Keresés

Részletes keresés

Icebox Creative Commons License 2005.06.08 0 0 1056
És mivel cserélte le? Te úgy mész el hazulról hogy van nálad pár darab felsőrész? Esetleg utazótáskával mész dolgozni vagy suliba?
Előzmény: skandall (1055)
skandall Creative Commons License 2005.06.08 0 0 1055

Nem volt másképp, hanem a Viola szólt neki hogy túl "szexis" és azt mondta hogy télleg, és lecserélte.

Mint az alsó képen látható. Az később volt.

Előzmény: Icebox (1053)
Bosco Creative Commons License 2005.06.08 0 0 1054
:)))
Előzmény: Icebox (1053)
Icebox Creative Commons License 2005.06.08 0 0 1053
Ugyanabban a jelenetben másképen van öltözve.
Azért egy kicsit figyelhetnének.

shushu Creative Commons License 2005.06.07 0 0 1052

Szerinted a színész maga válogatta be magát a sorozatba? Nem, hanem Somorjai Tibor, aki ma a JR casztingosa, de valamikor a BK Berényi Ákosa volt.

Előzmény: Replay (1049)
Hpisti Creative Commons License 2005.06.07 0 0 1051

Szerintem valamit összekevertek Shushuval: Lengyel Tamás nevű színész játssza a

dokit.

 

Nem kevertünk :) Arról az emberről beszéltünk, aki (szerintünk) beválogatta L.T.-t.

Előzmény: Replay (1049)
snowman Creative Commons License 2005.06.07 0 0 1050

Húúúúúúúúú, gyerek.

Ezen a Nándi-féle csárszbronzolos bejövetelen bexartam.

Még most is a hatása alatt vagyok.

Utóljára 1863-ban, Texasban lehetett ilyen valamelyik Saloon-ban.

Ők, akik azt a jelnetet látták, azóta már mind vérbefagytak, és turistalátványosságként élik(?) unalmas életüket(?).

Replay Creative Commons License 2005.06.06 0 0 1049

Szerintem valamit összekevertek Shushuval: Lengyel Tamás nevű színész játssza a

dokit. A többivel egyetértek.

Előzmény: Hpisti (1044)
Lusta Kígyó Gyógyszertár Creative Commons License 2005.06.06 0 0 1048
labrys válasz | megnéz | könyvjelző 2005.05.25 02:33:21 (36388)

Szolgálati közlemény

Nemrég kaptuk az értesítést az indexszoft programozóitól, hogy bizonyos visszaélések elkerülése végett minden nicknél átállítják a mailcímeket titkosra. Kérjük mindazokat a felhasználókat, akik szeretnék nyilvánossá tenni a mailcímüket, hogy ellenőrizzék és állítsák be a sajátjukat ennek megfelelően!

Köszönjük!

Előzmény: Hpisti (1043)
Tegom_ Creative Commons License 2005.06.06 0 0 1047
hát csak néztem mikor bevillant az ajtóban a a gazdasági igazgató:)
Bosco Creative Commons License 2005.06.06 0 0 1046
eléggé paródiába ment át a mai vége :)
Tegom_ Creative Commons License 2005.06.06 0 0 1045

"

Nem tudok írni, mert nem publikus a címed

 

Qrvaindex... Mostmá publikus. (miért állítja vissza mindig a rendszer???)"

 

 

Még mindig nem publikusan van! Pedig írnék...

Előzmény: Hpisti (1043)
Hpisti Creative Commons License 2005.06.06 0 0 1044

Asszem igazad van. Az illető végzettsége műköves, és Berényi Ákos Néven sokáig szerepelt egy másik szappanoperában. Az ok meg, amiért beválogatta elég nyilvánvaló: bejön neki a nyálgép.

 

Megérne egy informálódást, hogy kedves Somorjai Tibor hosszú RTL Klubos segédszerkesztői munka után miképpen kötött ki az Interaktív Kft-nél... habár a BK-ból való kilépésekor azt nyilatkozta, hogy van az a pénz... Mindenki értse ahogy akarja.

Előzmény: shushu (1042)
Hpisti Creative Commons License 2005.06.06 0 0 1043

Nem tudok írni, mert nem publikus a címed

 

Qrvaindex... Mostmá publikus. (miért állítja vissza mindig a rendszer???)

 

Várom az e-mailed!

 

Menni fog.

 

Amugy remélem nem tántorított el a levélírástól, ez a pár hozzászólás amit váltottunk. Csak mondom, sok mindent nem értek, pl ez a 5 percenkénti nézettségi dolgot sem.... stb Na mindegy, majd mailen!

 

Nem tántorít :) A véleményemet mindig vállalom, ha valamiben tévedek azt a meggyőzés után mindig beismerem.

Előzmény: Tegom_ (1040)
shushu Creative Commons License 2005.06.06 0 0 1042

Aki ezt a legényt beválogatta 2 szakvizsgás sebészzseninek, az tutira nem járt még életében sebészeten, mert akkor tudná, hogy egy ilyen arc kb. 10 évig kampózik a nagykutyáknak mielőtt megkapna egy vakbelet.

 

Asszem igazad van. Az illető végzettsége műköves, és Berényi Ákos Néven sokáig szerepelt egy másik szappanoperában. Az ok meg, amiért beválogatta elég nyilvánvaló: bejön neki a nyálgép.

Előzmény: snowman (1036)
snowman Creative Commons License 2005.06.06 0 0 1041
Na, ezt viszont nem merném garantálni. :o)
Előzmény: Kreta (1038)
Tegom_ Creative Commons License 2005.06.06 0 0 1040

Hello!

 

Kiváncsivá tettél!

 

Nem tudok írni, mert nem publikus a címed

 

enyém:

 

tegom_@freemail.hu

 

Várom az e-mailed!

 

Amugy remélem nem tántorított el a levélírástól, ez a pár hozzászólás amit váltottunk. Csak mondom, sok mindent nem értek, pl ez a 5 percenkénti nézettségi dolgot sem.... stb Na mindegy, majd mailen!

Előzmény: Hpisti (1030)
Tegom_ Creative Commons License 2005.06.06 0 0 1039

"Nem, nincs minden percről. Minden 5. (ötödik) percről van. Csak azért nem kötök erről fogadást veled, mert úriember biztosra nem fogad."

 

 

Minden 5. percről? Na erre kíváncsi vagyok. EGyébként a jelentést lapozd tovább, van minden percről is.:)

 

 

"

Nem csak most előzte meg hanem mostanság vagy hoz annyit vagy egy picivel többet.

 

Nem hoz.

 

"

 

Tehát nem verte meg soha 18-49-ben egyszer sem az elmúlt 2 hétben???

 

 

"Nem 4 hónapra tervezett, de nem is 2 évadra. A részleteket majd emilben."

 

Várom az e-mailed, még nem kaptam semmit! Én sem úgy értettem, hogy 2 évadra, de nyilván lehetett tudni, hogy 6 hónap nem lesz elég.

Előzmény: Hpisti (1031)
Kreta Creative Commons License 2005.06.05 0 0 1038
Egy nagytudású sebész talán nem dugna meg minden nőneműt.
Előzmény: snowman (1036)
skandall Creative Commons License 2005.06.05 0 0 1037
Tallós Ritának hívják.
Előzmény: Wormie (1035)
snowman Creative Commons License 2005.06.05 0 0 1036

Nem a nénivel van itt a nagy baj, hanem a forgatókönyvvel. :o(

Ettől jobban már csak a csúcs-sebészünk kölyökképe bosszant.

Azt valami rettenetesen elszúrták.

Aki ezt a legényt beválogatta 2 szakvizsgás sebészzseninek, az tutira nem járt még életében sebészeten, mert akkor tudná, hogy egy ilyen arc kb. 10 évig kampózik a nagykutyáknak mielőtt megkapna egy vakbelet.

De hogy egy csúcs magánklinikán ő legyen az Isten, az már nagyon dúúúúúúúúrva.

(Azt már csak zárójelben jegyzem meg, hogy az arca sokmindent sugall, csak azt nem, hogy egy nagytudású sebészfenoménnal lenne dolgunk.)

Előzmény: Wormie (1035)
Wormie Creative Commons License 2005.06.04 0 0 1035
Hogy hívják a színésznőt, aki ezt a hp-t játsza? Tragikus.
Előzmény: snowman (1033)
snowman Creative Commons License 2005.06.04 0 0 1034

ameriaiasan=amerikaiasan

ahopgyan=ahogyan

 

bocsi. :o)

Előzmény: snowman (1033)
snowman Creative Commons License 2005.06.04 0 0 1033

Húúúúúú gyerekek, ez az americica nagyon gázosan lett felépítve. :o(

A folyamatos angol beszólások között (ouell, kitscsith máhr elfelejthetthem anghol, bát ájemveri hepi, hogy itthon lehetekh) annyira szépen ejti a magyar szavakat, hogy a franc se hinné el róla háni, hogy ez valaha is járt amerikhában.

Nagyon durva az ellentét.

Valaki vagy végig ameriaiasan dumál, vagy szépen magyarkodik tovább, úgy ahopgyan azt teszi a mondatai többségében.

Nekem vannak amerikai rokonaim és ismerőseim, úgy hogy a tapasztalat is szól belőlem.

 

Hofi örökérvényű sztyuárdeszes poénja:

 

"Óóó, what is this kerek? Zsömle, te barom!"

Kreta Creative Commons License 2005.06.03 0 0 1032
Amennyiben kívánsz - húzósabb időpszakban - napi 1000 - 1200 reklámot lerögzíteni, és rohangáló kockákat nézni, gondolhatok rád a következő bővítésnél.
Megkaphatnád a fincsás adókat: Minimax, Sport1 :)))
Előzmény: shushu (1028)
Hpisti Creative Commons License 2005.06.03 0 0 1031

Nem akarok okoskodni, de van 1-2 fogalmi zavar, és súlyos tévedés a hozzászólásodban

 

Tévedés az elképzelhető, fogalmi zavar viszont aligha. Már megbocsáss, de elég régen művelem a szakmámat ahhoz, hogy a legalább a fogalmakkal tisztában legyek.

 

Ez akkor hülyeség, hogy ordít. Látszik, hogy soha az életedben nem láttál AGB jelentést.

 

Én finomabban válaszolok: láttam már, most éppen az orrom előtt is van egy és még sokáig látni is fogok.

 

Szerinted mit elemeznének 5 perces jelentésekből????? Minden percről van nézettségi adat rengeteg kategóriából. Azokat elemzik.

 

Nem, nincs minden percről. Minden 5. (ötödik) percről van. Csak azért nem kötök erről fogadást veled, mert úriember biztosra nem fogad.

 

Nem csak most előzte meg hanem mostanság vagy hoz annyit vagy egy picivel többet.

 

Nem hoz.

 

De talán ez amiatt is lehet, hogy egy bulvár magazin nézői alkalmi nézők, még egy sorozaté jobban ragaszkodnak a műsorukhoz, és nagyobb eséllyel leülnek még ilyen melegben is a képernyő elé, mint a fókusz nézői.

 

Témaválasztás függvénye. A bulvárnak is hasonlóan elkötelezett rajongótábora van. Figyeld meg: a mai Velvet hírnek "BB Évi porózni akar" akkora nézettsége lesz az Aktívban, hogy kiveri a biztosítékot.

 

Szerinted a tv2 4 hónapra tervezett??? Ne viccelj, már nincs ember az országban aki azt hihette hogy ez 4 hónap alatt elég lesz a BK ellen. Szerintem még kell neki egy televíziós évad, kis ügyeskedéssel a 2006/2007-s évadban ott lehet. Szerintem a következő évadot még letöli 19.00-kor. Az már szinte biztos, hogy hosszú évekig ott lesz, mert napról napra javul.

 

Nem 4 hónapra tervezett, de nem is 2 évadra. A részleteket majd emilben.

 

Remélem nem gond, hogy kijavítottalak, de nehogy valakit itt megtévessz, ilyen 5 percenkénti nézettségmérés stb szintű blőd dolgokkal :)

 

Csak a szmájli mentett meg :)

Előzmény: Tegom_ (1026)
Hpisti Creative Commons License 2005.06.03 0 0 1030

Kedves Tegom,

 

Szeretném, ha küldenél egy üres emilt a számomra, hogy az azon szereplő címre private válaszolhassak, így elmondván azt (kvázi coming out), hogy ki is vagyok és mivel foglalkozom.

Talán még meg is lepődsz.

Előzmény: Tegom_ (1026)
shushu Creative Commons License 2005.06.03 0 0 1029

Akkor ne tedd.

 

Bocs, Hpisti, hogy belepofáztam!

Előzmény: Tegom_ (1026)
shushu Creative Commons License 2005.06.03 0 0 1028
WOW! Kit kell egy ilyen melóért legyilkolni? :) Téged? :)
Előzmény: Kreta (1023)
krapek6 Creative Commons License 2005.06.03 0 0 1027
szerintem teknikailag jó a sorozat csak számomra tök unalmas nincs benne semmi megfejteni való meg izgalom azt látod hogy egy csomó csinos ápoló nő kefél meg beszélget semmi gyógyitás meg ilyesmi tudom nemkéne máshoz hasonlitani de még
a brinkman professzoros sorozatban is több izgalom volt mert mindenkinek volt kidolgozott jelleme :(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!