Keresés

Részletes keresés

laka04 Creative Commons License 2005.03.07 0 0 221
És ez most miért újdonság?
Előzmény: Csülkösbableves (219)
Csülkösbableves Creative Commons License 2005.03.07 0 0 220
Miért nem tudom tagolni a szövegemet? Elárulja nekem valaki
Csülkösbableves Creative Commons License 2005.03.07 0 0 219
Itt van a válasz: Melyet a BLSZ.hu weboldalon találtam meg: Felnőtt Budapest I. osztály 1 Budatétényi SE Felnőtt Budapest I. osztály 2 Csillaghegyi MTE 1. forduló 2005. március 12 - 13. BSE Fagor-Kelen SC - Budatétényi SE FC Bp. Erdért SE - Csillaghegyi MTE Rákosmenti TK - MAC Népstadion SK M. Testnevelési ESE - Ikarus BSE Mátyásföldi LTC - Multi Rocco FC SE Szabadkikötő SE - RKSK-Gera-Confidenza SK Duna SK - Főv. Vízművek SK SE Nagytétény SE - SZAC
laka04 Creative Commons License 2005.03.07 0 0 218

Csepelről Lórévig hallatszódó KÖTŐ drukkolásban gazdag, szép, kellemes estét!

 

Ja, az király lenne. Már alig várom a szezon kezdetét. Hippi lenne, ha már most hétvégén pogózhatnánk meccsre.

Előzmény: Csülkösbableves (217)
Csülkösbableves Creative Commons License 2005.03.07 0 0 217
Szép napot mindenkinek! Lakával reménykedünk, hogy hétvégén elkezdődik a BLSZ tavaszi idénye, és erre minden esély megvan, elméletileg otthon kezdünk az RKSK-val, bár Béres mester Ikarust mondott, Egy lényeg, OTTHON KEZDÜNK!
laka04 Creative Commons License 2005.03.07 0 0 216

Szóval veled sem pogóznék, úgy izomból. Bár ki tudja... Lehet, hogy bírnám, de utána egy hétig nem kelnék fel az ágyból, az biztos.

 

Lábadról mikor veszik le a gipszet?

Előzmény: kizsgé (214)
laka04 Creative Commons License 2005.03.07 0 0 215

Én is már fejlesztem az alakomat a Fitnessben. Bár azt hiszem, hogy jó páredzés most ki fog maradni...

Előzmény: kizsgé (214)
kizsgé Creative Commons License 2005.03.07 0 0 214

Ugye, kiccsávó?!  :o))

Ebben benne van az öt év kenu, az öt év Shotokan , meg a konditerem is( a génekről nem is beszélve).  :o)

 

De azért: KIKÖTŐŐŐŐ!!!

Előzmény: laka04 (213)
laka04 Creative Commons License 2005.03.07 0 0 213
Azé' nem semmi izmaid vannak!
Előzmény: kizsgé (209)
laka04 Creative Commons License 2005.03.07 0 0 212

Szívesen!

 

KÖTŐ!

Előzmény: w.ullrichfun (211)
w.ullrichfun Creative Commons License 2005.03.06 0 0 211

OK !

Köszi.

Előzmény: laka04 (210)
laka04 Creative Commons License 2005.03.06 0 0 210

Szép napot!

 

A pénzt nem tudom, hogy ki adta hozzá, de jó pályájuk van, az egyszer hippibiztos.

 

"1 egész fordulós listára gondoltam - ki, kivel, hol, mikor, stb- 7vége, ill. ford. előtt ;

 majd 1 eredménylista + tabella , ford. után."

 

Javaslom a www.blsz.hu honlap megtekintését. Itt megtalálod a sorsolást, és a tabellát. Az időpontot a pénteki Nemzeti Sport utolsó előtti oldalán található spórtműsor rovatból találhatod meg. Mi is mindig onnan nézzük meg. Minden pénteken. Hamarosan készül a Szabadkikötőnek az oldala, ott megígérem látható lesz a hétvégi meccsek eredményei meg a tabella is.

 

2002-ben a BLSZ II.-ből jutott fel a csapat a BLSZ I.-be, azóta nem esett ki.

Előzmény: w.ullrichfun (208)
kizsgé Creative Commons License 2005.03.05 0 0 209

Azon a képen tényleg én vagyok, 2001-ben...

hajrá Kikötő, hajrá Csepel!

Előzmény: w.ullrichfun (206)
w.ullrichfun Creative Commons License 2005.03.05 0 0 208

Hoppá !

Tuti, h. ua. a pálya (nincs másik a J. M. u.-ban) , csak v. 6 éve arra sem jártam..

/ a számot kicsit eltévesztettem :) /

Utsó infóm az volt róla (az is v. 6 éve, tán több is) , h. társasház fog épülni rá...

Újabb döbb : Ki tett ennyi zsét "oda" ?

Mindkét csapat meccsei érdekelnének, de mivel a Kikötő SOKKAL közelebb van, asszem ide többször elugranék  -- de mivel szüleim + minden rokonom Tétényben, ill. Dél-Budán lakik , arrafelé is sűrűn járok , csak a Pálya nem esett útba már rég, azért most megnézném..

 

 1 egész fordulós listára gondoltam - ki, kivel, hol, mikor, stb- 7vége, ill. ford. előtt ;

 majd 1 eredménylista + tabella , ford. után.

 

Na , meg 1 kis történelem sem árt a topikba, pl. tuti, h. 1982-ben ÁFOR SE v, SC néven futott a csapat, ill. (kb. 8-10 éve) vmi Linde SE is volt itt - ezt akkor a Sportban olvastam-  , de az érdekelne leginkább, h. 2002 körül milyen o.-ban lett 1. a Kötő és hova jutott fel ?

Előzmény: laka04 (207)
laka04 Creative Commons License 2005.03.05 0 0 207

'stét!

 

"Amelyik Budatétény néven szerepel, az az utódja a Budai Chinoinnak, amiben közel 8 évig nyomultam .. -  én úgy tudtam, teljesen mexűnt a foci a Jókai Mór u. 60. alatt"

 

Jóki Mó utca 60. alatt nem is tudom, hogy van-e még foci. A Budatétény SE pályája a Jókai Mór utca 37. alatt van. Bár nem tudom, hogy távolságban mennyi a különbség a két pálya között. Lehet, hogy egymás után van a két pálya, nem vagyok azon a környéken ismerős. Annyit tudok, hogy a volt 138-as buszvégállomástól (Jókai Mór utca) 2 megálló az 50-es busszal. Viszont a Budatétény pályája műfüves, kivilágított, van, hogy nagyobb csapatok (Vasas, MTK stb.) is ott szoktak edzeni a tél folyamán. Egyszer megtörtént velünk az az eset, hogy megtudtuk, hogy a Budatétény ellen lesz meccs novemberben, este 6 órakor. Meglepődtünk, azután kiderült, hogy milyen modern pályát birtokolnak. Szóval nem tudom, hogy ugyanarról a csapatról/pályáról beszélünk-e. Viszont van egy olyan csapat is, hogy Chinoin, ám ők - ha jól tudom -Újpesten, a Tábor utcában bérlik a pályát.

 

 

 "Írjátok be lécci, ha tudjátok, a tavaszi meccsek helyszínét+ kezdési idejét , lehet "kinézek" 1-2 derbyre, ha időm+ a családom engedi .. :-)))"

 

Mármint a Kikötőét vagy a Budatétényét?

 

"Jobbulást mindenkinek , bizakodjatok, má' nem soká itt a tavasz ... talán :)))"

 

Köszi! Csak az a baj, hogy én már október óta várom a tavaszt. Már igazán jöhetne, mert a tökön ki van ezzel az idővel!

 

Elhiszem, hogy ő van a képen, csak a többin olyan máshogy nézett ki, és sokszor poénkodott. Azt hittem, hogy megint berakott poénból egy képet, hogy megint beugorjak neki. :)

 

Hajrá KÖTŐ!

 

 

Előzmény: w.ullrichfun (206)
w.ullrichfun Creative Commons License 2005.03.05 0 0 206

Üdv. Mindenki !

A történelmetekkel nem vaok képben , de visszaolvastam , és teljesen ledöbbentett , h. 2 dél-budai gárda van most egy csoportban a Kötővel... :-))

 Amelyik Budatétény néven szerepel, az az utódja a Budai Chinoinnak, amiben közel 8 évig nyomultam .. -  én úgy tudtam, teljesen mexűnt a foci a Jókai Mór u. 60. alatt

 Írjátok be lécci, ha tudjátok, a tavaszi meccsek helyszínét+ kezdési idejét , lehet "kinézek" 1-2 derbyre, ha időm+ a családom engedi .. :-)))

 Jobbulást mindenkinek , bizakodjatok, má' nem soká itt a tavasz ... talán :)))

Laka !  "Azon" a képen télleg kizsgé van, Ő 1 "ilyen" sportos-ügyvéd-politikus,stb. , max. pár évvel (évtizeddel ? :o)) ezelőtti a kép ... :-))))))

Előzmény: Csülkösbableves (205)
Csülkösbableves Creative Commons License 2005.03.05 0 0 205
Jó esté mindenkinek, elkapott a Vírus, így otthon fekszem, de ahogy Ullrich említette, abból azt vettem ki, hogy akkor még NBIII-ban volt a KÖTŐ, mert ott van a Duna csoport
Előzmény: w.ullrichfun (185)
laka04 Creative Commons License 2005.03.05 0 0 204

Hello!

 

Köszi, már gyógyulgatok!

Uhh, eltörted a lábad? Hogyan? Elcsúsztál?

Neked is jobbulást!

Azon a képen Te vagy? Mert nem hasonlítasz a többihez.

 

Hajrá KÖTŐ!

Előzmény: kizsgé (203)
kizsgé Creative Commons License 2005.03.05 0 0 203

Igen járok, de én reggelente, 3/4 7-től.

Nálam meg az van, hogy az ellenfelek által rettegett, gólokat ontó jobb lábam megsérült :o(

 

Neked jobbulást, majd jelentkezek!

Ja, az edzés erdménye:

Előzmény: laka04 (202)
laka04 Creative Commons License 2005.03.05 0 0 202

Geszler Bélás gólokban gazdag, szép napot kívánok!

 

kizsgé: Jársz még ide? Rég voltál! Bár én is most örülök magamnak, hogy el tudtam mászni az ágytól a gépig, olyan influenzás vagyok, vagy mi a szar.

Ti megvagytok?

laka04 Creative Commons License 2005.03.03 0 0 201

Van itt valaki?

Miken szoktál gyúrni? A vállerősítőn szoktál?

 

Előzmény: laka04 (200)
laka04 Creative Commons License 2005.03.03 0 0 200

Kikötős gólokban gazdag szép napot!

 

A suliban felment a lázam, így hazaküldtek a fenébe, szóval most beteg vagyok. Ahogy értesültem Csülkösbableves is az. :(

 

 

Én is odajárok ( ez nem reklám?). :o)

 

Szerintem jó hely, mert olcsón sok szer van. Az, hogy reklám nem tudom, szerintem nem az, de Te vagy az ügyvéd. ;-))))

 

Hajrá KÖTŐ!

Előzmény: kizsgé (199)
kizsgé Creative Commons License 2005.03.02 0 0 199

Én is odajárok ( ez nem reklám?). :o)

Gyógyulást és jó éjszakát!

 

Kötő!! 

Előzmény: laka04 (197)
laka04 Creative Commons License 2005.03.02 0 0 198

Bocsia villámlátogatásért, de mindjárt elalszom, nem bírok fentmaraddni. Na megyek. További szép estét!

Helló!

 

Hajrá KÖTŐ!

Előzmény: laka04 (197)
laka04 Creative Commons License 2005.03.02 0 0 197
Viszont rajtam meg "kijött" a fáradtság vagy mi a szar, de napok óta náthás meg álmos vagyok. Ma is voltam a Fitness 2000-ben, alig tudom felemelni a karjhaimat, annyit gyúrtam rájuk. :)
Előzmény: kizsgé (195)
laka04 Creative Commons License 2005.03.02 0 0 196
Honnan jött a kizsgé név? Ez nagyon érdekel engem, mert akárhogy is gondolkodtam, sehogy nem tudtam kikövetkeztetni, hogy hogy jöhetett.
Előzmény: laka04 (194)
kizsgé Creative Commons License 2005.03.02 0 0 195
OKÉ!!
Előzmény: laka04 (194)
laka04 Creative Commons License 2005.03.02 0 0 194

Helló kizsgé!

 

Bocs, hogy nem jelentkeztem, de nagypon elfoglalt vagyokaz utóbbi napokban. Tudod, a sok hülye témazáró, röpdoga.... Mindjárt jön a tavaszi szünet, és ilyenkor a tanárokra rájön az irathatnék.

De most itt vagyok.

 

Hajrá KÖTŐ!

Előzmény: kizsgé (193)
kizsgé Creative Commons License 2005.03.02 0 0 193

Akarom mondani, Kikötő!!

 

Hol vagytok, Laka, Csülök és a többi játszótársak?!!

Előzmény: kizsgé (192)
kizsgé Creative Commons License 2005.03.01 0 0 192

Hallo, ist jemand hier?!!

Ich fühle mich so allein...

BAYERN....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!