Keresés

Részletes keresés

Zitka Creative Commons License 2004.12.03 0 0 185

Sziasztok! Már rég jártam erre is, meg turkálóban is, de ma bepótoltam! :-)

Igazából fájdalomdíj gyanánt :-)  mentem be a gazdagréti Humana-ba, mert amúgy sose járok erre, de a fogorvosom épp ott rendel. Nagyon klassz az "exkluzív" részlegük, bár a nadrágok még erősen répa fazonúak voltak.  Tényleg hasonló angol márkákat látni, mint a Garderobe, Ruhagaléria és egyéb jobb helyeken. A kisebbik lányomnak vettem egy nagyon szép sötétkék alkalmi pulóvert 1400-ért. Aztán még hazafelé benéztem a kelenföldi Qualityba, ott meg magamnak találtam egy bombajó (vadi új!!!) fekete nadrágot 1800-ért.

Gyerekesek figyelem: a kelenföldi üzletközpönt parkoló felőli részén nyílt egy új gyerekturi, HISTY néven. A türkizzöld portálú boltok között, kb. az adidas mintabolt mellett. Nem mentem be, de kívülről elég szép dolgokat lehetett látni.

eindor Creative Commons License 2004.12.03 0 0 184
Nem akkor voltam.Lehet,hogy igazad van,arra kellett volna figyelnem!!!
Előzmény: buttha (178)
moes Creative Commons License 2004.12.03 0 0 183
munka után oda is megyek, már munkába jövet elhatároztam :)
Előzmény: Orso-borso (181)
mariska_xx Creative Commons License 2004.12.03 0 0 182
Asszem, holnap meglátogatom:))
Előzmény: bockos (180)
Orso-borso Creative Commons License 2004.12.03 0 0 181
A Wesselényi u. - Rózsa u. sarkán lévő angol ruhásnál karácsonyig majdnem minden 500 Ft, blézerek 1000 Ft, a többi is elég olcsó. Ez ott van közvetlenül a Filléres turkáló mellett.
bockos Creative Commons License 2004.12.01 0 0 180
Mariska, a Garderobe telis tele van szebbnél szebb bébiholmival.  Onnan tudom, hogy én is ott vásárolok a prüntyőkémnek.   Van egy nagy bébikosaruk, ott vannak a 0-3 éves gyermekekre a cuccok.  Pólók nacik és szoknyák 6-7-800 Ft,  rugdalódzók olyan 8-900 Ft, télikabátok és kezeslábasok 1000-2000 Ft a többi árra nem emlékszem, de 1000 Ft felett nemigen van ruha (csak a kabátok).  Ja, és én kéthetente szoktam elnézni hozzájuk, de még sosem láttam kétszer ugynazt a darabot.
Előzmény: mariska_xx (175)
bockos Creative Commons License 2004.12.01 0 0 179

Ma hosszabb szünet után bementem a Filléres Turiba.  Képzeljétek, teljesen megváltozott minden: az eddigi 1990 Ft/kg ár helyett 990 Ft/kg lett a ruha.

Ezenkívül behoztak egy teljesen új profilt : különleges, Ruhagaléria minőségű cuccokat (gyerekruha is) árulnak szintén kilós áron,  2990 Ft-ért.  Állítólag mától, úgyhogy pont jókor érkeztem.  Azt mondta az eladó hölgy, hogy egyre inkább át fognak állni a "krém"-re, ahogy nevezte.  Mondhatom, hülyére vásároltam magam ismét. 

Előzmény: Orso-borso (174)
buttha Creative Commons License 2004.12.01 0 0 178
Kipakolós napon voltál?
Előzmény: eindor (177)
eindor Creative Commons License 2004.12.01 0 0 177
Szevasztok!Voltam már ott,gyenge közepes
Előzmény: buttha (169)
Zitka Creative Commons License 2004.12.01 0 0 176
Azt hiszem, ezt már én is emlegettem. Ugyanennek a cégnek (Somnifer) a boltja az Etele úti is (26.)  Pár éve volt egy nagyobb boltjuk az Oktogonon, azon a "sarkon", ahol az Azúr, csak az Andrássy út felől volt a bejárat. Aztán megszűnt. :-(
Előzmény: Orso-borso (174)
mariska_xx Creative Commons License 2004.11.30 0 0 175
Azt áruljátok el, merre láttatok jó sok angol, márkás bébiholmit.
Orso-borso Creative Commons License 2004.11.30 0 0 174
Na, lányok, ma benéztem a Nyugati Skála melletti (Jókai u.) turiba, és ámultam és bámultam. A kínálat a kilós nívó és a Garderobe között, az árak a béka popsija alatt. Kár, hogy a kezem miatt nem tudok öltözni-vetkőzni, mert sok cuccot tudtam volna venni. A pamutpólók 1000 Ft alatt, a gyerekpólók 500 körül, dzsekik 5000, pulcsik 1500.
nemisbéka Creative Commons License 2004.11.30 0 0 173
Aha, valamikor én kérdeztem moeskának. Állítólag jó hely.
Előzmény: buttha (169)
babn Creative Commons License 2004.11.30 0 0 172

Sziasztok!

 

 

Hol tart most a Humana? Azt olvastam, hogy vannak bizonyos ciklusok... Mikor jön új ára?

Köszönöm.

buttha Creative Commons License 2004.11.24 0 0 171

Megnéztem! JÓ!!!

Előzmény: buttha (169)
babn Creative Commons License 2004.11.24 0 0 170

Szaisztok!

 

Nem esett még szó, a volt Bástya moziban lévő, egészen új turkálóról. A tulak ua. mint a Lunáé a Karinthyn! Szóval Luna-rajongók, hajrá!

buttha Creative Commons License 2004.11.23 0 0 169

Nemisbrekk te kérdezted, hogy hol van a Csinibaba?

A Dózsa György úton láttam a Thököly sarkánál, ha arra gondoltál. Holland válogatott ruhákat hirdet.

Nem akarja valaki letesztelni?

 

Orso-borso Creative Commons License 2004.11.23 0 0 168
Pedig írtam már. :-) XIV. Nagy Lajos király útja Kerékgyártó u. sarok, a posta mellett. Kismama ruha is van.
Előzmény: lollipop (167)
lollipop Creative Commons License 2004.11.23 0 0 167

ezt a Zebrát hol lehet fellelni?

 

első perctől olvasom a topicot, de valahogy nem rémlik nekem a Zebra...

Előzmény: buttha (166)
buttha Creative Commons License 2004.11.23 0 0 166

Na. kérem turi-ügyben az alábbiak történtek.

Két nap alatt öt turit teszteltem le.

Újpalotán egy csoffadt, szóra sem érdemes. A Zebra új kedvencem lett, sikerült beújítanom 2 pulóvert, egy nadrágot, egy kardigánt remek minőségben, újnak látszók 9200 Ft értékben. Filléres Turkáló nem jött be, nagyon lehasználtak a holmijaik, és öreges volt a választék. Csak egy jópofa mintás ausztrál pamutpulcsi jött velem, az is 1230 Ft volt. Trolival a Garderobba hajtattam: hát...

Vékonyaknak esetleg valami található, engem nem hatott meg. A pulóverek kibolyhosodva is 2-3000 Ft-ba kerülnek, szerintem sok.

Az angol ruhás nőnél volt néhány Marks and Spencer darab, és néhány szép kabát. Zsenge.

Az ötödik a Mexikói útnál egy eldugott hely, viszonylag olcsó, rendezett, és teljesen jellegtelen darabok.

A jövő héten újra nekivágok, hátha nagyobb szerencsével járok. (Zebra jövő hét hétfő-kedden hoz új homit, vannak nagy méretek is.) 

 

Azért hajrá mindenkinek.

nemisbéka Creative Commons License 2004.11.22 0 0 165
A békás cégtábla határozottan biztatónak hangzik. :)
Előzmény: micci99 (164)
micci99 Creative Commons License 2004.11.22 0 0 164

Sziasztok!

még nem "jártam" nálatok, de én is nagy turi-rajongó vagyok.

Nemrég felfedeztem egy nagyon szuper turit a Kiscelli u. és a Bécsi út sarkán. békák ülnek a cégtábláján.

Nagyon kedves volt az eladónő, segített, de mégsem tukmált semmit. tök jók voltak a cucok, hasonlóak mint a Nagymező utcai ruhagalériában (vagy még jobbak), csak minden jóval olcsóbb..(egy ötszázassal biztos)

ja! és ráadásul tömeg sem volt! ...szóval érdemes megnézni!

mindenkinek a legjobbakat!

micci

Orso-borso Creative Commons License 2004.11.21 0 0 163

Azt értem a luxusturi jelző alatt, hogy jobb minőségű, jobb állapotú, és kevésbé divatjamúlt darabok egyedi áron, vállfára akasztva, mostva, vasalva. Ezek között nagyobb eséllyel talál jó holmit a keresgélő, míg a kilósban tényleg szrencse kell. Nem mondom, nekem is van 800 Ft-os farmerom és 500 Ft-os kardigánom, de a legtöbb cucc azért a 1800 Ft/póló és a 2000 Ft/nadrág kategória.

Előzmény: Vajk (162)
Vajk Creative Commons License 2004.11.21 0 0 162

Mitől luxus egy turi?

Az árától nem, azt írtad. Akkor mitől?

Jobb ruhák vannak benne? De ha az árak hasonlóak a nemluxus turiéhoz, akkor egy sima turi, amiben jobb marketinges a főnök, vagy hosszabb távra gondolkozik.

Rosszul látom?

 

Előzmény: Orso-borso (161)
Orso-borso Creative Commons License 2004.11.21 0 0 161
Találtam egy új turit. Duna Plaza Match áruház bejáratával szemközt a kávézó alatt. Vannak márkás cuccok, nem annyira vészes árakon, de ez inkább luxusturi kategória.
Orso-borso Creative Commons License 2004.11.11 0 0 160
Majd mindegyikben. De ahol tuti, hogy van, és jó cuccok vannak elfogadható áron, az az én kedvencem: a Népszínház u. 19. A múltkor vásárolt ott egy férfi, de nem néztem mit. A szívem sajdul, amikor pénz nélkül megyek be. Van 3 db 500 Ft-os kosár, de ott tényleg csak női cuccok vannak. Táskák 600 Ft-ba kerülnek és vannak plüssállatok is. Ha ma végre megkapom azt a pénzt, amivel tartoznak nekem, akkor bemegyek. De ha nem, akkor is, legfeljebb tényleg csak a fiamnak keresgélek. A legutóbbi cuccaimat is úgy vettem, hogy neki kerestem pólót. :-)
Előzmény: Törölt nick (159)
Törölt nick Creative Commons License 2004.11.11 0 0 159
A törzsvásárló hölgyektől kérdezném, hogy tulképp melyek azok a boltok (Bp), ahol vannak férfi cuccok is?
bockos Creative Commons License 2004.11.10 0 0 158

Közérdekű info a karácsonyi használtruha témához:

Ma kaptam egy köremilt a Garderobe-tól (mint törzsvásárló), hogy dec. 20-án sorsolnak a törzsvásárlók közt különböző ajándékokat.  Pl. vacsorautalvány, fitness-bérlet, fodrászutalvány stb.  Plusz ugyanekkor 50%-os leértékelés mindenre!!!

November 22-től pedig karácsonyi vásár, mindenféle karácsonyi ajándék-féleséget és szilveszteri ruhákat fognak árulni.

 

Ha valaki hall valami hasonlót, írja meg, hogy tudjuk, mikor s hová kell elmenni!

 

Csók

Előzmény: lazalaza (156)
dudika7 Creative Commons License 2004.11.10 0 0 157

Szia!

 

Megírnád a diósdi és az érdi üzletek címét, nyitvatartását?

 

Köszi

 

 

Előzmény: Bakata (23)
lazalaza Creative Commons License 2004.11.09 0 0 156
Szerintem sem hulyeseg, egy csomo tenyleg markas es jo dolog talalhato a boltokban. En sajnos mar lassan felek ajandekba ilyet venni, mert sosem talalom el a ferjem pontos meretet (pulcsi vagy olyan folsoknel, ahol nincs egyertelmu szamozas). Igy neki lassan mar dragabb a turkalo, mint a legmarkasabb vadiuj cuccok, mert harom-negy neki szant darabbol 1 jon be... :-((((

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!