Keresés

Részletes keresés

Hellena Creative Commons License 2015.03.23 0 0 2243

Lakások Családi házak Takarítása Rendben tartása!

Magán Házak Takaritása! Bejáró nő!

 

Illetve (Mosás, Vasalás, főzés, bevásárlás,) Ha csak hetente egyszer is nem gond.
Megbízható Munkájára igényes és önmagára! Ha ilyen személyt keres akkor jó helyen jár Kérem hívjon Bátran

Referenciám lekérdezhető! Nagy Linda Köszönöm.

BabiTak Creative Commons License 2015.03.22 0 0 2242

Munkájára igenyes, leinformálhato takaritono vagyok! Budapest teruleten keresek meg munkát: maganlakások, (uzlet, irodatakaritast, hajnali kezdessel.) Ferjem szobafesto nagyon szepen dolgozik, en festes utan is takaritok!! Mindkettonkkel elegedett volt meg mindenki!! 

Hivjon bizalommal!!

0620/2539227.

imel: vargababika@gmail.com

Nikolett091 Creative Commons License 2015.03.22 0 0 2241

Kedves Mindenki!

Hétfői-pénteki napokra heti rendszerességgel takarítást vállalok.(8 órás)Rólam amit tudni lehet,hogy pontos,precíz,megbízható,referenciával rendelkező hölgy vagyok.Kedvező áron dolgozom.Ha felkeltettem érdeklődésüket várom mielőbbi jelzésüket. E-mail:nikodemia@freemail.hu

Tel:0630/643-9304

Várom mielőbbi jelentkezésüket.

leanderworld Creative Commons License 2015.03.21 0 0 2240

XVI. kerületben igényes családnál vasalást, takarítást és bejárónői munkát vállalunk napi, heti rendszerességgel, referenciával.

 

 

 

leanderworld Creative Commons License 2015.03.21 0 0 2239

Apartmanlakás (belváros) alkalmankénti takarítására piperetakarítót keresek, rugalmas napközbeni munkavégzésre.

Kérem jelentkezz, ha rendelkezel az alábbiakkal:
– erkölcsi bizonyítvány
– takarításban való jártasság és tapasztalat (szállodai tapasztalat előny)
– leinformálhatóság, referencia
– pontosság, megbízhatóság és jó munkamorál.

Az ideális munkatárs kiválasztásánál fontos szempont, hogy igényes légy önmagadra, a munkádra és a környezetedre.

 

Jelentkezés módja: leanderworld@gmail.com (fényképes, részletes bemutatkozó levélben)

 

Kérlek csak akkor jelentkezz, ha a fenti kritériumoknak megfelelsz!

Toria85 Creative Commons License 2015.03.20 0 0 2238

Kedves, megbízható 29 éves lány vagyok. Rendelkezem erkölcsi bizonyítvánnyal, amit ha kell bemutatok. Van fő állású munkám így alkalmanként vállalnék takarítást (főleg hétfői napokon, a többi napokon megbeszélés szerint). A 18. kerület és környékére. Egyedül álló férfiak ne jelentkezzenek! Az alábbi e-mail címre várom jelentkezéseket: szoke.viktoria@gmail.com

marianni83 Creative Commons License 2015.03.20 0 0 2237

Kedves Blende ! Érdeklődnék a munkára ha még aktuális  TEL: 06-70-531-67-48

Előzmény: Blende (2194)
marianni83 Creative Commons License 2015.03.20 0 0 2236

Tisztelettel ! Érdekelne a munka ha még aktuális nem dohányzó 33 éves Budapesten élek a XI Ker. v két gyerek anyukája és a munkámmal kapcsolatosan leinformálható vagyok ha felkeltettem érdeklődését hivjon Tel 06-70-531-67-48

Előzmény: frouge (2215)
marianni83 Creative Commons License 2015.03.20 0 0 2235

Tisztelt munkaadó szeretnék jelentkezni a aktaritásra megbízható gyesen levőkismama vagyok ! tel 06705316748  

Előzmény: Anikon (2222)
marianni83 Creative Commons License 2015.03.20 0 0 2234

Tisztelt  Bettina ! takarítással kapcsolatban  szeretnék érdeklődni hogy hányadik kerületben van ? 

Előzmény: Én11095 (2233)
Én11095 Creative Commons License 2015.03.20 0 0 2233

Egy dolgot kifelejtettem: a lakás Budapesten, a Keleti pályaudvarnál található.

Én11095 Creative Commons License 2015.03.20 0 0 2232

Sziasztok! 

 

30m2-es kis lakásomba (nappali + galérián háló) keresek takarítót, aki heti rendszerességgel végezne takarítást, illetve havonta mindent figyelembe vevő alapos nagytakarítást. 

Mivel a lakás kicsi, nem vesz igénybe sok időt a takarítása.

Az esti órákban tudom fogadni a jelöltet. 

Olyan jelentkezzen, akinek megfelel este, és mindenképpen szeretném érthetővé tenni, hogy mivel a lakás kicsi, ez egy mellékkereseti lehetőség.

1000 forintos órabért tudok adni.

Mindig az adott alkalom után fogok fizetni, ez így tiszta. 

 

Amit a kisebb takarítások alkalmával kérek:

- felsöprés, ha kell van porszívó is 

- felmosás

- portörlés

- ha kell mosogatás

- konyhabútor áttörlés

- fürdőszoba áttörlés

- wc áttörlés

stb

 

nagytakarítás:

- ablak alapos tisztítása (csak 1 van)

- ajtók lemosása (5 van)

- bútorok, konyha, fürdő, wc alapos tisztítása

- tűzhely tisztítása ha szükséges 

- felmosás, felsöprés

- szekrényekből kipakolás, szekrények átmosása, majd ruhák visszatétele (összehajtogatva).

- Konyhaszekrény kipakolása, áttörlése, visszapakolás.

- hűtő kitakarítása

stb

 

jelentkezni e-mailben lehet, egy kis bemutatkozást kérek, ki vagy te, mit lehet rólad tudni, illetve egy fotónak örülnék. Kizárólag hölgyek jelentkezését várom.

Olyan személyt keresek, aki nem csak az első héten dolgozik szépen.

 

Az e-mail cím: ujrafelkelonap@gmail.com 

 

Üdv: Bettina 

merika45 Creative Commons License 2015.03.19 0 0 2231

Szobalány takarítói gyakorlattal

Budapesten keresek takarítói munkát.Önmagamra és környezetemre igényes.Szeretem a takarítást nem zavar, ha többen is ellenőrzik a munkámat,stressztűrő képességem valóban nagy, gyorsan,körültekintően végzem a munkámat,alkalmazkodó képes vagyok! Magánszemélyeknél családoknál keresek munkát. Csak komoly érdeklődők jelentkezését várom. Referenciával rendelkezem. 

 

06313178477.

Mészáros Erika. 

Katica Nagy Creative Commons License 2015.03.18 0 0 2230

Üdvözlöm.

 

Talált már takarító nőt?

Előzmény: tarsolya (2228)
Edit 57 Creative Commons License 2015.03.17 0 0 2229

58 éves friss nyugdijas vagyok takaritást vállalok napi 4-5 órában. Hivjon bizalommal. 06703876839

tarsolya Creative Commons License 2015.03.15 0 0 2228

Sziasztok!

 

Munkájára igényes, leinformálható takarítónőt keresek egy 8. kerületi kisebb lakás (46nm) rendszeres heti takarítására és havi nagytakarításra azonnali kezdéssel.

Ha érdekel a lehetőség, kérlek írj a tarsolya@gmail.com címre, hogy a továbbiakat megbeszélhessük.

 

András

 

nagycsalados2015 Creative Commons License 2015.03.14 0 0 2227

Bejárónőt / házvezetőnőt keresek heti 4 napra (hétfő-csütörtök) napi 4 órában (9-13-ig) Óbudára.

 

Az ideális jelölt:

 

- szeret és tud takarítani, igényes és büszke a munkájára, nem pedig csak "vállal" takarítást;

- eltünteti egy nagycsalád naponta keletkező rendetlenségét;

- nemcsak az első hetekben, de hónapok múlva sem lankad a precizitása;

- ragyog minden és nem nekem kell a csempét sikálnom utána;

- hosszú távon gondolkodik;

- szívesen és jól főz;

- szereti a kisgyerekeket és türelmes velük;

- szépen vasal (ez a legkevesebb, könnyedén megtanítom ha mégsem);

- ha kell, elbuszozik a piacra a kiskosárral és bevásárol.

 

Tulajdonképpen egy olyan családtagra van szükségünk, aki leveszi a teljes háztartás gondját a családanya válláról hosszútávon.

 

Leinformálható személy jelentkezését várom fizetési igény megjelöléssel és referenciákkal (nem feltétlenül csak bejárónői múlttal).

Korhatár nincs, hiszen egy fitt nagymama tud csodákat tenni.

Rugalmasak vagyunk, a személyiség a lényeg, a többi megbeszélés kérdése.

 

Sok sikert kívánok minden munkakeresőnek,

Sarolta

 

sarolta.phone@gmail.com

 

Nikolett Skultéti Creative Commons License 2015.03.14 0 0 2226

Mr.Herby! 

Èn szeretnék a munkára jelentkezni 

 

Megbízható vagyok de több informàciot önéletrajzot tudok küldeni. 

De megadom az elérhetösègem 

06302347528

Köszönöm!

Mr.Herby Creative Commons License 2015.03.14 0 0 2225

KERESEK egy megbízható, alapos, szorgalmas, nemdohányzó takarító hölgyet, aki hosszú távon be tud segíteni XVI. kerületi 100 m2-es lakásunk heti takarításába, illetve alkalmanként szezonális nagytakarításába. Heti 1 alkalommal szeretném fogadni rendszeresen, alkalmanként 4-8 órára. Ha ismersz megbízható, leinformálható takarítót, akinek a munkájáról személyes tapasztalatod van, akkor kérlek keress meg!

 

 

 

BabiTak Creative Commons License 2015.03.14 0 0 2224

Tisztelt Forumozok!" 

Megbizhato kozepkoru holgy , tobb eves bejáronoi tapasztalattal takaritást vállal:1000frt, 

Ferjem szobafesto mázolo aki szinten munkát keres, Budapest teruleten: munkadijmegbeszeles alapjan! En  festes utani takaritast is vállalok.

Mindkettonkkel elegedett volt eddig mindenki!! Kerem hivjon bizalommal!! 

Tel:0620/2539227.

Nagyne

Nikolett Skultéti Creative Commons License 2015.03.14 0 0 2223

Kedves mindenki!

Nagyon sürgősen munkát keresek!
amit tudok vállalni gyerek felügyelet és takarítás.
Heti 2x iskolában vagyok du de ezt le tudom csökkenteni heti 1- re 

 13 került,11 került,18 került, 

Soroksár,
Erzsébet
Újpest

Kőbánya Kispest

 
De meg hallagatok bármit!


elérhetőségem:  nyuszikaaa21@citromail.hu 

Anikon Creative Commons License 2015.03.13 0 0 2222

Megbizhato, igenyes, leinformalhato Takaritonot keresek Bp, XI. keruletben talalhato (gazdagret) 110 m2 lakasunk rendszeres takaritasara es alkalmankent nagytakaritasra. Jelentkezeseket fizetesi igeny megjelolesevel a kovetkezo email cimre kerem: n_aniko@yahoo.co.uk

Dr_Akula Creative Commons License 2015.03.13 0 0 2221

Köszönöm mindenkinek a jelentkezést, megtaláltam a megfelelő személyt.

Előzmény: Dr_Akula (2214)
Amandraya Creative Commons License 2015.03.13 0 0 2220

Kedves Anyukák!

Nagytakarítást vállalunk Budapest egész területén. Párban dolgozunk, ennek előnye, hogy fele annyit időt vesz igénybe otthonának tisztává varázsolása. Munkánkat gondosan, precízen végezzük. Várjuk hívását időpont egyeztetésre.

Üdvözlettel,

Évi és Mariann :)

06706412241

Törölt nick Creative Commons License 2015.03.12 0 0 2219

Keresek egy precíz, megbízható személyt aki heti 1x (hétköznap) elvállaná tenyérnyi kis lakásom
(39 nm) tisztává varázsolását, továbbá havi 1x nagytakarítást is vállal. Hosszútávra. Kislakásom XXII.kerületben található :)
Várom jelentkezéseteket:
turoczi.zita@gmail.com email címen

Amandraya Creative Commons License 2015.03.12 0 0 2218

29 éves hölgy vállal általános takarítást Budapest területén. Kizárólag hölgyeknél és családoknál.

Gyakorlattal és referenciával rendelkezem. Várom hívását! Üdvözlettel, Évi 06706412241

BabiTak Creative Commons License 2015.03.11 0 0 2217

Kedves Forumozok!!

Magánlakások illetve irodák, uzletek takaritását vállalom Budapest teruleten! Kozepkoru no vagyok tudok es szeretek is takaritani. Megbizhato, kedves szemely vagyok, nincsen károsszenvedelyem! Kozeleg a Husvet, hivjon nagytakaritani! Alkalmi munkadijam: 1200frt ora . Nagytakaritásra fix osszeget kerek!!

E- amil:vargababika@gmail.com

BabiTak Creative Commons License 2015.03.10 0 0 2216

Kozepkoru no takaritast keres Budapest teruleten, es vonzás korzeteben. .Megbizhato, alapos, nemdohányzo szemely vagyok. Várom iamiljet: vargababika@gmail.com 

Referencia, erkolcsibizonyitvánnyal rendelkezem!

 

frouge Creative Commons License 2015.03.09 0 0 2215

Megbízható, precíz takarítónőt keresek XI. kerületbe (Kelenföldre) kisgyermekes családi házba, hosszú távra.

Heti egy délelőttről lenne szó: 4 óra, kb 8.30-12.30-ig. 1000 Ft/óra.

Jelentkezni referenciával, fényképpel: frouge@live.com

 

Köszönöm!

Dr_Akula Creative Commons License 2015.03.02 0 0 2214

Oktogon közeli, 80 m2-es, 2 szobás lakásom havonta egyszeri takarításához keresek megbízható személyt.

A munka minden hónap első hetének valamelyik napján lenne megfelelő, a délelőtti órákban, mondjuk 8-12-ig.

Porszívózás, felmosás, portörlés, konyha-fürdő alaptakarítás. Ami a 4 órába belefér.

Ezen kívül félévente nagytakarítás is esedékes lehet.

Az ajánlatokat fizetési igénnyel és email-címmel várom az oscarrr0910@gmail.com címre.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!