Keresés

Részletes keresés

brazil_8 Creative Commons License 2006.09.08 0 0 74
Ha csak 4 utca lesz aszfaltozva, akkor nem jött be a tipped (Deák) :(
És ahol volt is legtöbb esetben nem volt köszönet az aszfaltosításban, van ismerős akinél az aszfalt már az ablak magasságában van!!!!!!!!!!!
Nem biztos, hogy így kellene ezt csinálni.
Előzmény: Törölt nick (72)
bourn Creative Commons License 2006.08.15 0 0 73
sziasztok. megtudná valaki mondani annak a rendezvénynek a nevét ami augusztus 26.-án lesz dunavarsányban?
duhos11 Creative Commons License 2006.02.02 0 0 71
Szia, Érdekel. duhos11@citromail.hu Ha kérhetem, ide írd meg a többi részletet az árral együtt. (esetleg kép) köszönöm!
Előzmény: búvárbácsi (70)
búvárbácsi Creative Commons License 2006.01.24 0 0 70

Hello.

Bocsi, hogy beleszólok a csevejetetekbe. Egy kedves barátom hívta fel a figyelmemet erre a topicra, ill. a hozzászólásodra. Dunavarsányban új építésű ikerházban árulok egy 96 nm es 3 szoba, amerikaikonyhás nappali, füri, kamra, stb. Ha érdekel, jelezd itt a topicon.

 

üdv. Búvárbácsi.

Előzmény: duhos11 (66)
duhos11 Creative Commons License 2006.01.15 0 0 68
Köszönöm.
Megkérdezhetem, hogy milyen házat vettek és mennyiért?
Előzmény: Törölt nick (67)
duhos11 Creative Commons License 2006.01.15 0 0 66
Szia,

Köszönöm, hogy válaszoltál.
Kb. 15+Mill lenne rá. De ha van olyan ami nagyon tetszik, akkor több hitelvállalással segítek a próblémámom, vagy rontok. :)
Kertesház, tégla építésű favorizált, könnyűépítéses, vályog nem! Viszonylag nagy kert, 500m2-1000m2. Jó lenne 80m2+ beltér, 2-3 szoba, nagy nappali. Cirkó fűtés. Akár kétszintes is szóba jöhet.
Lehetőleg minél újabb építésű, jó környéken.

Körülbelül ennyi.

köszönöm!
d.
Előzmény: Törölt nick (65)
duhos11 Creative Commons License 2006.01.14 0 0 64
Sziasztok,

Én is hasonló terveket szövögetek, mint a topicnyitó. Meséljetek milyenek az állapotok arra fele. Engem leginkább az emberek összetétele érdekel, a közbiztonság és persze a ház árak. Gondolom, hogy most pang a lakáspiac kissé megnőtt az alkuképessége az eladóknak.

előre is köszönöm!
Péter az állat Creative Commons License 2005.10.30 0 0 63

Mondjuk már épp itt volt az ideje!

Gondolom az "új szomszédok" közül valakinek módja lehetett valamiféle nyomásgyakorlásra.

 

Előzmény: Törölt nick (62)
Péter az állat Creative Commons License 2005.10.29 0 0 61

"Ugy nez ki, hogy mar nem budos....valamit csinaltak vele."

 

Szvsz hüvös van, és kevés csapadék.

Előzmény: Törölt nick (58)
brazil_8 Creative Commons License 2005.10.11 0 0 59
Szenny:
Attól hogy nem szagos, még ........

Választás:
Röviden és tömören azt, hogy siralmas :((((

Előzmény: Törölt nick (58)
Neville2004 Creative Commons License 2005.08.14 0 0 57
a rönköstől nincs messze a torony, ugyhogy valszeg igen...
Előzmény: Törölt nick (50)
Péter az állat Creative Commons License 2005.07.10 0 0 55
Közben meglett, bár sokat nem mondott. :-)
Előzmény: Péter az állat (54)
Péter az állat Creative Commons License 2005.07.10 0 0 54
Van nekik honlapjuk, ahol többet meg lehetne tudni a szolgáltatásról?
Előzmény: Törölt nick (52)
Péter az állat Creative Commons License 2005.07.10 0 0 53
Az tök jó, mert ha végleg kiköltözünk, valami ilyesmi kapcsolatot szerettem volna, legalábbis a hirhedt vivendit szivesen kihagynám a dologból.
Előzmény: Törölt nick (52)
Péter az állat Creative Commons License 2005.07.10 0 0 51
És mostanság minőségileg milyen?
Előzmény: Törölt nick (50)
Péter az állat Creative Commons License 2005.07.10 0 0 49

"PowerStation Global Network=>mikorhullam=>eleinte gaz volt, most mar jo."

 

Hogy is müxik ez? Mi kell hozzá? Hol lehet megrendelni? És Délegyházán (a rönkös közelében) müxik-e?

Előzmény: Törölt nick (40)
Péter az állat Creative Commons License 2005.07.10 0 0 48

"de nekünk szimpi volt, persze ebben sok szerepe volt a sok tónak és hogy ettől olyan nyaraló feelengje lett az embernek"

 

Pontosan. Ez főleg akkor igaz, ha nem a "faluban" lakik az ember, hanem a tavaknál. És gondolom ezért egyre többen költöznek állandóra az üdülő részre. Végülis csak egy kicsivel több utazás, de micsoda különbség.

Előzmény: Dickens (21)
Péter az állat Creative Commons License 2005.07.10 0 0 47

Hehe. Melyik nyárra?

 

 

Előzmény: Törölt nick (22)
brazil_8 Creative Commons License 2005.04.29 0 0 45
Neked?
Aaaaaaaaaa, azt nem tudod megfizetni :))))

Egyebkent inkabb csak az uzleti elofizetoknek lesz, jelen pillanatban meg a pilot rendszer uzemel.
Előzmény: Törölt nick (44)
brazil_8 Creative Commons License 2005.04.29 0 0 43
Lehet nem kovetem oket :)

De most mar a MATAV-nak is van vezeteknelkuli szolgaltatasa a kornyeken, nem reg telepitettuk :))))
Előzmény: Törölt nick (42)
brazil_8 Creative Commons License 2005.04.28 0 0 41
Invitel ADSL -> minöség jó, de drágább, mint a WLAN-ok. De azt hiszem, hogy kérhetsz más ADSL szolgáltatót is, pl Axelero.

A PowerStation mellett, azt hiszem megjelent egy új WLAN szolgáltató is, legalább is láttam valami hirdetést egy új cégtől, meg az önkormányzattól is kértek valami engedélyt.

Úgyhogy NET az van dögivel itt :) Csak győzz választani.
Előzmény: Törölt nick (39)
Dickens Creative Commons License 2005.04.21 0 0 38
Lehet, nem tudom. Én még sose éltem vidéken csak Pesten, így nekem minden kiesik :o)) Ezért aztán persze nehezen is ítélem meg a különbséget falu és falu (vagy kisváros) között. Nézünk persze mindenfele, hátha lesz jobb is,  aztán majd lesz valahogy. Minden esetre kösz az infokat.
Előzmény: Törölt nick (37)
Dickens Creative Commons License 2005.04.21 0 0 36
Magyarán sok a cigány? Lehet hogy igazatok van, nem ismerem a falut, tényleg csak párszor voltunk. Nekünk ogazából tökmindegy, hogy melyik pest közeli falu, de 10-15 millo értékben keresünk, és baromi kevés megfelelőt találtunk. Igazából tökjót csak egyetlen helyen, és az pont délegyhéza volt. De ha tudtok 2 szintes, kerteset ami korrekt szóljatok :)))
Előzmény: brazil_8 (30)
brazil_8 Creative Commons License 2005.04.21 0 0 34
Az jo, csak hat akkor mibol??? :)
Előzmény: Törölt nick (31)
brazil_8 Creative Commons License 2005.04.21 0 0 32
:))))

En is csak en mar 31 eve, a szuletesem ota :))

Egyebkent GO GUNNERS!

Az Arsenal topicot folyamatosan olvastam (bar irni soha nem irtam), egeszen az utobbi 2 honapig, sajna azota nincs idom a topicokat olvasni :(
Előzmény: Törölt nick (29)
brazil_8 Creative Commons License 2005.04.21 0 0 30
TBG, a sittest szerintem ugy ertette, hogy kicsit mas ott a lakossag osszetetele.

A szag miatt egyebkent igazad van, bar en is csak akkor szoktam erezni, amikor epp elotte megyunk el. Egyebkent nem kellene ilyen szagosnak lenni, csak nem ertenek az uzemelteteshez, csak a ..... (na de ebbe ne menjunk bele) Remelhetoleg azert fog valtozni a helyzet.
Majd nezek en is elado hazakat, hatha talalok valami jot. Egyebkent azert olcsobb a haz/telek Varsanyon, mint Dharasztiban. Az egyik kollegam Dh-ban vett telket 8 mFt-ert (2 eve), azert Varsanyon fele ennyiert lehet kapni.
Előzmény: Dickens (21)
brazil_8 Creative Commons License 2005.04.21 0 0 28
Ajje, egy igazi Arsenal szurkolo itt :)

TBG te most varsanyi vagy delegyhazi vagy?
Raadasul te is 30 eve elsz itt/ott akkor meg lehet, hogy meg ismerjuk is egymast.

Udv.: brazil_8
Előzmény: Törölt nick (24)
Dickens Creative Commons License 2005.04.20 0 0 27
Az igaz, akkor eddig egy megérzés egy ellen :))
Előzmény: Törölt nick (26)
Dickens Creative Commons License 2005.04.20 0 0 25
Van ilyen :) Jogod, csak gondoltam van vmi konkrétum.
Előzmény: Törölt nick (24)
Dickens Creative Commons License 2005.04.19 0 0 23

Hár én az ilyen ígéretektől eléggé tartok, de adja ég, hogy szerencsétek legyen mindenkivel együtt, aki ott vert tanyát.

Nem gyerekkel költözünk, egyelőre pont azt a mizériát szeretnénk elkerülni, hogy később majd így járjunk. Igazából a házzal "alapozni" szeretnénk, hogy a majdani gyerekeinket kényelmesen nevelhessük, és persze addig is legyen normális életterünk. Sok helyen szar persze az iskola (sajnos), de attól még önmagában nem feltétlen sittes egy környék....Sittes nekem azt jelenti, hogy tele rossz arcú emberekkel és nem merek egyedül végigmenni az utcán. Délegyháza nem tűnt ilyennek, de ettől persze még lehet hogy igazad van és mégis.

Előzmény: Törölt nick (22)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!