Keresés

Részletes keresés

Gentleman24 Creative Commons License 2008.03.17 0 0 906
De azért dúrva volt az írásbelinél azok a 4 pontosak.... Vagy nagyot lehet velük kaszálni vagy pedig azon bukik el az ember...
Szerencsére azért összejött, pedig attól féltem hogy azokon a 2 db 24 pontoson hasalok el, de ezekszerint mégis jó lett... jól X-eltünk:D
Gentleman24 Creative Commons License 2008.03.17 0 0 905
Helló,

nekem is meg van az írásbeli 78 pont lett, éppenhogy csak meg lett...
Előzmény: AirDragon ;) (903)
szisz16 Creative Commons License 2008.03.12 0 0 904
Szia ,  egszereném kérdezni,hogy milyen tip.vizsgán voltál? ORIGÓS?Én április 12-én megyek alap ból (angol origósra).Milyen tip, feladatok voltak ,Valóban olyanok vannak mint ami aneten található?Nagyon nehéz volt?Irj róla légyszi és hol fogsz szóbelizni? Vagyis mi volt a szóbelin??? 
Előzmény: vinikol (901)
AirDragon ;) Creative Commons License 2008.03.11 0 0 903

Hahóóó!

 

Fent vannak a neten a gazdálKODÓ eredmények! :) Nekem sikerült, és neked???

Előzmény: Gentleman24 (899)
Angel DC Creative Commons License 2008.03.09 0 0 902
aha:)
önbizalom, kellő önismerettel egy pici-pici alkohol:)))
Előzmény: vinikol (901)
vinikol Creative Commons License 2008.03.08 0 0 901

Sziasztok!

 

Ma reggel volt az alap angol c  írásbelim.Hétfőn megyek szóbelizni,tudtok valami bíztatót,reménysugarat,vagy bármit ami használ ilyenkor?

 

Üdv:Vinikol

Pillangom Creative Commons License 2008.03.08 0 0 900
Szaisztok! Szóbeli vizsgákhoz tudtok valahol anyagot? Közép általános és gazdasági, tesómnak is kell. Köszi!
Gentleman24 Creative Commons License 2008.03.07 0 0 899
Ja, 28.-án szóbelin? Akkor nekem azért van már fent mert én 22.-én voltam szóbelizni:-)
Előzmény: AirDragon ;) (897)
Gentleman24 Creative Commons License 2008.03.07 0 0 898
Győrben csak 4-en vizsgáztunk és nekünk már ezen a héten feltették a szóbeli eredményeket a netre....

Az írásbeli még bő 1 hét mire kiderül minden....

Neked hogy sikerült a szóbeli?

Egyébként a listening baromi egyszerű volt sztem, sokat segített hogy 3-szor lehetett hallgatni....

Előzmény: AirDragon ;) (897)
AirDragon ;) Creative Commons License 2008.03.06 0 0 897

Szia Gentleman24!

 

Én Pesten voltam 28-án szóbelizni, de csak az akkori szóbeli eredményt tudom, a labort még nem... Amúgy tényleg szuper és korrekt volt a vizsga.

 

Te honnan tudod a labor eredményedet??? Én még csak reménykedek!

 

Üdv!

 

 

Előzmény: Gentleman24 (894)
Andris index Creative Commons License 2008.03.04 0 0 896
Tehát korrekt, reális a követelménye a gazdálKODOnak, ha tehetném én is ezt tenném le.
Előzmény: Gentleman24 (894)
rebel56 Creative Commons License 2008.03.04 0 0 895
Sziasztok!
Angol középfokú nyelvvizsgát kellene tennem, nem tudom melyik lenne testhezálló. Szóbeli nem az erősségem. (->Trinity?) Írásbeli érettségit próbálgattam, levél nélkül a középszintű 5-ös, az emelt szint gyengécske 4-es lett. Ezzel esélyes lehetek írásbelin, vagy köszönőviszonyban sincsenek?
Miki
Gentleman24 Creative Commons License 2008.03.03 0 0 894
Sziasztok!

Ahogy ígértem beszámolok a GazdálKODÓs nyelvvizsgáról.
A szóbelimet már tudom is aznap kiderült 50/32 lett a magnón pedig 18 pontot értem el ami azt jelenti 50 lett a 80-ból bőven meg van:D

Az írásbelire még 2 hetet kell várnom...
Szóbelin kedvesek voltak, általánosan indult a dolog mint Zöld úton, majd belementünk a banki témába, ezenbelül is a mobilszolgáltatás lényegét kellett elmagyaráznom, majd még banki szolgáltatásokat kellett ismertetnem, a szitum annyi volt, hogy mondjak fel a jelenlegi főnökömnél arra hivatkozva hogy egy külföldi cégnél szeretnék dolgozni.
Nagyon nehéz volt, mivel a vizsgáztató nem akart elengedni, mert állandóan közölte neki szüksége van Rám....
Erre kitaláltam hogy bízzon meg egy fejvadász céget új munkatárs keresésével, ebbe belement és így egyeztünk meg a végén:-)
A diagramom 2 db kör diagram volt az US imports+ exports in 2006-ról szólt.
nem volt vészes egyáltalán, de nyelvtant itt igen komolyan veszik arra kaptam a legalacsonyabb pontot a 10-ből csak 4-et, de nem tom mért pedig jól beszéltem....
Mind1 már nem is érdekel a lényeg meg van a szóbelim:.-)

Jó készelődést aki megy még a közeljövőben szakmai nyelvvizsgázni és bátran merem ajánlani a GazdálKODÓSat is!!!!!:D

Üdv
Előzmény: helene_ (893)
helene_ Creative Commons License 2008.03.01 0 0 893

Sziasztok!

 

Én is már egy jó ideje német Zöld Út után kutakodom, de eddig nem jártam sikerrel, viszont van egy 2007-es kiadvány, amiben vannak grafik+ hozzá kifejezések.

Az írásbelin már túl vagy? Miből készültél fel?

 

Légyszi-légyszi jelentkezzen, aki volt/megy német Zöld Út-ra, szintén Zöld Út- angolt tudok adni érte!! Vagy, ha volna vki, aki bármikor részt vett Gödöllőn vagy Bp-en a nyelvvizsga központ által szervezett felkészítő tanfolyamon, annak megvenném a jegyzeteit!!!

Előzmény: denverke (892)
denverke Creative Commons License 2008.02.29 0 0 892

Sziasztok!

 

Valakinek Zöld út német középfok szóbeli részére nincs valami anyaga, jegyzete..?

Elsősorban a grafikonelemzéshez kellene valami..

 

Előre is köszi, sziasztok!

szisz16 Creative Commons License 2008.02.27 0 0 891
Sziasztok. Stinginek mégegyszer köszönöm a biztatást is.Esetleg ha valakinek van még ORIGÓS ALAP C (angol) nyelvvizsgával kapcsolatban tapasztalata vagy tanácsa számomra ,megköszönném.
tarnotzky Creative Commons License 2008.02.26 0 0 890
Sziasztok!

most hallottam, hogy ez év decemberétől megszűnik a félvizsga ismétlése, tehát nem számít h meg van e szóbeli vagy irásbeli, hanem az egész vizsgának kell elérni a 60%-ot. kérdésem az, hogy valaki nem e tud többet erről? melyik törvény vagy mi szabályozza ezt és h mikortól hivatalos?

üdv CSaba
Fary86 Creative Commons License 2008.02.24 0 0 889
Sziasztok!
Nagyon megköszönném, ha valaki egy vidám, ráérős pillanatában küldene nekem angol szóbeli tételeket kidolgozva (bármilyen jó, de legjobb lenne BME) a farkas61@citromail.hu-ra! Persze ha tudtok valami linket ahol fent vannak, az is nagyon jó! Előre is köszönöm szépen a segítségeteket!
stingi Creative Commons License 2008.02.23 0 0 888
szisz16! Ne aggódj, én sem voltam valami nagy ász!!!!A vizsgáztató biztos nem fog kinevetni.Más meg úgysem hallja. Sok sikert!
szisz16 Creative Commons License 2008.02.22 0 0 887
Stingi ,köszönöm elolvastam.Remélem nekem is sikeres lesz a vizsgám.Nagyon félek.Tudod nem igazán szeretek beszélni angolul,félek hogy kinevetnek.
Előzmény: stingi (885)
Mse2005 Creative Commons License 2008.02.22 0 0 886

sziasztok, angol közép C vizsgát szeretnék tenni, a Pannon nyelvvizsgát néztem ki, valaki aki már volt tudna nekem pár szót írni róla, írásbeliről, szóbeliről?

 

stingi Creative Commons License 2008.02.22 0 0 885
Hali, nézd vissza a fórumot(851)! Ott írtam pár sort az origós alapról.
szisz16 Creative Commons License 2008.02.22 0 0 884

Sziasztok.

Áprilisban szeretnék angol alap C ORIGÓS nyv-ra menni.PÉCSEN

Ha valaki tud tanácsot adni ,vagy volt már ilyen vizsgán és megosztaná velem a tapasztalatait azt megköszönném.

Frouwe Creative Commons License 2008.02.21 0 0 883
Az Origora optimalizált tanfolyammal a TELC-nél nem sokra mész. A nyelvvizsgán tudni kell ugyan a nyelvet mindenütt, de nem árt, ha ismered a tipikus feladatokat, a pontozási szisztémát stb.

Szóval TELC-re készülj szerintem a TELC-es tanfolyamokon. ;)
Előzmény: Victor-y (882)
Victor-y Creative Commons License 2008.02.21 0 0 882
Mit gondoltok, ha elvégzek a Katedránál egy 6 hetes angol középfokú felkészítő tanfolyamot (ORIGOra optimalizálva), akkor le tudok tenni ezek után egy TELC-et, vagy inkább keressek egy kimondottan TELC-re szakosodott kurzust?

Üdv és előre is köszi!
Sanyiiika Creative Commons License 2008.02.21 0 0 881
Pest környékén akkor nem tud mondani senki se valami könnyebb KITEX-es vizsgázó helyet?
helene_ Creative Commons License 2008.02.21 0 0 880

Sziasztok!

 

Genleman24, egy nagy kalappal holnapra(majd írd meg, mi volt), remélhetőleg könnyebb lesz, mint a Zöld út, ott nekem is jópár ismerősöm többször futott neki az írásbelinek, van, aki 6-szor!! És szinte mindenki a fordítás miatt.

 

 

Egyébként a német Zöld Út is asszem holnap lesz, még mindig senki, aki arra vagy az áprilisire megy, illetve bármikor volt????

Előzmény: Gentleman24 (879)
Gentleman24 Creative Commons License 2008.02.21 0 0 879

Helló Andris,

Egyik ismim BGF-s szakmain volt a másik meg Corvinusoson, hát az Oeconom vizsga azt mondta nem volt annyi gáz, de könnyű se volt, a magnóban a BBC-ből ragadtak ki interjút és gáz volt nagyon alig értettek vmit belőle!

A BGF-s ismim pedig a nyelvtanos részt tartotta húzósnak.

Ennyit tok hozzászólni, holnap menek még szóbelizni GazdálKODÓ-ra akit érdekel majd beszámolok mien volt!!!

Sziasztok
Előzmény: Andris index (877)
Sanyiiika Creative Commons License 2008.02.20 0 0 878

Helló!

Melyik az a nyelvvizsgaközpont ahol könnyen le lehetne tenni egy Angol KITEX nyelvvizsgát. (kereskedelmi, középfok).

 

 

Andris index Creative Commons License 2008.02.18 0 0 877
BME gazdasági nyelvizsgán volt mostanában valaki ?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!