Keresés

Részletes keresés

Leiah Creative Commons License 2007.12.23 0 0 1703
Itt is nagyon boldog Karácsonyt kívánok mindenkinek!!!

Tücsi*** Creative Commons License 2007.12.22 0 0 1702

Szép jóestét mindenkinek!

Kedves, drága topiktagok szeretnék mindenkinek nagyon szép békés, boldog karácsonyi ünnepeket kívánni és természetesen, egészségben gazdag, békés, boldog új esztendőt! A cicókáknak sok-sok finom ünnepi falatkákat és sok-sok simit!!!

Pici gazdi Creative Commons License 2007.12.21 0 0 1701
Pici gazdi Creative Commons License 2007.12.16 0 0 1700
Még egy kicsit vagyok...vagyis nem :S üdv.
Előzmény: Xexis (1699)
Xexis Creative Commons License 2007.12.16 0 0 1699
szia:)
Hova száguldozol állandóan? Néhány szóra azért megállhatnál, mert egymagamban itt nem tudok beszélgetni.... Elhagyni teljesen meg nem szeretném a topikodat... Úgyhogy szánj rá időt Picike... :))))D
Előzmény: Pici gazdi (1698)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.12.16 0 0 1698
Szia :)
Itt is :))) Üdv, megyek is! :S :D
Előzmény: Xexis (1696)
ugrifül Creative Commons License 2007.12.16 0 0 1697
karácsonyig gazdit szeretenénk találni két kis cicának
csináltam nekik honlapot
kérek nézd meg és mutassad meg másoknak ha lehet.
http://100cica.extra.hu
vannak és lesznek ott nagyon jó képek

a cicákl lastminute akciósok helyet keresek nekik
nézzétek meg
Xexis Creative Commons License 2007.12.14 0 0 1696
Hahóóóó !! Van itt még valaki rajtam kivül ????

Esett a hó felénk, és most nagyon örvendezek.... itt is :)))) ----magamban :(
Pici gazdi Creative Commons License 2007.12.12 0 0 1695
Dehogy gond...sőt! :) Köszi :)
Előzmény: Xexis (1694)
Xexis Creative Commons License 2007.12.12 0 0 1694
ÓÓÓÓ ! Ez nagyon jó hír. Legyél nagyon-nagyon jóóóóó :))))) Nagy-nagy tapsikát kivánok Neked... :)))
Aztán majd, ha tudsz jössz... Iskola is nagyon fontos, sok a tanúlni valód is gondolom...Ha nem gond én azért járok ide is... :)))
Előzmény: Pici gazdi (1693)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.12.12 0 0 1693
Sziasztok :)
Bizony éppen most is tanulok....nem is azért nem jövök csak mindig van valami elfoglaltság...szombaton fellépés :S :)
Előzmény: Xexis (1692)
Xexis Creative Commons License 2007.12.12 0 0 1692
Szép estét annak, aki erre jár...:))
Úgy látom, hogy még a gazdi sem járt erre mostanában... Biztosan sok a tanúlni való:)
Xexis Creative Commons License 2007.12.07 0 0 1691
Az állatokkal kapcsolatban annyi szép történet létezik... Csodás kis lények... Aki nem szereti, vagy bántja őket, nem érdemli meg, hogy embernek nevezzék....
Ez a történeted nagyon aranyos volt. Örülök, hogy ilyen jó vége lett... Te is nagyon jó ember vagy azt látom... :)))))
Jó éjszakát mindenkinek :))
Előzmény: sheldi (1687)
sheldi Creative Commons License 2007.12.07 0 0 1690
Cila, rendesen el lehet kényeztetve. De nem baj, mert gyönyörű. Sajnos, az én cicáim IQ-ja nem túl magas, és nem is fejlesztik, legfeljebb annyira, hogy a kutyák orra alá borsot tőrjenek. A majomhoz viszont egyvalamiben hasonlítanak. Keresd meg Dixit, a fekete lányt.
Előzmény: Törölt nick (1676)
sheldi Creative Commons License 2007.12.07 0 0 1689
Sziasztok! Szükségesnek érzed, hogy belém kössél?
Előzmény: mr.debutante (1686)
Xexis Creative Commons License 2007.12.06 0 0 1688
Szivesen olvastam, nagyon szép történet... :)))
Előzmény: sheldi (1675)
sheldi Creative Commons License 2007.12.06 0 0 1687

Igaz, hogy elköszöntem, de egy rövid sztori még belefér. Néhány éve az ablakunk alá nylonszatyorba bekötve egy fekete házicicát dobtak be. Valahogy kiszabadította magát.

Reggel a kutyám rohangált felém, és a kiskerthez. Tudtam, mutatni akar valamit. A fekete kölyök ott gubbasztott a fal mellett. Nem húzom az időt. Egy hónapig ápoltam, gyógyszert és  féreghajtót kapott, és sok, sok kaját. A kutyám a pártfogásába vette. Nem engedte messzire, és mindig tudta hol van. Gyönyörűen kifényesedett a szőre, a bordái sem látszódtak már. Aki bedobta, rá sem ismert volna. Igaz, nem is adtam volna vissza. Egy állatvédő egyesületen keresztül találtunk neki gazdát. De mielőtt elvitte, megmutattam a kutyámnak a férfit, aki értejött. Nem volt kifogása ellene. Sajnos nem tarthattam meg, mert akkor is három cicám volt, és ők nem fogadták be.

Mára tényleg elköszönök. Mindenkinek kellemes, dorombolós éjszakát kívánok.

Előzmény: Xexis (1684)
mr.debutante Creative Commons License 2007.12.06 0 0 1686
Előírásoknak???Mit ír elő egy kereskedő?
Előzmény: sheldi (1685)
sheldi Creative Commons License 2007.12.06 0 0 1685

Lehet, hogy igazad van. A kölykök között volt egy, amelyik nem felelt meg az előírásoknak. Egy ismerősömnek megmutattam, és mert tudtam, hogy a kereskedő nem viszi el, az ismerősömnek adtam. Olyan boldog volt, mint még soha, mert első látásra beleszeretett. Néhány évvel később találkoztunk. Leültünk egy kávéra, és órákon át mesélt a cicáról, aki még akkor is megvolt, és az egész családot uralta.

Az olcsó cica verziót nem igazán értem. De akkor annak örültem, hogy legalább egy cicám sorsát követhettem.

Jó éjszakát mindenkinek! Sziasztok!

Előzmény: mr.debutante (1683)
Xexis Creative Commons License 2007.12.06 0 0 1684
Tényleg nagyon ügyesek... A kertünknél sokszor jönnek gazdátlan cicák... Ha kintvagyunk, etetjük őket... Érdekes, de nem soványak, valszeg jól vadásznak, és van is mire.... Nagyon szépek ők is...
A Tiédek egyenesen gyönyörűek, jól ápolt cicccek :)))
Előzmény: sheldi (1673)
mr.debutante Creative Commons License 2007.12.06 0 0 1683

Nem hiszem hogy az veri fel.Hiszen a hobbi cicáknál mindegy hogy mit ért el az apja anyja....Inkább a sok vizsgálat,hogy a kiscicák egészségesek legyenek..Semmiféle örökletes,vayg fertőző beegségük ne legyen.Mindegy hová adod őket,a lényeg.Jó helyük legyenek.Nem az olcsó  kiscica az olcsóbb...Ezt hídd el....

 

Előzmény: sheldi (1682)
sheldi Creative Commons License 2007.12.06 0 0 1682

Nem a kiállításokban van a pénz. Az csak komoly anyagi megterhelés. Viszont a minősítés felveri a leendő kölykök árát. Tőlem Ausztriába, és Németországba vitték.

De tévedés ne essék, nem jártam kiállításokra. Vandát az előző gazdája vitte tenyészminősítésre. Bélust csak kölyökkorában vittem el, kíváncsiságból. De soha többet.

Előzmény: mr.debutante (1680)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.12.06 0 0 1681

Jó éjt!

 

 

mr.debutante Creative Commons License 2007.12.06 0 0 1680
Elmagyaráznád hol van a pénz a kiállitásokban?
Előzmény: sheldi (1658)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.12.06 0 0 1679

Sziasztok :)

 

Nagyon szépek a cicás képek :)

 

 

 

Ha valakit érdekel esetleg

sheldi Creative Commons License 2007.12.06 0 0 1678

Szia! Túl sok szerettemet, embert és kutyát, cicát veszítettem el mostanában.

Találtam néhány képet Finciről, Cukorfalat anyukájáról. Tudni kell róla, hogy felnőtt korában sem volt nagy cica, de bátorságban verhetetlen volt. A legnagyobb kutyának is nekiugrott. A szomszédok is látták, és nem hittek a szemüknek, amikor egy németjuhászt megkergetett. Igaz, előtte fél centi mélyen felszántotta az orrát.

A mellette levő cica szintén a lánya volt, de ő már hatalmasra nőtt. Azt hitték, hogy fiú. Ő sem volt ijedős. Ha bárki megközelítette fél méterre, úgy morgott mint egy kutya. Ha pedig tovább közeledtek hozzá, fúriaként támadt mindenkire.

Előzmény: Zsolt 0128 (1677)
Zsolt 0128 Creative Commons License 2007.12.06 0 0 1677

Szia! Elhiszem hogy hiányzik nagyon! Elég szép történet amit leírtál nekem, de azért a többi cicába is lesz nagy örömöd. Ezt elhiheted nekem! Igen sajnos nyomot hagy az emberben akit nagyon szeretet.

Előzmény: sheldi (1675)
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.06 0 0 1676
Ő Cila, az IQ-ja jobb, mint a majomé a TV-ben. itt éppen tanulgat.
Előzmény: sheldi (1673)
sheldi Creative Commons License 2007.12.06 0 0 1675

Sziasztok!

A cicád ugyanúgy néz ki, mint Cukorfalat anyukája.  15 évig élt velünk, de sajnos, öreg korára nagyon beteg lett. Megműtötték, és a doki fél évet adott neki. Igaza volt. De az a fél év, nagyon szép, és fájdalommentes volt. Az utolsó héten, már nem maradt bent. Az ablakban, majd előtte ült, a fűben. Ha kinéztem, bár nem szóltam neki, rám emelte a tekintetét, és búcsúzott. Minden nap ugyanazon a helyen ült, és mindig tudta, hogy figyelem. Aztán az egyik napon, felugrott az ablakba, odahajoltam hozzá, és már éreztem a halálát. Nem tudom hogyan, honnan, de tudtam, reggelre meghal. Felvettem, és a meleg ágyára tettem. Egy darabig minden mozdulatomat követte a szemével, aztán elaludt.

Reggelre nem volt a dobozban(éjjel, még éreztem, ahogy dorombol az ágyban), eltünt. Mindenütt kerestük, de sohasem találtuk meg. Tudom, azért ment el, mert a bánatomat nem akarta fokozni...

Annyira hiányzik, pedig, már hét éve történt. Hiába vannak itt az utódai. Imádom őket is, és Cukorfalatra különösen vigyázunk, mert ő egyenesági leszármazottja.

Mellesleg, az én cicáimat még nem tudták megmérgezni, mert ösztönösen otthagyják, ha valami gyanúsat találnak. Hála az ösztönnek! Na ez hosszúra sikeredett.

Előzmény: Zsolt 0128 (1674)
Zsolt 0128 Creative Commons License 2007.12.06 0 0 1674

Nagyon édesek! De ahogy látom el is fáradtak a nagy vadászatban ;-)

Előzmény: sheldi (1673)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!