Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2015.01.28 0 0 7357

IOS alatt a "link beszúrása/szerkesztése" sem használható. Addig működik, hogy kijelölve a szöveget egy új tab nyílik, "link beszúrása/szerkesztése" címmel, de hiába másolom be a kívánt linket, nem történik semmi az után, hogy előbbi tab eltűnik. 

Törölt nick Creative Commons License 2015.01.28 0 0 7356

Azt szeretném megkérdezni, hogy az iOS alatti gyorstörlési hiba ki lesz-e javítva valaha? Vagy legalább, ha már nem gyorsul fel (és töröl egész szavakat), akkor ne lassulna le, hogy ugyanabban a tempóban lehessen végig törölni.

|en| Creative Commons License 2014.12.15 -1 0 7333

Dátum kijelzés para: külön ablakban levő topic nem frissül ha visszaváltok - így nem tudom hogy mikori is.

 

Egyébként sem frissülne, csak látnád, hogy reggel óta nyitva van a tab/ablak. Ha az idő jelölőre viszed az egeret akkor ez most is segít.

 

Ugyanakkor ez a kérdést is másként szeretnénk megoldani. Szerintem 2015 első felében lesz egy korszerűbb megoldás hasonló esetekre.

 

A fórumnak pedig nagyon-nagyon sok tagja van. Minden vélemény számít. De a megvalósítás hogyanját a fejlesztés dönti el annak tükrében, hogy mik az igények. Az igény pedig nem az, hogy valami legyen ott, amit ott volt. Hanem az, amit te is írtál, hogy egy régen nyitott ablakban nem tudod, hogy mi is történt a megnyitás óta. Ezt pedig nem a dátum kírása fogja megoldani úgy, hogy szélesebb kör számára is elfogadható legyen. 

Nekün az a feldataunk, hogy többen használják ezt a szolgálatást mint 1 éve. Ehhez pedig az (is) kell, hogy a ma netezők igényei irányába próbáljuk szögelni.

Előzmény: Delila10 (7323)
|en| Creative Commons License 2014.12.15 0 0 7326

Dátumkijelző para: régen minden jobb volt.

 

Egyenlőre ez így marad, de reményeink szerint jobb lesz. Azt pedig, hogy mennyien használják telóról és tabletről talán mi tudjuk igazán ;)

Előzmény: LRJudit (7322)
|en| Creative Commons License 2014.12.15 0 0 7324

Dátumkijelző para: napszak nem látható :)

 

Ez a félvetés reményeink szerint okafogyottá válik, ha terveink megvalósulnak - azaz könnyebben kezelelhetőek lesznek a válaszok.

Előzmény: halaloszto (7321)
|en| Creative Commons License 2014.12.15 0 0 7320

Kedves Delila10!

 

Munkaidőben igyekszünk jobban figyelni, mint korábban. 

 

OFF:

A dátum kijelzés a fejlődés része. :) Bármennyire is hihetetlen. Ugyanakkor érdekel a ragaszkodásod oka.

Nekem pl sokkal hasznosabb, hogy nem kell fejben számolgatnom, hogy az adott hozzászólás mai, vagy tegnapi. Bevallom a rohanó dátummentes világomban azt sem tudom, hogy hanyadika van - de őszintén szólva annyira már nem is érdekel. Az viszont igen, hogy Te pl 2 órája írtál, és nem tegnap, és nem egy hete. De hogy őszinte legyek ez pont elég is. Mert nem az érdekel, hogy mikor írtál, hanem, hogy mit.

 

ON:

Szóval, nem látjuk be, hogy miért lenne fontos, hogy mindenhol a pontos dátum legyen megjelölve, hiszen:

1. kb. mikor íródott a hsz. azonnal látszik

2. hogy pontosan mikor íródott az alt text-ben szerepel - ráhúzod az egeret, akkor látszik.

 

De segíts, hogy értsük.

 

Előzmény: Delila10 (7319)
|en| Creative Commons License 2014.12.15 0 0 7318

OFF

 

indavideós problémákat az indavideós hibabejelentőben tudod jelezni. Player, jobb klikk, hibajelenető - vagy a lábléc környékén.

Ps.: megboldogult répazabáló Steve is megmondta, hogy az Adobenél vannak gondok - legkinkább a Flash vonalon. Cserében viszont, ha nem flash, akkor Silverlight? Na, az meg nem!

HTML5 video ojjekt meg nem mindenhol támogatott megfelelő mértékben.

Nekem egyébként nem túl erős a gépem (1.3Ghz Intel Core i5), de nincs gond.

 

ON

 

A beágyazósdival kapcsolatban két problémát írsz:

1. mi is ami bekerül a hszbe - mi szeretnénk továbbra is, hogy embed kerüljön be -» de nyilván jó lenne, ha maradna a linkként szúrom be opció. -» ezt egyébként a linkeléssel meg tudod oldani.

Szöveg és rá a link 

2. miként mutatjuk a hsz. listában az embedeket -» itt már van optimalizálás folyamatban, ahogy az index-en is az indavideók nem húzzák a teljes objektumot, csak a posztert. Ennek így kéne lennie majd a fórumban is.

Előzmény: Patreides (7314)
|en| Creative Commons License 2014.12.15 0 0 7317

Hello.

 

Ha üldesz lkülső linket a filehoz, megnézzük mi lehet a probléma - bár kicsit kalapáltunk a karburátoron. A fórum is minden képet, képként beszúrt objektumot konvertál - már ha tud - és lehetséges, hogy pár pixel a konverzió áldozatává válik. Ez a GIF kettes számú hátránya.

 

Cserében viszont a kalapálás már lehet megoldotta a kérdést. Meglátjuk.

 

Kellemes karácsonyt.

 

 

 

Előzmény: Hehe164 (7316)
Hehe164 Creative Commons License 2014.12.13 0 0 7316

A .gif megjelenítésben még mindig van hiba.

Törölt nick Creative Commons License 2014.12.12 0 0 7315

iOS-ben van egy gyorstörlö funkció, ha sokáig "nyomod" a törlö "gombot", akkor a karakterenkénti törlésröl gyorstörlésre vált -normális esetben. Ez a hsz-szerkesztö -szemben más, hasonló szerkesztökkel- érzékeli ugyan pár karakter törlése után, hogy most valami mást kellene csinálnia, de ahelyett, hogy begyorsulna (több karaktert törölne egyszerre), elkezd a lassúnál is lassabban törölni. Ha nem bír egyszerre több karaktert törölni, akkor legalább ne lassulna le...

Előzmény: |en| (7312)
|en| Creative Commons License 2014.12.12 0 0 7313

És ez is editornak tűnik.

 

Összességében az van, hogy nagyon régi az editor kódja, ennek megfelelően picit lassú is. Meg buta is.

Foglalkozunk majd a kérdéssel.

 

Kösz a jelzést és a türelmet.

 

Előzmény: convar (7304)
|en| Creative Commons License 2014.12.12 0 0 7312

:D iOS alatt csak lassan tudod kijavítani a hibásan megírt hozzászólás részletet? Jól értem, ez a baj?

 

Ha jól értem, akkor ez is editor probléma lesz. :D

Előzmény: Törölt nick (7306)
|en| Creative Commons License 2014.12.12 0 0 7311

Editor para sajnos. Rátekintünk majd.

 

Kösz a jelzést.

Előzmény: Patreides (7308)
|en| Creative Commons License 2014.12.12 0 0 7310

Hello, szerintem ez a réges régi editor hibája.

Egy kicsit még együtt kell élni ezzel a helyzettel, de igyekszünk belerúgni egye nagyot az év elején.

 

Kösz a jelzést.

Előzmény: Never Man (7309)
Never Man Creative Commons License 2014.12.12 0 0 7309

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=132834412&t=9215701

 

1. A fenti hozzászólásba először feltöltöttem egy képet.

2. Aztán be akartam tenni egy youtube linket, de tévedésből egy meteorológiai linket tettem be (copy paste) ... majd a tévedést észrevettem.

3. Kitöröltem a meteorológiai linket. (kijelölés aztán DEL)

4. Betettem a youtube linket (copy-paste) és elküldtem a hozzászólást

 

A link szövege a youtube linkje lett, de arra mutat amit előtte beraktam és kitöröltem.

 

Törölt nick Creative Commons License 2014.12.07 0 0 7306

Nem lehetne végre kijavítani az iOS alatti törlési hibát, legalább annyira, hogy a lassú fokozat nem lesz még lassabb, ahelyett, hogy egyszerre több karaktert törölne? Baromi idegesítő. Többör leírtam, csak itt jelentkezik, sehol máshol, tesztelve van.

Tudom, falra hányt borsó...

Előzmény: |en| (7299)
|en| Creative Commons License 2014.12.03 0 0 7299

 

Error fixed.

|en| Creative Commons License 2014.12.01 0 0 7298

 

да

 

Azért nekünk sem esik jól, ha php errorokat dobál a rendszer. Csak valamiért elkerülte a figyelmet.

:(

 

Előzmény: scarabaeus (7297)
scarabaeus Creative Commons License 2014.12.01 0 0 7297

"szögeljük a képfeltöltési alrendszert"

(Animgif, sorra kerül?)

Előzmény: |en| (7296)
|en| Creative Commons License 2014.12.01 0 0 7296

A probléma nem feltétlen a Te készülékedben van. Valamiért a kép felöltése funkció nem akar menni az ie11-ben jól. 

Ezt eddig nem tudtuk, köszönjük a jelzést.

 

A későbbi hsz-ekben olvasható kompatibilitási beállítás változtatás arra utal, hogy itt a rendszerben van egy kisebb hiba.

 

Igazság az, hogy éppen szögeljük a képfeltöltési alrendszert. Igyekszünk erre is megoldást találni majd.

 

Kösz a türelmet!

 

Ps.: chrome, ff, safari alatt egyébként minden további nélkül működnek a funkciók - legjobb tudomásunk szerint :)

Előzmény: jávorfarkas (7281)
|en| Creative Commons License 2014.11.28 0 0 7278

Ez a probléma szerintem nem a fórum hibája. Írhatnám azt is, hogy lassan olvasol :D, de nem teszem azt. És a lapozó nem fogja ezt a kérdést megoldani, mert a lapozó azt csinálja, hogy a mindig akutális hsz. szám alapján köetkező oldalt tárja eléd. Nem jegyzi meg, hogy mikor kezdtél lapozni.

 

Dolgozunk egy másfajta a problémát érintő másfajta megközelítésen, ami szerintünk majd megoldja ezt a problémát is.

 

Kérlek addig is próbáld kezelni a mostani helyzetet.

Előzmény: halaloszto (7277)
halaloszto Creative Commons License 2014.11.28 0 0 7277

ha kell csinalok rendes screenshotos reportot, de egyelore csak leirom:

 

1. 50/lap, legfrissebb legfelul. elso lapon vagyok, 22056 a legfelso

2. rajovok hogy meg a legalsot sem olvastam, atmegyek a masodik lapra. 22006 a legfelso

3. alulrol felfele elolvasom a lapot. kozben valaki ir egy hozzaszolast a topikhoz.

4. lapozok, hogy visszakeruljek az elso lapra. 22057 a legfelso, amit az elobb irt valaki

 

a legalso az elso lapon ertelemszeruen a 22008. igy a 22007-et nem lattam. ha nem figyelem a szamokat, eszre sem veszem hogy kimaradnak hozzaszolasok.

 

Vajk

Előzmény: |en| (7275)
Törölt nick Creative Commons License 2014.11.28 0 0 7276

Hibajelető:)

bocs

|en| Creative Commons License 2014.11.28 0 0 7275

Lapozás? Pontatlanság? Mire gondolsz? Szerintem nem tudunk róla. :)

Nekünk majdnem tökéletesen működik - már a J és a K páros :D

Előzmény: halaloszto (7274)
halaloszto Creative Commons License 2014.11.28 0 0 7274

hejj, ez nem semmi! nagyon orulok hogy tortennek dolgok. tenyleg.

 

a lapozas pontatlansagarol tudtok, vagy irjam le mi vele a bajom?

 

Vajk

Előzmény: |en| (7273)
|en| Creative Commons License 2014.11.28 0 0 7273

Fixáltuk. Ellenőrizd kérlek!

Előzmény: Patreides (7262)
|en| Creative Commons License 2014.11.28 0 0 7272

Ősi IRC-es zsargon. Nem éredkes.

Előzmény: syssy48 (7271)
syssy48 Creative Commons License 2014.11.28 0 0 7271

Az mi az a re? azt kell megnyomni a napi rutinhoz?:):)

Előzmény: |en| (7267)
syssy48 Creative Commons License 2014.11.28 0 0 7270

Köszönöm, már tökéletes:):):):)

 

Előzmény: |en| (7268)
LRJudit Creative Commons License 2014.11.28 0 0 7269

Nálam már működik!:)

Előzmény: |en| (7268)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!