Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

RetteNETes Lalyos Creative Commons License 2004.10.07 0 0 8320

Ezt egy másik topicban olvastam:

Sziasztok! Nem tudja valaki véletlenül mennyibe kerül Sturovoba a 175/65/14 téligumi? Köszönöm.

Ha jól emlékszem, ez a wagon téli méretei is, nem????

Majd figyelem az ottani válaszokat, de ha van valakinek konkrét tapasztalata, bátran!!

 

Egy ismerősömék osztrákiában vettek téligumit a Fordjukra.

Mi újság ebben a kérdésben külföldön?

RetteNETes Lalyos Creative Commons License 2004.10.07 0 0 8319

Hát mindenesetre jó volt álmodozni....

:-)

 

Előzmény: Benben (8317)
ugyörgy Creative Commons License 2004.10.07 0 0 8318
még pár szó, hogy a kicsengetés érthetőbb legyen.
valahogy úgy megy, hogy a kereskedő mond egy elképesztően alacsony árat a beszámítandó autóért. Kérnek a banktól egy napi frissítésű számla egyenleget a tartozásodról. A két összegnek a különbsége ilyenkor megdöbbenti a tulajt :) ekkor Te mondasz egy kezdő részletet, amivel kiszámolják, hogy x hónapra mennyi lenne a részlet. Ha van kp-d, akkor nyílván magasabb kezdőrészlettel is lehet, és szerintem minél több időre érdemes a futamidőt kérni.
Előzmény: ugyörgy (8316)
Benben Creative Commons License 2004.10.07 0 0 8317

Az igaság az, hogy a gumikat még akkor sem jutott eszembe átforgatni, amikor a télit fel-illetve levették. Mind ment mindig az eredeti helyre.

Az "átforgatós" buli sztem nem mükszik, persze Sere lehet, hogy tud mégis megoldást. Szal nálam autócserénél, mégha ua maradt a bank először a megfelelő %-ért lezárták a korábbi hitelt és utána lehetett küzdeni az újjal.

Előzmény: RetteNETes Lalyos (8313)
ugyörgy Creative Commons License 2004.10.07 0 0 8316
szia, majd villogok.
nekem most van benn 30ezer, a 3 éves szervízen átnézettem, még fékpróbát és lengéscsillapító ellenőrzést is végeztek.(úgyis ott fogom leadni a régit). A fékbetétek megdöbbentően jó állapotban vannak.. gázbowden szinte új :)
a 3 év alatt, a balesettől eltekintve, csak egy hátsó 5 wattos izzót, és egy akkumulátort kellett cserélni, meg egy biztit, amit én vágattam ki :), meg tettem a gyár helyett pollenszűrőt, és cseréltem is egyszer.
ja,... Vértesszölősön egy suzukis boltban kaptam utángyártott pollenszűrőt 1590 Ft-ért.
a nagyon kedvezményes ajánlat csak új autó-régi beszámítása nélkül variációnál él, legalábbis nekem ezt mondták.
Én bankot is cseréltem, ezért marha bonyolult a vásár. törzskönyv kiváltás átírások, egyéb baksisok. az új banktól "csak" kölcsönt veszünk föl.
jön az ősz, a zöld besárgul az erdőben is:)
Előzmény: RetteNETes Lalyos (8314)
tigerone Creative Commons License 2004.10.07 0 0 8315

Mindenkinek nagyon ajálom az ArmorAll(Wipes) műszerfal ápoló törlőkendőt!

Mert teljesen újjá varázsolja a kocsit belülről....25 darabos kiszerelésbe kapható olyan 1200 körül..Cora,tesco,aushan..stb...

RetteNETes Lalyos Creative Commons License 2004.10.07 0 0 8314

Persze, én is a legfontosabbról felejtkezem meg!!!

 

ÉLJEN A SÁRGA TERJESZKEDÉS északnyugaton!!!!

:-)))))))))))))

 

Azért majd villants vissza!!! (Én minden sárgának villantok, de errefelé nem reagálnak az emberek. Délen annál inkább!!)

Előzmény: ugyörgy (8312)
RetteNETes Lalyos Creative Commons License 2004.10.07 0 0 8313

Hát tessék!!!

 

Az ember egy kicsit nincs itt, s máris lecseréli mindenki a gépkocsiparkot!!!!

:-))))))))))

Akkor elmondom én is, hogy min gondolkodom. Kéretik a vélemény, hogy szerintetek járható-e az út. (Főleg Seréét, mert ha jól emlékszem Ő foglalkozik banki finanszírozással)

Szóval annyit hallottunk itt Lalyosnéval arról, hogy leáll a Wagon gyártása, meg itt Győrben minden lámpás kereszteződésben veszteglőnek az orra alá dugják az akciós Suzuki ajánlatokat tartalmazó brossúrát, hogy az körvonalazódik bennünk, hogy lecserélnénk Lalyost egy vvt motoros testvérre. A kérdés a következő:

- Ha beszámíttatjuk a mostani kocsit, vajon a bank engedélyezi-e a hitel "átforgatását"???? Vagyis hozzájárulna-e egy ilyen cseréhez, vagy mindenképpen ki kell csengetni előbb a régi tartozást?? (most hogy leírtam, nem tűnik valószínűnek....)

 

Mindenképpen ragaszkodnánk a Wagonhoz, mert nagyon megszerettük. Ami nekem fontos, hogy magas az üléspozició és nagy a tér. Már előre sírok, hogy milyen autót kell majd venni, ha Lalyos nyugdíjba megy, s nem tudjuk becserélni....

 

Totte:

Szerintem mindenképp menj és cseréltesd a bowdent, igazán nem tart talán még tíz percig sem! Én is csak azért maradtam ott egy fél órát, mert ott találkoztunk HT-val.

 

Egy másik kérdés: Most döbbentem rá (Benben defektje juttatta eszembe) hogy én nem csrélgettem a kézikönyv javaslata alapján a kerekeket 10.000 km-ként. Ezzel mindenki így van, vagy csak én vagyok renitens???

 

Fékek: Nekem 27E van a kocsiban, s eddig nem "szólaltak" még meg a fékek, s az ellenőrző lámpa sem világit.

ugyörgy Creative Commons License 2004.10.07 0 0 8312
Szia.
régi vágyam volt a sárga, vagy a piros, de anya a sárga mellett döntött.
A régi kereskedőm állítólag már betonban van, és még 100 variáció :) a kereskedés meg málik szét.
más. most kinéztem az irodám ablakán és egy kábeltévés susukit látok az ablak alatt, létrával a tetején, meg a B. Bandival az ajtaja mellett. :)) A régi vilka fölött van a munkahelyem.
üdv. Gy.
on
Előzmény: HT (8306)
Benben Creative Commons License 2004.10.07 0 0 8311
Mivel a mél mhi kissé "telement" most már asszem ok. Még nem. Délután már lehet, hogy otthon lesz.
Előzmény: t.lantos (8305)
atompyka Creative Commons License 2004.10.07 0 0 8310

Azaz nov. 17-én kerül gyártásba, de nem akciós áron, +300E.

:-)

Előzmény: atompyka (8309)
atompyka Creative Commons License 2004.10.07 0 0 8309

Úgy néz ki, nincs fehér automata Wagon.

Tibi, tudsz hozni? Erre nem modhatod, hogy nem hazai alkatrész...

:-)

 

ATom

 

t.lantos Creative Commons License 2004.10.07 0 0 8308

Benben : azt irja az akszelero, hogy quota exceeded, szoval nem tudok mailt kuldeni neked.

 

Előzmény: Benben (8304)
tigerone Creative Commons License 2004.10.07 0 0 8307

Hali emberek!

 

Na nekem is megjött a behívó a Suzuki Ász-hoz.....első lengés csillapitók végett!Holnap reggel viszem....

 

 

 

HT Creative Commons License 2004.10.07 0 0 8306
Ugye nem azért, mert csak ez vót?
Én el sem tudtam képzelni magamnak más színben... Bár Black Ltd. azért nem volt kutya, de ez egy későbbi történet :-)))

De nem a régi helyen veszed? Azt remélem végleg be(vagy inkább: le)csukták.

De régen jártam arrafelé... Kedden majd megyek a Zsoltiékhoz, oda azért havonta 1-2(-3) alkalomml eljutok.
Előzmény: ugyörgy (8300)
t.lantos Creative Commons License 2004.10.07 0 0 8305

Megkaptad? Mostmar a szamot is elkuldtem (eltartott egy darabig :)

 

Előzmény: Benben (8304)
Benben Creative Commons License 2004.10.07 0 0 8304

Amennyiben okmányos irodáék nem az én papírjaimat használják az iróasztal lábának szintezésére, úgy a jövő hét közepén már fényképezhetem az új vasat.

A régi dobzi meg már érzi a vesztét, szegény nemtetszését fejezte ki a cserével kapcsolatban. Tegnap a bal hátsója, egy gumiba fúródott facsavar hathatós közreműködésével, egyszerűen földre ült. 

Előzmény: sere (8302)
ugyörgy Creative Commons License 2004.10.07 0 0 8303
ez is nagyon jól hangzik, mert oda személyesen mennék
Előzmény: t.lantos (8301)
sere Creative Commons License 2004.10.07 0 0 8302

tessék Benbennel egy ilyen képet gyártani:

 

Előzmény: sere (8298)
t.lantos Creative Commons License 2004.10.07 0 0 8301

Azert halkan megjegyzem, hogy az ujabb fajta, 6 kullos tarcsabol barki vihet vadi ujat 2e/db aron. Pesten van, de a postat is meg lehet oldani.

 

Előzmény: ugyörgy (8294)
ugyörgy Creative Commons License 2004.10.07 0 0 8300
csak tán:)
Előzmény: sere (8298)
Benben Creative Commons License 2004.10.07 0 0 8299

Gratuuuuula!

Nem voltál bonyolult. Részemről ez működne csak Krajczi részéről működne már.

Haaaaahóóóóóó Krajczi!! Mél is ment mán!!!!

Előzmény: ugyörgy (8294)
sere Creative Commons License 2004.10.07 0 0 8298

tán csak nem sárga? :))

Előzmény: ugyörgy (8297)
ugyörgy Creative Commons License 2004.10.07 0 0 8297
köszi, a színe meg "juj de..."
Előzmény: sere (8296)
sere Creative Commons License 2004.10.07 0 0 8296

na, mégis?

 

gratula :)

Előzmény: ugyörgy (8293)
alacska Creative Commons License 2004.10.07 0 0 8295
Igen mert csillag kulcs kell. Azt azért jegyezd meg, hogyan áll kb. a fémprofil mert a furatai az állítás miatt oválisak.
Előzmény: pauluss (8287)
ugyörgy Creative Commons License 2004.10.07 0 0 8294
...........mert, ha elérhrtő áron adja a dísztárcsát, és Neked is elérhető áron adna felnit, valamint a küldést a csomagban tényleg megoldaná Szegedre, akkor megkérném, hogy ugyanmár a tárcsákat is küldje el neked, én meg megyek e hónap 28-án Szegedre és ott átvenném nálad. Szóval elég bonyolult voltam, de ez már majden logisztika. a téli kerekeimre éppen jó lenne.
Előzmény: Benben (8290)
ugyörgy Creative Commons License 2004.10.07 0 0 8293
Szia.
Na, mostmár elárulom, hogy mi is cserélünk:)
aug.-ban rendeltünk egy glx klimást, de a japcsik elmentek szabadságra, aztán meg azzal az ürüggyel, hogy nemsokára leáll a WR gyártás, már nem is rendelhető ilyen konfig. Tehát egy másikat kellett, másodszor rendelni, ez már a kereskedés udvarán van. ezen a héten kedden "eladtam" a régit, ez még lizinges volt--> sok papír munka és költség lesz vele, és megkötöttük az újra a banki kölcsön igénylő szerződést. Most várok, kb egy hónapot mondtak a banki bírálatra :(. Aztám azt modták, hogy viszem a régit, azt átnézik és hozom az újat.
üdv. Gy
Előzmény: Benben (8264)
tvonitu Creative Commons License 2004.10.07 0 0 8292
Tíz perc alatt kicserélik... a helyedben igénybe venném, mert szerintem a csere nem a  gyár hóbortja, valami oka van. Mondjuk éppen előzöl és elakad, szakad, beragad stb. Esetemben éreztem igaz, csak hangyabokányi különbséget a csere után... gázpedál finomabb lett - nem nyalogatni! :) 
Előzmény: totte (8291)
totte Creative Commons License 2004.10.07 0 0 8291

Hali mkinek!

 

Olvaslak ám benneteket, ha nem is írok mostanában. Wagonom még bírja. Fékbetétet még nem cserélem. 34000 van benne:)))

Tegnap jött meg a gázbowdenes levélke. Megnéztem, semmi baja. Én ezért nemviszem vissza. Nem cseszek el vele egy napomat. Ez is csak olyan túllihegés. Mi történhet? Elszakad ha elhasználódik?

Majd akkor cserélem.

A más márkákra visszetérve: Mint már említettem, van a családban egy 307 oroszlán.

Az egész autó műanyag. A fenéklemezből kiestek a patentok. Lógott az egész elöl. A csomagtartót nem lehet nyitni. A motor csupa trutyi. A gyári cd játszója valamiért tönkrevágja a cd-ket. Egy idő után le sem játsza már persze. Nagyon hangos a menetzaja, amikor lassan gurulunk vele. Hangosabb mint a wagon! Előszőr azt hittük elér valamit a kerék, de nem.  4 milliós autó. 1 éves volt áprilisban.Nagyot csalódtam bennük. Bocs az off-ért.

 Én most Ignist vennék. Nekem tetszik nagyon.

Sziasztok.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!