt, én amikor látom, ha m ásik éppen a csúcson van, akkor mégjobban megpörgetem a dolgot, h az őrületbe kergessem őt ezzel.
És Te egyetértesz ezzel? így kéne?

Előzmény: Danae (99)
aliszultan Creative Commons License 2003.04.03 0 0 106
Lúgosat akatál írni!
Tessék utána nézni a pH-nak!
Előzmény: Törölt nick (104)
Teaörült Creative Commons License 2003.04.03 0 0 105
Sziasztok:)
na én új vagyok itt..:)

Szal egy kis hozzászólás..:)
Háát nemtom hogy kinek hogy de nekem most a jelenlegi barátnőm kedvesem:) Ő Egyszerüen imádja..:) Nemtom de szal egyszerüen ez a kedvenc tevékenysége:) nem múlhat el szeretkezés anélkül, hogy meg ne kóstoljon:)
Hüm én meg imááádom:)

de ez se mindig van így ő különleges ebből a szempontból....:) Mert az eddigi barátnőim azért nem annyira voltak oda érte szal szerintem ritka az ilyen nő...:)

és valaki említette az ízt meghasnlókat ez tiszta kémia..:) Hamár a csók sem ízlik akkor semmi sem lesz jó hisz én is részesítem orális örömökben őt és én is szeretem csinálni:)

Előzmény: Törölt nick (104)
Törölt nick Creative Commons License 2003.04.02 0 0 104
Mi ez a hülyeség? Elhagyni valakit azért, mert nem nyeli le...???
Ha hagyja, hogy a szájába élvezz, akkor elfogad téged minden porcikáddal együtt, legfeljebb azért nem rajong, amikor a mindenféle egészségtelen étkezéssel meg miegyébbel kissé savasra vagy keserűre változott matéria marja a torkát.
:-P
Előzmény: pee (85)
Purusa Creative Commons License 2003.04.02 0 0 103
Yah.
(Ööö.. mi a kérdés?)

vigyor

Előzmény: Danae (102)
Danae Creative Commons License 2003.04.02 0 0 102
Igaz, Purusa, nyílván. De azért ez akkor is inkább módszer mint szeretem-nemszeretem. Hiszen ha utána nyalogatok, akkor kifolyik, ha szívok, akkor lemegy. Szóval inkább ez a kérdés, nem?
Előzmény: Purusa (101)
Purusa Creative Commons License 2003.04.02 0 0 101
felnéz

Teljesen változó, egyénfüggő.
Mint a nőknél a klitorális izgatás mikéntje.
(Nyalás, emberi nyelven.)

Előzmény: Danae (99)
Danae Creative Commons License 2003.04.02 0 0 100
csukott és szeretem. a többi stimmel.
Előzmény: Danae (99)
Danae Creative Commons License 2003.04.02 0 0 99
én is csak ritkán nyelem le, mert akkor furcsa íz marad a számban - és ezért nem rajongok. mondjuk kirohanni se szoktam, hogy kiköpjem a wc-be. meg igazából egy része úgyis lemegy, egy másik része úgyis kifolyik... nem is baj. szeretm, ha folyik, torokra, kifelé, végül is, ahogy jön. közvetlen miután spriccelt, ált. úgyse lezdem el vadul, csukot szájal szívni. inkább csak játszadozok - fiúk, nem így kéne?
Előzmény: óvatos (97)
Törölt nick Creative Commons License 2003.04.02 0 0 98
Jesszusom.
Előzmény: drbacsi (88)
óvatos Creative Commons License 2003.04.02 0 0 97
na ez baromság.
énnekem ahány barátnőm volt, annyi szokásuk volt. volt olyan, aki be sem kapta a szervem. természetesen, sok esélye nem volt a tartós kapcsolat kialakítására :). de a túlnyomó részük csak elvétve, vagy soha nem nyelte le a spermát. az utolsó csajom viszont ette, mint kacsa a nokedlit. sajtos, le fog tőlem lépni, mert elb...tam a kapcsolatunkat, de a legtöbb férfi vágyai közt ez is ugyanúgy benne szerepel, mint a szex 2 nővel, análszex, stb..
szóval, gyönyörű formája ez az ejakulációnak.

Előzmény: drbacsi (88)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!