Keresés

Részletes keresés

pontyvadasz Creative Commons License 2011.07.22 0 0 1808

Na az ilyenekre szoktak volt mondani hogy nem csak magabiztos , hanem meg hulye is!

pontyvadasz Creative Commons License 2011.07.22 0 0 1807

Hat ha ragaszkodsz hozza van meg egy ket ismerosom, felhivhatom oket! Nem fog neheztelni a "fonok" hogy kiprovokaltad?

Előzmény: Törölt nick (1806)
pontyvadasz Creative Commons License 2011.07.22 0 0 1805

Igazandibol nem is az zavar, ugy keresi a kenyeret ahogy akarja, ahogy irta tudja mit csinal es valalja is a felelosseget erte. Inkabb az a stilus ahogy nyomja ezt az egeszet, ez az ami bicskanyitogato!

Ha csak egy kicsit hasznalna a tehetseget akkor radobbenne hogy, ha meghuzna magat es csendben csinalna a kis uzelmeit, akkor minimalisra csokkentene a bukas eselyet, de Mr. EGO-nak ez nem eleg.

 

De ugy vagyok vele hogy ha csak 1 embert sikerul lebeszelnem, mar megerte!

Előzmény: romesz (1803)
pontyvadasz Creative Commons License 2011.07.22 0 0 1804

Mire gondolsz? mit kene tennem?

Előzmény: Törölt nick (1802)
romesz Creative Commons License 2011.07.22 0 0 1803

nem fog eltunni, 

az ilyen idonkent kulonbozo forumokon megjelenik es pecazik egy kicsit es aki hisz neki azt kihasznalja.

Előzmény: pontyvadasz (1801)
pontyvadasz Creative Commons License 2011.07.21 0 0 1801

Azert az elgondolkodtato hogy, az USA munka kiscsapat eltunt mint Petofi a kodben.

Majd el felejtem, hat Kubaban nyaral a kiscsapat! En is oda mennek a nyar kozepen, 38 C fokbol a 45 C fokba, jo is az uborkaszezon utan!:)

pontyvadasz Creative Commons License 2011.07.21 0 0 1800

Nagyon szivesen, csak kerlek hogy add tovabb az ismeroseidnek mert csak igy lehet ezek ellen vedekezni, ha nincs erdeklodo akkor hamar eltunnek a sullyesztoben.

Előzmény: patmel (1799)
patmel Creative Commons License 2011.07.20 0 0 1799

Valószinü,hogy így van.

 

Köszönöm a jó tanácsot.

Előzmény: pontyvadasz (1798)
pontyvadasz Creative Commons License 2011.07.20 0 0 1798

Hat persze hogy nem volt negativ pelda, kinek is panaszkodnanak? Te is lehazudnad a csillagot az egrol amig nincs kifizetve a penz, aztan meg hogy utana mi lessz veled, kit erdekel? Persze vannak gatlastalanabb emberkek is mint USA munka kiscsapat, akik meg szosszenetekben meg is magyarazza hogy mindenki oket akarja atverni, szoval csak ovatosan draga 'honfitarsaink " kozott van egy ket minden hajjal megkent alattomos fereg!  

Előzmény: patmel (1795)
patmel Creative Commons License 2011.07.20 0 0 1797

Tóth Zoltán és Drahos Andrea,a követitő,Miskolcon van állitólag irodájuk,adószámot,vonalas számot,cégnevet nem tudok.

Mobilszámot tudok,én azon beszéltem velük.

De azt hiszem hagyom őket!!!

 

 

Köszönöm és igazad van.

 

Szép napot!

Előzmény: Túlélőblog (1796)
Túlélőblog Creative Commons License 2011.07.20 0 0 1796

Ha a közvetítő mondta, akkor biztosan úgy van. ;-D

 

Ugyanaz a kérdés, kik csinálják? Mi a cégük neve? Mi a vonalas telefonszámuk? Mi a levélcímük? Van adószámuk? Mi a biztosíték arra, hogy nem csapnak be? Ha utólag vonják le, azért a semmibe akkor se megy ki csak úgy senki, mert se a repülőjegy, se más nincs ingyen.

Előzmény: patmel (1795)
patmel Creative Commons License 2011.07.20 0 0 1795

Állitolag utolag vonják le a közv.díjat.Ami szerintem is nagyon sok.A családok álltalában Magyar Zsidók.Félreértés ne legyen,semmi bajom nincs a Zsidókkal,de több rosszat halottam mint jót.Egy ismerösöm barátnőjét pl.bezárták a házba,hogy meg ne szökjön és enni sem nagyon kapott,fogkefével suroltatták fel a csempét,szóval meg alázták rendesen.

 

A közvetitő azt mondta,hogy 5 éve folyamatosan mennek ki az emberek és nem volt negatív visszajelzés.

 

Előzmény: pontyvadasz (1794)
pontyvadasz Creative Commons License 2011.07.20 0 0 1794

Hat eloszor is jol ertem, a sotet kodben bujkalo " kozvetito" 380 E ker egy db. telefonszamert? Hat ezt en a komolytalan probalkozo kategoriaba sorolnam! Csak egy kerdesem van mi a garancia hogy a "persze szinpatikus vagy es tied a munka" telefonon megbeszeles utan, egyaltalan fog -e varni valaki a repteren?

 

Tetelezuk fel hogy, meg van a munka , csak pont arrol szol hogy olyanok a korulmenyek amit sokaig ugysem birsz, es magad dobantasz, akkor mi van? Belenyomtal egy csomo penzt es ott allsz megfurodve, jo esetben haza tudsz jonni,(jegy atiras extra koltseg) ha meg nem akkor varsz addig mig el nem jon a visszaut napja.

 

Ez igy eleg meleg, nem ajanlom senkinek, csak is ismeros alltal, es ismert emberekhez ajanlatos menni, es igy is johet egy csomo meglepi.

 

     

Előzmény: patmel (1792)
Túlélőblog Creative Commons License 2011.07.19 0 0 1793

Valószínűleg. De ki az aki egy mobiltelefonszám és egy emailcím láttán elküld valakinek 380ezer forintot?

Előzmény: patmel (1792)
patmel Creative Commons License 2011.07.19 0 0 1792

Sziasztok!

 

Amerikában( New york-ban) házvezetőnői állások. 25-50 év körüli hölgyek részére. Mosni, vasalni, takarítani kell bentlakással, tehát a szállás és étkezés ingyenes. Fizetés HETENTE 400-450$ (kb. 80-100e Ft). Mindenki fix, tehát előre le egyeztetett helyre utazik ki,már itthon megkapja a család címét, tel. számát és felveheti velük a kapcsolatot. A kiutazás költségét (repülőjegy, illeték, engedély stb...) mindenkinek magának kell tudni fizetni, ezt a költséget nem előlegezi meg senki. Fizetni csak akkor kell ha megtörténik a családdal a kapcsolatfelvétel és megvan a kiutazás időpontja. Nyelvtudás nem feltétel mert vannak magyar származású családok is! Csak komoly érdeklődők jelentkezését várom! Leinformálható!Érd.:0036-20428-1855, email:oneletrajz.usa@gmail.com

 

 

Azt szeretném kérdezni,hogy tudtok-e valami infót erről a közvetitöről.

380ezer forint a közv.díj!!!!

Gondolom ez is fekete meló.

MaraciKevin Creative Commons License 2011.07.19 0 0 1791

KOSZI!!!!

Előzmény: romesz (1783)
Antiponty Creative Commons License 2011.07.19 0 0 1790

 Miert ki kenyszerit arra hogy irj, foleg ilyen "eros pista" ketertelmu dolgokat? Hidd el a Pontyvadasz sem jo kedvebol keveredik 'disznok" koze! Es nem sajnal senkitol semmit, de vannak dolgok amitol neki is fel fordul a gyomra!

Ugy hogy ha van velemenyed ird le, de ne sejtelmesen, es ne ketertelmu megfogalmazasban, 66-kor vallald fel nyugodtam ha tetszik vallami, es azt is ha nem! 

Előzmény: tfbmxx (1789)
tfbmxx Creative Commons License 2011.07.19 0 0 1789

senkinek . csak nem szeretem se a veszekedest se a feljelentosdit es az idegeim se tul jok mar 66 evesen . sorry . really sorry

Előzmény: Antiponty (1788)
Antiponty Creative Commons License 2011.07.19 0 0 1788

Te kinek csapod itt a szelet, ketertelmu baratom? 

Előzmény: tfbmxx (1782)
Antiponty Creative Commons License 2011.07.19 0 0 1787

Koszonom!  

Előzmény: Törölt nick (1786)
pontyvadasz Creative Commons License 2011.07.18 0 0 1785

Nem hamis! Csak ILLEGALIS, kivisznek mint turista aztan nyomhatod a melot $ 7.50-ert amig meg nem peneszedsz! Ja hogy nem errol volt szo, POFAD BEFOGOD ORULJ HOGY DOLGOZHATSZ! JA ES NINCS VISSZAPOFAZAS, MERT ALAIRTAD A SZERZODEST(!) ES MAJD HA KOMPLENOLSZ AKKOR JOL AZ ORROD ALA DORGOLJUK, MERT NEM TARTOTTAD MAGAD A SZERZODESHEZ, ES MAJD JOL FELJELENTUNK , BIZONY AM, MERT MI AZT IS MEGTEHETJUK!!!  

Előzmény: Törölt nick (1784)
romesz Creative Commons License 2011.07.18 0 0 1783

Erdeklodesedre itt megtalalod az osszes valaszt

Előzmény: MaraciKevin (1776)
tfbmxx Creative Commons License 2011.07.18 0 0 1782

kezd csillapodni 1775= www.publicrecords.com   miatt "eros" pista

Előzmény: usamunka (1762)
pontyvadasz Creative Commons License 2011.07.18 0 0 1781

Ugy tunik baratom hogy, a mi fajtank egy masik 100 %-os csomagban lesz kiertekelve! Csak varj turelmesen! 

Előzmény: romesz (1773)
MaraciKevin Creative Commons License 2011.07.17 0 0 1779

KOSZI....

Előzmény: Törölt nick (1778)
MaraciKevin Creative Commons License 2011.07.17 0 0 1777

Hello....

Mint ahogy mar irtam 2 ev mulva felyezem az egyetemet. Szoval 1 szintu barchesz degrees diplomam lesz az az diplomas apolo BSN.

Szeretnem megtudni hogy milyen esejeim lennenek USA-ben, hogyan kell hogy honositsam a diplomamat, valamint hogy milyen alami vizsgat kellene lerakjak Los Angelesben hogy tudjak dolgozni. Valamint milyen viyzumut kell majd hogy igenyeljek (H1C). es hogy mivel jar a vizum igenylese. ja meg persze menyiert segitesz az embereknek .....:)

Elore is koszi a valaszod....

                                                             Kevin

Előzmény: usamunka (1762)
MaraciKevin Creative Commons License 2011.07.17 0 0 1776

Hello mindenkinek .....

Erre a forumra ma akadtam ra .... eleg erdekes ... es sok minden megtalalhato ami erdekelne.....

Beleolvasgattam egy par bejegyzesbe es ugy ertelmeztem hogy vanak itt olyanok akik mar kint dolgoznak USA-ban.

Lenne egy kerdesem vagy is tobb :).

Egeszsegugyis vagyok, ket ev mulva felyezem az egyetemet. Szoval diplomas apolo leszeke az az barchesz degrees BSN.

Szoval az lenne a kerdesem hogy talalhatok e ezzel a szakkal munkat, valamint hogy mi szukseges a diploma honositasahoz USA-ben, valamint hogy milyen alami vizsgat kell letennem Los Angelesba hogy tudjak dolgozni?

Ja es ha valki tud valamit mondani a H1C vizumrol az jo lenne...:)))

(Ki kuld, mit kuld, mikor, merre hogyan........)

Elore is koszonok minden valaszt!!!!!

KEVIN :)

tfbmxx Creative Commons License 2011.07.17 0 0 1775

megszervezzuk eros pista www.publicrecords.com

Előzmény: pontyvadasz (1765)
Rob_ Creative Commons License 2011.07.17 0 0 1774

Aki beadta tavaly a vizum lottot az tegnaptol megnezheti, hogy nyert-e.

Amugy iden ketszer huztak computer hiba miatt... nem irigylem azt aki megnezte majusban es latta, hogy nyert, aztan juniusban, hogy megse.

romesz Creative Commons License 2011.07.17 0 0 1773

Akkor most en erre mondjam azt, hogy ez nem igaz?

Akiket en ismerek azok kozul egyetlen egy sem igy erkezett ki. 

Mindegyik kivarta a sort es hivatalos bevandorlassal erkezett.

Előzmény: usamunka (1747)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!