Keresés

Részletes keresés

Petike-35 Creative Commons License 2010.11.21 0 0 4916

Sziasztok !

Sajnos ez nem úgy működik, hogy gyere kislány s dugjál meg .

Akik ezt átéltük s megosztottuk nem egy alkalmi kapcsolatban volt.

Sokszok sok sok év kellett hozzá ,hogy kialakuljon ez a kapcsolatban s a párunk ezt önként s mert neki is jól esik végzi !

Ha elsőre kerestek ilyen kapcsolatot akkot forduljatok a piroslámpás oldalra, ott vannak persze nem szívességből akik első alkalommal is jól meg úgy ahogy szeretnétek !

Sajnos ezen s soron végi kell menni mindenkinek ! Elsőre tuti nem jön össze !

Szóval keressetek partnert s nála próbálkozzatok, s így tovább !

Különben ez a fórum nem társkereső hanem megbeszéllő fórum !

 

Jimmy Sinner Creative Commons License 2010.11.20 0 0 4915

És a csajok mennyi idő alatt éreznek rá a mókára...? Gondolok olyanra, hogy ritmus, lendület, érzékenység...

Straponboy01 Creative Commons License 2010.11.20 0 0 4914

Hölgyeim? :)



Straponboy01 Creative Commons License 2010.11.09 0 0 4913

Hölgyeim :) !!Ki szeretné, hogy egy magas, sportos, helyes masszőr pasi elvarázsolná érzéki masszázsával...?? :) Hölgyeim? ? :)email: straponboy01@gmail.comBudapest, Tata, Győr

totopad Creative Commons License 2010.11.09 0 0 4912

Sziasztok! Kezdő pasi vagyok Bp környékéről és én is ismerkednék ilyen érdekeltségű hölgyeménnyel! 26 éves átlagos/vékony testalkatú, jó megjelenésű, egyedülálló pasi vagyok! mail: totopad@freemail.hu

kezdö fiucska Creative Commons License 2010.11.05 0 0 4911

Jó persz végülis igaz ami igaz akik ott dolgoznak azok nyitottabbak szexuálisan de akkoris furi volt ( Föleg hogy egy csaj kérdezte meg a dolgot ) Na mindegy! Amugy megvettem :) ! Csak jól el kell hogy rakjam mert a csajom kiaakadna ha meglátná :( !

Sziasztok!

hangok a /dev/null-ból Creative Commons License 2010.11.05 0 0 4910

Nincs ebben semmi ciki, nyugi, a shoposok naponta tucatnyi ennél sokkal szokatlanabb esettel is találkoznak. Nem ítélkeznek, nem az a dolguk, aki ilyen helyen dolgozik, mindenképp nyitottabb kell legyen az átlagnál.

Előzmény: kezdö fiucska (4908)
Mályky81 Creative Commons License 2010.11.05 0 0 4909

Sziasztok!

Engem nagyon érdekel a téma!

Szívesen találkoznék egy Lánnyal aki megdugna!

Én 26 éves jó megjelenésű igényes férfi vagyok!

malyky.as@gmail.com

kezdö fiucska Creative Commons License 2010.11.04 0 0 4908

Hüü... kedves forumozok ma bent voltam egy sex shopban és mégjobban megkivántam a dolgot ( bár azt hozzá teszem hogy kicsit ciki volt mert az eladótól a felcsatolható változat felöl érdeklödtem és egyböl levágta hogy mire kell és rém kellemetlen volt ahogy megkérdezte hogy szerepcserére kell e a fütyi ? Ajánlott egy nagyon helyes darabot mostmárcsk egy partnert kellene hozzá találjak :) , addig meg lehet hogy megveszem és kiprobálom egymagam bár szerintem az nem olyan élvezetes mintha valaki ellátná vele a bajom! ( Bevallom egy kicsit nagyon ráizgultam erre a dologra )  Sziasztok

kezdö fiucska Creative Commons License 2010.11.03 0 0 4907

Bodobács 111 én is jelentkeznék erre a felellásra ha aktuálismég! Mailcimem sexmaskep@mailbox.hu ( Full full kezdö vagyok ) megtalálsz itt vagy mailon keresztül! Szia!

 

 

WingsonMyBack Creative Commons License 2010.11.03 0 0 4906
Szia!
Én is a hozzászólásod/felajánlásod miatt regeltem magam, ha van kedved még ilyesmihez egy fiatal helyes sráccal, írj a valakiaki69@freemail.hu email címre.
Előzmény: bodobács111 (4898)
kezdö fiucska Creative Commons License 2010.11.03 0 0 4905

KI SZERETNÉM EZT ÉN IS PROBÁLNI!

Kedves forumozo lányok , hölgyek! Véletlenül nem akadna köztetek olyan aki bevezetne eme sexuális örömökbe? Ha van valaki akkor irjon nyugodtan a sexmaskep@mailbox.hu ra elörre is köszönöm!

Sziasztok!

kezdö fiucska Creative Commons License 2010.11.02 0 0 4904

Sziasztok!

Én most regisztráltam ezen a lapon 27 éves vagyok és bevallom évek ota foglalkoztat ez a fajta sex csak sajnos a barátnömet nem tudom rávenni hogy kiprobáljuk :( ! Ma elolvastam az öszes eddigi irást ezen a forumon és azt kell mondjam hogy nagyon izgató! SZERETNÉM KIPROBÁLNÍ !

kiskuki58 Creative Commons License 2010.10.23 0 0 4903

Felkészülve! Mi úgy hívjuk "kétfarkú"! Ezzel kezdjük és jön a keményebb! Nagyon élvezzük, mind a ketten!
todor83 Creative Commons License 2010.10.19 0 0 4902
Szia! Felcsatolhatóval nem. :-) Méret azóta is maradt (kielégítő számomra). :-)
"szopni kurva jó, izgató tevékenység! :))" szívemből szóltál... :-)
Én azt hiszem maradok a "ki-be játéknál és ennyi"-nél. :-)
Előzmény: LeatherLady (4891)
sm.szolga Creative Commons License 2010.10.17 0 0 4901
Szia! Én is szívesen felajánlanám a hátsómat hasonló vágyunk kielégítésére. Megkérdezhetem honnan írsz? küldtem e-mailt a címedre.
Előzmény: bodobács111 (4898)
Spancer84 Creative Commons License 2010.10.16 0 0 4900
Szia! Engem érdekelne ez a felállás...
Még sosem volt benne részem, eddig csak vibrátorral izgattam saját magamat, de már nagyon szeretném kipróbálni, hogy milyen amikor egy lány csinálja...
Előzmény: bodobács111 (4898)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.15 0 0 4899
már kezdtem csodálkozni,h nem támadnak le a pasik egy ilyen felhivásra..;-))
de aztán láttam ,h pár perce irtad..;-)
bizony ,jo dolog egy férfisegget megdugni...;-)
imádom
szellempofa Creative Commons License 2010.10.14 0 1 4897
Hát már bocs aliszultan de én most nem éreztem folymatos buzizást csak éppen megemlítette a dolgot.Nem kell ennyire elszigetelődni.Mármint nem azt mondom, hogy egyből legyen ez egy meleg/buzi vagy akármi forum, de ha valaki minimálisan elsiklik a témát érintve nem kell egyből megfenyegetni.Persze ezzel nem azt akarom mondani, hogy jöjjön ide most egy csomó homokos és kezdjen udvarolni, de hát ez egy forum és lehet éppen valakit érdekel egy olyan mondat amin talán már te vagy én vagy bárki aki a forumot olvassva elgondolkodott. PL én örülök neki, hogy valakiből ez az egész játék amit én is nagyon kedvelek kihozott egy olyan gondolatot amit megosztott másokkal.Mert hát én is sokszor azon gondolkodom, hogy nem e vagyok bisex, de persze utánna feleségem meggyőz, hogy én komplett hülye vagyok mert ilyeneken jár az eszem.Mindig rájövök az igazságra, hogy nem vagyok más mint hetero mert biztos nem tudnám megtenni, de hát hol ha nem itt mondaná el az ember a félelmeit vagy titkos gondolatait, itt ahol biztatni és/vagy éppen megnyugtatni kellene egymást.
Előzmény: aliszultan (4896)
aliszultan Creative Commons License 2010.10.11 0 0 4896
OFF

Már soxor leírtam: ez hetero topic!

Akinek más a véleménye mehet át másik topicba!

Ez volt a legutolsó figyelmeztetés!

Aki nem olvas vissza és buzizik, az repül!

:D:D:D

ON
Előzmény: joezai (4895)
joezai Creative Commons License 2010.10.11 0 0 4895
Sziasztok!

Örülök, hogy többeknek is tetszett a kép! Szerintem minden szempontból hibátlan:)
Még a kicsi pöcsöt illetően is, bár biztos vannak kivételek, de dildozás közben nekem például sosem áll, esetleg akkor, ha kifejezetten ujjas prosztataingerlésben van részem. Alapvetően dugás közben nem kell, hogy álljon, ettől ne ijedjenek meg nőnemű társaink, ez nem negatív visszajelzés.
Ami pedig a biszex kérdést illeti, nem értem, hogy ha valaki külön nem emlegeti magáról, hogy érdeklődik a saját neme iránt is, akkor mi a fenéért kell rögtön azt gondolni, hogy bi vagy látens meleg vagy tudom is én még mit lehetne kitalálni, csak azért, mert itt van és arról beszél, hogy milyen jó, hogy megdugja a kis felesége/barátnője vagy éppen milyen jó lenne, ha megdugná egy csaj, mert a párja nem teszi meg. Ezeknek a vágyaknak többszöri olvasatra sincs semmi köze az azonos neműek együttlétéhez. Vagy én vagyok a hülye? Szerintem nem egyedül vagyok, akik nem különösebben (azaz nem, nem, nem) vágynak semmiféle melegebb kalandra, csak élvezik vagy élvezni szeretnék a női „vadulásokat”.

Köszönöm LeatherLadynek a tökéletesen ideillő gondolatát:
„Biszexnek meg nem kötelező lenni, csak mert egy férfit szereti, ha análisan kényeztetik…”

(És ezúton jelzem minden próbálkozó nőnevű - kedves agnnes - és nem nőnevű pasinak, hogy NEM, ugyanis szégyen gyalázat, de hetero őskövület vagyok.)
LeatherLady Creative Commons License 2010.10.07 0 0 4894
makos_79 Creative Commons License 2010.10.06 0 0 4893
Dugást pasival óvatosan kell kezelni,. Túl könnyen meg lehet kedvelni...:):)
Előzmény: LeatherLady (4891)
fenyvesmadár Creative Commons License 2010.10.06 0 0 4892
Szia!

Az, hogy a vibrátor használatát análisan nagyon élvezed, az nem feltétlenül jelenti azt, hogy biszexuális vagy. Azért irigyellek, mert bevállalós barátnőd van, aki kielégíti ezen vágyadat is.

Hát az, hogy az orális szexet kívánod, s talán álmodozol róla talán már valóban biszexuális hajlamra utal. Látens biszex...

Üdv.: fenyvesmadár
Előzmény: todor83 (4890)
LeatherLady Creative Commons License 2010.10.06 0 0 4891
Szia!
Felcsatolhatóval is kényeztet a párod?
A függőséged érthető és "ismerős"! :)) A méretek mekkorát nőttek a 21/5 óta? :)
Biszexnek meg nem kötelező lenni, csak mert egy férfit szereti, ha análisan kényeztetik, sőt, megsúgom, még akkor sem, ha ritkán van férfival. Én biszex vagyok és azét merem magam annak mondani, mert nem csak szexuálisan kívánok nőt, de akár kapcsolatot is el tudnék képzelni (attól függetlenül, hogy egyszer volt még csak olyan nő, akivel működő képes is volt ez, mert ő kivételesen nem volt egy féltékeny, frigid kurva, ahogy a leszbik nagy része).
A fasz szopás kívánása, hát igen... Ha műfarkat szeretsz szopogatni, akkor ettől a mennyekben leszel és órákig nyalókázol! Nő ként, aki már szopott faszt és szopatott is elég sokszor műt, kijelenthetem, szopni kurva jó, izgató tevékenység! :))
Szerintem a dugást és élveznéd pasival, vagy inkább travival! De hozzá tartozik, hogy egy nő sosem dug úgy, mint egy férfi. Legalábbis az esetek nagyon nagy többségében. Hiszen nem érzi, hogy "mit csinál". Valamennyit nyilván lehet, de csak a behatolást, tágulást, szűkülést, azok kívül nem sokat. Ezért van, hogy pár nő meglehetőst monotonul dug, és kezdődik a ki-be játék és ennyi. Egy férfi vehemensebb de változatosabb.
Előzmény: todor83 (4890)
todor83 Creative Commons License 2010.10.06 0 0 4890
Sziasztok! Én 16 évesen jöttem rá először h ez jó is lehet. Most 27 évesen kedvesemmel kb. fél éve vásárolgattunk vibrátorokat az ő kényeztetésére. Egyszer izgatások közepette popsim felé haladt. Persze természet szerűen akkor még ellenkeztem viszont a 3-4 alkalommal már nem és belém csúsztatta a 21/5-ös gyönyörűséget. Azt az érzést szavakkal nem tudom leírni. Remegtem az élvezettől, rázott a hideg és azóta is függő vagyok. Van h napi 3-4 alkalommal.
Viszont amit nem tudnék elképzelni h fiúval. Rengeteget gondolkoztam ezen h ez miért is van és h én most bisex vagyok..?..ami viszont igent mondhat h az orális sexet meg kívánom de még soha nem tettem meg.
Petike-35 Creative Commons License 2010.10.05 0 0 4889
Sziasztok! Pár éve mi is műveljük a sex ezen formáját !
Amikor a mű van bennem s más nincs akkor nekem sem áll ,de én közben szárazon is eltudok élvezni ! Vagyis nem kell hozzá magömlés !
Sajnos most nem jut eszembe ,de van mikor egy férfi anélkül ,hogy ondót engedne ki is eltud élvezni.
LeatherLady Creative Commons License 2010.10.04 0 0 4888
Sok sikert! :))
Előzmény: kiskuki58 (4887)
kiskuki58 Creative Commons License 2010.10.04 0 1 4887


Ezzel szeretném megdugatni magam! Remélem sikerül és jó nagyot élvezünk!
aliszultan Creative Commons License 2010.10.04 0 0 4885
Szia!

Én spriccelősen élvezek a prosztatamasszázstól! :P

Megdobnál egy privivel?
Cím a weblapom alján!
Előzmény: LeatherLady (4884)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!