Keresés

Részletes keresés

exiefo Creative Commons License 2007.11.26 0 0 5220

:)) ezt a kérdést ne nekem tedd föl, döntsék el a készitők és az eladók.
Előzmény: Törölt nick (5217)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.26 0 0 5219
Jaj, ez csupa édes! :D Szerintem a hólyagos boríték jó csomagoló, nem? Azért elég lapos magától is, abban meg nem gyűrődik.. De ha pl. bonbonos dobozba csomagoljátok, akkor sem lesz több 20g-nál gondolom, és az még levéláron eljön.. asszem.
Előzmény: cicafej (5201)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.26 0 0 5218
:DD OKé, de tedd fel ide lécci a képét, hogy aki csak jövőre olvas vissza, az is megtalálja a fotót! :D
Előzmény: beszand (5209)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.26 0 0 5217
OKé, megvárom, míg ideér egy adag, megnézem hányféle, és aztán teszek árajánlatota horgolós lányoknak.. : D

Ha valami nagyon megtetszik, és kifizetem a közös árát Maple-nak, megtarthatom??! :D
Előzmény: exiefo (5207)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.26 0 0 5216
Jaj, Te szegény... :( Nehogy emiatt strapáld magad akkor... :D Így külön elismerésem, hoyg tudsz erre is szánni az idődből. (Persze, tudom, legtöbben itt a kevéske szabadidejükből csippentenek le mindig a babázásra..)
Előzmény: elena2 (5197)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.26 0 0 5215
.. alakulgat.. :D
Előzmény: exiefo (5213)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.26 0 0 5214
De, csak tovább írtam, mint Te! :D Rögtön küldök egy mélt is, amiben mindhárom gyüjtőhely egyben van, ha azt tovább küldenéd mindenkinek, aki kéri, nagyon hálás lennék, s nagy terhet vennél le a vállamról! :D
Előzmény: exiefo (5211)
exiefo Creative Commons License 2007.11.26 0 0 5213
a kép lemaradt
Előzmény: exiefo (5211)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.26 0 0 5212
:DDD Igen, én vagyok!! És nagyon örülök!! A postás naponta úgyis csak egyszer jön, tehát rohangálnom nem kell, és máskülönben meg nagyon ritkán van rá lehetőségem, hogy mások munkáit megcsodáljam.. :) Amúgy meg nekem a postázás a mumus, mindig lecsúszom a határidőkről, hát így legalább nem fogok! :D

Igen, tök igazad van ebben, terveztem is, csak a péntekem nagyon rohanós lett miután feltettem a fotómat, ahétvége ugye, kiesett, most előbb itt próbálom utólérni magam, aztán átkukkantok. Amúgy múlt héten próbáltam nyomon követni azt a topicot is, nagyon lelkesítő és szívet melengető a lányok segítőkészsége! :D
Előzmény: exiefo (5194)
exiefo Creative Commons License 2007.11.26 0 0 5211

:)) elkéstél levágtam, most itt tartok, nem tudom eldönteni, hogy most egy
rózsaszin etnikum , vagy alakulgat a paraszt legény?

de az előbbi témára nem válaszoltál !
Előzmény: Törölt nick (5208)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.26 0 0 5210
A ruha nem kötelező része a babának, ha nem boldogulsz a bugyival, simán ki is hagyhatod.. :D A szárnyra egy másik tipp: a kközépvonal mellett közvetlenül vágd fel óvatosan szedd ki a tömőanyagot- akár teljesen is, vagy úgy, ahogy már jónak látod, és apró öltésekkel varrd össze a nyílást. A szárnyat úgy varrd fel a baba hátára, hogy középen levarrdo, aztán még pár mm-rel arrébb, két oldalt is rejtett öltésekkel a ruhájához - testéhez varrod, így eltüntetheted a vágást..
Előzmény: Zsizi (5179)
beszand Creative Commons License 2007.11.26 0 0 5209

Nekem is fehér volt kicsit már csináltam neki glóriát. Este kattintok és megmutizom.

Előzmény: Törölt nick (5184)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.26 0 0 5208
Neeee!! A haját azt hagyd a végére, ha muszáj.. Ez sztem betyárosan göndör! :D (Az öcsémé is ilyen.. :D) A szempilla kurtítás mellet a szemöldökét kellene megerősíteni, esetleg egy szürke maszattal borostássá tehetnéd az arcát. (Bár én ezt nem merném megcsinálni.. ) Amúgy meg, az ilyen stílusú babáknál senki (vásárló) sem zavartatja amgát azon, hoyg a betyárok lányosak.. úgyis a ruha a lényeg.. :D
Előzmény: exiefo (5168)
exiefo Creative Commons License 2007.11.26 0 0 5207

IO ! a horgolós lányok azt irták, hogy a tavalyi karácsonyi vásáron,
a keményitetlen csengő 390-ft, az angyalkák 600- 1000- 1200 ft
terjedelemben mozogtak, gondolom attól függően hogy lapos. térbeni,
keményitett, vagy nem.
Előzmény: Törölt nick (5193)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.26 0 0 5206
:DDDD Mutaaaa!! Olyanok lesznek, mint a Tilda hóemberek? :)) Csodálkoztam is, mikor azt mondtad, Te rugalmas anyagból akarod csinálni.. Ha majd elszáll a fejedből a lila gőz, esetleg nem lenne kedved valami vékony,nem nyúlós anyagból is megpróbálni? :D

(Nálam már fejben készülnek az alternatív angyalok... uerre a szabásmintára. Délután Sára nagymamázik, nem csinálok semmit, csak varrok.. :D)

(Jah, amúgy drágazuram megkérdezte, mit szeretnék szülinapomra. Mondtam, semmi mst csak egy napot, amikor reggeltől estig csak magammal foglalkozhatom, arcpakolásokat tehetek fel, és varrogathatok.. Életem párja mit válaszolt? "Ne hülyéskedj már, komolyan kérdeztem... :DD)
Előzmény: kustraerika (5162)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.26 0 0 5205
Nem is érhet hónaljig, mert mikor felvarrod, a keze még nincs is a testén!! A ráhagyásokat visszahajtottad? Ha igen, a bugyogója pont derékmagasságig ér, csak egy nagyon pici kell ráncolni rajta, hogy passzoljon. De tudod, ez olyan száras bugyogó- ha túl magasra ér, egyszerűen fordítsd ki és a szárak varrását hosszabbítsd meg, aztán középen vágd be.. :D
Ha a felsőruha "túl pici"-je alatt azt éred, hogy rövid, varrj az aljára egy csipkét vagy fodrot.. :D Ne bosszankodj! Amúgy nálam is van eg ycsomó elfekvő ruhadarab,a mi valami miatt nem volt jó, de majd később egy mási babára talán.. :D
Előzmény: jociandi (5158)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.26 0 0 5204
Nagyon vidám MIkipár lett!! Én meg szemceruzával nem merném rajzolni.. a varrás kibontható, de a zsíros kontúrcerkát tutira nem tudod lettörölni, ha geyszer már fentvan... És lehet, hoyg egy ksi hajlakkal, vayg valamivel fixálni is kéne, mert szerintem kenődésre hajlamos.. (ez csak sminkelési tapasztalat, a babáknak még sohasem rajzoltam arcot... )
Előzmény: Annamária36 (5146)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.26 0 0 5203
:DD Nagyon vidám fickó lett! :D De nem sajnálod szétszedni Camea babáit???!! Inkább egy hétig varrnék másikat, mint hogy egy kész babát szétkapjak.. :D (Nem lenne kedved fotózni nekünk ilyen volt-ennyire szedtem szét- ilyen lett képeket? Szerintem nagyon érdekes és tanulságos is lenne..)
Előzmény: 4Hópihe (5135)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.26 0 0 5202
Ugye a "gyakorlatlan kéz varrta" csak vicc volt?!! Nem tudom, ilyen parányban én mikor fogok ilyen blúzt varrni.. :D A szoknya aljára talán még tennék egy széles fodrot, hogy a felsőszoknya is leérjen a földig, és még estélyisebb hatása legyen.. (Jó a próbababád.. :P Én kiskoromban a Barbie-k lábát rágtam, de ilyen komplett munkát egy babámon sem bírtam végezni.. :DD)
Előzmény: marcsimama (5116)
cicafej Creative Commons License 2007.11.26 0 0 5201

Sziasztok!

 

Angyalka lázban voltam a hétvégén, nagyon nem vagyok mostanában jó passzban, de ez a kis mütyür jó terápiának bizonyult.

Igazi mütyür, nekem elég kicsi (főleg az sztk-s után :-))

 

Állandóan a kész angyalokat néztem a topikon, meg kell mondjam, nagyon jó, hogy alaposan kivevesézitek a témát. Hogy nem ciki, ha nem sikerül valami... jókat is derültem közben, mert nekem az egyik karja veszett el... de megtaláltam..:-))  nálam is pont úgy működnek a dolgok, ha varrok minden a feje tetejére áll. 

Aztán az ujját alig tudtam kifordítani, a lábát fordítva varrtam be... úgyhogy tényleg egy tanulódarab.

Az ábrázatáról már ne is beszéljünk, ez a mumusom, el lehet vele cseszni az egészet.

Aztán a tesztelés jól sikerült, máris gyárthatnám a lányaimnak, illetve a barátnőknek sorozatba...amit viszont nem szeretek, többször ugyanolyat.

 

Örülök, hogy így működik ez a topik, leglább akik nem igazán értékelik ezt a részét a dolognak , ha beleolvasnak megtudhatják, hogy bizony minél kisebb, annál nehezebb :-)))

 

Na és minden angyalka nagyon helyes,(meg minden, ami amberikéz műve)  én vevő vagyok  a klasszikusra, a modernre, sőt a nato-ra is :-)) ,ami a lényeg, hogy mindenki teljes odaadással készíti úgyis.

 

Most kellne egy cím, elküldeném én is, meg valami csomagolási ötletet is szivesen vennék, mert nem lenne jó, ha  kilapított angyalka érne a célba.. kis doboz? vagy mibe teszitek?

 

Az enyém egy álmos, mondjuk, hogy  pizsamás, hálósipkás angyalka, kapott kispárnát is... :-))

 

 

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2007.11.26 0 0 5200

Kedves Lányok, az angyalaitok és manóitok nagyon tetszenek, ilyenkor nehezen bírom visszafogni magam, hogy haza ne menjek a munkahelyemről angyalt varrni.  

Azt tervezem, hogy a  közös Fanni féle angyal végtagjait kitömöm, levarrom azon a csuklós részen, aztán beleillesztem a test két fele közé, és rögtön géppel varrom be, a testen kihagyok az oldalán egy kis kifordító  nyílást.
Nem bírtam ki múlt héten, hogy hamarjában ki ne próbáljam ezt az angyalt, a Dorthe Jollemann féle könyvből, egyelőre még csak tapasztalatgyűjtés céljából.  Fagolyó helyett fejet is varrtam neki. A lábai nagyon lazák, ezért nyaklanak, lámpáról lógatva több ilyet tetszene, de pl. szekrényajtón nem mutat.  Ezt a fenyőfás tárolódobozt is saját örömömre csináltam, nagyon élveztem ezt a "neoprimitív stílust".  


na, megyek vissza dolgozni...

Törölt nick Creative Commons License 2007.11.26 0 0 5199
Szerintem így tuti az angyalod!!! Nagyon tetszik! És én szeretem a countrysat is, de a karácsony többnyire nálunk is aranyos, így sztem a Tiéd az igazi angyal.. :D
Most igazándiból azt sem értem, mi a bajod az arcával, szerintem jó.. és kedves, nem gonoszkás.. :D
A szárny meg külön nagyon tetszik! Mit varrtál a szegélyére?

Ha Neked nem teszik megfrizurázva, csinálj még egyet - magadnak, kócosan!! Esetleg az arcnál talán nem is szemmel vagy elégedetlen.. Mi lenne, ha a következőnél a száját egy kicsit másképp próbálnád rajzolni? Konkrétan arra gondolok, hogy csak felfelé kunkorodjanak a szájszélek, ne konyuljanak így vissza... nekem erről mindig Makk Marci és a legkisebb Ugrifüles jut eszembe.. :D
Előzmény: 4Hópihe (5102)
exiefo Creative Commons License 2007.11.26 0 0 5198

-- megkérdezem Őket !
Előzmény: Törölt nick (5193)
elena2 Creative Commons License 2007.11.26 0 0 5197
Igen igazad van, sötét. Reggel még nem jön fel a nap, mikor dolgozni jövök, este meg már lemegy, villanyfénynél meg csak ilyen képet tudok készíteni. Legfeljebb behozom holnap és itt az irodában lefényképezem, addigra kicserélem a szemeket is.
Előzmény: Törölt nick (5188)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.26 0 0 5196
Kriszti!! Nem tudom, hol írtad, de köszi a cím-tippet.. most úgysincs időm ezzel a résszel foglalkozni, de a javaslatoddal már kezd kibontakozni a fejemben egy új honlap-rovat.. :D
Előzmény: ezkriszti2 (5086)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.26 0 0 5195
Konkrét személyről is tudsz, akit esetleg érdekelne, vagy csak általánosságban írtad? Az ötlet amúgy tök jó!

Bocs, csajok, de én most agyonírom a topicot.. :DDD nem is tudom, hogy írhattatok ennyit két nap alatt..
Előzmény: beszand (5083)
exiefo Creative Commons License 2007.11.26 0 0 5194

IO ! már küldtél nekem két cimet, én azokat már kb: 30 jelentkezőnek
elküldtem.
Már kapom a visszajelzéseket , hogy postázták a lányok, mint én is.
Ugyhogy anyám ha te vagy Erika kösd föl a gatyád !
Özönleni fognak az angyalok hozzád.

Persze hogy a katona is szárnyal, naná !

Ettől függetlenül aki megkeres adom a cimet.
Bocs, hogy ismételten kérlek, de szólj át a horgolós topicba, egy "köszönjük"re.
Mégis más ha Te mondod, mint mikor én, hogy és azt üzenik a babás lányok,
hogy köszi !
Előzmény: Törölt nick (5189)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.26 0 0 5193
Exi! Ezt Nektek kellene meghatároznotok. Az előbb írtam, én milyen szempontokat gondoltam végig,a mikor a babák árára tettem javaslatot. Köztetek is biztosan van, aki már eladott a munkái közül, az alapján be tudnátok lőni az árat. Ami fontos lene, hogy egységárat szabjatok meg - külön a 3D-s és lapos angyalokra, hogy ne legyen komplikált az árusításuk, meg azért is , mert mindenki munkája és segítő szándéka egyformán értékes.
:D
Előzmény: exiefo (5079)
Törölt nick Creative Commons License 2007.11.26 0 0 5192
Leszavazunk. :D Figyelembe véve, hogy kézimunka, meg jótékonysági ügy, én az 1500 Ft-os egységár mellett szavazok. (eredetileg 2000 HUF-ra gondoltam, de annyira kicsi árakat írtatok, hogy lehet, én lőttem fölé magam.. ha a sajátomat adnám el gyarló anyagi haszonszerzés céljából, 1500 ft-ot biztos elkérnék érte.. de ez ugye még pluszban jótékonykodás is.. nah, de azt sem szeretném, ha a mi angyalaink miatt álldogálnának ott Éviék estig.. az lenne a legjobb, ha hamar elkapkodnák őket.. (szép álom..)
(amúgy 5-600 ft-ot szoktak kérni az adománygyűjtő képeslapokért pl..)
Előzmény: arcencil (5075)
Camea Creative Commons License 2007.11.26 0 0 5191
Nekem is dobj egy mail-t egy postacímmel léccccci, mert holnap az enyém repülne... :o))
Előzmény: Törölt nick (5189)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!