Keresés

Részletes keresés

GMCC Creative Commons License 2010.07.21 0 0 1827

Aqva Barbara Termálstrand és Kemping Pusztaszentlászló, ha beütöd a google-ba minden árat megtalálsz.
Előzmény: Törölt nick (1826)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.18 0 0 1826

Nagyon szép az a kulipintyó!Holnap szaladok és megveszem:-((

 

Kempingnek milyen árai vannak?Arról nincsenek képek?

 

Sajna idén nem fér bele a programba,de talán jövőre megpróbáljuk.És akkor itt mardunk a dunántúlon.

Azt már kinéztem,hogy Zalában rengeteg a látnivaló.Ezt felfedezhetnék a klubok is!!Akár minden hétvégén lehetne egy-egy kirándulós-termálozós összejövetel.

 

Idén úgy látszik mi felfedeztük a balatont.Nekünk Győrből közel van.

Eddig nem foglalkoztunk vele,mert vannak lent rokonaink és inkább ott is a hegyeket jártuk.De most valahogy bejött.Találtunk egy szabad strandot és van az utca vágén a bejárattal szemben 1 magánkemping is.

Hát amíg ez a kánikula tart addig odajárunk.

Előzmény: GMCC (1824)
GMCC Creative Commons License 2010.07.18 0 0 1825

TTE-s Lányok!

Holnap találkozunk 18 órakor a Menta Koktélbárban. (Bajcsy-Zsilinszky u., Fasor)

Fiúk?????? (Ti hol?)
GMCC Creative Commons License 2010.07.18 0 0 1824

Hát sajna nem talált, mármint a családi házat illetően!

Kustánszegen voltunk a szokásos júliusi találkozón!
A meglepetés kirándulás úti célja a Söjtöri Deák Ferenc szülőház megtekintése után a pár km-re lévő PUSZTASZENTLÁSZLÓ volt.
Ott készült a fotó! Gyönyörű fürdő, mellette kemping. Egyébként ELADÓ! 500 milcsiért bárki tulajdonosa lehet ennek a "gyöngyszemnek".

Nem tudom jártok-e Zala megyében?

Szintén Pozsgai András (Kustánszegi kemping tulajdonos) szervezésében már több hasonló helyen voltunk. Tavaly Gelsén, előtte Gosztolán. Bázakerettyén.

Merem ajánlani mindenkinek!


Előzmény: Törölt nick (1823)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.17 0 0 1823

X   !!!

 

Szerintem otthon maradtatok és nagyon szép házatok van!Lehetne ott kamperolni svédasztalos reggelivel 3600-ért/nap/2 fő?

 

Szóval nem tudom hol van,de ilyen helyen nem lehet olcsón nyaralni az tuti!Ha igen akkor bocsi,de tévegtem.Kiváncsian várom,hogy hol van.

Előzmény: GMCC (1819)
GMCC Creative Commons License 2010.07.17 0 0 1822


Közel jársz az igazsághoz!
Előzmény: macimoci (1821)
macimoci Creative Commons License 2010.07.17 0 0 1821
Csak nem meglepetés kirándulás volt Zalaszentfazékon?
Előzmény: GMCC (1820)
GMCC Creative Commons License 2010.07.16 0 0 1820

A kérdés lemaradt! Merre jártunk?
Előzmény: GMCC (1819)
GMCC Creative Commons License 2010.07.16 0 0 1819
Merre jártunk?
tabernaculum Creative Commons License 2010.07.16 0 0 1818

Kedves Tabbert Józsi!

 

Csak kiváncsiságból kérdezem: mit értesz azon, hogy "bucira verem a fejüket"? Felvetésem arról szól, hogy - nagy tisztelettel! - béküljetek ki! A Fórumnak a táborozásról (másképen a kempingezésről) kellene szólni!

 

Üdvözöllek és kellemes táborozást kívánok Neked és családodnak a még hátra levő szezonban! 

GMCC Creative Commons License 2010.07.16 0 0 1817

Mi tervezzük!

TTE-es Lányok!!!
19-e a hónap 3-dik hétfője! Hova megyünk??? Mit beszéltetek meg az utolsó összejövetelen???
Előzmény: macimoci (1815)
Jana111 Creative Commons License 2010.07.15 0 0 1816
Különben semmi nem lesz. Szájkaratésnak meg itt vagy Te ugyhogy nincs értelme. Pótolhatatlan vagy.
Alpári meg nem akarok lenni, arra is itt vagy Te ezen a topicon. Jól belegondolok Te egy unicum vagy.

Karóra nekem nem jön be. Különben is erre elherdálni a fürdő és a város pénzét.
Jut eszembe, ezért miért nem tépted a szád. Lehet most azzal üzletelsz.
Előzmény: Törölt nick (1809)
macimoci Creative Commons License 2010.07.15 0 0 1815
Ide ki jön még rajtunk kívül?
macimoci Creative Commons License 2010.07.15 0 0 1814
Bármely megoldást is választod, ember is kell oda, nem csak egy gatya!
Előzmény: Törölt nick (1810)
tabernaculum Creative Commons License 2010.07.15 0 0 1813

Kedves Iszugy!

 

Köszönöm a megszólítást! A műszaki dolgokhoz viszont nem értek, ezért sajnos nem segíthetek. Kérem szíves megértésedet!

 

Kellemes táborozást kívánok!

tabernaculum Creative Commons License 2010.07.15 0 0 1812

Kedves Iszugy!

 

Köszönöm a megszólításodat! Sajnos a műszaki dolgokhoz nem értek, így nem segíthetek. Természetesen kellemes és sikeres táborozást kívánok!

Előzmény: Törölt nick (1811)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.14 0 0 1811

Aki nem tudja kiolvasni a szavak közül a lényeget,azt nagyon sajnálom!!

 

Én a fórumhoz illő témát feszegettem csak ez lett belőle...

A parabola nagy darab és körülményes,a Yagi elavult,a Mindig tv meg még nem kiforrott,a többivel meg nem foglalkozok.Értem ez alatt a kártyásokat amelyiket hekkelni kell,ha elmegyek nyaralni,hogy pár napig nézhessem.

Szerintem nem az én hibámból durvult el a téma.

 

Azért kérdezgettem az antennáról tovább,mert én is azzal kisérletezek,hogy melyik megoldás a jobb,de nem odaillő választ kaptam.

Ezért adtam hangot a sértő szavakra,ami hozzáteszem nem nekem szólt,de az illetékes már megvédte magát!

 

Kedves tabernaculum!-ha Te jobban értesz az antenna dologhoz amiből szájkarate kezdődött,akkor kíváncsian olvasom a véleményedet!!!Mert ez a téma a fórumhoz tartozik!!!

Megosztjuk a tapasztalatainkat  másoknak akik rászorulnak a segítségre.ÉÉRTEED???

 

Akkor várom a véleményedet a témában!

Előzmény: Törölt nick (1810)
Crvoyager Creative Commons License 2010.07.13 0 0 1808

Szép Napot Mindenkinek!

 

A vitatkozás közepette engedjétek meg hogy egy MHKK programnaptáron kivüli uj programot ajánljak figyelmetekbe.

 

Egyik pécsi klubtársunk szervezésében Magyarhertelenden jövünk össze egy termálozós kirándulós hétvégére július 23-25 között.

 

Pontos részletekért keressétek fel az MHKK www.mhkk.hu oldalt, ahol elolvasható a tali kiirás.

Jana111 Creative Commons License 2010.07.13 0 0 1807

Ne személyeskedj én sem emlegettem a családfádat. Mellesleg köszönjük a kiskőrösi karórát. Ennyit sikerült már tutira elérned. A többi szájtépés majd kiderül.

A végén az lesz nem csak a kamperosoknak hanem a helyieknek is zárva lesz karácsony táján a strand.

 

Előzmény: Törölt nick (1790)
tabernaculum Creative Commons License 2010.07.12 0 0 1806

Kedves Tabbert Józsi (és Iszugy)!

 

Vitátok - beszélgetéseitek,  annak stilusa - valószínűleg nem tartozik a Fórumra. Beszéljétek meg az ügyeteket (mondva csinált problémátokat) talán vezetékes telefonon vagy mobil telefonon, de ha személyesen találkoznátok, akkor biztosan kibékülnétek, mindnyájunk javára!

fekvőrendőr Creative Commons License 2010.07.09 0 0 1804
Az öcsém csinálta pár évig, szépen lehet vele keresni.
A feleségem szerint a környék összes borjúja azt bőgte, hogy papa, ha megjelent.
Előzmény: macimoci (1802)
macimoci Creative Commons License 2010.07.09 0 0 1803
Előzmény: macimoci (1801)
macimoci Creative Commons License 2010.07.09 0 0 1802
És akkor még az inszeminátorról nem is beszéltünk!
Pl. lovak esetében ;-)
Előzmény: fekvőrendőr (1798)
macimoci Creative Commons License 2010.07.09 0 0 1801
Azt nem lehetne, hogy inkább te ugrassz?
Mit szólnál egy bungee jumpinghoz kötél nélkül? :-))
Előzmény: Törölt nick (1797)
fekvőrendőr Creative Commons License 2010.07.09 0 0 1798
A T... Biztonsági Igazgatója CS. G. volt, és rajta kívül még vagy 30-40 al bizt. igazgató, meg áruházigazgató, meg raktárigazgató stb. nem sajnálják a címeket.
Gondolom a takarítók főnöke higiéniai igazgató, a bejáratnál álló bizt. őr meg input-output manager stb. :-)
Előzmény: Törölt nick (1796)
macimoci Creative Commons License 2010.07.09 0 0 1795
Már megint hoztál egy kis szint a fórumba!
Csak az a baj, hogy nem illik ide, mint szürke zakóhoz a rózsaszín zokni!
Előzmény: Törölt nick (1793)
fekvőrendőr Creative Commons License 2010.07.09 0 0 1794
Az ott Dr. Cs..... Gellért volt jópár évig, Tabbert nevű sosem volt a T.... biztonsági vezetésében. Egy-egy áruházban nem bizt igazgató van, hanem egy csoportvezető. Az is felelőségteljes meló, de micsoda különbség! :-)
Előzmény: Törölt nick (1793)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.07 0 0 1792

Ez nekem nem teljesen világos,hogy miért kell mindenkivel bunkó módon beszélgetni?!!

Velem lehet,mert visszaszólok!De mással nem kéne...

 

Viszont még mindig nem kaptam megfelelő választ az antennára!!!

Akkor jó vagy nem a digi antenna????????????????

Előzmény: Törölt nick (1790)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.07 0 0 1791

Nem tudom mi az a szmáájli!Esetleg ez?

De ezt csak akkor hiszem el,ha te is fel tudsz rakni egy ilyet vagy hasonlót!

De tudom ez nem fog menni!Tehát kuka vagy...

Persze biztonsági őrnek ilyeneket keresnek:-)))

Előzmény: Törölt nick (1789)
Jana111 Creative Commons License 2010.07.07 0 0 1788

Ilyenek a cyber kalózok. Arctalanul ugy gondolják bárkire bármit mondhatnak.

 

Mellesleg a mindigtv nagyon jó már ahol be lehet fogni. Az nem tiszta meddig lesz ingyért ugyanis a tecsoban láttam olyan akciós setupbox, amiben 6 hónap ingyen előfizetés volt. Aki ezt ismeri nekem is kifejthetné, hogy akkor most ingyenes vagy nem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!