Keresés

Részletes keresés

Mortoff Creative Commons License 2018.07.02 0 0 489
Előzmény: karesz2001 (486)
Szmuk Creative Commons License 2018.06.26 0 0 488

Sziasztok!

 

A Garmin Zümo 360-am nem tudom bekapcsolni!

(levettem a tartójából, és betettem a motorosdobozba, 2napra. valszeg csontra lemerülhetett, mert ilyenkor csak kijelzőt kapcsolja ki)

Feltettem konzoljába, vagy adatkábelem tölteni. de semmi.

Hosszan is próbáltam nyomni a gombot.

 

Szakszervíz van Pesten a Garminoknak(sajnos már nincs gari rá..:)

vagy más ötlet?

 

Üdv_Szmuki

E36328iCoupe Creative Commons License 2018.06.23 0 0 487

De szerettem én azt 2007-ben, Algériában :)

Előzmény: Mistral1 (485)
karesz2001 Creative Commons License 2018.06.23 0 0 486

Sziasztok !

Szeretnék egy Garmin Zumo 590-et vásárolni.

Azt írja az eladó, hogy friss térkép van rajta és feltett egy képet is melyen 2019.10. dátum van.

Ez hogyan lehetséges?

Mistral1 Creative Commons License 2018.05.23 0 0 485

A Föld-történeti Jura vagy Triász korból származó GPSMAP 276C-ben kell LCD-t cserélnem. Kínyai', halomban, aliexpress, íbéj :-(

A világítást cserélte már vki ilyesmiben? Két egyenes fénycső-szerű vmi L alakban, USA-ból nem is drágán rendelhető új...  de mennyire kell az LCD-panelt megbuherálni emiatt??

gfoto Creative Commons License 2018.05.15 -1 0 484

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy van két Vivosmarh HR-em. Mindegik 4.3-as fw, viszont az egyik félig angol, míg a másik teljesen magyar. Garmin Connect szerint tök egyformák. Mi lehet az oka?

 

 

BarbiGarmin89 Creative Commons License 2018.05.14 0 0 483

Sziasztok! Egy olyan kérdésem lenne, hogy van egy garmin vivoactiv hr okosórám 1.5 éve használom eddig semmi probléma nem volt, majd egyik napról a másikra a gombjai nem működnek, nem tudom elindítani  sportalkalmazásokat!

Az érintőkijelző tökéletesen működik, próbáltam szoftvertfrissíteni de semmi! Tapasztalt valaki ilyet, vagy van valakinek ötlete mit lehetne vele csinálni? Előre is köszönöm! 

tyson107 Creative Commons License 2018.05.03 0 0 482

Sziasztok!

 

Keresek megvételre garmin astro 220,320 készüléket illetve hozzá való dc40, dc50 nyakörvet!

Vmi ötlet ahonnan jó áron beszerezhető??

Köszönöm!

Alkapánó Creative Commons License 2018.05.01 0 0 481

Ugyanaz a hely a 2014-es térképen                    ...és a "friss" térképen

 

                                 

Előzmény: kokery (478)
Alkapánó Creative Commons License 2018.04.30 0 0 480

Főleg Erdélybe járunk.

Pl. adott a Királyerdő-hg-ben egy szoros, ahol van néhány barlang is. Ezeket a régi jelölte.

Az új verzióban még a szoros sincs jelölve...

Előzmény: kokery (478)
kokery Creative Commons License 2018.04.30 0 1 479

Közben látom, valaki már feltöltötte: http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=147679527&t=9035934

 

Előzmény: kokery (478)
kokery Creative Commons License 2018.04.30 0 0 478

Amik eltűntek, azok nem azért tűntek el, mert tényleg megszűntek? Terepen is.

Nap, mint nap változtatják a turistautakat, még az OKT-t is.

Szóval, biztos, hogy egy 4 éves térkép jobb lenne mint egy mai?

 

Ha nem tetszik a jelenlegi, lehet rá más TYP-et is tenni.

Full sajátot csinálni pepecs meló, de ha csak pár apróságot akarsz változtatni az könnyen megy. 

 

ps: egy darabig őrizgettem valami régit, mikor változott, de szerintem már letöröltem. Majd megnézem, ha megvan még, jelzem.

 

 

Előzmény: Alkapánó (477)
Alkapánó Creative Commons License 2018.04.30 0 0 477

Sziasztok!

 

Az Openmaps Közép-Európa turistatérkép régebbi (pl. 2014)

Garmin MapSource telepítő verzióját (.exe) keresem.

 

Ez az új felület nekem nem jön be, és sajnos egyes jelzések eltűntek itt-ott.

 A régit sajnos nem mentettem le. :(

Az OMP oldalán az archívum nem működik.

 

Köszi!

hkk82 Creative Commons License 2018.04.29 0 0 476

szia, a német amazonról vettem vivosport karkötőt, amit aztán eladtam másnak, mert nekem kicsi volt a kijelző. nemrég írt a vevőm, hogy elszakadt a szíj, kellene segítségem garancia érvényesítéséhez. megírtam a német amazonnak a hibát, kérték, hogy küldjük vissza a hibás karkötőt. még a héten megjött az új garmin, pedig a srác még vissza sem küldte a szakadtat.

Előzmény: sziszik01 (472)
Wolf-72 Creative Commons License 2018.04.29 0 0 475

Üdv!

Nüvi 40 hez keresnék Korfu térképet!...létezik?

Fortaleza/Brasil Creative Commons License 2018.04.27 0 0 473

Szuper!

Koszi!

:-)

Előzmény: Geri62 (469)
sziszik01 Creative Commons License 2018.04.26 0 0 472

Még csak vásárlás előtt vagyok, német amazonon akarok venni egy vivoactive 3-at.

De elvesztem a weblapon :-( és nem találtam olyan szerviz címet akitől kérdezhettem volna.

És te csak postán megküldted a terméket és cserélték?

Mennyi idő volt míg megfordult a termék?

Mert ugye egy dolog hogy a terméket 30 napon belül visszaküldhetem az eladónak, de ugye jótállás 1 év van rá.

Előzmény: Törölt nick (471)
sziszik01 Creative Commons License 2018.04.26 0 0 470

Sziasztok!

 

Van olyan aki külföldről vett gármin órat, és garanciát kellet érvényesítenie?

 

 

Geri62 Creative Commons License 2018.04.25 0 1 469

Későbbiekben így használd.
Rálépsz a "Térkép" fülre.  A felugró menüből választod a "Térképek telepítése" pontot. A felugró ablak jobb alsó sarkában kiválasztod a "Testreszabás" feliratot. A telepítendő térkép mellett egy pipát teszel.  Az ablak bal alsó sarkában kijelölöd a "Speciális/Részleges telepítés..." pontot. Innen már menni fog. :-)

Előzmény: Fortaleza/Brasil (458)
E36328iCoupe Creative Commons License 2018.04.22 0 0 468

Urak,

 

Valaki belefutott már ilyen problémába?

 

Gpsmap64, bekapcsolás után azonnal kikapcsol, amint a bejelentkező képernyőnek vége. Elem, töltő minden jó, nem villany probléma.

 

Teszt képernyő feljön, de ugyanúgy kikapcsol pár mp. után (nem mutat ROM és RAM értékeket, sem feszültséget, azt többszöri bekapcsolgatás során sikerült leolvasni)

Reset esetén nem mozdul a kurzor az "Igen, töröljön minden adatot"-ra, csak püttyög és ugyanúgy kikapcsol 1-2mp után.

 

Firmware-t sem lehet downgradelni, mert nem látja a pc, összedugás után ugyanúgy kikapcsol, mint elemmel üzemeltetve.

 

Marad a bótba visszaküldés, csakugye ez nem egyszerű, Ghánában a bokrok között vagyunk.

 

Bármilyen ötlet az ecetes kalapácson kívül?

Doky586 Creative Commons License 2018.04.20 0 0 467

Szerintem a GPS menüjében nézz szét, hátha van valami állítási lehetőség az USB port üzemmódjában. Hogy tárhely módban menjen.

Előzmény: Fortaleza/Brasil (466)
Fortaleza/Brasil Creative Commons License 2018.04.20 0 0 466

Ez igy azert nem mukodik, mert nem latja a PC a GPS-t (az SD-t sem - ha a GPS-ben van), mint meghajto.

Valami oknal fogva, csak a BasaCamp kommunikal (a MapSource nem) a GPS-sel. Viszont ott nincs (nem talalok)

opciot a terkep feltoltesre.

 

Megoldas az volt, hogy kivettem a GPS-bol az SD kartyat.

Kulon bedugtam a PC-be (adapterrel). Igy felismerte.

Image formatumban szedtem le a terkepet, amit egyenesen

attoltottem az SD-re.

Előzmény: Doky586 (464)
Fortaleza/Brasil Creative Commons License 2018.04.20 0 0 465

Koszonom, sikerult.

Az SD kartyara masoltam fel az image file-okat.

 

Megoldottam, de akkor is zavar...

Előzmény: Doky586 (464)
Doky586 Creative Commons License 2018.04.19 0 0 464

Tehát megoldódott. (?)

 

A pendriveról átmásolod a GPS-re bármilyen filekezelővel.

Előzmény: Fortaleza/Brasil (463)
Fortaleza/Brasil Creative Commons License 2018.04.19 0 0 463

Azt igen.

Csak a GPS-t es a benne levo SD kartyat nem.

 

A BaseCamp viszont szepen beolvasott rola mindent.

Mindezt ugy, hogy nem jelent meg a meghajtok kozott.

Előzmény: Doky586 (462)
Doky586 Creative Commons License 2018.04.18 0 0 462

Mi történt amikor bedugtál egy pendriveot..? Azt megtalálta a Mapsource?

Előzmény: Fortaleza/Brasil (461)
Fortaleza/Brasil Creative Commons License 2018.04.18 0 0 461

Igy van. Nem ismeri fel. Ugyanakkor a BaseCamp siman beolvassa a GPS tartalmat (felismeri).

Mi az a "moddolt"? Kene ilyen nekem is, hogy mukodjon a dolog.

Előzmény: Doky586 (460)
Doky586 Creative Commons License 2018.04.18 0 0 460

Kiegészítés: Neked valószínűleg nem ismeri fel 'eltávolítható' eszköznek a GPS-t ezért nem mutatja. Dugj a gépbe egy pendriveot vagy kártyaolvasót kártyával és arra mentsen a Mapsource, utána már win alatt átrakhatod a végleges helyére a filet.

Előzmény: Fortaleza/Brasil (458)
Doky586 Creative Commons License 2018.04.18 0 0 459

Mondjuk én moddolt Mapsource.exe -t használok hogy ne szűrje a meghajtókat, de ezzel simán megy.

Előzmény: Fortaleza/Brasil (458)
Fortaleza/Brasil Creative Commons License 2018.04.18 0 0 458

Sziasztok!

 

Agy kis segitseget szeretnek kerni.

 

Adva van egy ZUMO 390-es GPS. Terkepet szeretnek feltolteni a micro SD kartyajara.

A terkep a http://garmin.openstreetmap.nl/ oldalrol szarmazik.

A PC-re (Win10) fel van installalva a terkep (mukodik minden frankon).

Ha radugom a PC-re a GPS-t, a Garmin Express es a BaseCamp felismeri. A MapSource nem ismeri fel.

En a MapSource-hez vagyok hozzaszokva, azt hasznalom. Itt ki tudom jelolni az attoltendo terkep szelvenyeket, viszon nincs mire attolteni, mert nem ismeri fel sem a GPS belso memoriajat, sem a micro SD kartyat.

A BaseCamp nekem ujdonsag. Itt nem tudom kijelolni az attoltendo terkepszelvenyeket.

Valaki el tudna magyarazni, hogyan tudok kijelolni terkepet a BaseCamp-ben (a MapSource-hoz hasonloan), hogy at tudjam tolteni az SD kertyara?

Egyaltalan van ilyen opcio? Vagy en benazok es nem talaom? Vagy ennek a terkep attoltesnek teljesen mas modja van a BaseCamp-ben?

 

Eddig MapSource-t hasznaltam egy ZUMO 660-al. Ezzel a komboval soha semmi gond nem volt. MapSource-ben kijeloltem a terkepeket es attoltottem a ZUMO 660-ra - akar a GPS belso memoriajaba, akar a benne levo micro SD kartyara. Vagyis a Map Source mindig megtalalta a PC-hez csatlakoztatott ZUMO 660-ast. Nem ugy, mint a ZUMO 390-est, amit egyszeruen nem talal.

 

Elore is koszi!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!