Keresés

Részletes keresés

Mnagy Creative Commons License 2004.10.25 0 0 1013

zugfirkásznak azért csak sikerült résen lenni:)

ezt a mázlit......... vagy csak az évek meg a kilóméterek?????

Előzmény: zugfirkász (1000)
Mnagy Creative Commons License 2004.10.25 0 0 1012

Hamvasat

 

A levegőcsavart bentről kifele max 2,5 fordulat ezen lehet utána picit finomítani az alapjárati csavarral közösen. A főfuvókának háromnegyed gáz felett van jelentősége addig a tű kúpossága szabájozza a benzint azt nézd meg.

 

szerintem:)

Előzmény: hamvasat (1008)
hamvasat Creative Commons License 2004.10.25 0 0 1011
Zugfirkász!

Elég faszán megfáztam, úgyhogy könnyen lehet, hogy nyomja az agyam a takony, de akkor sem jövök rá, hogy milyen magas labdáról van szó? Mondtam valami nagy baromságot?

Üdv
Előzmény: zugfirkász (1010)
zugfirkász Creative Commons License 2004.10.25 0 0 1010

H. Hamvasat!

 

Az ilyen magasra feldobott labdából Mnagy ütő nélkül is simán  pontot csinál.

Délután ha haza ér a melóból biztosan nem hagyja ki a választ! (ez ügyben ne hallgass másra:-)

 

Stokinak küldj privátot a www.burgman.hu -n (biztos lesz rá kapásod). XS-ről már én sem hallottam nagyon régóta.

Előzmény: hamvasat (1008)
gyorslabu1 Creative Commons License 2004.10.25 0 0 1009

 Sziasztok.

 

Ahelyett,hogy hasonlóakat olvasnék.Itt arra gondoltam, h mekkora nagy zseni is vagyok én. Meg arra is gondoltam, hogy miket is olvasnék szívesen. Aztán rá jöttem,

 én úúútálok olvasni.(Na jó legfeljebb lóvét igen)

Egyébként meg nem tudom mihez hasonlót kéne írni, de akkor, jó mondatnak tűnt:)))

hamvasat Creative Commons License 2004.10.25 0 0 1008
Hello Emberek!

Sajnos még mindig szar a karbim behangolása, és sajnos a házi hangolási módszerek csődöt mondtak. Gyári beállítási értékeket nem tudok mondani, úgyhogy totál tanácstalan vagyok, hogy hogy állítsam be. CO adataim sincsenek, sőt nem is tudok helyet, ahol CO-t mérnek motorra. Gázreakcióból nem tudok következtetni a beállítás helyességére, ugyanis a gyorsítófuvóka fix, és attól függ elsősorban. Akárhogy próbálom beállítani, sehol sem találok biztos pontot.

Nincs ötletetek, hogy egy totál elhangolt 4T karbit milyen metodika/eljárás alapján lehet biztosra belőni?

Esetleg nem tudtok olyan helyet, ahol tuti pontosan és nem csak hasraütésre állítják be a gépet? Nagyon kéne már, mert totál szar az egész úgy ahogy van.

Annyi segítségem van, hogy be van jelölve a gyári levegő-csavar beállítás, de csak azt tudom, hogy a csavar hol álljon, de azt nem, hogy hány fordulaton. Remélem érhető. Szóval össze van jelőlve a csavar a házzal, csak azt nem tudom, hogy a teljesen betekert állapottól nézve hány fordulatot kell tekerni, 1-et. 2-őt,ötöt? Jelenleg egyébként úgy tűnik, hogy sok anyagot kap, mert elég benzindús a kipufgáz szaga, a gyertya is kicsit kormos, meg eszik is mint állat (5-5.5 liter). Meg csinál néha olyat is, hogy 90-100-al haladva hirtelen gázadásra fullad egy pillanatra, aztán megy tovább. Ez is túletetés lehet, igaz?

Nem tudná valakiemailben megadni Stoki vagy XS telefronelérhetőségét? Stokit már vagy két hete nem találom, és nincs telszámom.

Köszönöm!

Üdvözlettel : Hamvas Attila
zomby Creative Commons License 2004.10.25 0 0 1007
"Ahelyett, hogy hasonló írásokat olvasnék..." Itt mire gondoltál?
gyorslabu1 Creative Commons License 2004.10.25 0 0 1006

  Sziasztok.

 

Igen ez is igaz, bár a szagokat ne sajnáld:)). És tiszta szívből remélem hogy Britt- el kapcsolatban is igazad van.

vintage52 Creative Commons License 2004.10.25 0 0 1005
.....igazad van Gyorsláb....de egyet ne felejts.....a sok-sok előny mellett ez a hátránya minden internetes fórumnak.....és ebben benne van az is, hogy a neten keresztül nem nézünk egymás szemébe, nem látjuk a mimikát (tudom videokonferencia....de akkor meg a szagokat nem érezzük) és a legfőbb gond nem tudsz nekem fizetni egy sört amit jólesően vitázva avagy mosolyogva közösen fogyasztunk el..... .....szerintem Britt Párizsnál délnek vette az irány és már rég az andalúziai tengerparton heverész :))))
gyorslabu1 Creative Commons License 2004.10.25 0 0 1004

    Sziasztok.

 

 Iiigeen lebuktam:))) sztem elég rossz lett, de hát ez van. A régi jobb volt.

 PowerZ azért nem ír, mert sok melója van. Meg igazából, nem is érzi sajátjának az oldalt (generációs okokból.Öregek vagyunk nnna:):). Igazábol én se érzem annak.

 Nem azért, hogy a tüzet szítsam. Hanem azért, mert őszinte vagyok. Már ezen az oldalon is vigyáznom kell, h mit és, hogyan fogalmazom meg. Pedig itt állítólag, motorosok vannak jelen. Ahelyett, hogy hasonló írásokat olvasnék, csak arról van szó, h mi mennyi,hol,miért?Mint valami szociális körkép.És sztem ez az, ami a legjobban meg tud osztani, egy társaságot. Lehet ezt nevezni irigységnek, osztály ellentétnek,ettől még létezik. Ezért szokták motoros berkekben ezeket a témákat kerülni. Mert meg osztja a társaságot. JJa és ezért szokták azt mondani, h fizess egy sört. Nem pedig azt, h gyere fizetek egy sört.:)) Márpedig ebbe a sorba nem állok beeee. Na lehet kezdeni szidni Óra indul:))

 

Mnagy, köszi érdeklődésedet. De a gépem még vastagon garanciás volt. 

A balesetben nem én voltam a hunyó, úgyhogy a márka képviselet csinálja, így most nem tudsz segíteni :)). De azért köszönöm az érdeklődést, és a felkínált segítséget.

Legközelebb fizetsz egy sört:)))

 

Ui.:Ha vki tudja British számát megadhatná nekem.

 

zugfirkász Creative Commons License 2004.10.25 0 0 1003
Gyorsláb! Jól láttam? Ott vigyorog az a babaarcod a SUPERBIKE-ben? Más: PowerZ-nek tán lefagytak az ujjai, hogy nem beszél:-)))
Előzmény: gyorslabu1 (990)
zugfirkász Creative Commons License 2004.10.25 0 0 1002
Szerintem ezzel az elnevezéssel nem lehet baja senkinek! Jó döntés volt, férfimunka:-)
Előzmény: vintage52 (1001)
vintage52 Creative Commons License 2004.10.24 0 0 1001

......gratu. nyaertél....

 

.....heten voltunk mint a gonoszok.....

 

....kb tizen visszamondák reggel mert köd volt, meg valami szitálás féle....

 

....de mi kitartók nyertünk......

 

....szóvaaa' akkor az MBK elnevetííís teccik mindenkinek???

zugfirkász Creative Commons License 2004.10.24 0 0 1000
.......................PAM-PARAM-PARAM-PAPAM............TÍ-RI-RÍ-RI-RÍ........................................................................... ja ez meg itt az ezredik
Előzmény: zugfirkász (999)
zugfirkász Creative Commons License 2004.10.24 0 0 999
.....999.....
Előzmény: zugfirkász (998)
zugfirkász Creative Commons License 2004.10.24 0 0 998
örökké=örökre
Előzmény: zugfirkász (997)
zugfirkász Creative Commons License 2004.10.24 0 0 997
Mnagy! Ha megtalálnád valahogy ezt az 500ccm oldalt,......hát én örökké beleglavíroztatnám a nickedet a motorom szélvédőjébe! b.verzió: leírnám a fórumon, hogy; kösz. Én qurva sokat böngésztem már a hálót ezügyben de nem találok semmit!
Előzmény: zugfirkász (996)
zugfirkász Creative Commons License 2004.10.24 0 0 996
Igen tényleg aggasztó B.E. hallgatása!
Előzmény: gyorslabu1 (988)
zugfirkász Creative Commons License 2004.10.24 0 0 995
Ádámbácsi! Mennyien voltatok? Logó dógábúl gyütt-e ki valami megoldás?
Előzmény: vintage52 (986)
zugfirkász Creative Commons License 2004.10.24 0 0 994
Igen igazad van! Nehéz a sok fórumot nyomon követni. Ez kényelmesebb.
Előzmény: tonyo arn (982)
zugfirkász Creative Commons License 2004.10.24 0 0 993
Igen a legjobb megoldás MAGYAR BURGMAN KLUB ...OK!!!!!
Mnagy Creative Commons License 2004.10.24 0 0 992

Mennyire nem járóképes a mocid??? A motorja berreg? és nem bosszantani akarlak.

Javítottam már pár vázat görbe telót is rendszeresen egyengetek stb stb......

Előzmény: gyorslabu1 (990)
Mnagy Creative Commons License 2004.10.24 0 0 991

A második sor teccik

Nemgondoltam volna, hogy te is betudsz sokalni.........

Előzmény: gyorslabu1 (990)
gyorslabu1 Creative Commons License 2004.10.24 0 0 990

  Sziasztok

 

Nekem a név tök mindegy, csak a motorom legyen jó.

Egyébként meg jó (igen drágáim, persze drágáim):)))

vintage52 Creative Commons License 2004.10.24 0 0 989

......köszönöm fastfoot......azt hiszem mi igazi lovagok lehetünk.....még ha kicsit más a generáció és kicsit másként lát dolgokat....ez lehet mozgató erő....nagyon örülök, hogy úgymond' happy and a gondolatmenet vége.....és reménykedek M.nagy is így gondolja.....

 

.....de folytassuk :))).....

 

....Magyar Burgman Klub....

 

...tetszik avagy semnem???.....

 

 

 

 

gyorslabu1 Creative Commons License 2004.10.24 0 0 988

  Sziasztok.

 

Szia Zomby:)). Nem értettem félre semmit,egyszerűen k....a mérges vagyok. Motorom össze törve, az új valahol félúton. Ti meg túra ajánlattal bombáztok

állandóan. Egész nap, csak ülök a gép előtt, mert kocsiba ülni nincs humorom.

 Ekkor jön Vintage, aki le hungaristáz, mert nagy Magyar hont említek. Először valóban felment a cukrom, de utána már, csak témaként tartottam a tüzet.

Kell néha ellentét is, különben, ahogy ádámbá mondta, mormota lessz az oldal. És ez igaz is. Második hozzászólása után láttam, direkt generál egy pici ellentétet. Ebben én társa voltam, és leszek is.Ismerem őt személyesen is, és megfelelően őrült ahhoz, hogy még szimpatikus is legyen. Én meg sose akartam szimpatikus bajnok lenni, remélem sikerült:)) Sztem ennyi még belefér, de ha ez másokat zavar, akkor ezentúl csak azt írom (igen drágáim, persze drágáim,igen drágáim)mint otthon:))

Nnnaaa remélem megnyugtattalak, hogy nem lesz palota forradalom. Remélem azt is, hogy hamarosan lesz vmi motorom is, és eggyüt gurulhatunk le a citadelláról.

 

Ui.: Azért az engem aggaszt, h British miért nem ír.

vintage52 Creative Commons License 2004.10.24 0 0 986

......egyebek iránt nagyon sajnálom, hogy az itt jelelevő 400-as törzstagok közül, "csak" egy friss tag Sanci volt jelen.....

 

.....pedig klasszak az ilyen személyes eszmecserék......nem csak a monitort, hanem egymás arcát is láthattuk....

 

.....Sanci köszi az "ujvendégmosogat" káwét.....mind testileg mind lelkileg yool esett.....

 

....személyszerint nagyon sajnálom, hogy csak egy 400-as volt és nem találkoztam azokkal akikkel esetleg vitáztam avagy egyetértettem valamiben....

 

....nekünk nagyon yoo élmény volt ez a mai megmozdulás....

 

....és még Beo is odajött a találkahelyre reggel a kiccsaládjával....hogy megnézze az ábrázatunkat, ha már nem tud eljönni (család) túrázni.....

 

 

zomby Creative Commons License 2004.10.24 0 0 985

Igazad van bocs befejeztem.

 

 

 

Én is brutál jól éreztem magam! Ez a lényeg.

vintage52 Creative Commons License 2004.10.24 0 0 984

......Zomby!!!

......ezt mááárr befejeztük ugyi???

 

...nnoooo azéééé!!!!

 

 

....inkább beszéljünk arról, hogy megalakult Magyar Burgman Klub....

 

....és az első összejövetelünk állat túra volt......

 

....aki nem volt ott annak úgy kell.....

 

.....tutti időjárás, napsütés, fincsi kaja egy állat helyen.....

 

.....jómagam nagyon jól éreztem magam, köszönet m indenkinek aki megtisztelt minket jelenlétével.......

zomby Creative Commons License 2004.10.24 0 0 983

> Konzekvenciát nem mi vontunk. Mi "hungaristák" vagyunk "ami nem baj"

 

gyorslabu1: Te valamit brutálisan félreértettél!

Előzmény: gyorslabu1 (970)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!