Keresés

Részletes keresés

MáriaMagdolna Creative Commons License 2012.01.31 0 0 53

Pedig az van az üzenetekben leírva, hogy sokan utána illúziónak fogják magyarázni.

És olyan lesz a Figyelmeztetés, ahogyan Faustina nővérnek elmondta Jézus. Perpill most keresem a pontos leírást. De összességében akkor le fog állni a szokásos életritmus a földön.

Tegnapi üzenetben volt, készítsük fel otthonainkat, legyen víz, tartós élelmiszer néhány hétre. Szenteltvíz, és szentelt gyertya.

Aki nem bánta meg bűneit a közelmúltban, látni/érezni fogja, mi történne vele, ha most(akkor) meghalna. Ezért Nagy Figyelmeztetés és azért, mert mindenki látni fogja az égi jelet, hogy azok is higgyenek, akik csak a szemüknek hisznek.

A hangsúly a bűnbánaton van, ha őszinte, akkor "Nyert".

Előzmény: __újvári (51)
kunmacho Creative Commons License 2012.01.30 0 0 52
__újvári Creative Commons License 2012.01.25 0 0 51

Aztán még valamit. Állítólag rövidesen lesz valami Nagyfigyelmeztetés. Ezt is olvastam. Ez most vagy szélhámosság, vagy pedig van benne valami. Tegyük fel hogy szélhámosság. Szerintem még ebben az esetben is lehetséges ennek a technikai kivitelezése, pl. a HAARP fog valamiféle olyan frekvencián sugározni, amely az emberi agyban kiválthat bizonyos életélményeket, olyanokat is, amelyeket ez az oldal taglal. Persze lehet, hogy nincs igazam. Lehet, hogy Isten tényleg ilyen egyedi módon zárja le a világtörténelmet. Nem tudom, mint ahogy szerintem senki sem tudhatja. Mindenesetre bármiféle egyértlemű figyelmeztetés csak hasznos lenne. Csak nehogy ezt is majd millióféleképpen lehessen értelmezni!

Előzmény: __újvári (50)
__újvári Creative Commons License 2012.01.25 0 0 50

Ez a január 19. üzenet érdekes: "Az Antikrisztus, aki a színfalak mögött rejtőzködik, hamarosan nyilvánosság elé lép a világban"

Ezek szerinte a Kat. Egyházban valami nagy ideológiai változás fog történni. Lehet, hogy eltörlik a cölibátust, lehet, hogy valami tantételeket változtatnak meg. Mindenesetre szerintem liberális irányba lesz egy nagy eltolódás. Könnyen lehet, hogy az illuminátusok már teljesen felügyelik az ottani dolgok folyását, és ez hirtelen, robbanásszerűen fog megnyilvánulni. Mindenesetre a Szovjetúnió is azután esett szét, amikor Gorbacsov meghirdette a glásznosztyot meg a peresztrojkát. Hát rényleg érdekes év lesz ez a 2012-es.

Törölt nick Creative Commons License 2012.01.23 0 0 48

Isten lepecsételte a jövőtervet ,igy nem értem miért próbáljuk értelmezni,taperolni,saccolgatni.

 

 

Ha nem vetted volna észre, törnek felfelé a pecsétek

Előzmény: babaji (47)
babaji Creative Commons License 2012.01.20 0 0 47

János Apokalipszis /Jelenések könyve REJTETT ÉRTELMÜ és ehhez képest maradjunk ennyiben :))))

Isten lepecsételte a jövőtervet ,igy nem értem miért próbáljuk értelmezni,taperolni,saccolgatni.

Ami titok az titok. Secret.Okkult.Kuss.Ad acta.

Nemcsak hogy fogalmam sincs,de NEM IS ÉRDEKEL a program.

Ha JÉZUS a krisztosz KONKRÉTAN szerette volna elővázolni a menetrendet akkor ezt diktálta volna az angyala Jánosnak.

Dicsértesség Jézus !Ámen !

Előzmény: Törölt nick (45)
babaji Creative Commons License 2012.01.20 0 0 46
csokipaci Creative Commons License 2012.01.19 0 0 44

hát ja..

Előzmény: SCJC (43)
SCJC Creative Commons License 2012.01.19 0 0 43

Két megjegyzésem volna:

 

"...tulajdonképpen mindegy, hogy egy boldogabb földi korszakba, vagy közvetlenül a mennyországba vezet..."

 

1. Szerintem egyáltalán nem mindegy, hogy egy "boldogabb" földi korszak következik-e, vagy a Menny. Össze sem lehet hasonlítani a kettőt. Nagyon sokan ígértek már "boldogabb" földi korszakot az emberiségnek. Lehetséges, hogy bizonyos kiválasztottak számára hozott is valamiféle "boldogságot" egy-egy rendszer. De itt, ebben a bűnnel terhes világban nincs "boldogabb" korszak, csak sötét és még sötétebb. S ha a Bibliából idézem fel Jézus urunk szavait: "vajon amikor az Ember Fia eljön, talál-e világosságot?"

 

2. Azt írod, hogy a Nagy Hajón ott lesznek mindazok, akik: "... bűnbánatot tartanak; akik megtartják Isten Törvényeit; akik kibékülnek Istennel , önmagukkal és felebarátaikkal!" Akkor nem soka lesznek ott. Hisz például Isten Törvényeit a keresztények közül alig néhányan tartják be. A moszkvai pátriárka például arról cikkezett a hónap elején, hogy a Tízparancsolatban szó sincs a vasárnapról, hanem a Szombatról, amelynek szent napként való megünneplése a keresztényeknek épp olyan kötelessége lenne, mint a zsidóknak.

 

 

 

Előzmény: PBGI (2)
attila.n Creative Commons License 2012.01.19 0 0 42

 

  

A próféciák igazak. Valóban az Úr szól.

 

''Ma, ha az ő szavát halljátok, meg ne keményítsétek a ti szíveteket,''

Zsid 4.7 

''A juhaim hallgatnak szavamra, ismerem őket, és ők követnek engem''

Jn 10.27

 

                                

csokipaci Creative Commons License 2011.12.04 0 0 41

"Ekkor azt kérdezték tőle: "Mester, mikor lesz ez, és mi lesz annak a jele, hogy ez elkezdődik?" Ő pedig így válaszolt: "Vigyázzatok, hogy meg ne tévesszenek titeket! Mert sokan jönnek majd az én nevemben, és azt mondják: Én vagyok! - meg azt: Az idő közel jött! De ti ne kövessétek őket."

 

Lukács evangéliuma 21. rész 7-9 vers

Törölt nick Creative Commons License 2011.12.03 0 0 40

Nagy Figyelmeztetés: hamarost itt a világvége?

 

http://www.magyarkurir.hu/hirek/nagy-figyelmeztetes-hamarost-itt-vilagvege

 

 

ranyho Creative Commons License 2011.11.19 0 0 39

Sziasztok

 

Igen sajnos volt egy kis technikai hibánk de már javítottuk ellnézést kérünk mindenkitől :)

 

Továbbra is szeretettel várunk mindenkit !

 

 

Szeretettel:

Együtt Jézusban

Gyuri

http://utolsoidok.com

http://www.nagyfigyelmeztetes.com 

ösztöke Creative Commons License 2011.10.09 0 0 38

Nem egészen, "Szent Atyám"-nak csak Istent kéne nevezni, legalábbis Krisztus így tanította, és így is nevezte Istenét:

 

Mt 23,9 Atyátoknak se hívjatok senkit e földön; mert egy a ti Atyátok, a ki a mennyben van

 

Jn 17,11 És nem vagyok többé e világon, de ők a világon vannak, én pedig te hozzád megyek. Szent Atyám, tartsd meg őket a te nevedben, a kiket nékem adtál, hogy egyek legyenek, mint mi!

Előzmény: IGAZ456 (37)
IGAZ456 Creative Commons License 2011.10.08 0 0 37

Szentatyának a római katolikus pápát nevezzük. Ami embernek lehetetlen, az Neki is lehetetlen - mert Ő is csak ember. Nincs birtokában semmiféle isteni eredetű emberfeletti erőnek.

Előzmény: Törölt nick (30)
Sikambria Creative Commons License 2011.10.08 0 0 36

http://nagyfigyelmeztetes.hu/mi-az-a-nagyfigyelmeztetes/

 

A másik oldal csak átmenetileg rossz.

 

A fenti oldalon oldalt van angol eredeti is.

Előzmény: Megitelo (35)
Megitelo Creative Commons License 2011.10.08 0 0 35

Sajnos nem lehet ott semmit megbeszélni, mert ha rákattintok, ezt az üzenetet kapom: Fatal error: Unknown: apc_fcntl_lock failed: in Unknown on line 0. Pedig eddig minden másnap meg szoktam látogatni ezt a linket, ahol "Jézus legújabb üzeneteit" olvashattam. Ezen a linen volt egy hivatkozás egy angol oldalra, ahol ugyanaz volt, csak részletesebben. Nem tudja valaki ennek az angol oldalnak a címét?

Előzmény: ranyho (33)
Törölt nick Creative Commons License 2011.10.03 0 0 34

Most mért menjek innen oda?

 

Beszéljük meg itt!

 

Én olvasom a Nagy figyelmeztetést, de nem látok túl sok változást a világban, hogy hatással lennének rá ezek a próféciák.

 

De annál inkább hatással vannak a hívő emberekre. Már eléggé reszketnek előre  a bekövetkezendő keresztényüldözéstől.

 

Meg néha kicsit úgy érzem magam mint Jónás Ninivében. 

Jönnek ezek a próféciák. Ígérnek sok mindent, és a végén elmarad az egész.  Kapunk még az Úrtól 10, 20 év haladékot.

 

Még a végén kimaradok a jóból. :)

Előzmény: ranyho (33)
ranyho Creative Commons License 2011.09.18 0 0 33

Sziasztok ..

 

Ha valakit mélyebben érdekel a téma akkor megbeszélhetjük itt :

 

http://utolsoidok.com/forum/forum.php

Dr Systole Creative Commons License 2010.01.31 0 0 32
Egy pillanatig sem kételkedtem a többi részletben, csak ez az időpont volt kérdéses. Köszönöm a választ.
Előzmény: ranyho (31)
ranyho Creative Commons License 2010.01.31 0 0 31
Szia én azt gondolom hogy igazad van abba hogy nincs mindenütt egyszerre 8 -óra a világban .De Magyarországon igen és ez különleges kegyelem amit Mi Magyar emberek kaptunk a Mennyei Atyánktól.Magyarország a Világ engesztelő Központja.Így minél többen imátkozzuk annál nagyobb az EGYSÉG köztünk.és ez fontos felekezettől függetlenül a keresztények közt minél nagyobb egység legyen.

Persze ez nem kötelező senkinek mindenki azt gondol amit akar.

Szeretettel:
Együtt Jézusban
Gyuri




Forrás:
http://nagyeva.nolblog.hu/

http://utolsoidok.com
Előzmény: Dr Systole (28)
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.31 0 0 30
Ami az embereknek lehetetlen, az a szentatyának lehetséges.
Előzmény: Dr Systole (28)
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.31 0 0 29
Mér fontos neki a számszerűség, ha nem 10x mondjuk el, hogy "ballaszttal terhes", akkor nem véd meg? Hát még ilyet...
Előzmény: ranyho (27)
Dr Systole Creative Commons License 2010.01.31 0 0 28
Lehetetlen amit kér a Mennyi Atya, hiszen 8 órakor is és egyszerre is nem tud minden ember imádkozni, hiszen a föld különféle helyein nem egyszerre van 8 óra. Talán GMT szerint gondolhatta vagy ilyesmi .. Te mit gondolsz erről?
Előzmény: ranyho (27)
ranyho Creative Commons License 2010.01.31 0 0 27

KIEMELT FONTOS ÜZENET
A nagy figyelmeztetés !

Kedves Látogatók Testvéreim...

Nagy kegyelmet kaptunk a mi Mennyei Atyánktól ,most hogy a nagy figyelmeztetés előtt vagyunk nem sokkal nincs már sok időnk hogy bűnbánatot tartsunk magunkhoz vegyük a Szentségeket a Szentgyónást a Szent áldozást.A mi Mennyi Atyánk tervei között szerepel hogy próbára teszi ezt a bűnös világunkat hamarosan,mégis mivel az ő Irgalma és szeretete és az ő Fia a mi Úrunk Jézus Krisztus szeretete és irgalma felfoghatatlan ezért még kapunk tőlük egy utolsó lehetőséget hogy visszatérjünk hozzájuk ,és Istennek tetsző életet éljünk.
A MENNYEI ATYÁNK IGÉRETE SZERINT HA SZERETNÉNK HOGY TÚLÉLJÜK AZ Ő KEGYELMÉBŐL AZOKAT A RETTENETES NAPOKAT AMIK ELŐTTÜNK ÁLLNAK A KÖVETKERE KÉR BENNÜNKET :
MINDEN EMBER IMÁTKOZZA A MINDEN NAP ESTE - 8 ÓRAKOR EGYSZERRE A A KÖVETKEZŐ RÓZSAFŰZÉR IMÁT:


A SZENTHÁROMSÁG RÓZSAFÜZÉRE:

Kezdésre: 3 keresztvetés 3 összetett újjal
Hiszek egy Istenben…

A Mennyei Atya tizede, Mi Atyánk…
Üdvözlégy Mária, aki a Mennyei Atyának legszebb teremtménye vagy, kegyelemmel teljes…
Dicsoség Neked, Atyám, hála Neked Atyám mindenért, különösen végtelen szeretetedért (10-szer)
Mennyei Atyám, én hiszek Benned, imádlak Téged, remélek Benned és szeretlek Téged, Kérlek, bocsáss meg mindazoknak, akik nem hisznek Benned, nem imádnak Téged, nem remélnek Benned, és nem szeretnek Téged. (1-szer)

Jézus Krisztus tizede, Mi Atyánk…
Üdvözlégy Mária, aki Jézus Krisztusnak boldog Édesanyja vagy, kegyelemmel teljes…
Dicsoség Neked, Jézus, hála Neked Jézus mindenért, különösen a lelki békédért. (10-szer)
Jézus Krisztusom, én hiszek Benned, imádlak Téged, remélek Benned és szeretlek Téged, Kérlek, bocsáss meg mindazoknak, akik nem hisznek Benned, nem imádnak Téged, nem remélnek Benned, és nem szeretnek Téged. (1-szer)

A Szentlélek Isten tizede, Mi Atyánk…
Üdvözlégy Mária, aki a Szentlélek Istennek legcsodálatosabb Temploma vagy, kegyelemmel teljes…
Dicsoség Neked, Szentlélek, hála Neked Szentlélek mindenért, különösen a kiáradó erodért. (10-szer)
Szentlélek Istenem, én hiszek Benned, imádlak Téged, remélek Benned és szeretlek Téged, Kérlek, bocsáss meg mindazoknak, akik nem hisznek Benned, nem imádnak Téged, nem remélnek Benned, és nem szeretnek Téged. (1-szer)


A Szentháromság tizede, Mi Atyánk…
Üdvözlégy Mária, aki a Szentháromság gyönyörusége vagy, kegyelemmel teljes…
Dicsoség Nektek, Szentháromság, hála Nektek Szentháromság mindenért, különösen végtelen irgalmatokért. (10-szer)
Szentháromság egy Isten három Személyben, én hiszek Bennetek, imádlak Titeket, remélek Bennetek és szeretlek Titeket, Kérlek, bocsássatok meg mindazoknak, akik nem hisznek Bennetek, nem imádnak Titeket, nem remélnek Bennetek, és nem szeretnek Titeket. (1-szer)


Befejezésre: „Az Atya, a Fiú és a Szentlélek nevében. Amen (3 keresztvetés 3 összetett újjal)

A Mennyei Atyánk Igérete szerint aki ezt a Rózsafűzért imádkozza és abban az időpontban amire megkért minket a Mennyei Atyánk tehát egyszerre ,a nagy figyelmeztetés idején megóv mindenkit minden bajtól minden járványtól,katasztrófátol és nem csak azokat akik Imátkozzák hanem a családtagjait is kérlek titeket drága testvéreim az Úrban SENKI NE HAGYJA KI EZT AZ ÓRIÁSI KEGYELMET AMIT KAPTUNK MI MAGYAR EMBEREK.

Minden keresztényt arra kérek nagy szeretettel ha még nem tette meg eddig ,térjen vissza Krisztus Úrunk állatal alapított Katólikus Egyházba A Mennyei Atya és a mi Szeretet Jézus Krisztus Úrunk kinyilatkoztatásaikban elmondta hogy,a Nagy figyelmeztetés után rövid idővel feltünik az Antikrisztus az Egyházban megosztottság lesz megszüntetik az oltáriszentséget és tagadni fogják hogy Jézus Krisztus valójában jelen van az Oltári szentségben . Megkezdődik a Keresztény üldözés az Antikisztus és csatlósai álltal .Tudom ez most még hihetetlennek tűnik de a Nagy figyelmeztetés után olyan káosz lessz , a világban amilyen még nem volt a világ kezdete óta. Az előjelek már sajnos tisztán látszanak ,kérlek ne várd meg ezt az időt vedd magadhoz Krisztus Úrunk testét és vérét addig ameddig még megteheted ameddig még van rá lehetőséged.

Dicsőség Istennek és az Ő szeretett fiának a mi Úrunknak Jézus Krisztusnak.
Együtt Jézusban
Szeretettel:
Gyuri

Forrás
PBGI Creative Commons License 2009.08.09 0 0 26

Rövid összefoglaló arról, amit a látnokok “nagy figyelmeztetésnek” neveznek.

 

IX. Piusz pápa is megjövendölte, hogy az Egyház szörnyű megpróbáltatásai után, amikor a démoni erők egy évszázadon át egyenesen az egyház kapuit  ostromolják, “nagy jel adatik a világ számára, amely félelemmel vegyes tisztelettel tölti majd el a világot”.


A garabandáli látnokoknak a Kármelhegyi Boldogasszony megmutatta ezt a nagy jelet, mely azóta a  jelenésekről szóló szakirodalomban és a hívek között is nagy  figyelmeztetés néven vált közismertté.

 

A garabandáli látnokok szerint a  nagy figyelmeztetés egy lelki élmény lesz:

- amelyet az egész emberiség minden tagja ugyanabban az időpontban él majd át;

- egy égi fényjelenséggel fog kezdődni, mely jelenséget minden ember látni fog;

- mindenki úgy fogja érezni, hogy ez az égi fény belé hatol;

- ettől a pillanattól kezdve mindenki csak a saját lelkével, illetve lelkiismeretével lesz elfoglalva,

- megszűnik a külvilággal való érintkezésünk,

- úgy fogjuk érezni, mintha az életünk vége közeledne,

- az egész hasonlatos lesz az úgynevezett halálközeli élményhez;

- szembesülni fogunk saját lelkiismeretünkkel,

- és látni fogjuk mindazokat a bűneinket, amelyeket életünk során elkövettünk,

- valamint mindazokat a jócselekedeteket, amelyeket nem tettünk meg, s mindezeknek a következményeit;

- ebben a pillanatban minden ember tudni fogja, hogy ezt az élményt Isten idézte elő a lelkekben;

- minden egyes ember tudni fogja, hogy csak egyetlen igaz Isten van, és hogy csak az Ő törvényei szerint szabad élni;

- ez a lelki élmény ítéletszerű lesz ugyan, de nem ítélet lesz;

- minden bűnünket úgy fogjuk látni, mintha Krisztust Magát kínoznánk velük,

- illetve látni fogjuk, milyen valóságos kínokat és szenvedéseket okozunk Krisztusnak bűneinkkel;

- ezen lelki élmény alól senki sem lesz képes kivonni magát,

- akaratától függetlenül minden egyes  akkor élő ember át fogja élni,

- mindannyiunknak szörnyű élmény lesz szembesülni bűnös voltunkkal,

- sokan nem fogják túlélni, szörnyethalnak, látván a borzalmakat, amelyeket bűneikkel okoztak;

- az egész élmény mindössze néhány percig fog tartani.

 

Ahhoz, hogy mindez megtörténhessen, minden ember által alkotott gépezetnek meg kell állnia a Földön, hiszen a gépezetek kezelői is ezzel  az élményükkel lesznek elfoglalva.

 

Istennek a nagy figyelmeztetéssel az a célja, hogy rádöbbentse az emberiséget arra, hogy bűnös életet él, s ezáltal saját vesztébe rohan, de megmutatja azt is, hogy az örök élet elnyerésének egyetlen járható útja a megtérés, és fiának, Jézus Krisztus Urunknak a követése.

 

A nagy figyelmeztetés  Isten utolsó előtti nagy figyelmeztetése az emberiség megtérésére  a  Föld megtisztulása előtt.Ennek hatása azonban még mindig nem lesz  elégséges,sokan még ennek az élménynek sem fognak hinni. A  tömegtájékoztatási eszközökön keresztül a sátán erői “tudományos”   magyarázatokkal fogják ellátni az embereket, igyekezvén meggyőzni őket arról, hogy ez a nagy figyelmeztetés nem Isten műve volt. Ezért sokan a sátán erőinek fognak majd hinni,és folytatni fogják bűnös  életüket.

 

Ezért Isten a nagy figyelmeztetés után még egy nagy csodajelet is adni fog az emberiségnek, amelyre már nem lehet majd semmilyen   tudományos magyarázattal szolgálni. Ez a csoda (többek között) Garabandálban lesz látható a nagy figyelmeztetéstől számított tizenkét hónapon belül.

 

Ha az emberiség ezután sem fordul vissza Istenhez, akkor következik az ítélet…

 

 

Forrás: http://andrelowoa.wordpress.com/a-nagy-figyelmeztetes/

 

 

antiinternet Creative Commons License 2009.03.29 0 0 25
Ismerős szöveg. Ez is egy beszervezős baromság.
Előzmény: PBGI (2)
Aragorn Creative Commons License 2009.03.28 0 0 24
:DDDDDD
Előzmény: nazuna (23)
nazuna Creative Commons License 2009.03.27 0 0 23
A történelemkönyvek mellékleteiben lehet olvasni olyan középkori keresztény gyülekezetekről, akik nem elégedtek meg a bűnök szimpla megtagadásával. Nem nagy dolog ellenállni olyan kísértésnek ami nincs is - otthon ülve nem kísért az ivászat és a paráznaság - ezért az erény sem nagy. Az igazán nagy megpróbáltatás a kocsmában ellenállni az ivásnak, vagy a nyilvánosházban a a paráznaságnak. Ezért voltak olyan vezeklő akik úgy gondolták, hogy először megforgolódnak ezekben a pocsolyákban, aztán annál nagyobb erény kimászni belőle. A gyengébbek ottragadtak.

Igazán erős elhatározású és széles látókörre vágyó ember szándékosan olvas olyan topikokat, ahol meggyőződésével ellentétes nézetek jelennek meg. Még erősebbek megpróbálják ezeket meg is érteni sőt el is hinni, és ha sikerül, akkor megvan az a pont ahonnan szép dolog kimászni - ahogy a sportban mondják: "innen szép győzni".
Az ellen ágálni, hogy ki mit ír a fórumra, olyasmi, mintha az iszákosságért a pálinkát vagy a kocsmát tennénk felelőssé, vagy az autóbuszt ami oda visz. Nyilván aki itt elbukja régi hitét, az maga választja ezt az utat, különben a Virtuális Plébánia vagy a parokia.hu védőszárnya alatt fórumozna és nem egy vállaltan sokféle nézetet megjelenítő fórumnak az egyértelműen jehovista topikjában.
Előzmény: joy (22)
joy Creative Commons License 2009.03.27 0 0 22

:o)

Azért ebben a kiszólásban van egy adag lutziferi gonoszság!

:o)

Előzmény: nazuna (21)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!