Keresés

Részletes keresés

zlotyi11 Creative Commons License 2001.10.24 0 0 282
Sziasztok!
Nos én már tegnap túllehettem volna a másnapos melón persze ha dolgoztam volna!
De ma nem volt menekvés!
Nem volt nehéz inni mivel annyira szar a kedvem.
Most meló aztán újra várnak a haverok.
pipacsmező Creative Commons License 2001.10.24 0 0 281
"Köbgyökrészeg": = három nap a detoxban
Előzmény: DömDöDöm (279)
mont Creative Commons License 2001.10.24 0 0 280
Elöbb megnéztem mennyi pénzem van még erre a hónapra. Az eredmény: 40 Ft + némi apró. :)
Ezek után nyugodt lelkiismerettel kijelenthetem, hogy nem jövök nov. hatodikáig másnaposan melózni. :)
DömDöDöm Creative Commons License 2001.10.24 0 0 279
szabad gyök = a nőtlen gyökrészeg
Előzmény: pipacsmező (278)
pipacsmező Creative Commons License 2001.10.24 0 0 278
Szeretnék helyesbíteni, ugyanis az ötödik kategória a "gyökrészeg". A kifejezést a kémiából kölcsönöztem, a gyökök ugyanis olyan vegyületek, amelyeket akármilyen hatásnak teszünk ki, változatlanok maradnak, semmilyen hatásra sem reagálnak.
Előzmény: Ralph Lauren (277)
Ralph Lauren Creative Commons License 2001.10.24 0 0 277
Érdekes, hogy ki mit szokott olvasni részegen elalvás előtt - A szellem fenomenológiáját én is átfutottam, de Hegellel az a baj, hogy túl könnyen érthető, felszínes. Azóta Heideggert és Wittgensteint használom ilyen célra. Most nem vagyok másnapos, tegnap csak egy üveg Chateau Teleki Merlot-ra futotta. Nem baj, ma este céges vacsora, és ez egy jó lehetőség, hogy egypár hosszúszigetivel megterheljük a cég büdzséjét...

Az akut részegségnek 4 alapvető kategóriája létezik:
matarészeg: bratyizás mindenkivel, alany-állítmány felcsererélése, hangos pofázás, stb.
sakálrészeg: üvöltözés, értelem nélküli beszéd (csak néhány szót lehet felismerni), kukák borogatása, Trabanton gátfutás, járókelők inzultálása, stb (falusi diszkóban ilyenkor van a verekedés).
betonrészeg: elcsendesült magába szállás, üveges tekintet állapota, buliban virágcseréppel lassúzás, stb.; filmszakadás 50%-ot meghaladó aránya.
síkrészeg: teljes filmszakadás, WC-kagylón való elalvással.

Előzmény: Tüdőke (264)
pipacsmező Creative Commons License 2001.10.24 0 0 276
Olyan "hétfői" hangulatban vagyok.
Tüdőke! A hétfői távolmaradásod miatt még számolunk!
vega9 Creative Commons License 2001.10.24 0 0 275
Én nem ittam 3 hétig meg akartam mutatni magamnak, hogy milyen ügyes vagyok, aztán tegnap sikerült jól berugni csak sört ittam de eléggé másnapos vagyok és ilyenkor még élni is utálok nem is beszélve a lelkiismeretfordalásról.
Ki szenved még ma a másnaptól?
Densz Creative Commons License 2001.10.24 0 0 274
Leamortizálódtam a hétvégén. Egy igen nagy megpróbáltatásnak tettem ki magam. Három napos buli. Tegnap éjfélkor sikerült a nagyszabású rendezvényt bezárnom, némi unicummal. Olyan zsibbadtnak érzem magam.
zlotyi11 Creative Commons License 2001.10.22 0 0 273
Egy szerencséd van hogy őszinte voltál!
Most megbocsájtunk de legközelebb nincs mentség!:-))
Előzmény: DömDöDöm (270)
DömDöDöm Creative Commons License 2001.10.20 0 0 272
nálam, nálunk OK. Kösz
Előzmény: majd1x (271)
majd1x Creative Commons License 2001.10.20 0 0 271
Apró technikai kérdés: biztos, hogy yol adod meg az aláírásod linkjét?: http://www.nexus.hu/domdodom/img/domdodom.jpg Mert nekem nem jön át semmi...

Amúgy kívánok nagyon sok kellemes percet a mai estére. És ne feledd: "Avoid hangover, stay drunk!" :P

Előzmény: DömDöDöm (270)
DömDöDöm Creative Commons License 2001.10.20 0 0 270
MásnapTársak! Ezzennel önként feladom magam! Töredelmesen bevallom, hogy a tegnap estémet egy potenciális másnapos helyen -CUKOR revü a Trafóban- ingyen pia, kaja hegyek között töltöttem. DE! Egy ici-pici kortyocska alkohol (vörös-fehér bor) nem hagyott nyomott az agysejteimben. Ugyanis vezetni voltam kénytelen, kelletlen. Ez az egy, amely mentségemre szolgálhatna, de nem várok kíméletet! Arcomat a pincefelé fordítva, összeszorított fogakkal büszkén vállalom, hogy más igyon helyettem legalább 1 óra hosszat. Sajnos a tegnapi nap alkohol nélkül -így feleslegesen- múlt el. A mai nap azonban már jól kezdodött, jelentem. 01:14 perckor nyomtalanul eltüntettem egy üveg sört a lefekvés elott. Most dolgozgatok, de4 közeledik a délután és akkor...
Előzmény: majd1x (269)
majd1x Creative Commons License 2001.10.20 0 0 269
Hogy ez a szombati munkanap mekkora kib@szás! Hétvégén másnaposan menni munkába.... Brr...
Zozi79 Creative Commons License 2001.10.20 0 0 268
:-))

Ezt félretárcsázta, mi...? :-))

Előzmény: DömDöDöm (267)
DömDöDöm Creative Commons License 2001.10.20 0 0 267
411-5000 :)
Előzmény: Tüdőke (262)
Zozi79 Creative Commons License 2001.10.20 0 0 266
Azt hiszem, hogy harmadnapos vagyok. Amúgy én a főnökömmel ittam. Pedig kifejezetten a tudomására hoztam, hogy "ma nem iszom". 5 tequila, 3 p. pezsgő, 3 sör lett a vége... Igaz a végét már egyedül, ő addigra kidőlt...:-))
zlotyi11 Creative Commons License 2001.10.20 0 0 265
Sajna csak most tudok írni de mindenkinek jó ivást a hétvégére!
Tüdőke Creative Commons License 2001.10.19 0 0 264
Én mostanság Teubnert bújom. Nem lehet letenni. De kizárólag lefekvés előtt, Quarelin lenyelése után.
Előzmény: KicsiHuszár (263)
KicsiHuszár Creative Commons License 2001.10.19 0 0 263
Hisziapiszi! Ittas voltál, én mondom! És nemcsak a "Katinka" harsogott a háttérből, hanem a "Sárgul már a kukoricaszár...." kezdetű piás összejövetelekre való induló. :-)))

Apropó! A Hegel-összesre még várhatsz, ugyanis nálam van! :-))) Csuda érdekes olvamány! Egy átmulatott écaka után, lefekvés előtt közvetlenül kitűnő időtöltés! Jó hatással van az idegekre! :-)

Előzmény: Tüdőke (262)
Tüdőke Creative Commons License 2001.10.19 0 0 262
Mindent meg tudok magyarázni.

A Szabó Ervin Könyvtárat akartam hívni, hogy visszahozták-e már a Hegel-összest, amire régóta fenem a fogam. Sajnos eltárcsáztam a számot.

A háttérzajról pedig nem tehetek, külvárosban lakom.

Előzmény: KicsiHuszár (260)
KicsiHuszár Creative Commons License 2001.10.19 0 0 261
Pompás! Ez igazán pompás!
Hát akkor mélyen tisztelt sokadalom, kezdődjék a lakodalom! :-)) Holnaptól mérjük az eredményeket! Tessék igyekezni! :-))
Asszem innentől jó bevételre számíthatnak a korcsmárosok! ;-))
Előzmény: Ralph Lauren (255)
KicsiHuszár Creative Commons License 2001.10.19 0 0 260
Ezt eddig is tudtam Tüdő! :-)) Csak az a baj, hogy mindég beleviszel a rosszba! Emléxel ugye? Ahogy kiabáltak a kis Unicumok: "Igyál meg! Kérlek, igyál meg! Engem is! Engem is! És a testvérkéinket is!" Te figyeltél fel a hangjukra és vezettél rá engem is.

Egyébként közlöm a T. látogatókkal, hogy a Tüdő tegnap éjjel felhívott mobilon ahonnan rövid időn belül felharsant az "Én Édes Katinkám..." kezdetű mulatós zene. Persze Tüdő részeg gajdolása közepette! :-))
Ezúton szeretnék Neki gratulálni a kimagasló teljesítményhez! :-)))

Előzmény: Tüdőke (259)
Tüdőke Creative Commons License 2001.10.19 0 0 259
Egy rongy vagyok, rút, szibarita váz.
Tüdőke Creative Commons License 2001.10.19 0 0 258
Khm...
Tüdőkének hívnak, és másnaposan szoktam olykor melózni. Huh. Na, most már elmondtam, isten neki, fakereszt.

De asszem labdába se rúgok itten, tegnap csak három sört ittam meg egy tequilát (iszonyúan friss, isteni citronnyal).

Nyomába se érek pl. pipacsmezőnek vagy KicsiHuszárnak

:-((

DömDöDöm Creative Commons License 2001.10.19 0 0 257
üdv mindenkinek, én elindultam inni :)
pipacsmező Creative Commons License 2001.10.19 0 0 256
Az első két kategóriára benevezek!
Előzmény: Ralph Lauren (255)
Ralph Lauren Creative Commons License 2001.10.19 0 0 255
KH: Kapsz egy mentesítő bónuszt: Nem fogunk leszúrni, ha az egyik nap nem másnaposan jelensz meg a melóhelyen. Csak egy alkalomra vonatkozik!

Más

Fel kellene állítani a Guinness könyvben a következő kategóriákat:
1) Leghosszabb ideig tartó folyamatos részegség
2) Legtovább tartó másnaposság
3) Egy év alatt munkahelyen másnaposan eltöltött órák száma
4) Ki tudja messzebb dobni a Fruttit

KicsiHuszár Creative Commons License 2001.10.19 0 0 254
Igazán köszönöm! Mi a jutalmam?
Előzmény: mont (246)
KicsiHuszár Creative Commons License 2001.10.19 0 0 253
Ááá! Ezt a kitűnő társaságot nem érdemli meg, legfeljebb az akasztófát! De ha a helyére ülhetnék iszonyú mókás egy mhely lenne itt! Mind jöhetnétek ide és cudarkodnánk! :-)))
Előzmény: DömDöDöm (242)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!