Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Renegade11 Creative Commons License 2011.07.20 0 0 56

Sziasztok Jeep Tulajok!

 

Van egy 99 es Jeep Cherokee 4,7 V8 as Limited 4x4 es amit az USA bol hoztunk haza. Be szeretnenk iratni vagy benzines uzemmodbol mas uzemmodra alakitani vagy esetleg eladni. Tudnatok valamit ajanlani?

Az autoban megtalalhato extrak: Bor ulesek, ulesmelegites, klima, fedelzeti computer, napfenyteto stb. Az auto kb. 170 e Km ben van (110e MPH) automata sebvalto. A vamkezeles megvolt.

Ha valakinek van valami jo tanacsa kerem kozolje.

Koszi elore is.

 

 

Roomgered Creative Commons License 2011.06.30 0 0 55

Nekem TPS szenzor baja van.

Elvittem egy Jeep szakértőhöz a 17. kerületbe.

Ha kell a telefonszáma privátba küldöm!

Előzmény: hangyi71 (54)
hangyi71 Creative Commons License 2011.06.26 0 0 54

Szia Roomgered!

 

Nekem is van egy 89-es offroad csirkém 4.0 benzin nem rég vásároltam. Tegnap elmentem kipróbálni és ugyanazt csinálja mind a tiéd csak annyi a különbség, hogy 3-ezertől már megy.Nem mindig csinálja általában emelkedőn és akkor durrog, megállok alapjárat nincs. Új a benzinpumpa tank kitisztitva új gyertyák,elosztofedél,rotor.Azon gondolkodtam,hogy nem a trafó vagy az elosztó a baj,ill a benzinnyomást kellene megmérni menetközben.Ha tudsz valamit írj vagy hivj. (06309570877)

Előzmény: Roomgered (53)
Roomgered Creative Commons License 2011.06.23 0 0 53

Sziasztok!

 

Van egy Jeep Cherokee-m, (1990, benzines, 4000-es, 183 LE-erős, autómata).

A probléma a következő vele:

Indításkor, alapjáraton dadog, elindulni is nehezen indul, mert folyamatosan fulladozik gázadáskor. Viszont ha elindul, és csak felezőben, akkor kb 3500-4000-es fordulaton (ha nagy nehezen eljut odáig) akkor meg megy mint állat!

A következőkkel próbálkoztunk már:

- Tankcsere AC pumpával együtt. (az előző tank lyukas volt)

- Porlasztó fejek átnézése, tisztítása.

- Benzin nyomás ellenállás cseréje.

- Benzin és levegő csövek tisztítása.

- Gyergyák és kábelek cseréje.

- A stekerek lehúzásakor fel pörgött, de nem dadogott.

 

Az a baj, hogy a körületem lévő autószerelőknek nics tapasztalata amerikai autókkal kapcsolatban.

Ha valaki tud valami ötleted addni, szívesen veszem.

Köszönettel:

Peti

tommy0713 Creative Commons License 2011.03.09 0 0 52

Sziasztok!
Mi Jeep Cherokee alkatrészekkel foglalkozunk,hívjatok bátran,ha valamire szükségetek lenne.
Telefonszám:06/30-226-92-99 Üdv mindenkinek! Szép napot!

Törölt nick Creative Commons License 2010.11.01 0 0 51
Szia!!
Nekem van egy nagyon normális szerelőm aki idáig minden hibáját megtalálta az autónak bármi is volt...nekem is 1997-es 5.2V8 csirkém van!!
Lelkiismeretes,nem pénzéhes,és addig nem nyugszik még meg nem van a baja az autónak!! Olyan dolgokat is megoldott amire más csak a kezeit tárogatta szét!!
Ha érdekel akkor dobj egy mailt nekem az szkaresz27@gmail.com-ra és adok elérhetőséget!!!
Előzmény: MADICO (50)
MADICO Creative Commons License 2010.09.15 0 0 50
Sziasztok,

egy 1995-ös 5.2 kanadai összeszerelésű verdát nyúzok már jó régen. Amerikából hoztam egy "hogyan javítsd a jeep-edet" kiadványt, amiben tényleg miden benne van, és eddig el is boldogultam vele, helyi szerelők segítségét igénybe véve.
Ellenben most már van egy csomó olyan apró hibája, amihez olyan szaki kell, aki érti is az autót, és van bőven tapasztalata. Nos, ez az amit keresek.

Tudtok valakit / valakiket ajánlani?

Ez a tudás nagy kincs, tudom én, ezért ha valaki ad egy VALÓBAN használható és jó, valamint elfogadható áron működő dunántúli műhely elérhetőséget, annak felajánlok egy grátisz fóliázást a kocsijára. Nem fogja megbánni... ígérem!

üdv,

RaP
szomszed007 Creative Commons License 2010.08.09 0 0 49
Azt akartam írni igen :)
Nekem anno azt mondták BMW324TD-hez nem lesz alkatrészem. Lett.
Mitsubishi L200-hoz azt mondták nem lesz. Lett. Jeep Cherokee-hoz azt mondták sehol sem csak Pesten és lett.
Aki keres az talál. Aki lusta az meg menjen Pestre.

szomszed
Stonerock Creative Commons License 2010.08.09 0 0 48
Köszi a választ!
Azt írtad, hogy "Alkatrész forrást kell keresni, de szerintem nem lehet találni mindent". A "nem" helyett nem "meg"-et akartál írni véletlenül?
Előzmény: szomszed007 (47)
szomszed007 Creative Commons License 2010.08.07 0 0 47
Szerintem Grand Cherokee.
4.0i kell neked ha elvetemült vagy akkor gázosítod és elég jól jösz ki.
Szervízelés nem vészes, olajcsere sem. Alkatrész forrást kell keresni, de szerintem nem lehet találni mindent. Automaták jobb állapotban vannak szerintem mert megvédi az emberi barbárságtól a motort. :)

szomszed
Stonerock Creative Commons License 2010.08.03 0 0 46
Üdv mindenkinek,

Szeretnék egy összkerekes családvédős terepjárót amibe a 2 méteremmel elférek és mögöttem is marad azért még valami hely+pakolni is lehet bele. Így került a képbe az Explorer (erről már érdeklődtem is és a fórumon nagyon segítőkészek voltak), a Grand Cherokee és a 4runner. Nincsenek off roados terveim, az összkereket főleg télen értékelném és az esetleges síelésekkor az odavezető úton.
Nagyon nem szeretnék öreg autót, viszont sajnos sok pénz sem áll a rendelkezésemre, ezért már hajlanék 10+ éves kocsira is. Abban kérném ki a véleményetek, hogy ajánlanátok e/mi a véleményetek a Grand Cherokee-ról? Milyen szervíztapasztalataitok vannak? Milyen árak repkednek szervízeléskor (olajcsere meg hasonlók)? A fogyasztása 15l körül mozog ugye? És elfogadom, ha tudtok alternatívát javasolni a 4 runner, Explorer, Grand Cherokee hármas helyett.
Előre is köszönöm a válaszokat és a segítséget!
szomszed007 Creative Commons License 2010.08.02 0 0 45
Kérdés az hogy terepen akarod használni vagy főleg városban?
Ha ilyen autót veszel nem hiszem hogy a fogyasztás a lényeg. Terepre a 4.0 is elég. Nem hiszem hogy felezővel szükséged lenne 100LE-nél többre.

szomszed
Előzmény: V8 traktor (44)
V8 traktor Creative Commons License 2010.07.03 0 0 44
Sziasztok!
Gondolkodom ,hogy vegyek Jeep-et,1995-1999 évjáratút.Szerintetek melyik a jobb a 4.0literes vagy az 5.2 V8-as, ja és kb. mennyi a fogyasztása? Volt egy 5literes Fordom az alsó hangon bekajált 13litert.
Válaszotokat előre is köszönöm::::..........
audilacko Creative Commons License 2010.06.28 0 0 43
Hello! Van egy 2.5CRD Cherokeem (Liberty). Szervizeltetnem kellene, de senki nem nyúl hozzá, mert európain szerelőnek túl amerikai, amerikai szerelőnek meg túl európai. Ehhez a fránya VM gyártmányú motorhoz azt sem tudom, hol keressek alkatrészt. SZóval tud valaki hozzáértőt ajánlani?
kistojás Creative Commons License 2010.06.23 0 0 42
Üdv mindenkinek!

Egy '96-os limited V8 csirke gazdija vagyok, előtte volt egy négyezres laredom és egy orvisom.
Szerintem a legjobb kocsik a világon. Szinte mindenre használható és megbízható vasak.
szomszed007 Creative Commons License 2010.04.16 0 0 41
Keresek eladó csirkét haveromnak.

szomszed
szomszed007 Creative Commons License 2010.03.28 0 0 39
Köszönöm az infót, abban esetleg tudsz segíteni hogy hova kell dugni?

szomszed
Előzmény: Törölt nick (38)
szomszed007 Creative Commons License 2010.03.27 0 0 37
Sziasztok!

Van 1 csirke a családban.
89-es 4.0i. Kicsit sokat zabál, 20 liter úgy hogy nem nyomom.
Találtam 2 lambdaszondát :) Egyik bekötve a másiknak nem találom a csatlakozóját. Az egyik a kipufogó csonkban van a 6 leömló végén a másik meg a váltóval 1 vonalban. Úgy mondom hogy kb a gázpedállal 1 vonalban.
Ha lemenne a fogyasztás olyan 16-ra az jó lenne, de szerintem ezt csak akkor érhetem el ha mind2 szonda üzemel.

Kérdéseim:
20 liter sok úgy hogy nem nyomom neki?
2 lambaszonda kell?
Ha igen hova dugjam a másikat? :)

szomszed
Rolandoo78 Creative Commons License 2010.03.17 0 0 35
sziasztok,

el tudja valaki mondani nekem, hogy hol és hogyan kell ellenőrizni az olajszintet a váltóban? 2001es Jeep Grand Cherokee 4.0!

Nagyon kösz előre is.

roland
India Romeo Creative Commons License 2010.02.28 0 0 34
Nem megy rá.
Előzmény: oil green (33)
oil green Creative Commons License 2010.01.06 0 0 33

hello!

 

Eddig a jaguárosok csapatába tartoztam de elegem lett a megbizhatatlanságból!

Vettem egy smart-ot(tudom!!!!)hát az nem fogyaszt de nem is megy meg szar is!

most egy fehér fullos 5.2 v8:Da kiszemelt és ráadásul a jaguarra cserélem el!

az lenne a kérdésem hogy nagyobb(21")felni menne rá peres gumival az nagyon meg bolonditaná az elektronikát?

 

előe is köszönöm

gettos smile:D

India Romeo Creative Commons License 2009.10.30 0 0 32
Vezérműszíjat semmiképpen nem árt. A vízpumpa ennél a típusnál betegség, de sztem nem kell vele foglalkozni, amíg jó.
Előzmény: Rolandoo78 (31)
Rolandoo78 Creative Commons License 2009.10.29 0 0 31
sziasztok,

szoval az lenne a kerdesem, hogy 120ezer km-nek megfelelo merfold van a kocsiban es a szervizkonyv es a szamlak alapjan nem lett meg vezermuszij es vizpumpa cserelve benne. de ami az erdekes, hogy a szervizkonyve nem is irja, hogy a vizpumpat ki kell cserelni ennyinel. van valami elojele ha mar kezd szarakodni es ideje van a cserenek? nem szeretnek ezen sporolni, ha azt tanacsoljatok, hogy csereltessem ki ezeket, akkor inkabb megteszem es nem foglalkozok vele, hogy mit ir a szervizkonyv.

koszonom!

Roland
Rolandoo78 Creative Commons License 2009.10.27 0 0 30
bocs, azt nem irtam, hogy Angliaban elek. ezert a jobb kormany :-)
Előzmény: India Romeo (29)
India Romeo Creative Commons License 2009.10.27 0 0 29
Megy ez is.:) De ez mintha kicsit jobbkormányos lenne.
Előzmény: Rolandoo78 (26)
India Romeo Creative Commons License 2009.10.27 0 0 28
Nem 4.7-es lesz az?:) Ki lehet ütni egyébként máshol is. A hibakódok se bonyolultak. E-mailt ajánlanék.
Előzmény: burglar (25)
Rolandoo78 Creative Commons License 2009.10.27 0 0 27
Rolandoo78 Creative Commons License 2009.10.27 0 0 26
sziasztok,

egy hete en is Jeep tulaj lettem. nagyon jo kis kocsit sikerult szerezni. 2001-es Jeep Grand Cherokee Limited 4.0. Elso tulajdonostol, full szervizkonyvvel, szamlakkal. 75ezer merfold van benne. Itt vannak kepek rola ha valakit erdekel:
jeep galeria

lenne par kerdesem igy rogton az elejen. tudnatok segiteni, vagy ajanlani egy forumot, ha ez nem porog annyira?

koszonom szepen!!!

Roland
burglar Creative Commons License 2009.10.27 0 0 25
Üdv minden kedves márkatársnak!

Volt szerencsém hozzájutni egy 2.7-es Grand Cherokee-hez, és tisztelettel kérdezném a jelen lévő hozzáértőket, hogy milyen módon lehet kiolvasni a hibakódokat, hogyan jelzi a masina, ha baja van, valamint hogyan lehet a Pappas vagy Emil Frei közbenjárása nélkül kinullázni a szervízintervallumot?

Előre is köszönöm a válaszokat, és bocsánat, hogy nem olvastam vissza.
India Romeo Creative Commons License 2009.10.14 0 0 24
Körül kell nézni. Ha van, akkor először a kép, aztán az ár,végül a konzultáció. Egyszerre a piacon jó minőségben és árban nemigen van 3-nál több, már, ami nem aranyért van. Az 5.2-es limited azért más, bár régebbi.
Előzmény: Biri01 (23)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!