Keresés

Részletes keresés

szaszg+++ Creative Commons License 2019.03.08 0 0 17583

"iszugyi inkább nem vesz tudomást az ellentmondó kísérleti eredményről, mindig csak a maga egyetlen ejtőkísérletére hivatkozik."

 

Én ezekre hivatkozok https://www.youtube.com/watch?v=WsyJjxC7SRc, te tudománytalan bunkó!

Előzmény: JimmyQ (17581)
szaszg+++ Creative Commons License 2019.03.08 0 0 17582

Ne makogj megint horihorgas ostobaságokat: fizikából megbuktál!

Előzmény: JimmyQ (17581)
JimmyQ Creative Commons License 2019.03.08 0 1 17581

Az iszugyi elméletéből levezetett jelenségek és állandók nem egyeznek (sőt bűdületes távolságban állnak) a valódi fizikai tapasztalati tényekkel. (pl. gravitációs konstans, súlyos és tehetetlen tömegek viszonya, hogy a többit ne is említsem) Ezért iszugyi inkább nem vesz tudomást az ellentmondó kísérleti eredményről, mindig csak a maga egyetlen ejtőkísérletére hivatkozik. Ami pedig brutálisan eltér a tehetetlen és a súlyos tömegre vonatkozó összes többi kísérlet eredményétől.

Iszugyi egész tevékenysége a patologikus öncsalás jellemző példája.

Előzmény: szaszg+++ (17578)
szaszg+++ Creative Commons License 2019.03.08 0 0 17580

Az elemi tömegek létezésében, mP és me, megmutatkozik a természet atomisztikus fizikája.

Előzmény: szaszg+++ (17579)
szaszg+++ Creative Commons License 2019.03.08 0 0 17579

Emlékeztetöül Newton mozgásegyenleteibe

 

mi(test) a(test) = - G Mg mg(test)/r2, és

 

mi(test) ω2(test) r = - G Mg mg(test)/r2

 

ezeket a tömegeket kell behelyettesíteni a tömegek helyére:

Egy objektumnak, ami mind a négy elemirészecskékböl áll, a súlyos tömege

 

mg(objektum) = |(NP - NE) mP + (Np – Ne) me|.

 

Ennek a nyugalmi tehetetlen tömege

 

 

mi(objektum) = (NP + NE) mP + (Np + Ne) me – E(kötés)/c2> 0.

 

Nyilvánvalóan kölönbözik a súlyos tömeg a tehetetlen tömegtöl, amit kísérletek eredményei igazolnak is.

 

Előzmény: szaszg+++ (17578)
szaszg+++ Creative Commons License 2019.03.08 0 0 17578

JimmyQ szerint: „ "mi az anyag?" Műkedvelő dilettánsok tipikus gittrágása. Evvel JimmyQ fizikából megbukott.

Ha csak a legutóbbi évet nézem, megpróbálta ezt itt BRW96, naox, pk1, construct, olykor igazán magas szintű szakmaisággal, …“ és vedd hozzá jogértelmezöt, hitname-et, meg akárkit is itten, NEM TUDTÁK AZ ELFOGADOTT FIZIKA ALAPELVEIT LESZÖGEZNI. NEM TUDTÁK PÉLDÁUL AZ OLYAN KÖZPONTI FIZIKAI FOGALMAT, MINT A TÖMEG, TISZTÁZNI: A SÚLYOS ÉS A TEHETETLEN TÖMEG AZONOSSÁGA ÉS A TÖMEG-ENERGIA-EKVIVALENCIA NEM VOLT CÉLRA VEZETÖ! EZEK NEM  VEZETTEK ODA MEGMAGYARÁZNI, HONNAN EREDNEK A RÉSZECSKÉK TÖMEGEI.

 

Ezért én a kvantumelmélet, a tömeg-energia-elvivalencia, a téridö meggörbítése, a kvarkelméletek és a húrelméletek helyett (amik nem adják ki a természet fizikai leírása helytálló módusát) új fizikai alapleveket vezettem be:

 

Az anyag szerkezete atomisztikus. A világmindenségünk négyféle oszthatatlan részecskékböl áll, az elektronokból (e), a pozitronokból (p), a protonokból (P) és az eltonokból (E). Ezek a részecskék kétféle megmaradó elemi töltést hordoznak:

elektron:{ -e, -g∙me},  pozitron:{ +e, +g∙me},    proton:{ +e, +g∙mP},  elton:{ -e, -g∙mP}; az elemi gravitációs töltésekböl fenomenologikusan következik, hogy az elemi tömegek aránya, mP/me =1 836, az egyetemes gravitációs állandó meg G = g2/4π = 6.576(6) ∙10-11 m3kg-1s-2 és nem 6.673(10) ∙10-11 m3kg-1s-2.

A két elemi töltés aránya: e/gmP = 0.966∙10+21, tehát az elektromágnesesség sokkal erösebb, mint a gravitáció.

Az elsö elemi töltések okozzák az elektromágnesességet, a másodikok a gravitációt és más kölcsönhatásra nincsen is szükség. www.atomsz.com

 

Az atommagjaink tehát protonokból, elektronokból és pozitronokból állnak. Az elméletem sarokpontjai, hogy a protonok stabil elemi részecskék és a négy elemi részecskének e, p, P és E kétféle megmaradó elemi töltése van, amikböl a c-vel terjedö nem-konzervatív kölcsönhatások kiindulnak. Az elméletem meglepö prognózisaaz, hogy a testek súlyos és tehetetlen tömege különbözik (bövebben itt https://www.youtube.com/watch?v=WsyJjxC7SRc

 

A világmindenség anyaga atomisztikus szerkezetü, (és nem gittrágás, ugye JimmyQ), megszerkeszettem az anyag Lagrange függvényét és levezettem az elektromágneses és gravitációs mezö, meg az elemi részecskék mozgásegyenleteit https://atomsz.com/statics-and-dynamics-eng/ Továbbá felírtam a összes összetett részecskék felépítését a négy e, p, P és E-böl.

 

Én ezekkel minden lényegest a természet fizikai leírására meghatároztam az elméletemen belül, amit az elfogadott fizika messze nem  tudott elérni. És ez minden képzett kutató számára tudományosan követhetö. (Persze az itteni tudománytalan bunkók ebböl kimaradtak.)

Előzmény: JimmyQ (17576)
jogértelmező Creative Commons License 2019.03.07 0 0 17577

"én nyilvánvalóan megindokoltam, melyik elmélet a helytálló."

 

Csak hát szarul, mert fingod nincs a tudományos módszertanról.

Előzmény: szaszg+++ (17566)
JimmyQ Creative Commons License 2019.03.07 0 0 17576

Semmi értelme!

Ha csak a legutóbbi évet nézem, megpróbálta ezt itt BRW96, naox, pk1, construct, olykor igazán magas szintű szakmaisággal, és lehetőleg az érdeklődő laikusok számára is követhető módon. iszugyi mindenre csak a maga bugris módján böfögött vissza. Te pedig, mint a tökéletesen képzetlen közönség képviselője, ezeken csak ugyanolyan angyali naivitással csodálkoztál, mint iszugyi totális blődségein.

Szó se esett itt semmiféle okulásról!

Előzmény: őszszakál (17574)
hitname Creative Commons License 2019.03.07 0 0 17575

a képzetlen közönség mint te, hülye vagy a "régi fizika" realitásához

Előzmény: őszszakál (17574)
őszszakál Creative Commons License 2019.03.07 0 0 17574

Na jó, nem várom el a könyvet, de azért egy képzetlen közönség számára jó lett volna szembesíteni az új fizikai hülyeséget, a régi fizikai realitással. Mindenki okulása céljából. :(

Előzmény: JimmyQ (17572)
szaszg+++ Creative Commons License 2019.03.07 0 0 17573

Ez nem szakszerű kérdés? Fizikából megbuktál!

Előzmény: JimmyQ (17570)
JimmyQ Creative Commons License 2019.03.07 0 0 17572

Ugyan már! Elemi hülyeségek cáfolatára nem ír könyvet senki. Még cikket se.

Mint ahogy a laposföld elmélet cáfolatára se.

Szász Gyula produkciója nem éri el a szakma ingerküszöbét. Vele foglalkozni elfecsérelt idő. Még azt a keveset se éri meg, amit én ráfordítok.

Előzmény: őszszakál (17571)
őszszakál Creative Commons License 2019.03.07 0 0 17571

Nem Gyula védelmében, hiszen ő nem szorul rá, de szerintem neked kellene egy ellenkönyvet írni, amiben tételesen kimutatod az atomisztikus fizika hibáit. Azt hiszem, könyved olvasatán pajzsa emelne az akadémikus fizika összes csodálója és az itteni kétkedőket is meggyőzhetnéd szellemi fölényedről. :)

Előzmény: JimmyQ (17567)
JimmyQ Creative Commons License 2019.03.07 0 0 17570

"mi az anyag?"

Ez nem szakszerű kérdés. Műkedvelő dilettánsok tipikus gittrágása.

Előzmény: szaszg+++ (17569)
szaszg+++ Creative Commons License 2019.03.07 0 0 17569

Ha megkérdeznének téged, mi az anyag, te csak állnál a kérdés elött, mint borjú az újkapu elött.

Előzmény: szaszg+++ (17568)
szaszg+++ Creative Commons License 2019.03.07 0 0 17568

Te szánalmas barom, ne gyötörd magad ilyen ostobaságokkal, a fizikához hozzá sem tudsz szólni. Mit gondolsz, ilyen indoklással egy fizika vizsgáról úgy repülnél ki, hogy a lábad se érne a földhöz.

Előzmény: JimmyQ (17567)
JimmyQ Creative Commons License 2019.03.07 0 0 17567

Te semmit se indokoltál, csak "együgyűt" meg "bunkót" harsogtál, közben a "nénikénk térgye kalácsáról" meg valami "repedezett sivatagi szarról" makogtál. A könyved hemzseg a nevetséges tévedésektől, elhallgatásoktól és trehányságoktól, a kísérleted csapnivaló pancser munka. Fizikusként örökre leszerepeltél, mára egy szánalomraméltó emberi ronccsá lettél.

Előzmény: szaszg+++ (17566)
szaszg+++ Creative Commons License 2019.03.07 0 0 17566

És én nyilvánvalóan megindokoltam, melyik elmélet a helytálló.

 

Előzmény: szaszg+++ (17564)
JimmyQ Creative Commons License 2019.03.07 0 0 17565

Nem ismered te iszugyit! Egy mániákus téveszmés sohase bizonytalanodik el. Megy, mint az ökör, fejjel a falnak. Te igazán tudhatnád, ha máshonnan nem, a magad példáján. Persze te saját magaddal se vagy tisztában.

Előzmény: destrukt (17563)
szaszg+++ Creative Commons License 2019.03.07 0 0 17564

Tudom, nekem az a bünöm, hogy Einstein elméleteiröl kimutattam hogy azok mind hibásak voltak, ugyanakkor a többiek meg bunkón elfogadták Einstei fantázia költeményeit. Hazudnak, ha azt állítják Einstein energétikus fizikája megfelel a kísérleti eredményeknek. (Ez már Kepler és Newton esetében sem stimmelt, ahogy a kísérletek eredménye kimutatta.)

 

Én egyáltalán nem vagyok elkeseredve, ha azokat a sértéseket kell olvasnom, amit a többiek ide írnak, fizikai indokok helyett. Tudom milyen tudománytalan lelkektöl jönnek.

 

 

Előzmény: destrukt (17563)
destrukt Creative Commons License 2019.03.07 -1 1 17563

Ne keseredj el Gyula.

Az ilyen JimmyQ féle értéktelen buta emberek mindig irígykedtek azokra, aki képesek voltak alkotni valamit.

Csak azért acsarkodnak, hogy nem kelljen bevallaniuk, hogy ők még egy "intellektuálisan igénytelen" könyvet sem lennének képesek megírni, nemhogy olyat, amilyen a te írtál.

Ne csüggedj. A siker útja rögös és hosszú.  

 

Előzmény: szaszg+++ (17560)
jogértelmező Creative Commons License 2019.03.07 0 0 17562

" A könyv kísérleti eredmények alapján porba dönti Einstein foton hipotézisát, a gravitációs elméletét és a tömeg-energia-ekvivalencia elvét. "

 

Ez képzelgés. Te tudománytagadó vagy, a kísérleted pedig - amire hivatkozni szoktál - tudománytalan, kritikán aluli.

Előzmény: szaszg+++ (17560)
JimmyQ Creative Commons License 2019.03.07 0 1 17561

Sok éven keresztül naponta kopíroztad ide az elméleted mindenféle részleteit, ebből, meg a honlapodról már régen kiderült, hogy zöldség az egész. Most mit remélsz ettől a tartalomjegyzéktől? Ez még annyira se  igazolja, hogy volna valami értelme.

Már te is olyan lettél, mint JimmyG, aki tartalomjegyzékekkel akar tekintélyt szerezni.

De folytasd csak, jól szórakozunk!

Előzmény: szaszg+++ (17560)
szaszg+++ Creative Commons License 2019.03.07 0 0 17560

Könyved intellektuálisan igénytelen, itteni hozzászólásaid nevetségesek, és minden megnyilvánulásod paranoid téveszmés tudatzavarra mutat.“Ez a könyvem tartalomjegyzéke:

 

Contents of Physics of Elementary Processes

 

Preface                                                                                                                  1

Section 1.   Emission of Radiation by Atoms without the Energy

                   Quantum Hypothesis …………………………………………….             6

Section 2.   The Non-Equivalence of Inertial and Gravitational Mass

                   within a Theory of Gravitational Charges ………………………   30

Section 3.   A Model of the Unified Field and of the Neutrinos …………….           69

Section 4.   Principles of Physics ……………………………………………    90

Section 5.   The Orbits of Planets Violate the UFF …………………………  117

Section 6.   Measurement of UFF Violation with Li/C/Pb compared to Al ..   126

Section 7.   Treatment of the Fundamental Field with Calculation of

                   Variations ………………………………………………………   145

Section 8.   A Model of the Universe Based on the Unified Field Theory …  172

Section 9.   Mi okozza a gravitációt?

                   (Review: What Causes the Gravitation?) ………………………  185

Section 10. Gravitációs töltések az Egyesített Mező Elméletben 

                   (Review: Gravitational Charges in the Unified Field Theory) ..    230

Section 11. Comments …………………………………………………….     273

Section 12. Retrospection  ………………… ……………………….…….     297

Index          ………………………………………………………………..      309

 

 

A könyv kísérleti eredmények alapján porba dönti Einstein foton hipotézisát, a gravitációs elméletét és a tömeg-energia-ekvivalencia elvét. Einstein relativitáselmélete meg meg sem jelen az atomisztikus fizikában. JimmyQ-nek, a szadista baromnak, nincsen intellektuális itélöképessége valami is tudományosan mondani a könyvem tartalmáról, vagy az elméletemröl. Csak nem az hiszi, hogy dühkitörésekkel fizikai indoklásokat helyettesíteni lehet ?

Előzmény: JimmyQ (17551)
Törölt nick Creative Commons License 2019.03.07 -2 0 17559

a kocka még nincs elvetve.

a magam részéről éppen most publikáltam egy jelentéktelen apró hipotézist a vákuum fluktuáció mibenlétéről.

https://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=150732297&t=9016035

https://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=150732308&t=9016035

(persze én nem hiszek benne, ahogy newton sem hitt a távolbahatás elvében. milyen bölcsen tette.)

Előzmény: JimmyQ (17555)
jogértelmező Creative Commons License 2019.03.06 0 0 17558

Miként alkalmazható Gyula "elmélete" pl. az űrkutatásban?

Vannak bevált prognózisai?

Előzmény: őszszakál (17557)
őszszakál Creative Commons License 2019.03.06 0 0 17557

Közel jársz Gyulához! 

A görögök hozzá tették az étert, és ezzel már egy kézen is fellehet mutatni az öt elemet.

(Minkowski téridő, elektron, pozitron, elton, proton)

Előzmény: jogértelmező (17556)
jogértelmező Creative Commons License 2019.03.06 0 0 17556

Az ókorban kimutatták, hogy négy őselem van:l,t,f,v (a levegő, a tűz, a föld, és a víz.)

Maradjunk ezeknél és ne bonyolítsuk el a dolgot!

Előzmény: szaszg+++ (17554)
JimmyQ Creative Commons License 2019.03.06 0 0 17555

Nem tudtál te kimutatni a fizikában semmit se!

Az irigységet is kár tagadnod, napnál világosabban mutatja minden beteg gyűlölködő mondatod.

Előzmény: szaszg+++ (17554)
szaszg+++ Creative Commons License 2019.03.06 0 0 17554

"Aki gyermeteg mód irigykedik a sikeres fizikusokra, s betegesen gyűlöli Einsteint."

 

Áh dehogy, de Einstein elméleteiröl kimutattam hogy mind hibásak voltak.

 

Előzmény: JimmyQ (17551)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!