Keresés

Részletes keresés

CNN Creative Commons License 2009.08.11 0 0 4326
LOL
Előzmény: 3kismalac (4323)
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2009.08.04 0 0 4325
:DD
Előzmény: 3kismalac (4323)
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2009.08.04 0 0 4324

és ott már van egy kis toka. ;-)

 

Kicsi?? Sokkolóan ocsmányak voltak azok a premier plánok, nem kell eufemizálni:-)

 

Azért megnéztem volna egy szál fürdőlepedőben most is, hogy mégis mennyit hízott

 

Kérdés mi jobb, a gyanú é vagy a bizonyosság:-))

 

Pedig a tetkót eltüntették,

 

Ja, aztán végig hosszúújjú ingekben flangált...ezért igazán kár volt beleerőltetni azt a baromi gáz "pár óra alatt lézerrel leégetjük a teljestestes tetkódat, ami hónapokig készült, majd utána 1 óra múlva vígan távozol a kórházból" jelenetet...

Előzmény: CNN (4322)
3kismalac Creative Commons License 2009.08.04 0 0 4323
Sajnos miután meghízott, már nem volt méretarányos a rátetovált börtöntervrajz, és eltévedtek volna.
Előzmény: CNN (4322)
CNN Creative Commons License 2009.08.04 0 0 4322

Kb. 1 éve lőtték fel ezt a videót a youtubera, valami 4. évados promo. Amúgy én akkor véltem először felfedezni rajta a hízás jeleit, mikor a 4. évad elején írja a levelet, és utána belenéz a kamerába (vagy lehet, hogy nem néz bele, de közelről mutatják), és ott már van egy kis toka. ;-)

 

Azért megnéztem volna egy szál fürdőlepedőben most is, hogy mégis mennyit hízott, változott. Lehet, hogy pont emiatt nem mutogatták még ujjatlan pólóban sem? Pedig a tetkót eltüntették, úgyhogy megvolt rá az alkalom, hogy többet is megmutasson magából. :-)

Előzmény: BitterSweetSymphony (4321)
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2009.07.31 0 0 4321

Viszont ebből az a jó hír, hogy tényleg van ok reménykedni újabb törölt jelenetekben. ;-)

 

Jaja, lehet h most h vége, minden "szemetet" fellőnek majd a netre a kedves exmunkatársak,  már minden mindegy alapon:-)

 

Amúgy mikor Michael áll az ablaknál a videó elején, én arra sem emlékszem. (Ő az egyáltalán? Izmosabbnak tűnik Wentnél.)

 

Az első évadban volt egy ilyen jelenet, aszem a 3 évvel korábban flash-ben. Csak akkor teljestetkós verzióban. Nemtom, akár ő is lehet. Régebbi képein (még a PB előtt) bitang jó szálkás izmai voltak, lehet, h most megint felgyúrta magát egy kicsit, h ne csak a háj legyen:-)

Előzmény: CNN (4320)
CNN Creative Commons License 2009.07.31 0 0 4320

Na, közben kiderült, hogy a jelenet ebből a videóból van:

 

http://www.youtube.com/watch?v=V8enmuxOscM

 

Ezek tényleg idióták. Ami jó lenne, azt kihagyják, ami nem kellene, azt beleteszik. :-S

 

Viszont ebből az a jó hír, hogy tényleg van ok reménykedni újabb törölt jelenetekben. ;-)

 

Amúgy mikor Michael áll az ablaknál a videó elején, én arra sem emlékszem. (Ő az egyáltalán? Izmosabbnak tűnik Wentnél.)

Előzmény: CNN (4299)
CNN Creative Commons License 2009.07.31 0 0 4319

:-D

 

Ez sem rossz. ;-)

 

25 kilót meg nem is kellene leadnia, úgy meg már túl sovány lenne, elég lenne mondjuk 10-et. :-)

Előzmény: 3kismalac (4318)
3kismalac Creative Commons License 2009.07.30 0 0 4318
Na jó, igazatok van az tényleg betenne a rajongóknak.

Akkor esetleg a nagy elektrosokk után amnéziás lesz, és nem emlékszik semmire, azért nem is jelntkezett Sáriéknál sokáig. És Misi mint Jason Bourne próbálja kinyomozni, hogy ki is volt õ valójában. Közben mindenféle flash-ek ugrálnak be neki, hogy Scylla, meg General és jó sok üldözõs, verekedõs, lövöldözõs kalandba bonyolódik. Ja, és mindeközben annyira nyomasztja a stressz meg a búbánat, hogy enni sincs kedve és lead 25 kilót.
Előzmény: CNN (4317)
CNN Creative Commons License 2009.07.30 0 0 4317
Jujj, az valóságos rémmese lenne, belegondolni is szörnyű, BitterSweetSymphonyhoz csatlakozva: Misi arca nem torzulhat el. ;-)
Előzmény: 3kismalac (4314)
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2009.07.28 0 0 4316

Szerintem ilyen jelenet nem lesz,

 

persze hogy nem

 

így még nyitva maradt egy ici-pici rés

 

sztem nem gondolkodtak már folytatásban egyáltalán...megvolt az esélyük, akár még jegelhették volna is a sorozatot, de ők ehelyett befejezték...innen nincs tovább

 

szörnyûre égett arcát batman álarccal takarva és megment mindenkit

 

Nana, ez vörös posztó! Misi arca nem torzulhat el:-) Akkor már inkább legyen halott:-)))

Előzmény: 3kismalac (4314)
Quantumleap Creative Commons License 2009.07.28 0 0 4315
De most én komolyan el tudom képzelni:

2009.10.05 sorozatjunkie
Mégis folytatódik a Szökés!
Négy év után a békében élő Lincoln, Sucre és Mahone hirtelen gyilkosság gyanújába keveredik, valamint LJ is, akit a fiatalkorúak börtönébe szállítanak, valamint Sara is, aki egy costa rica-i börtönbe kerül, a gyereke árvaházba. Ekkor előkerül Michael, aki csodával határos módon túlélte az áramütést, a börtönigazgató kiegyezett vele, hogy neki dolgozik titkos ügynökként, és cserébe pár év múlva mentességet kap. Most jött el az idő, de még hátravan egy nagy feladat, amibe bevonhatja Lincolnt, Sucret és Mahone-t. Ha elvégzik a feladatot, akkor most tényleg-komolyan-igazából-végre-valahára szabadok lehetnek.

Vagy valami ilyesmi. De komolyan hiszem, hogy jópáran csak örülnének, meg vernék a nyálukat a boldogságtól. Én meg levélbombát küldenék a készítőknek.:)
Előzmény: 3kismalac (4314)
3kismalac Creative Commons License 2009.07.28 0 0 4314
Szerintem ilyen jelenet nem lesz, így még nyitva maradt egy ici-pici rés, hogy ha esetleg, hátha, mégis akkora felhördülés meg kitartó érdeklõdés lesz a rajongók részérõl, akkor lehessen még valami folytatás vagy spinoff.

Pl. Egy sorozat Linc, Sofia meg LJ kalandjairól, néha meglátogatja õket Sári és Kismisi, telnek az évek, aztán egyszercsak T-bag megszökik a börtönbõl, néhány új haverjával és bosszút forralva a nyomukba ered. Hosszú üldözések után elfogja az egész társaságot és már épp nekiáll, hogy kiírtsa az egész Scofield famíliát, mikor az utolsó pillanatban megjelenik Misi, fekete köpenyben, szörnyûre égett arcát batman álarccal takarva és megment mindenkit.
Előzmény: Quantumleap (4311)
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2009.07.28 0 0 4313

Igen, állítólag van még egy törölt jelenet, talán azt is feltöltik majd a youtubera. ;-)

 

A New Hope:-)))

Egyébként ha egy van, akkor sztem több is van...

 

Lehet h én is rászánom magam és megveszem még idén azt a díszdobozos szart, tobzódni akarok az extrákban:-)

Előzmény: CNN (4310)
CNN Creative Commons License 2009.07.28 0 0 4312

Aki annyira elvakult, az így sem hagyná abba. ;-)

 

De amúgy fölösleges is lenne egy ilyen törölt  jelenet, a sorozatnak úgyis vége, akinek meg jólesik reménykedni, miért is ne tegye? ;-)

Előzmény: Quantumleap (4311)
Quantumleap Creative Commons License 2009.07.28 0 0 4311
Tegyenek fel egy olyan törölt jelenetet, ahol Sco szénné égett hulláját láthatjuk. És így abbamaradnak az elvakult fanok idiótáskodásai.:D
CNN Creative Commons License 2009.07.28 0 0 4310
Igen, állítólag van még egy törölt jelenet, talán azt is feltöltik majd a youtubera. ;-)

 

Látom, 3kismalac már válaszolt közben, amit köszönök én is, mert nekem nem ilyen penge az angolom. :-D Persze az nekem is leesett, hogy Pamnek új pasija lett. ;-)

Előzmény: BitterSweetSymphony (4303)
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2009.07.28 0 0 4309

 Alexet így is éppen eléggé megfingatták az írók, felesleges lett volna belerúgni még egyet.

Előzmény: Quantumleap (4308)
Quantumleap Creative Commons License 2009.07.28 0 0 4308
Nem tudom, miért lett volna szerinted úgy jobb. Így Alex megtanulta hátralevő életére, hogy a tetteknek hosszútávú következményeik lehetnek.
Előzmény: BitterSweetSymphony (4305)
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2009.07.27 0 0 4307
A bosszú meg a gyerek az egész más dolog, természetes, h  ha megölik a gyerekét, csak ez jár a fejében...Mondjuk az igaz, h a nagy kiegyezés és amnesztia után elfért volna azért egy olyan jelenet, ahol Alexnak bekattan, h hoppá...:-)
Előzmény: 3kismalac (4306)
3kismalac Creative Commons License 2009.07.27 0 0 4306
Azért valami hiányzott, mert nem volt egészen világos hogy is volt az, hogy az egész évadon keresztül hajtja Alexet a bosszu a gyerek, meg Pam miatt aztán az évadzáróban kiderül, hogy mégis inkább a négercsókot szereti.
Előzmény: BitterSweetSymphony (4305)
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2009.07.27 0 0 4305

Ó köszönöm.

 

Azt hittem, szóba hozzák a gyereket is...mármint h Pam arra fog hivatkozni, h "ahányszor rád nézek, a fiunkat látom" v vmi ilyesmi.

Egyébként nekem ez nem tetszik, sokkal romantikusabb lett volna, ha Alex rúgja ki Pamet a pba, mivel rájön h Felicia szereti őt igazán:-) Na mind1, végtére ez egy törölt jelenet, valszleg az íróknak sem tetszett:-)

3kismalac Creative Commons License 2009.07.27 0 0 4304
A lényget szöveg nélkül is értetted.

Pam épp bevásárol a piacon, Alex meglepi (tudta, hogy Pam a híres paprikáscsirkéjéhez mindig itt veszi a paprikát) és lelkesen meséli, hogy felmentették minden alól, még az FBI-hoz is visszahívták dolgozni, szép az élet, salala, csak egy dolog hiányzik.
- "Menjünk el vacsorázni a Drake-be, ja ne a Drake be mert ott voltunk az évfordulónkon, na nem akarom túlbonyolítani..." - ekkor köszön be a másik pasi, "Jason ez Alex, Alex ez Jason", kínos feszngés, Jason inkább elmegy gyömbérért.
Pam próbál magyarázkodni, "Jaj Alex, túl sok minden történt", Alex levegõ után kapkodva már elsétálna, de még megkapja Pam-tól egy doboz mélyén megtalált aranyóráját, amit a 10 éves hû szolgálatért kapott (gondolom az FBI-tól).
Még egy "Vigyázz magadra", arcsimi, és Alex szomorúan elbandukol.
Előzmény: BitterSweetSymphony (4303)
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2009.07.27 0 0 4303

Én is béna vagyok:-) De sztem ma már mindent lehet...persze csak annak, aki ért hozzá...

 

Szóval mégis vannak törölt jelenetek? Hm:-))

 

Amúgy mi a szöveg? Sajna csak hang nélkül tudtam a vidit megnézni, mostanában nincs hangszóróm, szóval no more tubus:-(

 

Annyi leesett, h Pamnek új pasija lett és Ölex ezen meglepődött:-)

Előzmény: CNN (4302)
CNN Creative Commons License 2009.07.24 0 0 4302

Ilyet is lehet ma már? Mármint mozgóképes manipot csinálni? Én ezekhez sajnos béna vagyok. ;-)

 

Ha az extrák közt van, azt HJosie meg tudja erősíteni, ha felnéz ide, Neki megvan a díszdobozos kiadás. :-)

 

Amúgy pont ma találtam egy törölt jelenetet a Final Break-ből:

 

http://www.youtube.com/watch?v=Ik-ClZdIWwQ&feature=player_embedded

 

Én is szeretem a Las Vegasos részt. :-)

 

Igen, az jó befejezés lett volna. Úgyis addig ért valamit az évad, utána kezdett romlani a minőség. Bár akkor meg az lett volna a bajom, hogy miért rövidítik le az évadot, de utólag belegondolva tényleg ott kellett volna abbahagyni. :-(

Előzmény: BitterSweetSymphony (4300)
Quantumleap Creative Commons License 2009.07.24 0 0 4301
Az a "nem meleg homár" nem más, mint Mike Novick a 24-ből.:)
Na, egy ilyen befejezés elég zskategóriás filmeket idéző lett volna.
Előzmény: BitterSweetSymphony (4300)
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2009.07.24 0 0 4300

Nekem sem rémlik...nyilván 4. évados lenne, de nem volt ilyen sztem.  Két tippem van: vagy az extrák közt van, vagy ezt is vmelyik csalódott rajongó alkotta:-))

 

Egyébként sztem a múltkori Las Vegasos rész volt talán a legjobb a 4. évadban.  Az "I remember pretty... "-duma, amit Teodoro vág le Sco-nak, és főleg Sucre ahogy parázik az öreg homártól...:D

Ilyenkor mindig arra gondolok, h milyen jó lett volna ha szépen befejezik a 12. résznél...megszerzik a Scyllát, átadják a kormánynak, amnesztia, Self kap egy kitüntetést, nem árulja el őket és nem lövi le TrishAnnt, Christina nem támad fel, nem derül ki, h Lincolnék nem is tesók igazából, Sara nem lesz terhes és Sco jól nem hal meg...

Előzmény: CNN (4299)
CNN Creative Commons License 2009.07.23 0 0 4299

Nahát! Én eddig abban a tudatban voltam, hogy minden részt láttam a PB-ből:

 

http://i25.tinypic.com/4sk847.gif

 

Mi ez, valami törölt jelenet?? :-O

Quantumleap Creative Commons License 2009.07.14 0 0 4298
Victorpictor jó fordító, nálam az egyetlen feketepontja, hogy néha magyar vonatkozású dolgokat kever bele a szövegbe az érthetőség végett.

C-Note:Lefogytál.
A haverja:Ja, Norbi-update. (Itt eredetileg valam USA-szerte ismert fogyási módszer lehet.)
Előzmény: BitterSweetSymphony (4294)
CNN Creative Commons License 2009.07.14 0 0 4297

Nálam is... marha idegesítő volt. :-S

 

A Chuckot reklámozták (meg valami másik műsort), remélem, legalább jó film. ;-)

Előzmény: BitterSweetSymphony (4296)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!