Keresés

Részletes keresés

romesz Creative Commons License 2011.07.18 0 0 1783

Erdeklodesedre itt megtalalod az osszes valaszt

Előzmény: MaraciKevin (1776)
tfbmxx Creative Commons License 2011.07.18 0 0 1782

kezd csillapodni 1775= www.publicrecords.com   miatt "eros" pista

Előzmény: usamunka (1762)
pontyvadasz Creative Commons License 2011.07.18 0 0 1781

Ugy tunik baratom hogy, a mi fajtank egy masik 100 %-os csomagban lesz kiertekelve! Csak varj turelmesen! 

Előzmény: romesz (1773)
MaraciKevin Creative Commons License 2011.07.17 0 0 1779

KOSZI....

Előzmény: Törölt nick (1778)
MaraciKevin Creative Commons License 2011.07.17 0 0 1777

Hello....

Mint ahogy mar irtam 2 ev mulva felyezem az egyetemet. Szoval 1 szintu barchesz degrees diplomam lesz az az diplomas apolo BSN.

Szeretnem megtudni hogy milyen esejeim lennenek USA-ben, hogyan kell hogy honositsam a diplomamat, valamint hogy milyen alami vizsgat kellene lerakjak Los Angelesben hogy tudjak dolgozni. Valamint milyen viyzumut kell majd hogy igenyeljek (H1C). es hogy mivel jar a vizum igenylese. ja meg persze menyiert segitesz az embereknek .....:)

Elore is koszi a valaszod....

                                                             Kevin

Előzmény: usamunka (1762)
MaraciKevin Creative Commons License 2011.07.17 0 0 1776

Hello mindenkinek .....

Erre a forumra ma akadtam ra .... eleg erdekes ... es sok minden megtalalhato ami erdekelne.....

Beleolvasgattam egy par bejegyzesbe es ugy ertelmeztem hogy vanak itt olyanok akik mar kint dolgoznak USA-ban.

Lenne egy kerdesem vagy is tobb :).

Egeszsegugyis vagyok, ket ev mulva felyezem az egyetemet. Szoval diplomas apolo leszeke az az barchesz degrees BSN.

Szoval az lenne a kerdesem hogy talalhatok e ezzel a szakkal munkat, valamint hogy mi szukseges a diploma honositasahoz USA-ben, valamint hogy milyen alami vizsgat kell letennem Los Angelesba hogy tudjak dolgozni?

Ja es ha valki tud valamit mondani a H1C vizumrol az jo lenne...:)))

(Ki kuld, mit kuld, mikor, merre hogyan........)

Elore is koszonok minden valaszt!!!!!

KEVIN :)

tfbmxx Creative Commons License 2011.07.17 0 0 1775

megszervezzuk eros pista www.publicrecords.com

Előzmény: pontyvadasz (1765)
Rob_ Creative Commons License 2011.07.17 0 0 1774

Aki beadta tavaly a vizum lottot az tegnaptol megnezheti, hogy nyert-e.

Amugy iden ketszer huztak computer hiba miatt... nem irigylem azt aki megnezte majusban es latta, hogy nyert, aztan juniusban, hogy megse.

romesz Creative Commons License 2011.07.17 0 0 1773

Akkor most en erre mondjam azt, hogy ez nem igaz?

Akiket en ismerek azok kozul egyetlen egy sem igy erkezett ki. 

Mindegyik kivarta a sort es hivatalos bevandorlassal erkezett.

Előzmény: usamunka (1747)
pontyvadasz Creative Commons License 2011.07.16 0 0 1772

Egy masik USA munka bedolgozo? Te nem mesz Kubaba? Hahahahahaha!!

Előzmény: Törölt nick (1770)
pontyvadasz Creative Commons License 2011.07.16 0 0 1771

Kuba? Szerintem uborka szezon van a faluban! :) 

Előzmény: usamunka (1762)
pontyvadasz Creative Commons License 2011.07.16 0 0 1769

Konyorgom valaki magyarazza mar el ennek, mert meg minndig azt gondolja hogy, azert irtam neki hogy munkat keresek nala!!!!!! Pedig mar a multkor levezettem, sot volt aki szinten levezette...., DE MEG MINDIG NEM ERTI!!!!

Előzmény: usamunka (1760)
pontyvadasz Creative Commons License 2011.07.15 0 0 1768

Ez biztos kemeny hogy nem irhatod oda a neved igaz? Pedig szived szerint , de hat a senkik sorsa mar csak ilyen!:)

 

UDV:KATO BELA (ES TE KI IS VAGY?)

Előzmény: usamunka (1762)
pontyvadasz Creative Commons License 2011.07.15 0 0 1767

Ennyi informaciot megadtam magamrol es csak ennyit sikerult kitalalnod hogy van egy fiam meg egy leanyom?

Hat az eszedert nem tartanalak csiga biga! Amugy ez is valami burkolt fenyegetes akar lenni? Kezd rossz szokassa valni ez neked, vagy arrol meg nem hallottal hogy a csalad az szent es serthetetlen?

Biztos hogy jo ez neked ha ilyeneket irkalsz?  Miert nem nezel jobban utana hogy kivel baszakodsz?

Okos gyerek vagy te fog ez neked menni! En is adok neked egy jo tanacsot, addig vonulj vissza mig megteheted!

Előzmény: kicsimoncsy (1629)
pontyvadasz Creative Commons License 2011.07.15 0 0 1766

Gondolom amerikan keresztul utazol Kubaba, igaz? :)

Előzmény: usamunka (1762)
pontyvadasz Creative Commons License 2011.07.15 0 0 1765

NEM AKARSZ INKABB SZEMELYESEN BESZELNI ROLA? EN ITT VAGYOK, MEG KOLTENED SEM KELL RAM ADJ MEG EGY FULKE SZAMOT ES FELHIVLAK, IGY JOL?

   

Előzmény: usamunka (1760)
pontyvadasz Creative Commons License 2011.07.15 0 0 1764

Tenyleg akarod ezt a JATEKOT?

Előzmény: usamunka (1761)
Túlélőblog Creative Commons License 2011.07.15 0 0 1763

Nem azért írt nektek pontyvadász, hogy leleplezzen titeket? Láthatóan te is bevallod azt amit ránézésre is tud mindenki. Mindenféle adatokkal dobálózol, de nem hinném, hogy a 99,99%-ra, a 90%-ra, vagy az 50%-ra lenne bizonyítékod. De ha van, akkor tedd ide a linket. Amiket mondasz, az szerintem nem igaz. Melyik az az illegális bevándoró, aki később kap egy hivatalos papírt és maradhat? Már Obama nagynénjén kívül, aki kapott.

 

Amúgy nem szólok bele a vitátokba, de ami egyértelmű, az egyértelmű. Nem igazán akarok hozzászólni a veszekedéshez, mert láthatóan semmi értelme. Te azt írod, hogy bűncselekményeket követsz el, vannak olyanok akiknek ez tetszik, vannak akiknek meg nem tetszik. Mindenki leírja a véleményét. Szerintem röviden ennyiről van szó.

Előzmény: usamunka (1760)
usamunka Creative Commons License 2011.07.15 0 0 1762

Na de mátol nélkülözni kell társaságomat. Ha már prostikról volt szó, leugrunk Kubába 2 hétre a "bünöző" társaimmal. Na ott aztán jók a prostik. Megyünk elköltjük rájuk a szerencsétlenek veríjtékén át megkeresett pénzt.

Utolsó jó tanács ( főleg Bélának ): Ne más zsebében turkáljatok, ha nem a magatokéban. Ha nem találtok benne semmit, akkor nem velem és a velem hasonlókkal van baj, ha nem veletek.

Kedves Kató Béla. Te egyedi eset vagy, és szerintem sújjos személyiség zavarod van. Ha kérhetem a kedves kolégámat ne fárazd emailokban. Ő olyan érzékeny fajta, de leginkább nem ilyen türelmes. :)

Én ezzel be is fejeztem forumos pályafutásomat.

 

Sziasztok

usamunka Creative Commons License 2011.07.15 0 0 1761

Kedves pontyvadász. Ha nem tudsz értelmes kérdésekre értelmesen válaszolni, akkor ne forumozz.

A kérdésedre válaszolva: Igen, illegális munkát szervezek az USA ba. Ezért pénz kérek. Ebből titkot nem csináltam soha, és ezután sem fogok. Tudom hogy ez törvénytelen, de vállalom a következményeket. Hisz annyira hülye nem lehetek, hogy azt gondoljam , ez nem derül ki. Mint ahogy ki is derült sokszor 14 év alatt. De megoldom, engem ne félts. Ha meg ennyire lenézel, és nincs időd, ne hergerd magad. Van szép családod. Lányod, fiad. Foglalkozz velük. Ne pazarold rám az időd. Fordítsd rájuk..

Előzmény: pontyvadasz (1757)
usamunka Creative Commons License 2011.07.15 0 0 1760

Hát én mivel a közvetítő vagyok ugyan így látom mint te. De nekik akik itt irogatnak nem az fáj amit mondanak. Az hogy nem ők keresnek ezzel pénzt. Nézd meg az a pontyvadászt. Szerinted ő?  Írt nekünk, hogy jönne hozzánk dolgozni. Elutasítottuk a legális papírjaival együtt. Na és most habzik a szálya. Neki pl. ez a baja. Most meg már valami prostitúcióról gagyok.  Na azokból akiket kihoztunk. :)

90% pasi, a maradék meg 40-es tipikus konyhásasszony.  Ha gondolja átküldök neki belőle .:)

Szóval ez a tipikus magyar irigység. A kint lévők 90% így jött ki. Aztán kaptak papírt, és akkor ők már az istenek. Ők már ezt elfelejtették. A falujukból nem találtak volna ki egyedül, nem hogy Amerikába. Szóval ők már ők törvényesek, és ide ne is jöjjön magyar illegális. Hisz az törvénytelen.  Szóval itt ez a baj.

Előzmény: Törölt nick (1759)
Törölt nick Creative Commons License 2011.07.15 0 0 1759

Kedves forumozok,igazan tavol all tolem,hogy belebeszljek az itt hompolygo ellentet aradatba...

 

En csak a sajat magan velemenyemet irom le most....nemtudom ,hol es hogyan kezdodott ez az elmergesdni latszo parbeszed...sot azt sem ,hogy mi volt a kivalto ok...

 

Kivulrol ugy latszik,hogy van valaki aki itt az USA-ban munkat kozvetit es ezt jutalekert csinalja...

A gondotok azzal van,hogy a jutalek merteke irrealis? Vagy ,az hogy ez nem egy bejelentett uzleti tevekenyseg keretein belul folyik?

Azert kerdezem,mert lassan ez mar nem egyertelmu a beirasok alapjan.....

 

En tobb embernek segitettem a kikoltozesben es munkaszerzesben egyarant (nem penzert)....es kapcsolatba is kerultem igy tobb magyarral aki munkakat kozvetit ki...

Az arak amiket adtak a kijovoknek ,haaaaaaaat eleg irrealis volt..kb 50% haszonnal dolgoztak..minimum....  DE!!! en meg soha nem lattam,hogy valakire rakenyszerittek volna,hogy kijojjon...hogy diplomaval takaritson..stb...

Azok tobbnyire akik azert jonnek ki ,mert otthon szart sem ertek el es nem azert mert  (orvos,nover) irrealisan keves a fizetesuk a munkakorukhoz merten otthon,azok itt is nagy senkik maradtak....10-15 eve itt elo , nyelvet nem beszelo,Magyarorszagot fikazo koldusok tobbnyire...szerintem roluk kar is beszelni...

Azok akik normalisan gondolkoznak,azokat ugysem lehet egy eltre lehuzni..kijon..galyazik...tapasztal es lep tovabb...a munkakozvetito csak az elso lepest adja meg nekik...

AZOKRA EZ NEM ERVENYES AKIK ELSZEDIK A PAPIROKAT ES MELORA KENYSZERITIK ITT AZ EMBEREKET,MERT AZOKAT TUZES VASSAL TEPETNEM SZET!!! DE , ha jol sejtem itt kozel nem arrol van szo..legalabbis aligha hiszem ,hogy valaki itt a forumon irogatna,vallalna a lebukast ,ha ennyire torvenybe utkozo dolgot csinalna....

 

Sokan sajnos nem mernek belevagni semmibe maguktol,a jozaneszukre tamaszkodva....nekik bizony kell az, hogy valaki segitse oket innen..meg akkor is ha kozben a fizetesuk felet elveszi haszonnak...Azok akik otthon minimalberen tengodnek a diplomaval..itt pedig takaritassal is megkeresik annak tobbszoroset..azok nemfogjak ezt lehuzasnak erezni....

 

Az ilyen tevekenysegeket megszuntetni nem eroszakkal ,vagy megfelemlitessel kellene,hanem azzl,hogy munkat teremtenek es megfizteik azt otthon is...(szerintem ez manapsag mar csak utopia,hisz joval tobb az ember, mint amire szukseg van a munkaero piacon)

 

sajnos en ugy gondolom,hogy minden illegalis munkat a kereslet hataroz meg....ha nem lenne igeny a kozvetitok munkajara,akkor ok sem lennenek..de amig van igeny addig el es viragzik ez az uzlet.....mellekesen megjegyzem,hogy allando melot biztositani rendszeresen,nem is a legkonnyebb manapsag...

 

 

Ez csak egy velemeny  a sok kozul...

 

Reagalni lehet,akar meggyozni is , hogy rosszul latom,de legyen szives mindenki aki ir erre,tartsa tiszteletben,hogy ez egy masik ember velemenye es nem egy ferege,patkanye stb...

 

Tisztelettel Peter

Törölt nick Creative Commons License 2011.07.15 0 0 1758

Koszonom szepen!!

 

pontyvadasz Creative Commons License 2011.07.15 0 0 1757

Mint azt megirtam korabban Kedves Csigam, nekem erre nincs idom, szanalmas szocseples amit itt osszeirkalsz! Probalsz felmentest kersni az ILLEGALIS, TORVENYSERTO, TEVEKENYSEGEDRE, csak hat tudod az embertek, akiket te "kuncsorgonak" nevezel nem hulyek, es latjak az eroltetett probalkozasodat.

 Az hogy probalod elterelni a lenyegrol a szot, mar mar szanalmas, attol meg hogy mas is lop es csal az meg nem jogosit fel arra hogy te is azt csinald, hala vannak meg becsuletes emberek akik mashogy gondolkodnak.

Nekem is lenne egy kerdesem:

 

 Akkor is ezekkel a nevetseges dolgokkal fogsz ervelni mikor a nemzeti nyomozo iroda kihalgat gyanusitottkent, hogy van e tudomasod arrol hogy az aldasos tevekenyseged folytan hany szerencsetlen no kot ki a prostitualtak kozott az USA-ban??

Gondolod hogy majd megelegszenek ok is ha majd irsz egy fellengzos e-mailt a sotet szobabol? Ezen gondolkodj el, nehogy a kovetkezo lakcimed, a Nagy Ignac utca legyen!

 

Előzmény: usamunka (1735)
usamunka Creative Commons License 2011.07.15 0 0 1755

Itt meg tudod kérdezni:

 

Telefon: 06-1-301-6951
Kék szám: (06-40-346262)
E-mail cím: vam.info@vam.gov.hu

 

Valami ilyemire emlékszem: 3 évig életszerüen éltél az USA ban. Adóztál! Erről van papírod, stb. De majd ők megmondják. Úgy is kitalálnak még valamit, hogy ne legyen könnyű.

Előzmény: Törölt nick (1754)
Törölt nick Creative Commons License 2011.07.15 0 0 1754

Udvozlok Mindenkit!

 

Egy kerdessel fordulnek hozzatok es tisztelettel kerem,hogy csak az valaszoljon aki valoban biztos a dologban....

4 eve elek az USA-ban...nem vagyok allampolgar,csak zoldkartyas...

Szeretnek hazamenni es hazavinni az itt vasarolt dolgaim egy reszet.

A vam es penzugyerseg oldalan igyekeztem utannajarni a vammnetesseg felteteleinek,de sikertelenul. Egyes adatok szerint a vammentesen valo hazatelepuels csak allamplgaroknak lehetseges,masok szerint mindenkinek aki legalisan tobb mint 12 honapot toltott az USA-ban...

 

Ha valakinek lenne ezzel kapcsolatba informacioja , annak halas lennek.

Tovabba esetleg van koztetek valaki aki a hazaszallitassal kapcsolatban rendelkezik valami jo tippel?

 

Udvozlettel
Peter

pontyvadasz Creative Commons License 2011.07.15 0 0 1752

A kis zseni, es meg is masok lehuzasabol tengeti magat! Vagy mindig futni kell ez az oka vilagfi?

Előzmény: usamunka (1740)
pontyvadasz Creative Commons License 2011.07.15 0 0 1751

Teljesen egyetertek veled!!

Előzmény: Túlélőblog (1750)
Túlélőblog Creative Commons License 2011.07.15 0 0 1750

Részemről is.

 

Én inkább maradok hülye balek a legális tartózkodásommal, meg azzal hogy rendesen fizetem az adót és a járulékokat.

Előzmény: beteg ez a világ (1748)
pontyvadasz Creative Commons License 2011.07.15 0 0 1749

Blab-blab-blab...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!