Keresés

Részletes keresés

gabriel6712 Creative Commons License 2016.06.23 0 0 47837

Te ebben hiszel, én meg ebben nem hiszek!

:)

Előzmény: Gypsy56 (47834)
kacsaXD Creative Commons License 2016.06.23 -1 0 47836

Örülök, hogy nyertek a fiuk. Nagyszerűen játszottak (önmagukhoz képest) hajtottak, küzdöttek, taktikailag jók voltak. Régóta vártam ezt, hogy legalább védekezni tanuljanak meg. 

 

Lényeg az, hogy ettől nem lett jobb a magyar foci. 

 

Az általad említett portugál és holland csapat fényévekre van a magyaroktól. Alapba jobbak 3-4 góllal, ha kijön nekik a lépés 6-7-8 gólt is kaphatunk.

 

Ha megnézek egy EB mérkőzést nem védekező, deffenzív csapatokat szeretnék látni. 

 

A magyaroknak annyi messze vannak a nagyoktól, mint a jégkorongban. (ott is kint voltunk a VB-én)

Előzmény: gabriel6712 (47822)
Gypsy56 Creative Commons License 2016.06.23 -1 0 47835

DE ! SPORTsikerrel bármikor. Focival meg nem. Sosem lelkesedtél a kézilabda, kajak, úszás, stb miatt. AZ a sport. Ez meg cirkusz.

Előzmény: dr.szertelen (47830)
Gypsy56 Creative Commons License 2016.06.23 0 0 47834

Elég sok (NAGYON sok) ekkora, meg ennél is durvább simlit titokban tartottak. Vagyis ... ezt sem, mert nem hiába volt akkor ezért cirkusz, meg lapítás. Az azután beözönlő német mezőgazdasági gépek meg tény. És igen, Kormány Viktorból is simán kinézem, hogy van az a pénz az ország pénzéből, amitől a portugál aranylábúak elfelejtenek focizni. Sőt, az eredmény ismeretében ez igazából egy nekik nem nagyon hátrányos tuti megoldás lehetett. Meg aztán Puskás Öcsi aranybecsűje is úgy szólt, hogy kis pénz, kis foci. Amikor katona voltam, volt egy kiskunfélegyházi katonatárdam, leszerelésünk után őt, meg tán vagy 10 társát totó csalás miatt sittelték le. Hosszú ideig vettek meg meccseket, és a hülyeségükbe buktak csak bele. Amikor több, mint 200 tizenhármas lett egy héten, még a rendkívül felkészült bűnüldözőknek is feltűnt. Pár éve bukott meg szintén nemzetközi fogadós focimaffia, tehát nem olyan elrugaszkodott ötlet ez.

Előzmény: gabriel6712 (47829)
dr.szertelen Creative Commons License 2016.06.23 0 0 47833

Van még itt indulatgerjsztö

064 pl

:DDDDDDDDDD

Előzmény: gabriel6712 (47832)
gabriel6712 Creative Commons License 2016.06.23 0 0 47832

:)))

már kezdtem aggódni, hogy a Kínaiaknak.

Előzmény: dr.szertelen (47830)
dr.szertelen Creative Commons License 2016.06.23 -1 0 47831

Előzmény: Kaporszakálú (47800)
dr.szertelen Creative Commons License 2016.06.23 -1 0 47830

Haggyad máá!:DDD

Ezen a forumon egy magyar sportsikerrel nem rughatsz labdába:))))))

Itt a legtöbb ember a svédeknek szurkol

Hajrá husi!!!!!:DDDDDDDDDDDD

 

De azért

 

 

 

Előzmény: gabriel6712 (47829)
gabriel6712 Creative Commons License 2016.06.23 0 0 47829

A marhaság valóban nem jó kifejezés, elnézést érte, a jó kifejezés inkább az lenne, hogy az ég egy adta világon semmi bizonyíték nincs rá!

Gondolod titokban lehetett volna ekkora sumákságot tartani évtizedeken keresztül, úgy hogy volt közben egy "módszerváltás"?

Előzmény: Gypsy56 (47827)
gabriel6712 Creative Commons License 2016.06.23 0 0 47828

Szellemesnek szánt erőlködésed már eleve ott megbukik, hogy fogalmad nincs mekkora területre használom a kaszát.

Persze ha legalább néhány hónap óta (esetleg 2 éve amikor a kaszát vettem)  a fórum olvasója lennél, akkor tudnád, hogy több telken és kicsit több mint 7000 nm-en kaszálok rendszeresen.

Ez van akinek sok, van akinek kevés, mindenesetre azt hiszem egy nyaraló udvaránál árnyalatnyival nagyobb, bár nincs összehasonlítási alapom, mivel nincs nyaralóm, de hallottam másoktól, szóval ha mégsem így van akkor mások után hazudok.

 

Azt sem tudom, hogy azt az elmésséget honnan vetted, hogy nem tudom mit jelent a második kaszálás, de ez legyen a te problémád.

Azt azért továbbra is fenntartom, akár tetszik neked akár nem, hogy - az egyértelműség kedvéért -  az idei kaszálási szezonban eddig elkövetett 2x0,5 napos kaszálásod a komoly munkától kb olyan távolságra van mint Makó Jeruzsálemtől.

Ennek fényében kell a kaszát is megítélni, ahogy Gypsy Úr már írta korábban. 

Nem szeretném ismételni sem őt, sem magamat.

 

A további szellemesnek szánt sértegetésre meg ha nem baj nem reagálnék.

Ringasd csak magad abbéli meggyőződésedben, hogy a márkás gyártók gépei is szarok mert azokat is biztos Kínában gyártják, stb.

 

A kínaiba vetett hitedben úgy látszik az itt csak az elmúlt napban leírt hibalista sem tud megingatni, mint mondtam nincs ezzel baj, van aki direkt szeret szívni, vagy csak kedveli a kihívásokat.

Azt is mondtam, hogy én nem akarok meggyőzni senkit semmiről, és nem akarok a pénztárcájában sem turkálni senkinek. Mindenki azt vesz amit akar, vagy amire megvan a kerete. Képzeld el, azt az eszméletlen abszurd dolgot, hogy én a saját kaszámat anyósommal vettem felesben.

 

Nem tudom miért verte ki nálad a biztosítékot az, hogy többen is leírtuk, hogy helyén kell kezelni a dolgokat a kaszáknál is mint bármi másnál.

Tudod a Trabantot is autónak hívják, meg a Mercedes-t is. A különbséget gondolom nem kell ecsetelnem. 

Előzmény: Táborozó (47826)
Gypsy56 Creative Commons License 2016.06.23 -1 0 47827

Azért marhaság, mert TE nem úgy gondolod? :-D Tán azt is tudod, hogy akkor az aranylábú gyerekeket miért kellett becsempészni Budapestre?

Tudod mi a marhaság?  Például az, hogy a magyar focimeccseken alig van néző. Szóval biztos, hogy ez a fociról, meg a sportteljesítményről szól, és nem a bezsongított hülyékről ? ;-)

Előzmény: gabriel6712 (47825)
Táborozó Creative Commons License 2016.06.23 0 0 47826

Félreértettél, nem sokat járhattál vidéken, a második  kaszálás fogalma az azt jelenti hogy ebben az évben az a terület másodjára van vágva. Esetemben, mások már 5X-6X nyírtak füvet, míg én csak másodjára, "magyarul" baromira megnőtt, szóval komoly nagyságú fű volt. garnáccal, folyófűvel, gyümölcs sarjakkal, elburjánzott szúrósszederrel. Sőt volt benne, amit 3 éve nem is kaszáltam. 

 

Persze nem akarlak én abbéli hitedben megingatni hogy csak márkás géppel tudod a nyaralód udvarán a 3 négyzetméternyi rendszeresen ápolt pázsitból 2 cm levágni. Mit is szólna a szomszéd ha kínai gépet látna a kezedben. 

Szükség van a márkamániás hobbistákra is, akik egy még egy vacak gázbovdent sem tudnak kicserélni nem hogy legyártani. Egy sikeres gyertya csere 3 napos tervezést igényel, végrehajtása egy életreszóló élmény, főleg ha ferdén kapatta a helyére. Tervezett élettartamot sem kellene a gépekbe mókolni, a többség úgy is tiszta benzinnel akarja bejáratni a kétüteműt.

 

Egyébként a gond nem ott kezdődik, amikor az ember farkára jobbos  menetet hajtanak, hanem amikor  balos anyát erőszakolnak rá. 

Előzmény: gabriel6712 (47823)
gabriel6712 Creative Commons License 2016.06.23 -1 0 47825

Nem vagyok elájulva, csak elismerem, hogy amit eddig elértek az igen komoly eredmény.

Ha esetleg nem hallottál volna róla akkor annyit segítek, hogy 1966 óta magyar válogatott nem jutott túl csoportkörön, és 1986 óta nem voltunk világversenyen. Az EB előtt a 24 csapatból a nemzetközi szakma a 22. helyre rakott minket.

Próbáld meg ilyen szemüvegen keresztül nézni.

Le a kalappal a srácok előtt, akkor is ha a belgák ellen kiesünk!

Persze ha neked jobban tetszik a besavanyodott, károgó hozzáállás, akkor rajta csak tovább, én befejeztem ezt a témát.

 

Más:

Az '54-es vb döntővel kapcsolatban írt marhaságra meg nem is írok semmit!

Előzmény: Móncsa (47824)
Móncsa Creative Commons License 2016.06.23 -2 0 47824

Egy győzelemtől meg két döntetlentől azért még nem kell elájulni .

Előzmény: gabriel6712 (47822)
gabriel6712 Creative Commons License 2016.06.23 0 0 47823

"Ezen a hétvégén, az idei második kaszálás volt."

A 2-szer félnapos kaszálás az tényleg komoly munka, és ha kibírta a géped, akkor valóban, nincs több érvem. Mindenki arccal a kínai gépek felé! 

Előzmény: Táborozó (47820)
gabriel6712 Creative Commons License 2016.06.23 -1 0 47822

Már ne is haragudj, de ha szerinted az amit eddig elértünk nem ér semmit, akkor neked nem sok fogalmad van az egészről! Szerinted Portugália nem erős csapat? Ausztria, akik veretlenül jutottak ki nem erős csapat? Izland akik pl. a Hollandokat verték nem erős csapat?

De segítségként megkérdezhetnél pár csapatot, vagy országbeli szurkolót, hogy az ő semmilyüket elcserélnék-e a mi "semminkre", mondjuk Románia, Törökország, Ausztria, Oroszország, Csehország hogy a ki sem jutott Hollandiáról és Szerbiáról ne is beszéljünk.

Még hogy nem értünk el semmit! Úristen! Jó hogy nem mindjárt kudarc, ha nem nyerjük meg az EB-t!

Előzmény: Móncsa (47817)
Móncsa Creative Commons License 2016.06.23 -1 0 47821

Ha így nézzük Izland tett igazán nagy csodát 34.helyen voltak nem kaptak ki és csak azért lettek 2.ak mert 1el rosszabb volt a gólkülönbségük.

Előzmény: gabriel6_7 (47815)
Táborozó Creative Commons License 2016.06.23 0 1 47820

A felsorolt kínai masináim közzül egy sem állt meg eddig, csak akkor ha leállítottam :). Pedig van amit iparszerűen használtunk, például az áramfejlesztőt. 10 évet szolgált, még most is működőképes. Csak az előírt olajcseréket végeztem el, és egyszer kellett gyertyát cserélni. A fűkaszával ha ez nem volt komoly munka, akkor mi a ló-túró számít annak. Ezen a hétvégén, az idei második kaszálás volt. Már belefészkelt a fácán, és az őzek is megbújtak benne.  Fát miért nem láncfűrésszel vágtok? 

Előzmény: Gypsy56 (47806)
Gypsy56 Creative Commons License 2016.06.23 -1 0 47819

Na ja. A csillagos ég meg különösen. ;-)

Előzmény: Móncsa (47817)
Gypsy56 Creative Commons License 2016.06.23 -1 0 47818

Ehen, az nagyon más. Mint pl az aranycsapatnál 1954-ben a VB. Ugyan ezüst lett, de legalább utána jöttek a traktorok. ;-)

Előzmény: gabriel6_7 (47815)
Móncsa Creative Commons License 2016.06.23 -1 0 47817

Három nálunk jóval magasabban jegyzett csapat előtt lettünk csoportelsők, úgy hogy nem kaptunk ki.

 

De az egész semmit se ér ha a következő meccsen nem jutunk tovább mert most jön egy igazán jó ellenfél és ez ki-ki meccs lesz ha ez meglesz akkor határ a csillagos ég :)

 

Előzmény: gabriel6_7 (47815)
Móncsa Creative Commons License 2016.06.23 0 0 47816

Hát ez így ebben a formában nem teljesen igaz

 

http://www.fifa.com/fifa-world-ranking/ranking-table/men/

Előzmény: gabriel6_7 (47815)
gabriel6_7 Creative Commons License 2016.06.23 -1 0 47815

A sorsolás az csak egy dolog a játék meg egy teljesen más dolog.

Három nálunk jóval magasabban jegyzett csapat előtt lettünk csoportelsők, úgy hogy nem kaptunk ki.

HAJRÁ MAGYAROK!

Előzmény: Gypsy56 (47808)
mzts Creative Commons License 2016.06.23 0 0 47814

Ha már kínai... Tavaly vett Aldis kaszám megy vissza jövő héten gariba.

2 gondja van:

A kisebb: tavaly év végén előjött valami karbiban kosz gond (gázadásra nem reagál, fullad, alapjárat van) ami nagyon nem hatott meg, mert kb óránként egyszer jelentkezett, de gázhúzogazás + szívatóval, vagy legrosszabb esetben leállítás + újraindítással újra elment egy órát kb. Jellemzően koppintásnál jött elő a fulladás. Kíváncsi leszek mit szólnak ehhez. (tisztítás? vagy rádobnak egy másik karbit? vagy visszadobják, hogy ez nem garis gond?)

 

A nagyobb: hét végén használtam, tűző nap, 30 fok felett, lenyírtam a fél kertet, tankolok, újra nekiállok, 5 perc múlva mondom ejj de megizzadtam, megállok. Ejj, de benzinszag van. Ejj, csupa benzin a hátam-oldalam. Kasza gyorsan letesz, póló, nadrág le. Nézem a gépet, tank lyukas, a felfogatás mellett folyik, de alaposan megnézve alul is hozzáér a blokk nyúlványaihoz, a rezgés miatt ott is a falvastagság jó fele már elkopott.

 

Eddig nem volt vele bajom, pöccre indult, dolgozott rendesen, de ha megcsinálják, jó eséllyel felmegy lófogásra, talán kijön belőle egy fél fuxi ára...

Codename Creative Commons License 2016.06.23 0 0 47813

viszont legalább van olcsón hozzá alkatrész :)

 

http://www.bulimoci.hu/index.php?act=termek&id=1390&page=16

Előzmény: maseratisti (47810)
Gypsy56 Creative Commons License 2016.06.23 0 0 47812

Tudod miért volt? A köcsög yachtosok megátkozták. :-)

Előzmény: maseratisti (47810)
Gypsy56 Creative Commons License 2016.06.23 0 1 47811

Te most tényleg viccelsz ? A STihlnél a 3mm a citromsárga. Abban meg bízom, hogy a kör keresztmetszet nem lesz akadály ! ;-)

Előzmény: ZoIi78 (47809)
maseratisti Creative Commons License 2016.06.23 0 0 47810

A kínai tesco-s gépről most a hétvégén nekem is repült a szórásvédő :-) Leszaggatta a damil koppintáskor. Eddig bírta a felfogatás.

Előzmény: Vappali (47801)
ZoIi78 Creative Commons License 2016.06.23 0 0 47809

Egy képet hadd kérjek. Szemből lőtt képet, olyat ami a polcról is szokott látszani.

Nem minden eladó ért ahhoz amit árul.

 

 

 

 

Előzmény: dr.szertelen (47782)
Gypsy56 Creative Commons License 2016.06.23 0 0 47808
Előzmény: Gypsy56 (47807)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!