Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

TotalCar címlap TotalCar fórumok
Zolysys aug. 21. Creative Commons License 18201

Csakis :):):):):):)

Előzmény: Hun_Fighter (18200)
Hun_Fighter aug. 21. Creative Commons License 18200

Csak szerényen... :DDDDDDDD

Előzmény: Zolysys (18198)
blzsrchrd aug. 21. Creative Commons License 18199

Srácok! Asszem' behalt a kuplungom. Szerencsére 50 méterre otthonról, alig bírtam beparkolni. Tud valaki valami okosat mondani a következő tünetek alapján: Büdös, égett szag. A váltókar laza, lötyög, nem olyan merev, mint normál állapotban. Olyan mintha járná a váltóutakat, de nagyon laza az egész. Menni nem merek vele sehová, ma este jön a szerelő ismerősöm, megnézi. Addig ötletek?

Zolysys aug. 21. Creative Commons License 18198

Szerinted ?:)

Előzmény: Kepten710206 (18197)
Kepten710206 aug. 21. Creative Commons License 18197

A fejegység is cserés lenne  mert nincs optikai kimenete a mostaninak,,így is össze tudod hozni?

Előzmény: Zolysys (18196)
Zolysys aug. 21. Creative Commons License 18196

Jah meg egy RT3 is :)

Előzmény: Kepten710206 (18194)
Zolysys aug. 21. Creative Commons License 18195

van RT4 em hozzá

Előzmény: Kepten710206 (18194)
Kepten710206 aug. 21. Creative Commons License 18194

Sziasztok!  Valaki , (esetleg Moó mester) 407 SW-hez vállalná a borostyán navis T3 műszerfal cseréjét magyarnyelvű nagy navigációra!Semmim nincs hozzá még!

Hundred80 aug. 20. Creative Commons License 18193

Szia

Számod megvan elmentettem.

Akkor ha lehet 2-ára szeretném előjegyeztetni ezt a ... nejem kedvencét ))

Előzmény: betg (18191)
Hundred80 aug. 20. Creative Commons License 18192

Akikben láttatlanban megbízom ,legalább is a fórum hozzászólások és reakciók alapján a java a nagyfalu környéki) Mármint nem nagyon hallani még szóbeszéd alapján sem olyanrol  csongrád és békésmegye környékéröl akire rábíznám. ) A Békéscsabai peugeotnál kedvesek, olcsók de a hiba helyett  a müszerfalon nézegették a japán verziós kijelző házat dddd

Előzmény: noselfcontrol (18190)
betg aug. 20. Creative Commons License 18191

Szia

Rettenetesen megnézhetem neked , a motor hangjára van tippem meg arra is hogy miért nem megy rendesen, de látni kék.

Előzmény: Hundred80 (18189)
noselfcontrol aug. 20. Creative Commons License 18190

Vigyázz nem csak pesti szakemberek vannak:) Az én ugyanilyen verdámat közös erővel pénteken hozzák össze, annyira padlón van. A márkaszervízek kb. annyit érnek mint én. Olyan messze voltam a megoldástól mint Makó Jeruzsálemtől, betg kb. 1 perc alatt jött rá mi a gáz! A szívósor van kirepedve, ott megy el a turbónyomás. Már másodszor szívok a hülye műanyagok és gumik miatt. A kuplung kinyomócsapágyban is van valami gumirész, szét is ment. Nemtom mért nem lehet ezeket fémből csinálni mint a jó öreg zsigánál régen. Illetve tudom:((

Előzmény: Hundred80 (18189)
Hundred80 aug. 20. Creative Commons License 18189

Üdv mesterek.

Kérdezném a pesti szakembereket,hogy 2-án ki tudná megnézni a 2004 1.6 hdi rettenetet?

Fap tisztítva, egr falazva ( nincs hiba + jobban megy )olaj+ szűrők cserélve ,turbo kitakarítva+légtömegmérő kitakarítva(nincs csere darab probálni úgyhogy vagy jó vagy nem.

A hiba még mindíg az,hogy 2200 ig berángatózik,a fölött viszont mint a távírat úgy megy.

Valamint nekem a motor hangja sem tetszik alapon vagy ha beáll egy fordulatra szépen megy csak gázadásnál hallom én hangosabnak.

Szervízbe voltam vele egr hibát adtak meg de 1 árva peugeot szerelőjük van de az nyaralt ezért a 3 és fél órába lefestették a tükör borítókat meg felpolírozták az első lámpákat + diag 12000 ért . Ami nem sok de nem lettem előrébb.

Tomma407 aug. 20. Creative Commons License 18188

Sziasztok!! Szeptember 21.-én lesz egy kis 407 tali!  Aki nincs fent a facebookon azoknak írom ide is!! 

Esztergom Bazilikánál találkozó onnan Dobogókő onnan pedig Visegrád ott bobozási lehetőség és várlátogatás! Vacsora pedig a Nagyvillám étterembe!! Akit érdekel az írjon hogy tudjuk hány fővel számoljunk! ( az étterem miatt)

Köszönöm

ujpeugeot aug. 18. Creative Commons License 18187

Tudsz küldeni postán is?

Előzmény: betg (18186)
betg aug. 17. Creative Commons License 18186

Szia

Van eloys ha kell , kiiktatás is megoldható.

Előzmény: ujpeugeot (18185)
ujpeugeot aug. 17. Creative Commons License 18185

Segítség kérés.

Sziasztok új topikos vagyok,

valaki nem tudna segíteni nekem

egy részecskeszűrő kiiktatásában?

Vagy eloys folyadék rendelésében?

Nyalee aug. 16. Creative Commons License 18184

Na hogy!!!! :D de ha beszélek neki németül hátha megjavul.

félre a múltat :D

komolyan kérdeztem.

Előzmény: Tibcsi37 (18183)
Tibcsi37 aug. 16. Creative Commons License 18183

A tolókapun nincs kézifék! :D

Előzmény: Nyalee (18179)
tom407 aug. 15. Creative Commons License 18182

akkor ez most titok marad?

Előzmény: Zolysys (18181)
Zolysys aug. 15. Creative Commons License 18181

hát jah :):P

A tudás hatalom :):):P

Előzmény: tom407 (18180)
tom407 aug. 15. Creative Commons License 18180

Zolysys! Agárdról? Találkoztunk és meg se koccantottam a lökhárítód? Na mindegy majd legközelebb. kösz a cikk számokat. Ja és még mindig nem írtad meg mit kell bekötni az ajtónál a logo világítás elé, hogy a can ne dühöngjön a kocsiban.

Előzmény: Zolysys (18167)
Nyalee aug. 15. Creative Commons License 18179

Sziasztok!

Kérdés?Hol tudok kéziféket állítani?

előre is köszönöm

Hundred80 aug. 15. Creative Commons License 18178

Üdv mindenkinek újra.

Csak 2-án tudom majd a kocsit vinni  normális szerelőhöz ,mivel mindannyian pest környékén vagytok ,addig bütykölgetem meg takarítgatom a kocsit.Még mindig füstöl 1500-2200 fordulatig meg finoman rángat,fap kitakarítva, turbo kitakarítva,egr elvileg falazva legalább is látszik alatta egy alátét lemez, légtömegmérőt kitakarítva ,új olaj+ szürök cserélve.Ma motor tér mosás ,egyenlőre más ötletem nincs ,hibát nem jelez.Esetleg még ha van ötlet mit lehet még házilag megnézni,takarítani .Előre is kösz a tippeket ha van )

Dave_407 aug. 14. Creative Commons License 18177

Helló

A lábkiosztással voltak gondok (nem volt egyértelmű a leírás),de már megoldódott.

A fi dolgot utólag is köszi. :) Az akkor nagyon jól jött..

Üdv:Dávid

Előzmény: maestro 60 (18173)
raider aug. 14. Creative Commons License 18176

Teljes fordulaton?

Dave_407 aug. 14. Creative Commons License 18175
sziasztok

ki szeretnem cserelni uj tipusura a sedan hatso lampan.
Az uj kompatibilis a regi foglalataval?
Tudtok valami kedvezmenyes lelohelyet?

Zolan igertel valamit ezzel kapcsolatban

udv david
407 sw Karesz aug. 13. Creative Commons License 18174

Sziasztok. Egy kis segítségre lenne szükségem, hátha valakinek volt hasonló problémája....     407 sw 2.0 Hdi-m van és egyhusztonban jár a hűtőventillátorom, már a garázsban is hidegen, amkior ráadom a gyújtást :( Valami ötlet esetleg??? Előre is köszönöm.

maestro 60 aug. 12. Creative Commons License 18173

Szia!

Fi relé ügyben én segítettem,a lakásriasztókban csak kicsit vagyok jártas de hátha tudok segíteni, mi a gond?

Előzmény: Dave_407 (18162)
noselfcontrol aug. 12. Creative Commons License 18172

Bocs, nem Wastegate hanem VTG.

Előzmény: noselfcontrol (18160)