Keresés

Részletes keresés

panaszláda Creative Commons License 2002.01.18 0 0 11
Már bocsánat, de zenéjét nem Ennio Morricone szerezte? Na, mindegy...

panaszláda voltam

Előzmény: Traubi (6)
hangaroa Creative Commons License 2002.01.18 0 0 10
A google valóban a legjobb, de használ6sz más keresőket is, hátha újat tudnak mutatni. Ahogy elnéztem, az olasz tudás nem árt, de azért angolul is vannak oldalak. Próbálj a "The Octopus"-ra (ez volt az angol címe) is rákeresni, esetleg további szavakkal szűrni (Cattani, TV, serie(s) etc.)

A már említett http://www.bu.edu/geddes/course/archives/li303/ oldal igazán remek, feltéve, ha tudsz mit kezdeni a .pdf formátumokkal. De ha nincs Acrobat Readered, van ott egy link, ahonnan letöltheted.

Előzmény: mocama (8)
mocama Creative Commons License 2002.01.18 0 0 9
A színész neve Remo Girone, és az egyik filmet ami most eszembe jut, itt forgatták Szegeden, mert Szabadkán nem kaptak forgatási engedélyt (ha jól emlékszem). Egy Franciaországba menekült focistáról szól aki miután meggazdagszik visszamegy Szerbiába a családjáért a Milosevicet leváltó zavargások idején.
Előzmény: Ha (7)
mocama Creative Commons License 2002.01.18 0 0 8
hangaroa
Köszönöm a próbálkozásodat, amúgy csak egyszerű érdeklődő vagyok.

H_G
Köszönöm az útmutatást, sajnos v.miért nem tudtam megnyitni, majd próbálkozok. Használtam én is Googlet, de úgy döntöttem hogy még próbálozok máshogy is.

Traubi
Neked is nagyon köszönöm a hzozzászólást,pont v.mi ilyesmit keresek.

Ha
Neked is köszönöm a tanácsot, erre az oldalra én is eljutottam,le is szedtem amit lehetett de sajnos itt többnyire csehül van a szöveg, én meg csehül csak a pályaudvart tudom hogy hogy mondják.

Köszönöm mindenkinek, és ha v.ki tud adjon még ötleteket! Ha van kedevetek nézzétek meg a mai részt 00:40-kor a tv2-n. (Eddig is utáltam a tv2-t, most meg pláne hogy hajnal 1-re tették a kedvenc sorozatom, és még berakták elé a Világsztárok Buzirikuusszal c. produkciót.)

Ha Creative Commons License 2002.01.18 0 0 7
Ezt az oldalt is érdemes megnézni.

http://us.imdb.com/Title?0086779

Tudtátok, hogy a Tano Cariddit játszó színész 2 magyar filmben is játszott?

A fenti lapról elérhető egy cseh rajongó oldala, onnan származik az információ.

Traubi Creative Commons License 2002.01.18 0 0 6
Csak, hogy pontos legyen a dolog: az elején Conrado Cattani még Terrazini ügyvéd és Ravannoza bankár ellen küzdött. Aztán megjelent az Antinari bankház, ahol felbukkant Tano Carriddi és kulcsfigurává nőtte ki magát. Cattani később el, s jött Davide, aki átvette tőle a főszerepet és a szép vizsgálóbírónőt...

zenéjét szerezte Guido és Maurizio de Angelis

ungyuli-bungyuli Creative Commons License 2002.01.18 0 0 5
Conrado Cattani vs Tano Cariddi

Az utolsó általam látott sorozat már csak beteges gyilkolás volt, kevés történettel.

Traubi Creative Commons License 2002.01.18 0 0 4
La piovra
Előzmény: hangaroa (1)
H_G Creative Commons License 2002.01.18 0 0 3
Tökjó, ez ráadásul nyelvtanulóknak szánt, egyszerű nyelvű változat és a bonyolultabb kifejezéseket angolul is megmagyarázza. Szinte sajnálom, hogy én nem kedveltem a sorozatot :)

Előzmény: H_G (2)
H_G Creative Commons License 2002.01.18 0 0 2
Nem tudsz netezni? (Akkor ide hogy találtál el? :) Beírtam a Google-ba, hogy piovra cattani és 88 találatot adott. Pl. a sztori epizódonként: http://www.bu.edu/geddes/course/archives/li303/

Előzmény: mocama (-)
hangaroa Creative Commons License 2002.01.18 0 0 1
Eleddig csak egy médiapedagógiai anyagot találtam. Nem emléxel, hogy mi volt az eredeti cím? Valami p-betűs, la névelővel, de nem polipo.
Előzmény: hangaroa (0)
hangaroa Creative Commons License 2002.01.18 0 0 0
Filmesztéta vagy0l?

Meglátom, mit tehetek. Milyen nyelveken jöhet szóba?

Előzmény: mocama (-)
mocama Creative Commons License 2002.01.18 0 0 topiknyitó
Sziasztok!
Egyik kedvenc filmem a Polip c. olasz filmsorozat. Ha valaki tud, kérem segítsen olyan oldalakat találni, ahol v.mi infót találok róla, -leginkább a történet leírása érdekelne-, vagy ha v.ki tudja kérem írja le ide!

Előre is köszönöm mindenkinek!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!